Jump to content
IGNORED

Poszukiwany wzmacniacz stereo do Wharfedale 10.2. Główny wymóg: szeroka scena.


skylux70

Recommended Posts

Witam,

 

Poszukuję wzmacniacza do moich kolumn Wharfedale Diamond 10.2. Jako, że pracuję w Saturnie miałem możliwość odłuchania wielokrotnie wszytskiego co tam się znajduje. Zdecydowanie najbardziej pod względem brzmienia ( no i ceny) podpasowały mi właśnie Wafelki. W tej klasie cenowej oprócz Bostonów A26 nie było tam nic co grałoby lepiej. Ba, nawet zachwyciły mnie trochę swoją piękną górą, gładkimi wokalami i zróżnicowanym basem. Obecnie napędzam je Lepaiem T2020 2X20 Watt, który mocarzem nie jest i jako, że wpadło mi wolne 300 zł postanowiłem go wymienić.

 

Obecnie największym faworytem jest Rotel 930AX (820AX, 920AX) oraz Denon 360, 560. Myślałem też nad Yamahą i Sonym, nic ciekawego w tych markach nie znalałem. Fajnie było by jakbyście mnie trochę uświaodmili jakie wzmaki jeszcze dochodzą do wyboru.

 

Słucham głównie alternatywnego rocka, alternatywnej muzyki klubowej, muzyki z lat 90, 80 i 70 oraz starego rocka. Czasami zdarzy mi się słuchać jazzu i muzyki elektronicznej i dubstepu;P Lubię dźwięk z dobrą podstawą basową, lecz nieprzystaniającą instrumentów oraz czystą górą, która nie może sybilizować bo jestem przewrażliwony na nawet najmniejsze sssssssssssyczenie.

 

Genialnie by było jakby wzmacniacz dobrze kreował scenę, tak by można było identyfikować źródła pozorne. Zależy mi też na tym by nie ciągnął powyżej 180 Watt gdyż często nie wyłaczam wzmaka i gra cicho cała noc, a jestem jeszcze studentem dorabiającym więc hajs musi się zgadzać ;P

 

Tak, wiem wymagania duże, pieniądzy mało, ale może jednak się da;P Bardzo proszę o jakieś opinie i dodanie jakiś alternatyw.

 

Jeśli te wzmaki co podałem zagrają podobnie to Lepaia to proszę podać jakieś do 500 zł tak bym miał do czego zbierać;P

 

Pozdrawiam;P

Hidden Content

    Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.