Skocz do zawartości
IGNORED

Cała prawda o świecie audio


thomaz

Rekomendowane odpowiedzi

on niekoniecznie jest biedny

sa ludzie dla ktorych to idiotyzm a nie jak sobie wmawiacie -zazdrosc ich zżera

 

tez do nich naleze i nie ma znaczenia zem biedny a nie bogaty- nawet gdybym wygrał w totka 7ke zalosne byłyby te wszystkie akcesoria

 

srebrne lusterka do forda

i svaworski na telefonie

 

to przypomina jolcie rutowicz a nie akcesoria audiofilskie

 

 

akcesoria audiofilskie to elektronika i kolumny wzglednmie kabel czy płyta wysmienitej edycji napewno nie podstawki pod ...kabel

to prozna i glupia ....głupota , zachciewajki dla znudzonych przypominajace dzieciece wolanie a jak chce lodaaaaa

 

mnie tam brzydza tacy ludzie zadnej zazdrosci nie wzbudzaja ich drogocenne podstawki :p

nic nie zwbudzaja poza obrzydzeniem dla upadłego stanu ich mózgu

 

pewna grupa zazdrosników zawsze bedzie wołala ta krytyka to zazdrosc - taka sama glupota jak tych pierwszych

jak ktos ma złote narozniki w bentleyu to nie zazdroszcze - "wymiotuje"

idiota zawoła - "zazdrosci"- ale to idiota modlacy sie o takie same i skomlacy o przynaleznosc do towarzystwa próznych dekli wiec wybaczam mu - niech mu bedzie ze tez zazdrosze - biedny człowiek :)

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzyłes Wasc w takim jak kazdy rozumie ze on czyuje sie nieszczesliwy ze nie dotknąl tego "cudu"

 

uwazam ze on wlasnie jest wybitnie szczesliwy ze nie musial go dotykac

jest bogaty a nie biedny :)

 

bogaty w zdrowy rozsadek - zreszta artykułu nie czytałem nie wiem nawet o co chodzi:)

nie czytuje o "bzdetach" ani zachwytów ani krytyki

 

widze bzdet ide stad - nie obchodzi co napisano

nie obchodzi wiele rzeczy ktore kloca sie ze zdrowym rozsadkiem o zachciewajkach tez nie czytam

tak samo jak nie czytam co za majtki ubrała dzis "doda"

 

 

gosc jesli ma zdrowy rozsadek a wynika ze ma - to napewno nie jest biedulinka z powodu ze nie dano mu pomacac

mysle ze spi zdrowo i koszmary go nie trapia z powodu ze nie dane mu pomacac;)

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzyłes Wasc w takim jak kazdy rozumie ze on czyuje sie nieszczesliwy ze nie dotknąl tego "cudu"

 

uwazam ze on wlasnie jest wybitnie szczesliwy ze nie musial go dotykac

jest bogaty a nie biedny :)

 

bogaty w zdrowy rozsadek - zreszta artykułu nie czytałem nie wiem nawet o co chodzi:)

nie czytuje o "bzdetach" ani zachwytów ani krytyki

 

widze bzdet ide stad - nie obchodzi co napisano

nie obchodzi wiele rzeczy ktore kloca sie ze zdrowym rozsadkiem o zachciewajkach tez nie czytam

tak samo jak nie czytam co za majtki ubrała dzis "doda"

 

 

gosc jesli ma zdrowy rozsadek a wynika ze ma - to napewno nie jest biedulinka z powodu ze nie dano mu pomacac

mysle ze spi zdrowo i koszmary go nie trapia z powodu ze nie dane mu pomacac;)

Wac pan przestań palić już to.zielsko albo lekarza zmień :)

A jak piszesz to ze składnia i na temat

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tego ktorego nie wezme to Twoj lekarz - wiec go nie zachwalaj

 

skladni nie widzisz ?

ciekawe ze widzisz skkladnie tam gdzie jej nie ma - jak ktos krytykuje dziwactwa to biedak

tam jest skladnia ?

 

 

nie na temat to ku jasnosci Twego "swiatłego" "przenikliwego" umysłu jest opowiadanie ze krytykant dziwacw czyuje sie nieszczesliwym bo nie dane mu pomacac tego dziadostwa

 

to jest NIE NA TEMAT

 

 

moze polece Ci mojego lekarza? bo Twoj wydaje sie nawet Cie nie przyjął

moge wsciec sie i utytłac, paść na morde bylem wytrwał, byle małych świństw gonitwa nie wciagnęła mnie - dopuki wierzysz we mnie miła w tym jest moja wielka siła z zyciem mnie nie pogodziłaś ale z samym sobą tak, mam przy sobie gorzką pamieć, mam Twoj usmiech co nie kłamie wiem ze juz mnie nic nie złamie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nic nowego. Pełna wersja artykułu pochodzi z portalu znanego z kultu audio-voodoo. Nie ma się czym przejmować. Każdy moźe sobie pisać co się mu podoba, a do czytelnika należy ocena, czy to się do czegoś nadaje, czy nie. Jak ktoś ma odrobinę oleju w głowie, to wie co o tym sądzić.

 

Przykładów takiego "sprzętu" jest więcej, ot choćby np. tu:

 

http://www.audiostereo.pl/akrylowe-stopki-pab_110559.html

 

Naiwnych nigdy nie brakowało i zdaje się, że to się nigdy nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a po co zarabiamy pieniądze ?

Żeby w ogródku zakopać ?

 

A nie po to że by kupować coraz to nowy przedmiot koniecznie z uznaną marką ? Jesteśmy planetą która w całości wyznaje Boga Mamony i z namiętnością oddajemy mu cześć kupując co się da.

