Skocz do zawartości
IGNORED

Projekt NOSTROMO Q&A


projektnostromo.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HYPNOS będzie wysyłany z zasilaczem Nostromo czy bez?

Nie, w komplecie będzie zwykły zasilacz impulsowy.

 

Ci dla których wystarczyło dac-ów dostali właśnie wiadomości na e-mail z numerem konta i umową do wypełnienia.

Pozostali chętni zostaną zapisani w kolejkę i jak tylko pojawi się wolny egzemplarz zostaną powiadomieni osobną wiadomością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Krótko opiszę moje wrażenia po wypożyczeniu daca Nostromo Hypnos.

Dostałem paczkę z funkiel nówką i po podłączeniu jest efekt wow ale po chwili no nie urywa tyłka ten dźwięk.

Jak się okazało dac musi trochę pograć, u mnie to trwało od środy do poniedziałku. Oczywiście nie cały czas, tylko kilka godzin dziennie, w weekend może ciut więcej.

Dopiero we wtorek po pracy włączyłem muzykę i usiadłem zasłuchany.

Dźwięk nabrał masy, bas wybrzmiewał nisko i głęboko i scena nabrała przestrzeni. Mój dac na AD 1955 gra bardzo ograniczoną sceną i wycofanymi wysokimi. Hypnos bardzo ładnie kreuje scenę, poszerzając ją i separując instrumenty. Lepiej też słychać soprany ale nadal nie są natarczywe. Za to bas nabrał "mięska" i jest go więcej.

Oczywiście nadal jest to granie za 520 zł, nie twierdzę, że to jest super cudo, zwłaszcza, że mam słabą akustykę, ponaddwudziestoletnie niemieckie kolumny i wzmak Harman Kardon za tysiaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Nowa promocja w naszym sklepie internetowym. Jeśli w jednym zamówieniu kupisz dowolne 2 nasze urządzenia, masz prawo do rabatu w wysokości 10% wartości zamówienia. Może to być np. dac + zasilacz czy konwerter + dac itp. Jeśli 2 takie urządzenia objęte rabatem pojawią się w koszyku, pojawi się odpowiednia informacja (patrz obrazek), wystarczy wpisać w okienko słowo: zestaw i zatwierdzić. Zapraszam do zakupów!

http://nostromo.audio/

40491342_2377840398923414_2655201009189519360_n.jpg?_nc_cat=0&oh=cabe56ddd5d2eb7d63bd5229c3a7bbfc&oe=5BFE6471

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

A ja mam pytanie, może zgoła naiwne. Z tego co widzę firma robi DAC-i głównie ( wyłącznie ? ) na Wolfsonach ?

A gdyby tak np przygotować jakąś serię ale na różnych kościach ? ESS, AKM i inne ? Tak, żeby potencjalny klient mógł sobie dobrać odpowiedni DAC do swojego systemu ?

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Poświąteczne porządki...
Wprowadziłem w swoim sklepie internetowym nowy dział - OKAZJE!!! Nie jest to nazwa na wyrost.

Wszystkie produkty tam sprzedawane mają cenę obniżoną o minimum 20%.
Co tam będzie się pojawiało?
Końcówki serii
Zwroty od klientów
Wykonane na zamówienie a nie odebrane
Naprawione
Odnowione
itp.
Wszystkie towary tam sprzedawane są ze standardową gwarancją 24m
Ważna informacja - Produkty z tego działu nie podlegają zwrotowi z tytułu Ustawy Konsumenckiej (zwrot 14 dni).
Tak więc zapraszam na zakupy i korzystanie z okazji, ale jednocześnie proszę o rozwagę przed ostateczną decyzją.
http://nostromo.audio/pl/19-okazje-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

W najbliższym czasie będę miał okazję porównywać z dacem diy audiosynergia za 5k, jak na razie jestem zadowolony, gra mi to z Rotel 980bx & Emit m20

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Oj jeszcze nie miałem kiedy podjechać na testy, dużo pracy, a sprawy audio schodzą na bok, choć poczynilem pewne kroki i wymieniłem zwykły kabel zasilający na premium, jest spora poprawa dźwięku, dac gra teraz o jedną gwiazdkę lepiej. 17ded1a52c9fa6bc98a3d63a767be441.jpg

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wystawiłem do sprzedaży w naszym sklepie internetowym nowy wzmacniacz słuchawkowy. Jest to następca Valentine a nazywa się TANATOS.

Doskonale współpracuje z każdym dac-em, ale generalnie zbudowany został z myślą o współpracy z naszym dac-em HYPNOS, zarówno wzorniczo jak i funkcjonalnie.

http://nostromo.audio/pl/wzmacniacze-sluchawkowe-przedwzmacniacze/15-headamp-tanatos.html

 

srebrny1.jpg

srebrny5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, piotrek7 napisał:

A co z zapowiadanym jakiś czas temu nowym zasilaczem?

Jest następny w kolejce, a dokładnie w testach obciążeniowych.

17 godzin temu, Grutka napisał:

Czy w nostromo wolf 2 rozszerzony jest możliwość wyłączenia  tych cztetech trybów odsłuchu muzycznego? Tak aby grał bez żadnego ingerowania ?

I tak i nie, F1 jest trybem domyślnym.

Gdybyśmy nie zaimplementowali obsługi filtrów cyfrowych to dac domyślnie grałby jak w F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Niedawno był u mnie RME ADI 2 DAC

wolf 2 (rozszerzony) z zasilaczem i konwerterem USB/COAX

Obydwa urządzenia po wyrównaniu głośności graja na bardzo podobnym poziomie, różnice są minimalne i nie zawsze na korzyść RME

 

Do konstruktora - kiedy powstanie DAC "jednobryłowy" w wiekszej obudowie z zasilaczem, mozliwościa przełączania filtrów "w locie" ? (no i pilotem?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.04.2019 o 18:32, M-K napisał:

Do konstruktora - kiedy powstanie DAC "jednobryłowy" w wiekszej obudowie z zasilaczem, mozliwościa przełączania filtrów "w locie" ? (no i pilotem?)

 

W dniu 29.04.2019 o 18:52, DjTechnics napisał:

Usb by się przydało w jednym urządzeniu, bez dodatkowych klocków?
Są jakieś plany na jakieś urządzenie flagowe?

Właśnie nad czymś takim pracuje, tym razem będzie to prawdopodobnie na ES9038, a więc także obsługa DSD.

Ale to jeszcze sporo czasu, jestem na początku drogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.