Skocz do zawartości
IGNORED

Starcie Tytanów….najlepsza lampa SE w bi-ampingu z tranzystorami


sly30

Rekomendowane odpowiedzi

Gość cybant

(Konto usunięte)

 

 

Ja Crossa III mam od 1,5 roku w domu :).

Przedtem od 2010 r najpierw I, potem II.

A przedtem jak wiesz WT30 II i Wt 40 , a potem ze 2 lata Accu E 450 , swietny piec.

Wszystko sie okaze w praniu, troche sie boje, ze Amplifon moze byc nieco zbyt " ofensywny" dla Avantgardow. Sie zobaczy.

Z miedzianymi lampami ostatnie co można o nim powiedzieć to " ofensywny"....

Może czas wrócić do Amplifona;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież każda normalna firma jak jest popyt nie będzie ograniczała produkcji.

Pytanie , czy u Waldka można kupić od ręki , bo ja swojego Amplifona dostałem w ciągu tygodnia od zamówienia , taka to jest różnica....;)))

 

Amplifona SE42 czy Sylwkowe mozna kupic od reki??? A podobo taka kolejka, ze trzeba dlugo czekac. To jak to jest naprawde? Z tego co wiem to Sylwek troche czekal na swoje, na SE42 tez jest oczekiwanie. Jezeli juz mamy dyskutowac to uczciwie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amplifona SE42 czy Sylwkowe mozna kupic od reki??? A podobo taka kolejka, ze trzeba dlugo czekac. To jak to jest naprawde? Z tego co wiem to Sylwek troche czekal na swoje, na SE42 tez jest oczekiwanie. Jezeli juz mamy dyskutowac to uczciwie.

Przecież można zadzwonić do Andrzeja Piwowarczyka i będzie wszystko jasne

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cybant

(Konto usunięte)

 

 

Amplifona SE42 czy Sylwkowe mozna kupic od reki??? A podobo taka kolejka, ze trzeba dlugo czekac. To jak to jest naprawde? Z tego co wiem to Sylwek troche czekal na swoje, na SE42 tez jest oczekiwanie. Jezeli juz mamy dyskutowac to uczciwie.

Nie wiem jaka jest teraz kolejka....mogę mówić za siebie.

A , że popyt przewyższył podaż to świadczy o tym jaki to jest wzmacniacz.

Nie chcę tu udawadniać , że Amplifon jest lepszy od MPW bo nie miałem okazji ich porównać, faktem jednak jest to , że to zupełnie inaczej działające firmy.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jaka jest teraz kolejka....mogę mówić za siebie.

A , że popyt przewyższył podaż to świadczy o tym jaki to jest wzmacniacz.

Nie chcę tu udawadniać , że Amplifon jest lepszy od MPW bo nie miałem okazji ich porównać, faktem jednak jest to , że to zupełnie inaczej działające firmy.....

 

To bierz go do auta i ekipę i przyjeżdżajcie-zapraszam.

Wtedy dowiesz się co jest co warte....ściśle w/g gustu.

Pan Waldek to nie jest zadna firma to jest pasjonat

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No napewno inaczej brzmi integra od MPW, ale z tego co czytam to koncowka Amplifona idzie wlasnie w kierunku dzwieku bardziej nasyconego jak MPW.

Pewnie niedlugo wszystko sie wyjasni, jak porownacie ze SA konstrukcje u Ciebie lub u Niego lub tu i tu:)

 

Przecież można zadzwonić do Andrzeja Piwowarczyka i będzie wszystko jasne

 

NIe bede do Pana Andrzeja dzwonil i udawal zainteresowanego skoro tak nie jest.

 

Tak apropos to ma ktos SE42 w zachodniopomorskim?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak to jest naprawde?

Wojtek, teraz są dłuższe terminy, bo i chętnych więcej. Ja czekam ok 1,5 miesiąca .... Andrzej musiał skompletować części na kilkanaście szt, Zajął się najpierw "wypasem" Sly, potem kolegi CATV i teraz moim ... zapewne jak teraz ktoś się zdecyduje, to będzie czekał krócej, aż znowu dana partia się skończy.

To bierz go do auta i ekipę i przyjeżdżajcie-zapraszam.

SA jak wygrzeję swojego Ampiego to bardzo chętnie zawitam do Ciebie do Warszawy,aby zrobić rzetelne porównanie tych konstrukcji. Przy czym Twój to będzie wypas na najlepszych częściach a mój to "zwykły" Ampi, Ale jestem ciekaw co się zadzieje ... U mnie to nie było możliwości ,aby dokładnie ocenić jak grają MPW Wojtka, bo dopiero na koniec gdy musieliśmy kończyć odsłuch, korzystając z tego co mieliśmy dostępne (kable, itp.) uzyskaliśmy najlepsze granie. Drugą przyczyną przyjazdu do Ciebie było by sprawdzenie "nauszne" jak ta Twoja osławiona referencja gra ... i mówię to bez żadnych podtekstów. Jak zaprosisz to zorganizuję jakiś wypad do Wawy z ekipą ... już jednego chętnego mam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To moze zrobimy jakies porownanko? Gdzie mieszkasz?

