Skocz do zawartości
IGNORED

Projekt NOSTROMO Q&A


projektnostromo.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy Polska firmą zajmującą się produkcją Przetworników cyfrowych, cyfrowo-analogowych, wzmacniaczy słuchawkowych.

Nasza strona: projektnostromo.pl

Zapraszam do zadawania pytań, postaram się na wszystkie odpowiedzieć.

 

Na początek naszej obecności w dziale kluby na Audiostereo, proponuje promocje dla wszystkich klientów będących jednocześnie czytelnikami tego forum.

 

Każdy zakup w naszym e-Sklepie w ciągu najbliższych 7 dni, czyli do 3 maja 2014r. będzie premiowany 20% rabatem!

Np. nasz dac NOSTROMO wolf kosztujący normalnie 738zł można kupić za 590zł !!!

 

Aby skorzystać z promocji wystarczy w uwagach do zamówienia wpisać nick z forum Audiostereo.

Ze względów logistycznych rabat przysługuje tylko przy wybraniu płatności na konto, nie obejmuje zakupów za pobraniem.

Rabat nie obejmuje kosztów transportu.

Oczywiście fakt skorzystania z promocji nie wyłącza możliwości zwrotu towaru zgodnie z ustawą konsumencką.

 

 

untitled-13.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak dla mnie genialny sposób na to by zaistnieć. Od jakiegoś czasu waham sie czy warto kupić dac-a a jeśli tak to jaki? I kurde miałem wydać mniej ale na jakiś zachodni robiony w chinach a tu proszę. Czasy są ciężkie wiec trzeba wspierać rodzimych producentów. Liczę że się nie rozczaruje. Mam cd Cambridge audio oparty na wolfsonie wiec liczę ze będzie ok. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w planach są ambitniejsze zabawki?

 

Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie coś większego w normalnej szerokiej obudowie 430mm, zmieściłbym tam wszystko.

Bardzo dobry dac, wzmacniacz słuchawkowy, najlepsze możliwe wejście USB, no i oczywiście rozbudowane bezkompromisowe zasilanie.

Nawet poszczególne elementy są w fazie projektowania, ale to jeszcze długa droga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile placa za podbijanie watku?

 

Mi jeszcze na konto nic nie wpłynęło :P

Ps. Nie podbijam tylko pytam, gdyż jestem ciekaw jak u pozostałych to zagra, sam będę w posiadaniu tego zacnego sprzętu jutro.

Nie psuj wątku proszę złośliwymi wpisami.

 

pzdr.

Edytowane przez Patryk-1980

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Od piątku jestem posiadaczem Nostromo Wolf :)

Jako napęd robił Pioneer DVD 696 a obecnie Xindak Muse 1.0 Deluxe. Oba podłączone kablem optycznym.

Wolf gra neutralnie, rześko, niesamowicie wyciąga z nagrań głębie, scenę, dynamikę. Jest czarne tło, separacja instrumentów poraża in plus.

Pożyczę koaksjalny kabel i zaobserwuję czy i co się zmieni w graniu.

Wykonanie Nostromo Wolf jest obłędne, piękne przełączniki hebelkowe czy pokrętło. Jakość produktu jest wspaniała uważam.

Jestem bardzo zadowolony, tym bardziej patrząc na cenę a jak wykonany i użyte podzespoły w środku.

Tyle w skrócie ode mnie.

pzdr.

 

post-11746-0-82261100-1399982828_thumb.jpg

 

post-11746-0-63633700-1399982844_thumb.jpg

 

post-11746-0-56381200-1399982868_thumb.jpg

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tego DAC-a. Nic specjalnego. Kupiłem używanego, ale jeszcze na gwarancji. Wolałem za tę kwotę kupić używanego CD NAD C542. Tego to już się bardzo przyjemnie słuchało. Lepiej od Nostromo zagrał V-DAC Musical Fidelity. A naprawdę dobrze dopiero Arcam rDac.

Sprzęt jest dla muzyki. Nie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby o gustach się nie dyskutuje ale wg mnie to urządzenie przedewszystkim nie przyciąga swoim wyglądem, jest brzydkie.Cena jest bardzo atrakcyjna, ale nie wiem czy postawiłbym nostromo na biurku, które wygląda jak, nie wiem, moduł sterujący wyjęty z kabiny pilota śmigłowca MI-17 :) Wybaczcie, ale nie ma co mówić/pisać, że człowiek nie kupuję również oczami, bo w większości przypadków to nieprawda. Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Jak wiecie jestem użytkownikiem Nostromo Wolf, gra już u mnie ponad 42 godziny.

Dziś zrobiłem mały test i odłączyłem na chwilę DACa.

Grał tylko wzmak i cd.

Bez niego wszystko wydaje się takie nerwowe/poszarpane. Dynamika także spada i wokal jest mniej wyciągnięty, tzw. czarne tło zanika.

Jest wyraźna różnica in plus jak gra system z DACiem.

W mojej obecnej konfiguracji w/w DAC robi dobrą robotę i naprawdę warto Go mieć!

A bym zapomniał, u mnie lepiej zagrał połączony CD->DAC kablem cyfrowym RCA aniżeli kablem optycznym.

pzdr.

