Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1

Rekomendowane odpowiedzi

Jak nikt nie pisał 5 lat w temacie (na Muzyka) to i teraz nie będzie pisał.

Przy takim podejściu administracji na pewno. Miałem pisać, ale postąpię zgodnie z sugestią. Dzięki.

 

btw. między czerwcem 2011, a czerwcem 2014 nie ma 5 lat różnicy, przynajmniej tak twierdzi mój kalkulator.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadaj konkretne pytanie dotyczące spraw technicznych lub funkcjonalności

(jeśli przeoczyłem takie Twoje pytanie to sorry)

Bardzo proszę. Czy jest już decyzja w sprawie mojego i innych postulatu o odebranie prawa banowania przez autorów zakładanych wątków?

W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematy starsze niż 5 lat zostały "zarchiwizowane" (read-only).

 

Termin 5-letni wydaje się przesadnie długi. W moim przekonaniu wątki "martwe" od roku powinny być archiwizowane. Przecież w szczególnie uzasadnionych przypadkach Administracja na możliwość uczynienia ich na powrót aktywnymi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest już decyzja w sprawie mojego i innych postulatu o odebranie prawa banowania przez autorów zakładanych wątków?

 

nie ma jeszcze decyzji ostatecznej

 

admini i moderatorzy o tym dyskutowali, ale decyzja nie zapadła

(spróbuję przyśpieszyć podjęcie decyzji)

 

opcja "banowania przez autorów zakładanych wątków" ma swoje zalety i wady

tak samo będzie dużo osób za i dużo przeciw

 

ja osobiście jestem za tym, aby wyłączyć opcję banowania

ale nie tylko ja decyduję o tym

 

Termin 5-letni wydaje się przesadnie długi. W moim przekonaniu wątki "martwe" od roku powinny być archiwizowane.

 

Te 5 lat to 50% tematów i postów. Forum ma ok 10 lat.

Niech na razie zostanie 5 lat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Recenzje płyt, konkursy, wejściówki, wydarzenia, newsy:
Magazyn Kulturalny Audiostereo zaprasza!

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. między czerwcem 2011, a czerwcem 2014 nie ma 5 lat różnicy, przynajmniej tak twierdzi mój kalkulator.

 

czyli te tematy nie są w archiwum

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Recenzje płyt, konkursy, wejściówki, wydarzenia, newsy:
Magazyn Kulturalny Audiostereo zaprasza!

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie doczytałeś mojego wpisu chyba, gdzie podawałem linki do wybranych tematów z 2011, w których nie mogłem się wypowiedzieć. Być może istnieją też takie z roku 2012, nie sprawdzałem. W każdym razie te 5 lat to mit.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rozpoczęty przez wojciech iwaszczukiewicz , 26.01.2011 22:54

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 3 tematy usunąłem z archiwum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Recenzje płyt, konkursy, wejściówki, wydarzenia, newsy:
Magazyn Kulturalny Audiostereo zaprasza!

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Tematy starsze niż 5 lat zostały "zarchiwizowane" (read-only).

 

 

 

Użytkowników kasujemy tylko na ich życzenie. Użytkownicy nie obciążają bazy.

 

 

 

(...)

 

Raczej notorycznie o ile na wydźwięk ich wypowiedzi nie pasuje. Sam się o tym przekonałem dyskutując z tobą

 

 

 

 

(...)

"Wulgaryzmy +1 pkt. (Regulamin §6 pkt. 5, Netykieta pkt. 10)"

.

 

 

Było już więcej kary niż jeden punkt. Dlaczego nie ma? Nałożono je niezgodnie z regulaminem moderacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam wniosek niedawno zgłoszony przez jednego z Forumowiczów: o rozważenie zasadności wykasowania wątków, w których nic się nie działo od (powiedzmy) roku.

To chyba odciąży bazę danych i system?

POPIERAM !!!

 

Ponadto ponownie proponuję zamykać bardzo długie wątki aby otworzyć ich kolejną odsłonę. To powinno odciążyć serwery.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziadekwłodek czy uwziąłeś się na mnie dziś?

 

vlado i dziadekwłodek - kasuję wasze off-topic, jakieś przepraszanie i wybaczanie to na PW

pamiętajcie że off-topic to +1 pkt ostrzeżeń lub ban w temacie

 

 

I nigdy nie masz nic wiążącego do powiedzenia.
nieprawda, ale każdy może się mylić

 

przykład: Regulamin Moderacji, odbanowanie Szymona itd... itd...

 

 

Ponadto ponownie proponuję zamykać bardzo długie wątki aby otworzyć ich kolejną odsłonę. To powinno odciążyć serwery.

 

to ciekawy pomysł, ale to prośba do moderatorów

trzeba by to robić rozsądnie

bo jak zawsze będą przeciwnicy takiego zamykania

 

jak zawsze nawet dobry pomysł ma swoje plusy i minusy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Recenzje płyt, konkursy, wejściówki, wydarzenia, newsy:
Magazyn Kulturalny Audiostereo zaprasza!

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponadto ponownie proponuję zamykać bardzo długie wątki aby otworzyć ich kolejną odsłonę.

