Skocz do zawartości
IGNORED

Starcie Tytanów….najlepsza lampa SE w bi-ampingu z tranzystorami


sly30

Rekomendowane odpowiedzi

Zamieszczony we wpisie Cybanta ''#149'' Amplifon wizualnie trochę kojarzy się z Audio Power Labs 50TNT ...tak patrząc z frontu:

 

A tych w pełni symetrycznych lampowych monobloków ''APL 833TNT (2x 833C, 2x 6550, 2x 12BH7)'' bym posłuchał u siebie z driverami i tweeterami, przy paśmie średnio-wysokotonowym w bi-ampingu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Dobry sprzęt na klona:-) ...ale nigdzie nie ma gotowego schematu z pełną listą wszystkich oryginalnych komponentów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale co ja mam jeszcze pokazać? Przecież opisany jest w zakładce o mnie, a i zdjęcia wisiały w którymś wątku...

Panowie, dla Was wszystko:-)

Tomkly narzuta na ścianie a Babcia goła :)

Uważaj na końcówkę bo ci się wysunęła i może pierdyknąć. Coś to wszystko mało stabilne. Wersja babcia hi-end 1940 i 1980 w załączniku (do wyboru do koloru).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-874-0-67334200-1396951751_thumb.jpg

post-874-0-04417900-1396951825_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę milimetr, że idea, iż każda pliszka swój ogonek chwali nieco przysłoniła tobie obiektywny ogląd sprawy i zaślepiony koniecznością obrony ulubionej firmy nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Kilka zdań które napisałeś jest chamskich i bardzo niegrzecznych a nie przypominam sobię bym ja zwracał się do ciebie równie chamsko i niegrzecznie. Ale skoro juź to zrobiłeś i jak rozumiem preferujesz taki sposób wymiany zdań to postaram się dostosować do twojego poziomu i posłużę się zbliżonym językiem tak byś zrozumiał.

 

Po 1- to jest wątek nie o wzmacniaczach lampowych ogólnie ale o zastosowaniu ich w bi-ampingu razem z tranzystorami, które mają napędzać niski bas. Było to wyraźnie napisane w kilku miejscach.Warto byś to zrozumiał. W twoim wieku powinieneś juź rozumieć tekst pisany, chyba, że cierpisz na jakąś dys....inteligencję.

 

Po 2- nadal jestem zwolennikiem tranzystorów, oczywiście tych najlepszych. Nadal wolę je od lamp typu Push Pull, a przynajmniej od tych których słuchałem, a słuchałem ich wiele. Co do lamp SE to owszem potrafią pokazać wiecej ale nie w basie, a poza tym są dość kłopotliwe i dopuszczam bi-amping jako najlepszą opcję. Gdybym miał dziś wybierać między lampami SE, a dobrymi tranzystorami jako wzmacniaczami do napędzenia całej kolumny, to chyba wybrałbym jednak tranzystor. Choćby ze względu na bezawaryjność, łatwą obsługę i brak brumienia( o tym za chwilę).

 

Po 3- nigdzie nie napisałem, że Jadis jest złym sprzętem. Wręcz przeciwnie napisałem, że gra bardzo przyjemnie i można być z nim szczęśliwym. Gra ciepłym słodkim dźwiękiem choć mało rozdzielczym i to chyba nie jest tajemnica. Przypuszczam, że działa tu zasada coś za coś i za przyjemną słodkość Jadis musiało oddać cześć rozdzielczości. Amplifon już tak słodki nie jest ale za to dużo bardziej rozdzielczy i dynamiczny. Zresztą Kondo też. Prawdą jest też, że podobały mi się monobloki JA80, które miałem jako pierwsze i w ogóle to fajne sprzęty. Ale kolejne konstrukcje SE, które pojawiły się u mnie później były po prostu lepsze. W przeciwieństwie do ciebie nie posiadam żadnych z nich i mogę sobie pozwolić na obiektywną ocenę. Twoja ocena jako posiadacza Jadis nie jest obiektywna.