 

Mozemy u Ciebie i u mnie, oboje mamy nizle zrodla wiec bedzie dobrze:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Białogardzie, ale mam mały remont w domu i jeśli już to najszybciej zapraszam do mnie w lipcu. I raczej u mnie bo wzmacniacz jest mało mobilny:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CATV ja bylbym za tym zeby u Ciebie i u mnie co byloby fair:) Ja tez przed lipcem nie dam rady.

No wiesz dwa monobloki i pre tez sa malo mobilne;)

 

2 skrzyie i pre to ponad 100kg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cybant

(Konto usunięte)

 

 

To bierz go do auta i ekipę i przyjeżdżajcie-zapraszam.

Wtedy dowiesz się co jest co warte....ściśle w/g gustu.

Pan Waldek to nie jest zadna firma to jest pasjonat

Wiem , wiem...:))

 

Artur wyraził chęć odwiedzin ....ja się też podpinam ;)

Możemy zabrać moją albo jego i złoimy Ci tyłek;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo dobre trafa dlugo sie nawija. Jak o tym pisalem to jakis madry wrzucil tutaj filmik z youtube jak hindus nawija trafo w niecala minute;))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

If it measures good and sounds bad, it is bad. If it sounds good and measures bad, you've measured the wrong thing. - Daniel R. von Recklinghausen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly30

 

Ty teraz dużo go grzejesz, jak z temperaturą Amplifona, nagrzewanie atmosfery pokoju i sama temperatura trafa zasil.? GM ka latem potrafi zaleźć za skórkę, zwłaszcza przy wysokich temp za oknem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur wyraził chęć odwiedzin ....ja się też podpinam ;)

no to się będzie działo ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Złote myśli "Słońca hajenda" ... "Lampa szumi, winyl trzeszczy, Ellipticor nie dla leszczy". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly30

 

Ty teraz dużo go grzejesz, jak z temperaturą Amplifona, nagrzewanie atmosfery pokoju i sama temperatura trafa zasil.? GM ka latem potrafi zaleźć za skórkę, zwłaszcza przy wysokich temp za oknem.

 

No jest gorący ale ten typ tak ma. Zresztą jak pamiętam Ayona Vulcan czy Kondo to też były bardzo gorące.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to się będzie działo ...

 

Spokojnie-nic się nie będzie działo......chyba ,że jacyś lubiani przeze mnie moderatorzy zechcieli by do mnie.............wpaść)-wtedy to by się działo!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest blisko :)

Napisz czy zgadzasz sie z recenzja M.Dyby o twoim wzm i co myslisz o takiej mozliwosci aby ten sam recenzent przetestowal Aplifona nowego!ciekawe w porownaniu z zdaniem naszych kolegow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw odsluchu Amplifona na tle Crossa III w moim systemie i z gory nie zakldam, ze ktorys z nich jest lepszy.

Chociaz kierujac sie opiniami z forum to Amplifon w wersji limited powinien jednak zloic skore Ayonowi.

Zobaczmy , czy w moim systemie przypasuje tak wybitnie jak Cross.

 

Napisz czy zgadzasz sie z recenzja M.Dyby o twoim wzm i co myslisz o takiej mozliwosci aby ten sam recenzent przetestowal Aplifona nowego!ciekawe w porownaniu z zdaniem naszych kolegow.

 

Dobry pomysl , napisz Mirek do pal55 na priv z ta propozycja, zobaczymy co odpowie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw odsluchu Amplifona na tle Crossa III w moim systemie i z gory nie zakldam, ze ktorys z nich jest lepszy.

Chociaz kierujac sie opiniami z forum to Amplifon w wersji limited powinien jednak zloic skore Ayonowi.

Zobaczmy , czy w moim systemie przypasuje tak wybitnie jak Cross.

 

 

 

Dobry pomysl , napisz Mirek do pal55 na priv z ta propozycja, zobaczymy co odpowie.

z tego co wiem to sami wybieraja od kogo i co maja recenzowac,wszystko kreci sie w finansowym kregu,mysle ze koledzy lepiej ocenia jak te klocki maja sie do siebie, bo jak podlacza do paru roznych torow to lepszej recenzji sie nie znajdzie,ostatnio widac ze recenzentom wszystko sie podoba,szkoda ze nie sa zmuszeni do punktacji powiedzmy do 15punktow, wtedy bysmy widzieli wiecej ile wart jest sprzet.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem ciekaw odsluchu Amplifona na tle Crossa III w moim systemie i z gory nie zakldam, ze ktorys z nich jest lepszy.

Chociaz kierujac sie opiniami z forum to Amplifon w wersji limited powinien jednak zloic skore Ayonowi.

Zobaczmy , czy w moim systemie przypasuje tak wybitnie jak Cross.

 

 

 

AMPLIFON NIE PASUJE DO AVANTGARÓW...................TYLKO LAMPKA NA 2A3..........DOBRA LAMPKA.

 

wiem,bo sprawdzałem takie połączenia.

 

Jesli rozmawiamy w tym watku o tzw. starciu tytanów................to tylko o monoblokach ayon titan!!

Używanie tu słowa crossfajer.............czytaj crosspsujon)..........jest nadużyciem,wręcz przestępstwem)

 

pozdr.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.