Skocz do zawartości
IGNORED

Projekt NOSTROMO Q&A


projektnostromo.pl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Właśnie wprowadziłem do sprzedaży nowy DAC - NOSTROMO uX1. Jest to oferta dla tych co nie chcą wydać zbyt dużo pieniędzy, ale mają już dość słuchania kiepskiej jakości dźwięku z wyjścia w swoim telewizorze, dekoderze sat, konsoli do gier, odtwarzaczu DVD. POLECAM!!

http://projektnostromo.pl/e-sklep/przetworniki-cyfrowo-analogowe-dac/dac-ux1-detail

bez-nazwy-3138.jpg

bez-nazwy-837.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może czas na coś „dużego” ? Tak w zgodzie z firmowym stylem grania ale na poziomie (grania i wykonania) ok. 5 tys?

Od jakiegoś czasu nad czym takim właśnie pracuję, ale to jeszcze potrwa, testuje różne rozwiązania i funkcjonalności. Produkt gotowy to kwestia następnego roku.

 

Fajnie wygląda. Co to za czerwone końdzie ?

Stare dobre nasze Miflexy, świetna jakość, precyzja i dźwięk. Mam ich spory zapas więc tam gdzie mi pasują pojemności to je daję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś czasu nad czym takim właśnie pracuję, ale to jeszcze potrwa, testuje różne rozwiązania i funkcjonalności. Produkt gotowy to kwestia następnego roku.

Ale koniecznie zbalansowany. Do tego pracujący jako w pełni funkcjonalny przedwzmacniacz . No i niech będzie czarny :)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Piszę na forum po bardzo długiej przerwie, ale naprawdę Pan Marek Kowzan zasługuje na kilka słów. Osobiście mam uczulenie na wszelakich cwaniaczków, bo inaczej tego nazwać nie można, którzy pod płaszczykiem baśniowego know-how, badań rodem z NASA i pustej obudowy opychają swoje "nieziemskie" produkty za kwoty, które powodują mlaskanie wyczynowych audiofili......niestety są na takiej mojej liście także polscy producenci :( Mam uczulenie na taką otoczkę.....chociażby na opychanie kabli usb po o zgrozo ! kilka tysięcy złotych, a pod oplotem zwykły kabel usb za 20 zł......mam uczulenie na kosmiczne teorie towarzyszące tego typu promocji, które niestety nieraz łyka wyczynowy audiofil z chorobą audiofilską w natarciu......W przypadku Pana Marka Kowzana sytuacja jest odwrotna....produkty są za tanie......a naprawdę ciekawe i dobre...bardzo dobre.....Osobiście posiadam preamp pasywny - niezwykle zgrabne i funkcjonalne urządzenie ze znakomitym potencjometrem i jakże sensownie, uczciwie wycenione......oraz zasilacz liniowy 5V z adapterem usb - wspaniale dopaliło mojego DAC-a Korga, a nie kosztuje 1500 zł, a ułamek tej kwoty.....znowu wyczynowy audiofil jest niepocieszony.....Tak więc dziękując, apeluję do Pana Marka by się nie zmieniał, nawet jak zaprojektuje coś "większego" niech cena pozostanie na zdroworozsądkowym poziomie.....tutaj jest ta Jego inność, a talentu mu nie brakuje.....Cieszę się, że po Tomanku mamy drugiego, fajnego polskiego producenta z pasją bez zbędnej marketingowej papki serwowanej przez innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Od dzisiaj do 5 grudnia włącznie, wprowadzam w e-sklepie opcję darmowej wysyłki dla wszystkich kupujących, niezależnie od tego co i ile kupują. Wysyłka realizowana jest przez usługę Poczty Polskiej Kurier 48 lub Polecony Priorytet, w zależności jak duży objętościowo jest zamawiany towar. Dla tych którym się spieszy jest płatna opcja Kurier 24, z dostawą na następny dzień.

http://www.projektnostromo.pl/e-sklep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Zapraszam do naszego nowego sklepu w internecie. Na stronie nostromo.audio uruchomiliśmy nowy sklep w nowej domenie. Dwie wersje językowe ang/pl, dwie waluty usd/pln, uproszczenie całego procesu zakupu, wszystkie instrukcje, sterowniki dostępne pod ręką - na karcie produktu. Szybkie płatności internetowe DOTPAY (do końca grudnia bez naliczania dodatkowych prowizji), do wyboru wygodna i tania opcja "Odbiór w punkcie" i wiele innych nowości. Oczywiście sklep w starej domenie projektnostromo.pl nadal będzie funkcjonował równolegle i będzie normalnie obsługiwany.