 

Po 4- jak rozumiem w części twojego wpisu o muzyce jakiej słucham sugerujesz, źe jestem prymitywnym i głuchym tępakiem sluchajacym techno opartego o basowy łomot i nie potrafię docenić piękna muzyki, której domyślnie słuchasz ty! Otóż mylisz się bardzo. 30% repertuaru jaki słucham to faktycznie muzyka elektroniczna i filmowa ale typu Space i nie jest ona oparta o dominujący bas, choć jest on tam ważny. Kolejne 40% muzy której słucham to jazz i łatwo możesz to sprawdzić. Stefek kupuje płyty CD w tym sam sklepie co ja. Łatwo można sprawdzić repertuar. Ostatnie 30% muzy, której słucham to muza celtycka, soul z lat 70, trochę rocka i klasyki. Nie wypominając wyglada na to, że jest to nieco szerszy repertuar niż twój. Tym bardziej więc mogę ocenić dany sprzęt obiektywnej. Ograniczenie się do muzy barokowej i kameralistyki to znaczne....ograniczenie.... :-)

 

Po 5- to prawda, że preampem jest u mnie Burmester. Doskonale prowadzi wszystkie końcówki mocy. Sterował zarówno Jadis jak i Amplifonem. Do tego w przeciwieństwie do wielu lampowych preampów nie szumi i nie wzmacnia brumienia lampowych końcówek mocy. Daje obiektywny osąd jak zachowują się konkretne końcówki mocy.

Nigdzie nic nie pisałem o preampie Jadis.

 

I na koniec, reasumujac powiem, że Jadis to fajny sprzęt i może się podobać. Ale jak to w życiu...nie ma takiego kozaka, żeby nie znalazł się większy kozak... :-) i własnie pojawił się większy kozak, czyli Amplifon. Mógłbym nic nie pisać ale w przeciwieństwie do kolegi milimetra nie mam żadnego interesu w tym by bronić którejś marki.

Oczywiście jak to w każdym sprzęcie ma on swoją specyfikę grania i być może komuś Jadis spodoba się bardziej. Nie zmienia to faktu, że konstrukcyjnie i od strony inżynierskiej Amplifon jest po prostu lepszy i łatwo to sprawdzić....nawet bez muzyki! Nie chciałem tego wcześniej pisać właśnie dlatego żeby nie robić przykrości fanom Jadis, ale skoro milimetr tak niesympatycznie mnie zaatakował i wzniecił niepotrzebną obronę Jadis ,którego nikt nie atakował, jak "obronę Częstochowy" to tym samym mogę to napisać. Wystarczy włączyć system z Jadis, a potem system z Amplifonem, nie włączać muzyki ale przy włączonych wzmacniaczach stanąć 1-2m od kolumn i....i już każdy sam będzie wiedział, który sprzęt jest lepszy... :-)

 

A tobie milimetr powiem tak: całe życie się uczę i w przeciwieństwie do ciebie nie tkwię okopany w jednej pozycji. Być może nadal jestem w audiofilskiej piaskownicy, możesz sobie myśleć co chcesz. Ale przesłuchałam sporo sprzętów i w przeciwieństwie do ciebie mogę ocenić czy Amplifon jest lepszy niż Jadis czy nie, ponieważ miałem oba a ty nie! Nie możesz więc kwestionować takiego porównania.

 

A co do audiofilskiej piaskownicy...to jeśli ja z niej dopiero wychodzę, to ty nadal w niej siedzisz i posiedzisz w niej jeszcze wiele lat... :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraziłem swoją opinię - zachowujesz się jak forumowy "guru" w dodatku spec od wszystkiego i piszesz na tym forum prawdy objawione. Strach otworzyć jakiś wątek, bo Sly albo już tam jest albo się zaraz zalęgnie i setny raz będzie powtarzał to samo. Dla mnie autorytetem w dziedzinie high-endu nie jesteś i długo nie będziesz.

Po tej wymianie uprzejmości ja nie zamierzam się dalej wypowiadać.

Mimo tego krzyż na audiofilską drogę.

 

P.S. Jeżeli Jadis ci brumiał, to znaczy, że nie potrafisz go podłączyć, tak żeby nie było pętli masy. Prawidłowo podłączony nie brumi. Twój instalator powinien zacząć od przeczytania instrukcji i zapoznania się z urządzeniem, które demonstruje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Być może nadal jestem w audiofilskiej piaskownicy, możesz sobie myśleć co chcesz. Ale przesłuchałam sporo sprzętów i w przeciwieństwie do ciebie mogę ocenić czy Amplifon jest lepszy niż Jadis czy nie, ponieważ miałem oba a ty nie! Nie możesz więc kwestionować takiego porównania.

