Jump to content
IGNORED

Słuchawki planarne Audeze w salonie Q21


audiostereo.pl

Recommended Posts

 • Administratorzy

Pabianicki salon Q21 wprowadził do swojej oferty planarne słuchawki marki Audeze. Oferta składa się z czterech modeli serii LCD, charakteryzujących się miękkim i dokładnie wykończonym pałąkiem oraz możliwością regulowania wielkości słuchawek za pomocą specjalnie stworzonego i gładko wykończonego prętu. Modele LCD-2, LCD-3 oraz LCD-XC posiadają wykończenie drewniane, które pochodzi z najwyższej jakości drzew obrabianych ręcznie. Płaska membrana zapewnia doskonały dźwięk, a wyprofilowane gąbki nauszników sprawiają, że trafia on prosto do ucha.

 

Audeze LCD-2 to model podstawowy, konstrukcja otwarta. Zastosowano w nich opatentowaną przez producenta membranę cienkowarstwową umieszczoną pomiędzy magnetyczną strukturą, dzięki czemu uzyskuje się niezwykle dokładny i szczegółowy dźwięk. Obręcze słuchawek LCD-2 są wykonane z drewna bambusowego lub specjalnej odmiany pochodzącej z Karaibów.

 

Zastosowanie specjalnie wyszukanego drewna ma na celu uzyskanie doskonałego dźwięku, a także zapewnienie estetycznego wyglądu. LDC-2 można zakupić w wersji ze skórą jagnięcą lub zamszową. Pełne dopasowanie, izolacje oraz uszczelnienie zapewniają ręcznie wykonane podkładki, które komponują się z ogólnym wyglądem słuchawek. Nachylona konstrukcja również pływa na dopasowanie nauszników do ucha, co pozwala na prawidłowe odwzorowanie dźwięku.

Audeze LCD-X to nauszniki, w których zastosowano nowo opracowany przetwornik wykonany z cieńszego i najlżejszego materiału w nowej technologii Fazor. Specjalnie dla modelu LCD-X stworzona została i opatentowana technlogia Fazor oraz możliwość zarządzania przepływem dźwięku w tych słuchawkach. Pozwoliło to na zapewnienie lepszej reakcji fazy, większego zakresu częstotliwości oraz gładszego pasma przenoszenia.Słuchawki LCF-X posiadają przetwornik, który jest przeznaczony do współpracy z szeroka gamą źródła napędowego. Niezależnie czy korzystasz z przenośnych odtwarzaczy czy korzystasz ze studia, LCD-X gwarantuje wysoką głośność bez dodatkowego wzmacniacza słuchawkowego.

Nauszniki słuchawek LCD-X sa wykonane z polerowanego anodowanego aluminium z nachyloną konstrukcją, co zapewnia pełne dopasowanie od uszu. Po za tym posiadają one miękkie wykończenie ze skóry jagnięcej lub zamszowej, które połączone z spreparowana pianką zapewniają komfort użytkowania oraz równowagę akustyczną.

 

Słuchawki Audeze LCD-XC to zamknięta konstrukcja o charakterystycznej dla firmy Audeze jakości dźwięku dająca miłe doznania dźwiękowe nawet w najbardziej hałaśliwym otoczeniu. Specjalnie dla modelu LCD-XC stworzona została i opatentowana technlogia Fazor oraz możliwość zarządzania przepływem dźwięku w tych słuchawkach. Dzięki temu można cieszyć się lepszą reakcją fazy, większym rozszerzeniem częstotliwości, gładszym pasmem przenoszenia i niezwykłym obrazowaniem holograficznym 3D. LCD-XC został stworzony z ręcznie obrabianego drewna Budinga. Obudowane jest wytrzymała, ponieważ do jej produkcji zastosowano anodyzowane aluminium, natomiast nauszniki zapewniają nam pełen komfort użytkowania dzięki wykonaniu z jagnięcej lub zamszowej skóry. Jędrność i odpowiednia równowaga akustyczna to efekt specjalnie separowanej pianki, z której są wykonane poduszki. Te wszystkie elementy wpływają nie tylko na wygląd oraz wygodę korzystania, ale również na wysoką jakość dźwięku, jaka oferują słuchawki LCD-XC.

 

Słuchawki LCD-3 Professional zostały zaprojektowane, by być najlepszym modelem na rynku. LCD-3 zachwyca nie tylko wyglądem, ale również brzmieniem. Twoje uszu będę cieszyły się dynamicznym przestrzennym dźwiękiem dopełnionym atrakcyjnym basem, doskonale brzmiącymi tonami średnimi oraz wysokimi. Zespół naszych specjalistów pracował nad udoskonaleniem LCD-2, aby zapewnić dźwięk jeszcze wyższej jakości.

Zaowocowało to stworzeniem Audeze LCD-3 z płaską membraną magnetyczną kontrolowaną przez bardziej efektywne struktury magnetyczne. Wkładki uszne

LCD-3 zostały ręcznie wykonane z precyzyjnie wybranego drewna Zebrano.

 

Nauszniki z obu stron są wykonane ze skóry jagnięcej lub zamszu.

 

Podkładki są specjalnie zaprojektowane i wykonane z pianki, co zapewnia jędrność i równowagę akustyczną. LCD-3 zapewnia wysoki komfort użytkowania połączony z dobrym wykonaniem oraz niecodziennym wyglądem.