ZAPRASZAM!!!

http://nostromo.audio/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
Zapraszam do naszego nowego sklepu w internecie. Na stronie nostromo.audio uruchomiliśmy nowy sklep w nowej domenie. Dwie wersje językowe ang/pl, dwie waluty usd/pln, uproszczenie całego procesu zakupu, wszystkie instrukcje, sterowniki dostępne pod ręką - na karcie produktu. Szybkie płatności internetowe DOTPAY (do końca grudnia bez naliczania dodatkowych prowizji), do wyboru wygodna i tania opcja "Odbiór w punkcie" i wiele innych nowości. Oczywiście sklep w starej domenie projektnostromo.pl nadal będzie funkcjonował równolegle i będzie normalnie obsługiwany.

ZAPRASZAM!!!

http://nostromo.audio/

Wygląda, że na stronie głównej ceny zestawów są netto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, że na stronie głównej ceny zestawów są netto.

Na stronie www.nostromo.audio jak i na starej www.projektnostromo.pl są ceny brutto, przynajmniej ja takie widzę w przeglądarce.

Przykładowo Adapter USB NOSTROMO kosztuje 38zł brutto, Pan widzi inną?

Jedynie na Allegro są ceny wyższe, bo tam jest doliczona prowizja Allegro.

Przy okazji polecam zakupy na nowej stronie www.nostromo.audio, nadal dogodne płatności przez DotPay, są bez prowizji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mobilce, po wejściu na stronę główną kategoria w zestawie taniej), pierwszy zestaw, trzy urządzenia pokazywało jakąś nierówna kwotę około 1100 PLN, a po wejściu w produkt była kwota 1460 PLN. Teraz w porządku.

 

Edycja: mówię oczywiście o nowej stronie.

Edytowane przez hoobi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

Okłamałem wczoraj klienta, to znaczy teoretycznie przyszłego klienta. Zadzwonił do mnie pan z pytaniem czy dac NOSTROMO 5H będzie współpracował ze smartfonem lub tabletem na Androidzie. Jakiś czas temu sprawdzałem to z wersją 4,11 - nie działało bo nie było zainstalowane OTG, później jakiś klient dzwonił że teoretycznie działa ale strasznie mu rwie dźwięk. Więc zgodnie z tymi informacjami mówiłem że nie bardzo to działa i są kłopoty. Wczoraj postanowiłem to jeszcze raz sprawdzić. Mam do dyspozycji smartfon z Androidem w wersji 7.0 na początek postanowiłem sprawdzić uNOSTROMO V6, czyli dac zasilany tylko z wejścia USB, w tym wypadku z USB smartfona, i co? - gra, pięknie czysto, bez żadnych problemów. Nic nie trzeba instalować, ustawiać, kombinować, po prostu podłączamy i słuchamy muzyki.

http://nostromo.audio/…/przetworni…/38-dac-unostromo-v6.html

Ale idziemy krok dalej, przecież pytanie było o NOSTROMO 5H, tam za USB odpowiedzialny jest układ CM6631A, trochę bardziej skomplikowany i wymagający niż ten w uNOSTROMO V6. Podłączam do tego smartfona i gra, pięknie czysto, bez żadnych problemów, niezależnie od źródła, czy to pliki czy YouTube.

http://nostromo.audio/…/przetwornik…/37-dac-nostromo-5h.html

Nie wiem jak jest z innymi wersjami Androida, jak mi wpadnie w ręce to sprawdzę. Z tego co wyczytałem na forach to podobną od 5.0 wzwyż nie powinno być problemów, ale nie sprawdzałem. Wiem że z 7-ką działa.

 

android-7-0-nougat-2c0bff3dd5c6d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Trudne pytanie. Gdy miałem porównanie z DAC za dwa tysiące, w pierwszej chwili uznałem, że to kpina, żeby płacić tyle pieniędzy za tak drobne różnice. Potem dopiero doceniłem tego droższego.