 

A co do audiofilskiej piaskownicy...to jeśli ja z niej dopiero wychodzę, to ty nadal w niej siedzisz i posiedzisz w niej jeszcze wiele lat... :-)

Sly30, mimo że nie darzę cię wielką sympatią - pomogę ci. Pojedź na kilka dni do Rogera Adamka posłuchać rasowego ANALOGU. Wtedy wyjdziesz z tej piaskownicy :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Life is too short for boring HiFi..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraziłem swoją opinię - zachowujesz się jak forumowy "guru" w dodatku spec od wszystkiego i piszesz na tym forum prawdy objawione. Strach otworzyć jakiś wątek, bo Sly albo już tam jest albo się zaraz zalęgnie i setny raz będzie powtarzał to samo. Dla mnie autorytetem w dziedzinie high-endu nie jesteś i długo nie będziesz.

Po tej wymianie uprzejmości ja nie zamierzam się dalej wypowiadać.

Mimo tego krzyż na audiofilską drogę.

 

P.S. Jeżeli Jadis ci brumiał, to znaczy, że nie potrafisz go podłączyć, tak żeby nie było pętli masy. Prawidłowo podłączony nie brumi. Twój instalator powinien zacząć od przeczytania instrukcji i zapoznania się z urządzeniem, które demonstruje.

 

Ja również napisałem tylko swoją opinię i nie zamierzam być żadnym guru dla kogokolwiek. Rozumiem, że boli ciebie, iź Twój sprzęt nie został w tym porównaniu obcmokany, a inny wypadł moim zdaniem lepiej. Ale jeśli nawet to nie upoważnia to do chamskich zaczepek. Poza tym każdy na forum ma prawo wyrażać swoje opinie.

 

Co do brumienia to prawda. Skoro już to napisałeś to i ja mogę powiedzieć to wprost....Jadis i Kondo brumią i to słuchać. I nie jest to kwestia pętli masy bo inne sprzęty nie brumią. Nie tylko Amplifon jest zupełnie cichy ale Octave czy Ayon też nie brumią. Rozmawiałem na ten temat z dystrybutorem, zreszta sympatycznym gościem i też twierdził, że przyczyną jest pętla masy. Ale inne nie brumią to jak to jest?

Później temat weryfikowałem z kimś innym, ekspertem od lamp i twierdził (a ja mu wierzę), że to nie jest kwestia pętli masy, tylko konstrukcji danego wzmacniacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyraziłem swoją opinię - zachowujesz się jak forumowy "guru" w dodatku spec od wszystkiego i piszesz na tym forum prawdy objawione. Strach otworzyć jakiś wątek, bo Sly albo już tam jest albo się zaraz zalęgnie i setny raz będzie powtarzał to samo. Dla mnie autorytetem w dziedzinie high-endu nie jesteś i długo nie będziesz.

Po tej wymianie uprzejmości ja nie zamierzam się dalej wypowiadać.

Mimo tego krzyż na audiofilską drogę.

 

Milimetr, z całym szacunkiem do wiedzy jaką posiadasz o audio to wyczuwalny jest fakt Twojego małżeństwa z firmą Jadis.

To świetne wzmacniacze, nasłuchałem się monobloków JA 80 razem z pre JA 60 które z ledwością ciągnęły trudne do

wysterowania SF Extremy. Myślę że JA 120 lub JA 200 poradziły by sobie znacznie lepiej ale wchodzimy wtedy w dużo wyższy pułap cenowy.

Jestem bardzo ciekaw brzmienia i grania Amplifona i kto wie czy nie mamy do czynienia z ' brzydkim ' kaczątkiem który wyrósł na firmę produkującą super wzmacniacze lampowe. Samo porównanie i pojedynek z tak uznaną firmą Jadis jest

już dla Amplifona absolutną nobilitacją .Z niecierpliwością czekam rozwoju wydarzeń i pozdrawiam jak zawsze naszego

forumowego testera audiofilskiej Formuły 1 SLY' a.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że kolega milimetr posiadł jakaś wyjątkową, audiofilską wiedzę? Myślę, że uczy się tak samo jak ja i każdy z nas, bo audio to temat do nauki na wielę lat, tyle że ja mam tego świadomość, a on błednie sądzi, że już się nauczył, tkwiąc okopany na swojej pozycji fana Jadis. Może pochwali się jak ta jego wielka wiedza przełożyła się na ustawienie i dostrojenie jego gramofonu? Ponoć każda czarna płyta jest u niego "jednorazowego użytku"... :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo ciekaw brzmienia i grania Amplifona i kto wie czy nie mamy do czynienia z ' brzydkim ' kaczątkiem