 

Salon Q21 serdecznie zaprasza na odsłuchy słuchawek Audeze, gwarantując pełną dostępność wszystkich modeli.

 

Salon audio-video Q21

Pabianice, Reymonta 12

Tel. (42) 213 01 66

www.Q21.pl

500x500 - audeze.jpg

audeze_lcd2.jpg

audeze_lcd3.jpg

audeze_lcdx.jpg

audeze_lcdxc.jpg

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Link to comment
Share on other sites

Audeze LCD-2 - 3950 zł.

Audeze LCD-X - 5950 zł.

Audeze LCD-XC - 6450 zł.

Audeze LCD-3 - 7450 zł.

 

Ceny zostały obniżone do poziomu bardzo atrakcyjnego w stosunku do krajów sąsiednich.

Zapraszam serdecznie na odsłuchy, wszystkie modele są dostępne.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Link to comment
Share on other sites
 • 3 weeks later...

może i obniżone, ale mimo wszystko droższe niż w USA... z czego wynikają do diabła niższe ceny w USA - to tylko wpływ cła?

 

To co widzisz w necie, to amerykańskie ceny netto (bez stanowego sales tax, który zawsze doliczają ci przy kasie). Ten jest niższy niż VAT w Europie, ale i tak w niektórych stanach może dochodzić do 10%. Jeżeli to uwzględnisz (urealnisz ceny amerykańskie) to różnica już będzie mniejsza. A może się nawet okazać, że ceny NETTO w US i EU są podobne.

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Link to comment
Share on other sites

Ktoś pytał dlaczego są droższe w EU. Zatem wyjaśniłem.

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Link to comment
Share on other sites

Chodziło mi o to że nie ma sensu tak tego dzielić/upraszczać :P na cenę netto a brutto, w tak powierzchowny sposób, wykorzystując pewne oczywiste podobieństwa, bo sprawa może okazać się o wiele "głębsza". Mówiąc inaczej potrzebna byłaby obszerna wiedza z różnych dziedzin, zwłaszcza prawa, do budowania takich analogii, bo mogłeś minąć się z sednem sprawy. Wydaje mi się że struktura prawa i ogólnie ekonomii, państw usa i polski, to zupełnie dwa różne światy, w takim sensie że np płacimy różne podatki, a jeśli występują jakieś analogie to w różnych wartościach, co w konsekwencji stanowi o zupełnie odmiennym modelu podatkowym, trzeba zaznaczyć że przychody państwa są głównie z podatków. Pewne obszary działalności gospodarczej mogą być opodatkowane wyżej, a inne niżej, niż u nas. Oczywiste analogie można wysuwać, ale do trafnych uwag potrzebna jest szersza wiedza na ten temat, znajomość tamtejszej sytuacji podatkowej, kulturowej i technologicznej. Można za to, patrząc na ceny w sklepach internetowych, wysunąć wniosek że będąc w USA wiele sprzętu audio/elektronicznego można kupić taniej, niż w Polsce. To że jest taniej może wynikać z wielu czynników, po pierwsze trzeba wziąć pod uwagę postęp, który jednak za granicą ma inne tempo niż u nas, weźmy internet, kiedyś płaciliśmy 50zł za 10kb/s, a teraz za tą samą kwotę mamy kilka mb/s :P . Coś podobnego zachodzi obserwując rynki USA i Polski, tylko odbywa się w różnym tempie. Druga sprawa, związana również z postępem, to na rynku USA zapewne konkurencja jest silniejsza, jest to punkt strategiczny wielu różnonarodowych firm, poza tym mnóstwo sprzętu z firm rodzimych, których to sprzedaż w kraju oraz reklama kosztuje mniej, i to one mogą decydować o cenach danego sprzętu, inne firmy muszą się podporządkować. Poza tym, pewne podstawowe dobra(np żywność, środki do higieny) mogą tam być droższe niż u nas, a których potrzebujemy na co dzień, dlatego inne dobra "wyższe" są tańsze. Wydaje mi się że wraz z postępem kulturowym, tanieją dobra wyższe, np. związane z rozrywką... generalnie temat obszerny :D W każdym razie to że tam jest taniej ma ekonomiczne, kulturowe uzasadnienie, nie ma w tym nic dziwnego. Dystrybucja w innych państwach zapewne wiąże się z dodatkowymi kosztami, choćby cło, koszty budowania sieci dystrybucji, armii pośredników, sama się nie zbuduje, a każdy musi zarobić, dla nowej firmy na danym ryku niezbędna jest reklama... to wszystko kosztuje, co wpływa na cenę hurtową, detaliczną... u nas wyższą. :P

 

Co do tego postępu, może nie tyle w różnym tempie co jesteśmy na innych etapach rozwoju. :P

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Link to comment
Share on other sites
 • 4 months later...

Ja się kiedyś sparzyłem na zamkniętej obudowie,ciepło w uszy było no i jak się je sciągało to....tak jakby jakiś hełm zrzuciłem lecz dzwięk był jak dla mnie znakomity,żadnych odgłosów z zewnątrz czysta przyjemność...przykro mi ale nie pamiętam słuchawek już,syn spalił i poszły w zapomnienie lecz do dzisiaj je wspominam czy lcdxc mają jakąś wadę

Hidden Content

  Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wysłane z mojego commodore 64 przy użyciu Joysticka.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies. • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.