Skocz do zawartości
IGNORED

Projekt NOSTROMO Q&A


projektnostromo.pl

Rekomendowane odpowiedzi

HYPNOS będzie wysyłany z zasilaczem Nostromo czy bez?

Nie, w komplecie będzie zwykły zasilacz impulsowy.

 

Ci dla których wystarczyło dac-ów dostali właśnie wiadomości na e-mail z numerem konta i umową do wypełnienia.

Pozostali chętni zostaną zapisani w kolejkę i jak tylko pojawi się wolny egzemplarz zostaną powiadomieni osobną wiadomością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Krótko opiszę moje wrażenia po wypożyczeniu daca Nostromo Hypnos.

Dostałem paczkę z funkiel nówką i po podłączeniu jest efekt wow ale po chwili no nie urywa tyłka ten dźwięk.

Jak się okazało dac musi trochę pograć, u mnie to trwało od środy do poniedziałku. Oczywiście nie cały czas, tylko kilka godzin dziennie, w weekend może ciut więcej.

Dopiero we wtorek po pracy włączyłem muzykę i usiadłem zasłuchany.

Dźwięk nabrał masy, bas wybrzmiewał nisko i głęboko i scena nabrała przestrzeni. Mój dac na AD 1955 gra bardzo ograniczoną sceną i wycofanymi wysokimi. Hypnos bardzo ładnie kreuje scenę, poszerzając ją i separując instrumenty. Lepiej też słychać soprany ale nadal nie są natarczywe. Za to bas nabrał "mięska" i jest go więcej.

Oczywiście nadal jest to granie za 520 zł, nie twierdzę, że to jest super cudo, zwłaszcza, że mam słabą akustykę, ponaddwudziestoletnie niemieckie kolumny i wzmak Harman Kardon za tysiaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nowa promocja w naszym sklepie internetowym. Jeśli w jednym zamówieniu kupisz dowolne 2 nasze urządzenia, masz prawo do rabatu w wysokości 10% wartości zamówienia. Może to być np. dac + zasilacz czy konwerter + dac itp. Jeśli 2 takie urządzenia objęte rabatem pojawią się w koszyku, pojawi się odpowiednia informacja (patrz obrazek), wystarczy wpisać w okienko słowo: zestaw i zatwierdzić. Zapraszam do zakupów!

http://nostromo.audio/

40491342_2377840398923414_2655201009189519360_n.jpg?_nc_cat=0&oh=cabe56ddd5d2eb7d63bd5229c3a7bbfc&oe=5BFE6471

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja mam pytanie, może zgoła naiwne. Z tego co widzę firma robi DAC-i głównie ( wyłącznie ? ) na Wolfsonach ?

A gdyby tak np przygotować jakąś serię ale na różnych kościach ? ESS, AKM i inne ? Tak, żeby potencjalny klient mógł sobie dobrać odpowiedni DAC do swojego systemu ?

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Poświąteczne porządki...
Wprowadziłem w swoim sklepie internetowym nowy dział - OKAZJE!!! Nie jest to nazwa na wyrost.

Wszystkie produkty tam sprzedawane mają cenę obniżoną o minimum 20%.
Co tam będzie się pojawiało?
Końcówki serii
Zwroty od klientów
Wykonane na zamówienie a nie odebrane
Naprawione
Odnowione
itp.
Wszystkie towary tam sprzedawane są ze standardową gwarancją 24m
Ważna informacja - Produkty z tego działu nie podlegają zwrotowi z tytułu Ustawy Konsumenckiej (zwrot 14 dni).
Tak więc zapraszam na zakupy i korzystanie z okazji, ale jednocześnie proszę o rozwagę przed ostateczną decyzją.
http://nostromo.audio/pl/19-okazje-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy można pomyśleć nad zmianą włącznika w zasilaczach na coś mniej rzucającego się w oczy. Choćby taki

https://www.modushop.pl/przelacznik-bistabilny-19-silver-p19-b-s.html

Ten czerwony trochę za bardzo przykuwa uwagę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W najbliższym czasie będę miał okazję porównywać z dacem diy audiosynergia za 5k, jak na razie jestem zadowolony, gra mi to z Rotel 980bx & Emit m20

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Oj jeszcze nie miałem kiedy podjechać na testy, dużo pracy, a sprawy audio schodzą na bok, choć poczynilem pewne kroki i wymieniłem zwykły kabel zasilający na premium, jest spora poprawa dźwięku, dac gra teraz o jedną gwiazdkę lepiej. 17ded1a52c9fa6bc98a3d63a767be441.jpg

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wystawiłem do sprzedaży w naszym sklepie internetowym nowy wzmacniacz słuchawkowy. Jest to następca Valentine a nazywa się TANATOS.

Doskonale współpracuje z każdym dac-em, ale generalnie zbudowany został z myślą o współpracy z naszym dac-em HYPNOS, zarówno wzorniczo jak i funkcjonalnie.

http://nostromo.audio/pl/wzmacniacze-sluchawkowe-przedwzmacniacze/15-headamp-tanatos.html

 

srebrny1.jpg

srebrny5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, piotrek7 napisał:

A co z zapowiadanym jakiś czas temu nowym zasilaczem?

Jest następny w kolejce, a dokładnie w testach obciążeniowych.

17 godzin temu, Grutka napisał:

Czy w nostromo wolf 2 rozszerzony jest możliwość wyłączenia  tych cztetech trybów odsłuchu muzycznego? Tak aby grał bez żadnego ingerowania ?

I tak i nie, F1 jest trybem domyślnym.

Gdybyśmy nie zaimplementowali obsługi filtrów cyfrowych to dac domyślnie grałby jak w F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Niedawno był u mnie RME ADI 2 DAC

wolf 2 (rozszerzony) z zasilaczem i konwerterem USB/COAX

Obydwa urządzenia po wyrównaniu głośności graja na bardzo podobnym poziomie, różnice są minimalne i nie zawsze na korzyść RME

 

Do konstruktora - kiedy powstanie DAC "jednobryłowy" w wiekszej obudowie z zasilaczem, mozliwościa przełączania filtrów "w locie" ? (no i pilotem?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.04.2019 o 18:32, M-K napisał:

Do konstruktora - kiedy powstanie DAC "jednobryłowy" w wiekszej obudowie z zasilaczem, mozliwościa przełączania filtrów "w locie" ? (no i pilotem?)

 

W dniu 29.04.2019 o 18:52, DjTechnics napisał:

Usb by się przydało w jednym urządzeniu, bez dodatkowych klocków?
Są jakieś plany na jakieś urządzenie flagowe?

Właśnie nad czymś takim pracuje, tym razem będzie to prawdopodobnie na ES9038, a więc także obsługa DSD.

Ale to jeszcze sporo czasu, jestem na początku drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.