Amplifon nigdy nie był brzydkim kaczątkiem:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br /> Może pochwali się jak ta jego wielka wiedza przełożyła się na ustawienie i dostrojenie jego gramofonu? Ponoć każda czarna płyta jest u niego "jednorazowego użytku"... :-) <br />

 

Co to za bzdury? Skąd wziąłeś takie informacje? Ktoś ci nawciskał jakiego kitu.

Mój gramofon jest skalibrowany najlepiej jak to było możliwe przy pomocy przyrządów mechanicznych. Dalszy postęp można uzyskać dopiero po dokonaniu pomiarów oscyloskopem i ocenie crosstalku między kanałami.

Zresztą gdybyś wiedział COKOLWIEK na temat analogu, to wiedziałbyś, że w tym sporcie nie ma jednej i jedynie słusznej drogi do celu. Za dużo zmiennych.

Są uznani na świecie zwolennicy metod opartych o ocenę optyczną jak np. Fremer czy Wally Malewicz, jak i wyłącznie metod pomiarowych np. Richad H. Mak.

 

Śmieszne jest to, że odnosisz się do analogu, który cię zupełnie nie przekonuje, jak sam wielokrotnie napisałeś.

 

Dla ciebie świat analogu, czy kalibracja gramofonu to jak lot załogowy na Marsa, więc daj sobie spokój.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amplifon nigdy nie był brzydkim kaczątkiem:)

To fakt , ale to że jest firmą polską powoduje że niejeden audiofil mógł nie zwracać uwagi na rodzime produkty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego milimetr.... Nigdy nie wypowiadam się na temat regulacji i ustawień gramofonu. Nie znam się na tym i nigdy tego nie ukrywałem. Zresztą w przeciwieństwie do ciebie nigdy nie mam z tym problemu by przyznać się, że czegoś nie wiem albo że najzwyklej w świecie....myliłem się. I kto tu udaje forumowego guru?.... :-)

A co do twojego gramofonu i jego ustawień to obiło mi się o uszy, że znane nam wszystkim od lat określenie "jak zdarta płyta" w twoim systemie nabrało nowego, tym razem fizycznego znaczenia, podobnie jak słynne określenie "drapak" tak często używane w odniesieniu do gramofonu.... :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnepan chwali Amplifona, tego jeszcze nie grali. Tylko patrzeć jak ze mną zasiądzie na jednym odsłuchu :)

Widać w audio można znaleźć wspólny mianownik. Gratuluję wszystkim potrafiącym zluzować majty, to w dzisiejszych czasach nie lada sztuka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />A co do twojego gramofonu i jego ustawień to obiło mi się o uszy, że znane nam wszystkim od lat określenie "jak zdarta płyta" w twoim systemie nabrało nowego, tym razem fizycznego znaczenia.... :-) <br />

 

Informuję cię zatem - z pierwszej ręki, a nie przez posły-osły że ktoś sobie z ciebie zakpił.

Łyknąłeś jakąś ploteczkę, która NIE MA ŻADNEGO oparcia w faktach. Jest to kompletna bzdura.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny bolid ;)

 

Rike Audio - lampa Kron 1610 - cokolwiek to znaczy...

Cena jak z F1 - 500 000 dolarów.

 

Już wolę Sly jako Hamiltona niż jako Vettela;)

Na osłony już nie starczyło, trzeba dopłacić 200 000 dolarów, do napisów z tyłu kolejne 100 000 dolarów :)

 

Wszystkie najlepsze systemy audio są teraz lampowe, ciekawe jak tam u Elba? Może Amplifon wszystkich pogodzi :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Informuję cię zatem - z pierwszej ręki, a nie przez posły-osły że ktoś sobie z ciebie zakpił.

Łyknąłeś jakąś ploteczkę, która NIE MA ŻADNEGO oparcia w faktach. Jest to kompletna bzdura.

 

Możliwe. Dlatego napisałem podobno....choć....no nie ważne.