Zdrowy rozsądek jest tu zbędny - nawet źle widziany, także błagam nie dziwmy się po raz 242422525 że Kowalski będąc lepszym wyznawcą Boga Mamony ma lepsza furę, kabelki, samice w futrze - cud plastyki medycznej. A Nowak którego Bóg odrzucił - może tylko pomstować, zamiast jak Wiśniewski kupić coś ze szrotu i udawać iż Bóg go lubi...

 

 

(Dla trolli: post to żart i prowokacja, a jeśli obraża uczucia religijne Boga Mamony to autor (sam wyznawca) ma to gdzieś) ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Cena wytworzenia samochodu to ok. 25 % ceny sprzedaży. Nie kupujcie - bo oszukują ... :-)

A złóżcie sobie nowy samochód z nowych firmowych częsci zamiennych. Wyjdzie kilka razy drożej niż nówka z salonu. A gdzie koszty robocizny?? ;)

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena wytworzenia samochodu to ok. 25 % ceny sprzedaży. Nie kupujcie - bo oszukują ... :-)

Tu nie chodzi o cenę. Samochód jeździ, czyli działa. Audiovoodoo nie działa.

 

Widzę, że ktos to juz napisał ;-))

 

Następny przykład kultu audiovoodoo:

 

http://www.highfidelity.pl/@main-1224&lang=

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda. Na podstawkach pod sprzęt audio można postawić sobie sprzęt audio. Jest wtedy wyżej. Więc - działa ...

 

Tyle że te podstawki zostały zrobione nie po to żeby sprzęt stał wyżej tylko po to żeby "zmienił" dźwięk a tego nie robi. Więc nie działa zgodnie z tym co pisze twórca. Jak spytasz "A skąd wiem" to odpiszę "Bo nie jestem idiotą: :)

.

Ten kto doświatczył wybitnego zestawu w paskudnym pomieszczeniu i budżeciaka pod akustyką idealną odnajdzie spokój ducha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość StaryM

(Konto usunięte)

http://allegro.pl/tuning-plyty-cd-i4098765766.html

 

Tuning płyty CD

Usługa obejmuje mycie płyty z wykorzystaniem ultradźwięków

i szlifowanie zewnętrznego rantu płyty.

Potraktowane w ten sposób płyty grają wyraźnie lepiej w wielu aspektach. Efekty tuningu szczególnie słychać na płytach o gorszej lub średniej jakości dźwięku.

post-38867-0-89037800-1396254834_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cała prawda o świecie audio-tytuł wątku po którym obiecywałem sobie poważną rozprawę,analizy,przykłady,własne doświadczenia,postawienie tez,wnioski i przemyślenia,a tutaj link do...podstawek antywibracyjnych.Katastrofa.

 

Samochód jeździ czyli działa. To i inne gówna audiofilskie nie.

 

Ile tych gówien i które przetestowałeś?Jestem pewien,że na akcesoriach zjadłeś zęby skoro doszedłeś do takich wniosków.Czekamy na opisy.

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tytuł wątku po którym obiecywałem sobie poważną rozprawę,analizy,przykłady,własne doświadczenia,postawienie tez,wnioski i przemyślenia

Przepraszam za chwilę szczerości ale osłabił mnie Twój wpis ...

 

Rozprawy, analizy, doświadczenia, tezy, wnioski - to Audiostereo a nie Politechnika. Tu ludzie wchodzą żeby się obrażać ... :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena wytworzenia samochodu to ok. 25 % ceny sprzedaży. Nie kupujcie - bo oszukują ... :-)

.............po zastosowaniu kompletu sportowych lusterek "wzór Carbon" dynamika auta niespodziewanie zyskuje na mocy, zwiększa się wyraźnie moment obrotowy przy zdecydowanie niższych obrotach, silnik pracuje zdecydowanie ciszej, odgłos silnika nabiera sportowego, rasowego charakteru a kierujący odnosi wrażenie jakby jechał samochodem dwa, trzy razy droższym. Za tak niewiele, można wkroczyć w nowy, bajeczny świat motoryzacji. Lusterka Carbon.

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, nie wiem. Ciągle mnie jeszcze telepie ... :-)

 

.............po zastosowaniu kompletu sportowych lusterek "wzór Carbon" dynamika auta niespodziewanie zyskuje na mocy, zwiększa się wyraźnie moment obrotowy przy zdecydowanie niższych obrotach, silnik pracuje zdecydowanie ciszej, odgłos silnika nabiera sportowego, rasowego charakteru a kierujący odnosi wrażenie jakby jechał samochodem dwa, trzy razy droższym. Za tak niewiele, można wkroczyć w nowy, bajeczny świat motoryzacji. Lusterka Carbon.

A używałeś ich w swoim samochodzie że się wypowiadasz ... :-) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastosowanie wielofunkcyjnych pakietów dodatków uszlachetniających zawierających NITROCET 50®, pozwala na poprawę następujących właściwości olejów napędowych:

 

•smarnych,

•przeciwutleniających,

•przeciwkorozyjnych,

•antyspieniających,

•ekologicznych,

•liczby cetanowej.

 

 

Dodatkowo poprawa parametrów jakościowych olejów napędowych uzyskana na drodze zwiększenia ich liczby cetanowej (dzięki zastosowaniu dodatku NITROCET 50®) wpływa korzystnie na:

 

•moc silnika,

•emisję hałasu,

•emisję toksycznych składników spalin.

 

Czyli po zaaplikowaniu paru kropel tego preparatu mamy:kilka KM więcej,ciszej o kilka dB,a auto zbliża się parametrami toksyczności spalin niemal do silników elektrycznych:))

Klasyka autovoodoo:)

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.