Skocz do zawartości
IGNORED

Jeff Rowland - KLub Miłosników.


darth16
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Jako nowy forumowicz może na sam początek się przedstawię. Nazywam się Wojtek i jestem audiofilem (brzmi to trochę jak wyznanie podczas spotkań AA). Jestem dumnym i super-zadowolonym posiadaczem sprzętu od Jeffa Rowlanda. Posiadam integrę Continuum S2, która wraz z kolumnami Raidho oraz Luminem stanowią podstawę mojego systemu. Z wielki zdziwieniem zauważyłem, że nie ma tutaj klubu Jeffa, który za Oceanem jest przecież wielką i uznaną marką. Dlatego chciałbym taki temat otworzyć i zachęcić Was, forumowicze, do zapoznania się z tym sprzętem oraz do dyskutowania o tym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to gwoli porządku jeszcze link do producenta:

 

 

http://jeffrowlandgroup.com/

 

 

Oraz dystrybutora u nas w Polsce w Krakowie

 

 

http://chilloutstudio.com/category/producenci/jeff-rowland/

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, dzięki za dodanie linków :) Zapomniałem o tym zupełnie. W ogóle swoją wędrówkę z Jeffem zacząłem właśnie od integry. Póki co jestem strasznie zadowolony, samo urządzenie zbiera de facto same pochlebne opinie (High Fidelity w PL czy różne fora zagraniczne). Czy ktoś z Was posiada jakiś sprzęt od Jeffa i chciałby się pochwalić? Czy może ktoś myśli o jakimś dobrym wzmocnieniu, dowiedział się o Jeffie i chciałby o coś zapytać? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam preamp Corus i monobloki 725. Dla mnie rewelacja. Planuję rozbudować ten system o kino domowe ale oparte o procesor wysokiej klasy i dlatego preamp pewnie sprzedam a wtedy dokupię drugą parę monobloków by kolumny zasilić z bi-ampingu. Najfajniejsze jest to, że małe, zgrabne monobloki mają aż 650W/4om i dla mnie grają lepiej od wielu większych potworów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ah, monobloki 725 - świetna rzecz. Na ten czas jeszcze poza moim zasięgiem, ale pewnie za jakiś czas zacznę je rozważać. Albo 825 stereo. Sam jeszcze nie wiem. Zapewne skończy się na odsłuchach w Chilloucie i wtedy wybiorę. Jak Ci się podobają 725? Chodzi mi o jakąś dłuższą opinię :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podobają. To najwyższy model klasy AB czyli jakby klasyczny. Modele 825 i 925 są klasa D. W wykonaniu Jeffa Rowlanda klasa D jest świetna ale jednak mimo wszystko nie chcę wzmacniacza w klasie D. Nowoczesność połączona z klasyką to własnie końcówka stereo 625 albo monobloki 725.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, w tym mieszczańskim Poznaniu na dobrych "klockach" słuchają;-)

"Skąpski idzie na ambasadora, wysiada, rozumiesz? A jak on poleci, to poleci Korszul, poleci też Broński i zgadnij kto po nich poleci? Po nich polecę ja! To znaczy ja bym poleciał, gdyby nie Kazik i to dozorostwo."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 lata później...
  • 1 rok później...

Pięć lat temu w 2014 podawałem link do producenta i nawet nie myślałem że tak mocno sprzętowo zajdę do przodu. No ale jest a raczej są u mnie od wiosny dwa monobloki 725; gra to na prawdę bardzo zacnym dźwiękiem przy rewelacyjnej kontroli głośników.

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.