Pozdrawiam... :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cybant

(Konto usunięte)

Wracając do głównego tematu wątku, to moja "Formuła Renault "też jest w bi-ampingu.

 

Amplifon pasmo od 90 Hz w górę

Behringer EP 2500 ( 500 W ) najniższe pasmo.

 

Tylko zdjęcie marne..stary iPad..

 

A i narzuty ściągnięte;)

post-27208-0-76342500-1396956946_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />Możliwe. Dlatego napisałem podobno....choć....no nie ważne.<br />Pozdrawiam... :-) <br />

 

Poczekam na twój setup analogowy. Pokażesz nam wszystkim jak to robią tygrysy, albo gdzie raki zimują, albo... no właśnie, nieważne.

Będzie "urobku" na 100 nowych wątków :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

Tak sobie myślę, a właściwie wiem z pewnością,że zarzucanie Milimetrowi,że tkwi w audiofilskiej piaskownicy, jest piramidalnym nieporozumieniem.Przemek to pasjonat,meloman i hajendowiec bez dwóch zdań.Należy do garstki uczestników tego forum których bardzo cenię i zawsze z uwagą czytam a jego pokój odsłuchowy to marzenie ściętej głowy 99%forumowiczów.Wyraził swoje zdanie, w wyważony sposób, tak ja zawsze i ja tam Sly nie zauważyłem żadnego chamstwa, w przeciwieństwie do innych gości w tym wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do głównego tematu wątku, to moja "Formuła Renault "też jest w bi-ampingu.

 

Amplifon pasmo od 90 Hz w górę

Behringer EP 2500 ( 500 W ) najniższe pasmo.

 

Tylko zdjęcie marne..stary iPad..

 

A i narzuty ściągnięte;)

i starym zwyczajem znafców powiem, ze bez dywanu to nie gra :)))

sorki, nie mogłem się oprzeć,

zazdraszczam pozytwynie, sprzetu. pozdrawiam Zbyszek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal milimetr nie czytasz ze zrozumieniem. Moźe czas powtórzyć kilka klas... :-)

Napisałem wyraźnie, że nie znam się na tym i nie zamierzam pisać nic na ten temat.

A jeśli zdecyduje się kiedyś na gramofon to zaproszę Mr.Rogera i poproszę by zrobił to na czym ja się nie znam, a on i owszem. Należy mu też zapłacić za jego wiedzę, umiejętności i czas....co i tobie polecam. Szkoda rysować i niszczyć kolejne vinyle... :-)

 

Tak sobie myślę, a właściwie wiem z pewnością,że zarzucanie Milimetrowi,że tkwi w audiofilskiej piaskownicy, jest piramidalnym nieporozumieniem.Przemek to pasjonat,meloman i hajendowiec bez dwóch zdań.Należy do garstki uczestników tego forum których bardzo cenię i zawsze z uwagą czytam a jego pokój odsłuchowy to marzenie ściętej głowy 99%forumowiczów.Wyraził swoje zdanie, w wyważony sposób, tak ja zawsze i ja tam Sly nie zauważyłem żadnego chamstwa, w przeciwieństwie do innych gości w tym wątku.

 

A ja zauważyłem. To, że napisał to w pozornie "grzeczny" sposób nie znaczy, iż nie potrafię czytać między wierszami, zresztą podobnie jak inni forumowicze. Wpis był w istocie chamski i miał na celu zdyskredytowanie i ośmieszenie mnie jako osoby niewiarygodnej, niedouczonej, nieosłuchanej, niedoświadczonej oraz prymitywnej i głuchej, słuchającej równie prymitywnej muzyki....w przeciwieństwie do niego, do osoby wiedzacej lepiej i słuchającej muzyki barokowej oraz kameralistyki. Gdyby nie zaatakował mnie w tak chamski sposób to i ja nie odpowiedziałbym tak ostro. Ale gdy ktoś wali mnie "w pysk" to nie pozostaję dłużny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kolego, jamówię.

Chciałbym już zakończyć tę mało merytoryczną wymianę ciosów.

Dałem się sprowokować, przyznaję, jestem wyczulony na takie generalizowania, że coś kogoś rozjeżdża, albo jedna zabawka jest pięć klas lepsza od drugiej.

 

Sly - jeżeli Twoim źródłem informacji o moim systemie jest Roger to gratuluję! Nigdy go u mnie nie słyszał. Czy Ty rozumiesz, co ja pisze? Nigdy go u mnie nie słyszał!