Innymi słowy Nostromo jest warte tyle, ile kosztuje, czyli dla mniej wymagających, ale jednak pragnących lepszego dźwięku

Pozdrawiam serdecznie

jarrro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Właśnie sobie siedzę i słucham muzyki....za pomocą swojego nowego dac-a HYPNOS. Od jakiegoś czasu brakowało w ofercie mojej firmy przetwornika w miarę uniwersalnego, z wejściami cyfrowymi - optycznym, coaxialnym i USB. Posiedziałem nad projektem kilka miesięcy, trochę podłubałem, coś tam potestowałem i wyszło HYPNOS. Jak wyszło to można zobaczyć na zdjęciach. Jak gra? to trzeba posłuchać, ja jestem bardzo zadowolony, dla mnie dźwięk - rewelacja!! Przy równoczesnej prostocie obsługi. Urządzenie wyciągasz z pudelka podłączasz kable i gra, tak po prostu, nawet do komputera nie potrzeba żadnych sterowników, po podłączeniu kablem USB jest gotowy do użytku, nic nie trzeba instalować.

http://nostromo.audio/pl/przetworniki-cyfrowo-analogowe-dac/63-dac-hypnos.html

32168994_2163745676999555_4185491620461805568_n.jpg?_nc_cat=0&oh=8ce785452e099f9e8bdf3c9c0a15c2b8&oe=5B56B96D

32235416_2163746076999515_2595908075135172608_n.jpg?_nc_cat=0&oh=2e7f92edc06bf22b6a9232fbfdf15b44&oe=5B50B9A0

32191285_2163746396999483_8181202848160153600_n.jpg?_nc_cat=0&oh=00aac0bbd6496a168b0d7ec9cdb70831&oe=5B532683

Edytowane przez projektnostromo.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stałem się szczęśliwym posiadaczem Nostromo Wolf 2 wraz z dedykowanym zasilaczem, z dźwięku jestem bardzo zadowolony, ale o tym może trochę później coś napiszę, muza aktualnie leci z kompa po optyku, zastanawiam się czy warto zainwestować w ten przetwornik USB, testował ktoś może czy jest jakaś różnica w dźwięku przez ten konwerter?

 

Polecam również kabelki wykonane przez Pana Marka które są świetnej jakości fizycznie jak i dzwiekowo.

Edytowane przez DjTechnics

Rotel RA-980BX+Heco Aurora 700 SONY 550ES + Emit M20@Nostromo Wolf2 - Solid Core audio cable set

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest mozliwa przeróbka waszego zasilacza pod inne napiecie? Posiadam taki po poprzednim urzadzeniu i chciałem go dostosować do obecnego?

W pewnym zakresie da się przerobić, który model i na jakie napięcie chce Pan przestawić, no i jaka moc (ile A) jest potrzebna?

 

PS. Na takie pytania najszybciej odpowiadam na e-mail lub telefonicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa akcja promocyjna tylko dla użytkowników AUDIOSTEREO !

Wypożycz i posłuchaj, jeśli Ci się spodoba, kup.

Do tej promocji przeznaczam kilka sztuk naszych dac-ów NOSTROMO HYPNOS.

http://nostromo.audio/pl/przetworniki-cyfrowo-analogowe-dac/63-dac-hypnos.html

Warunki:

Zainteresowanych tą promocją proszę o zgłoszenie się poprzez wpis w tym temacie oraz przez PW podanie adresu e-mail.

Jeśli dac będzie aktualnie dostępny, powiadomię o tym przez e-mail i podam numer naszego firmowego konta, na które należy wpłacić kwotę 12zł na koszt przesyłki, oraz druk oświadczenia o wypożyczeniu (plik w formacie pdf). Oświadczenie należy wydrukować, wypełnić i podpisać a następnie zeskanować i odesłać przez e-mail. Po zwrocie wypełnionego oświadczenia i wpływie 12zł na konto wysyłam NOSTROMO HYPNOS na adres z jakiego dokonany był przelew - proszę o tym pamiętać, adres wpłacającego musi być zgodny z adresem wysyłki.

Czas testowania trwa do 10 dni, najpóźniej w 10 dniu należy odesłać dac lub przelać pieniądze za niego na nasze konto. Jeśli testujący zdecyduje się na zakup, przez e-mail zostanie przez nas wysłany zeskanowany paragon lub faktura wraz z gwarancją, oczywiście możliwe jest wysłanie tych dokumentów tradycyjnie-pocztą.

Kwota 12zł nie podlega zwrotowi nawet jeśli testujący zdecyduje się na zwrot dac-a.

Oferta jest skierowana TYLKO do użytkowników Audiostereo.pl, zarejestrowanych na tym portalu przed dniem dzisiejszym.

Jeśli ktoś będzie chciał podzielić się swoją opinią o NOSTROMO HYPNOS na tym forum, będzie mi bardzo miło ale nie jest to warunek konieczny.

Akcja trwa do odwołania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.