Skocz do zawartości
IGNORED

teac-czy warto?


Marcin_75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chcę złożyć taniutki zestaw stereo ,"wakacyjny", jako że u teściów gdzie spędzam każdego roku około miesiąca jest tylko jamnik.Mogę taniutko (ok. 55 euro) kupić zestaw teaca:

wzmacniacz a-x5030

CD. cd-p3500

tuner t-x4030

No i pytanie czy ktoś tego słuchał?Oczywiście za te pieniądze nie spodziewam się hi-fi, ale czy tego w ogóle się da słuchać bez przykrości?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem.Na razie podłączenia go do moich quadrali.Mam w garażu goodmansy maxim,i stare podlogowki firmy krzak.Potestuje ,a jeżeli nic nie podpasuje to do wakacji mam jeszcze czas żeby cos znaleźć

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w pierwszej połowie lat 90 tych taki zestaw kosztował ok 1300 DM . Oczywiście jak to u TEACa wyróżnia się CD , choć może być problem z płytami nagrywalnymi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki bardzo za odzew.

1300 dm.no no no.Aż żal ze nie handluje sprzętem. Tak,czy tak przytargalem go dzisiaj do domu.Wszystko działa jak należy.Co do przegrywanych płyt to i tak oryginały są tak tanie że szkoda się bawić. Pod koniec czerwca zostaję sam w domu na cały tydzień to przetestuje go jak należy.Może spróbuje recenzję jakąś wysmazyc.

Pozdrowienia

Marcin

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw za 55 euro jak najbardziej warty zakupu. Kiedy handlowałem takim sprzętem to osobiście kupiłbym taki zestawik. Teac jest dobra marką. Pamiętam kilka wzmacniaczy tego typu i bardzo przyjemnie grały, bas nisko miękko schodził.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.