 

A sprawy biznesowe między mną i panem Adamkiem zostaw nam obu, bo inaczej jesteś jak przekupa z magla. Pan Adamek wykonał dla mnie jak na razie jedną usługę - sprawdził w swoim systemie moją wkładkę i wydał o niej pozytywną opinię, jak również dołączył wyniki pomiarów. Za tę usługę kilkakrotnie proponowałem mu odpłatność, której to propozycji nie przyjął. "Odda mi Pan w towarze" - to są jego słowa.

 

Bazujesz na opinii człowieka, który mojego systemu nie słuchał, z którym nie mam żadnych rozliczeń i któremu moja wkładka w jego systemie bardzo się podobała, jak sam w rozmowie telefonicznej podkreślał.

 

Teraz przeczytaj jeszcze raz swoje insynuacje na temat mojego analogu i zastanów się jaka jest twoja wiarygodność w tym temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś w błędzie. Akurat Roger nigdy do mnie nic nie mówił na twój temat. Nawet nie wiem, że się znacie... :-) Są ciekawsze tematy do obgadania. Co do podłości to wpierw zacznij od przeczytania swoich wpisów. Jesteś jak rozhisteryzowana baba i w szale wściekłości podałeś informacje, o których nawet nie wiedziałem... :-) Uspokój się i wypij ziółka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Tak sobie myślę, a właściwie wiem z pewnością,że zarzucanie Milimetrowi,że tkwi w audiofilskiej piaskownicy, jest piramidalnym nieporozumieniem.Przemek to pasjonat,meloman i hajendowiec bez dwóch zdań.Należy do garstki uczestników tego forum których bardzo cenię i zawsze z uwagą czytam a jego pokój odsłuchowy to marzenie ściętej głowy 99%forumowiczów.Wyraził swoje zdanie, w wyważony sposób, tak ja zawsze i ja tam Sly nie zauważyłem żadnego chamstwa, w przeciwieństwie do innych gości w tym wątku.

 

+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

 

 

 

A ja zauważyłem. To, że napisał to w pozornie "grzeczny" sposób nie znaczy, iż nie potrafię czytać między wierszami, zresztą podobnie jak inni forumowicze. Wpis był w istocie chamski i miał na celu zdyskredytowanie i ośmieszenie mnie jako osoby niewiarygodnej, niedouczonej, nieosłuchanej, niedoświadczonej oraz prymitywnej i głuchej, słuchającej równie prymitywnej muzyki....w przeciwieństwie do niego, do osoby wiedzacej lepiej i słuchającej muzyki barokowej oraz kameralistyki. Gdyby nie zaatakował mnie w tak chamski sposób to i ja nie odpowiedziałbym tak ostro. Ale gdy ktoś wali mnie "w pysk" to nie pozostaję dłużny.

 

Przeczytałem ten wpis kilka razy i nie zauważyłem w nim nic chamskiego, to,że Milimetr wyraził w nim swój pogląd jest wtórne wobec tego,że zarzucasz mu chamstwo-tak jak to widzę i nie potrafię sobie przypomnieć aby kiedykolwiek Przemek był chamski, doskonale za to pamiętam,że ma naturę konsyljacyjną i nie zaognia konfliktów.Może jesteś przewrażliwiony, bo jako Gospodarz wątku nie zareagowałeś na emocjonalny wpis Altona a zarzucasz spokojny i co najważniejsze merytoryczny udział Milimetra w wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

Panie Sylwestrze , nie poznaję Pana ;)

Czyżby Pan zmienił branżę na budowlaną tak jak nasz inny kolega na forum?

Walcowanie , miażdżenie , prasowanie czy też zamiatanie - te zwroty były jak dotąd domeną innego "ałdjofila". ;)

A tu proszę ....

 

A tak na poważnie chętnie zapoznam się z produktem tej firmy skoro "rozjechał" bądż co bądż b.dobrze grającego Jadisa.

Czy dostępna jest tylko integra tej firmy czy może coś więcej?

 

P.S.

 

Chyba się z Przemkiem nie zrozumieliście nawzajem stąd może ta nikomu nie potrzebna wymiana uprzejmości ;)

A Przemek nigdy chamski nie był tak jak i ty.

Od tego mamy innych na forum więc wyluzujcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.