Edytowane przez Patryk-1980

"Lampa nie umiera nigdy"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nowa akcja promocyjna tylko dla użytkowników AUDIOSTEREO !

 

Wypożycz i posłuchaj, jeśli Ci się spodoba, kup.

 

Do tej promocji przeznaczam kilka sztuk naszych dac-ów NOSTROMO wolf.

 

Warunki:

Zainteresowanych tą promocją proszę o zgłoszenie się poprzez wpis w tym temacie oraz przez PW podanie adresu e-mail, proszę podać jaki kolor obudowy ma być

http://projektnostromo.pl/e-sklep/przetworniki-cyfrowo-analogowe-dac/dac-nostromo-wolf-obudowa-czarna-detail

http://projektnostromo.pl/e-sklep/przetworniki-cyfrowo-analogowe-dac/dac-nostromo-wolf-detail

Jeśli dac będzie aktualnie dostępny, powiadomię o tym przez e-mail i podam numer naszego firmowego konta, na które należy wpłacić kwotę 12zł na koszt przesyłki, oraz druk oświadczenia o wypożyczeniu (plik w formacie pdf).

Oświadczenie należy wydrukować, wypełnić i podpisać a następnie najlepiej zeskanować i odesłać przez e-mail.

Po zwrocie wypełnionego oświadczenia i wpływie 12zł na konto wysyłam NOSTROMO wolf na adres z jakiego dokonany był przelew - proszę o tym pamiętać, adres wpłacającego musi być zgodny z adresem wysyłki.

Czas testowania trwa do 10 dni, najpóźniej w 10 dniu należy odesłać dac lub przelać pieniądze za niego na nasze konto.

Jeśli testujący zdecyduje się na zakup, przez e-mail zostanie przez nas wysłany zeskanowany paragon lub faktura wraz z gwarancją, oczywiście możliwe jest wysłanie tych dokumentów tradycyjnie-pocztą.

Kwota 12zł nie podlega zwrotowi nawet jeśli testujący zdecyduje się na zwrot dac-a.

Oferta jest skierowana TYLKO do użytkowników Audiostereo.pl, zarejestrowanych na tym portalu przed dniem dzisiejszym.

Jeśli ktoś będzie chciał podzielić się swoją opinią o NOSTROMO wolf na tym forum, będzie mi bardzo miło ale nie jest to warunek konieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WItam

 

Jestem zainteresowany wypozyczeniem - kolor czarny

 

pozdrawiam

 

Umowa i dane poszły na e-mail.

 

A nie można wypożyczyć Nostromo 5 ?

Zależy mi na wejściu USB.

 

Ta akcja dotyczy tylko NOSTROMO wolf.

Inne nasze urządzenia można kupić i ew. zwrócić w ciagu 14 dni, nie robimy żadnych problemów ze zwrotem pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szkoda.

Jestem pewien że wypożyczając kilku osobom Nostromo 5 (z wbudowanym odbiornikiem USB-SPDIF) na pewno zyskalibyście na kilku opiniach jak ten DAC się sprawuje.

Takie niezależne opinie byłyby na wagę złota, bo na chwilę obecną nigdzie nie można przeczytać ani jednego testu, czy wrażenia z użytkowania Nostromo 5

A jak wiadomo, sprzedaż sprzętu audio determinuje:

- recenzja bogów redaktorów

- absurdalna cena

- wygląd

- opinie na necie

 

Każdy ma inne wymagania co do DAC ale po tym co czytam i widzę, to zdecydowana większość ludzi wybierze opcję z wbudowanym asynchronicznym odbiornikiem USB, niż możliwością przełączania trybów pracy filtra i większą ilością wejść cyfrowych :)

DAC Nostromo 5 będzie podejrzewam bardziej popularny niż DAC Nostromo wolf

 

Osobiście korzystam z waszego interface USB-SPDIF z separacją galwaniczną, więc mogę napisać że:

- jest bdb wykonany

- cholernie stabilny w systemach Windows, OSX, linux

- daje sygnał do DAC czysty jak łza

 

O brzmieniu nie będę pisał, bo dla mnie w zasadzie każdy DAC czy interface USB-SPDIF gra tak samo (ja nie słyszę kabelków itp), ale konwerter spełnia wszystkie moje założenia, czyli: posiada asynchroniczny odbiornik USB-SPDIF, jest w standardzie UAC1 - więc w windows działa natywnie bez dodatkowych driverów, posiada separację galwaniczną, niezależne zasilanie :)

Ogólnie - polecam, jeżeli ktoś potrzebuje samego interface USB-SPDIF albo ma problem z szumami czy innymi śmieciami z komputera.

PC (Spotify, AIMP4) | ODAC revB+O2 | ADAM A7X | Sennheiser HD600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Separator galwaniczny zasadniczo zmienia dźwięk na lepsze.

Gdybyś podłączył zwykły konwerter USB/SPDIF bez separacji galwanicznej to byś nie był taki zachwycony. Taki konwerter przesyła dalej te elektryczne śmieci z komputera. Nie pomaga jeśli sygnał dochodzący jest słabej jakości.

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.