 

sittek, zobacz jak niektórzy użytkownicy narzekali, że wczoraj zamknąłem temat "Propozycje i uwagi dotyczące Forum"

i odrazu otworzyłem ten temat

 

ja sobie to tak tłumaczę, że zawsze znajdzie się kilka osób, które zawsze będą narzekać

taka nasza polska mentalność narodowa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Recenzje płyt, konkursy, wejściówki, wydarzenia, newsy:
Magazyn Kulturalny Audiostereo zaprasza!

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

dziadekwłodek czy uwziąłeś się na mnie dziś?

 

vlado i dziadekwłodek - kasuję wasze off-topic, jakieś przepraszanie i wybaczanie to na PW

pamiętajcie że off-topic to +1 pkt ostrzeżeń lub ban w temacie

(...)

 

Po sanacji Bocznicy znowu to samo - bezprawne kasowanie wpisów i przyznawanie kar. A wyrażam się przecież precyzyjnie wóz albo... Regulamin i Netykieta. Od zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

sittek, zobacz jak niektórzy użytkownicy narzekali, że wczoraj zamknąłem temat ."Propozycje i uwagi dotyczące Forum"

 

i odrazu otworzyłem ten temat

 

ja sobie to tak tłumaczę, że zawsze znajdzie się kilka osób, które zawsze będą narzekać

taka nasza polska mentalność narodowa

Wal śmiało po nickach:-)

Temat zamknąłes a moje pytanie(ostatni post) pozostało bez odpowiedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fox733

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Uzupełienie do # 41 i 43

 

 

 

W związku z tym żądam cofnięcia mi przyznanych dzisiaj punktów karnych - jako nieregulaminowych - w dodatku przyznanych stronniczo przez niekompetentnego w sprawach regulaminowych Admin 1 i pozostającego ze mną od dawna w konflikcie cir. Jest to oficjalny wniosek o sksowanie owych kar.

Edytowane przez dziadekwłodek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to oficjalny wniosek o sksowanie owych kar.

 

Oficjalne wnioski tylko na e-mail.

 

Dziś nie dam się Tobie dziadekwłodek sprowokować (bo kończę pracę),

zasługujesz nie tylko na pkt ostrzeżeń (to nie jest jeszcze kara),

ale zasługujesz na ban w tym temacie za wulgaryzmy oraz off-topic.

Poza tym brakuje Ci 6 pkt do kary, czyli czasowej blokady.

Obecne 5 pkt zniknął same po 60 dniach.

 

Ogólnie próbuję na tym forum łagodzić konflikty, np odbanowałem SA oraz Szymona,

ale dziś widząc prowokację prowadzoną przez dziadekwłodek, to moje dobre chęci maleją.

 

Dziś już kończę pracę i bardzo proszę moderatorów o solidne moderowanie w tym temacie ;-)

bo ten temat ma służyć dyskusjom na sprawy techniczne i funkcjonalności forum,

a nie posty off-topic przez kilku ciągle niezadowolonych userów.

 

Miłego weekendu życzę wszystkim.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Recenzje płyt, konkursy, wejściówki, wydarzenia, newsy:
Magazyn Kulturalny Audiostereo zaprasza!

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dziadekwłodek

(Konto usunięte)

Oficjalne wnioski tylko na e-mail.

 

Dziś nie dam się Tobie dziadekwłodek sprowokować,

zasługujesz nie tylko na pkt ostrzeżeń (to nie jest jeszcze kara),

ale zasługujesz na ban w tym temacie za wulgaryzmy oraz off-topic.

 

Ogólnie próbuję na tym forum łagodzić konflikty, np odbanowałem SA oraz Szymona,

ale widząc prowokację prowadzoną przez dziadekwłodek, to moje dobre chęci maleją.

 

Dziś już kończę pracę i proszę moderatorów o solidne moderowanie w tym temacie ;-)

bo ten temat ma służyć dyskusjom na sprawy techniczne i funkcjonalności forum,

a nie off-topic przez kilku ciągle niezadowolonych userów.

 

Miłego weekendu.

 

A żebyś miał chmury oberwanie.

 

I sprostowanie. Przepraszam moderatora cir za niesłuszne pomówienie. Bardzo.

 

Niesłusznie pokarał mnie ciągle rozwijający się moderator SławekR.

Edytowane przez dziadekwłodek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sittek, zobacz jak niektórzy użytkownicy narzekali, że wczoraj zamknąłem temat "Propozycje i uwagi dotyczące Forum"

i odrazu otworzyłem ten temat

Jeżeli zamknięty temat będzie nadal dostępny nie będzie miało to żadnego znaczenia. Kto będzie chciał wróci sobie tam. Na początku nowej odsłony wystarczy podać link do zamkniętego tematu i nawet malkontenci nie będą mieli nic do zarzucenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość SlawekR

(Konto usunięte)

A żebyś miał chmury oberwanie.

 

I sprostowanie. Przepraszam moderatora cir za niesłuszne pomówienie. Bardzo.

 

Niesłusznie pokarał mnie ciągle rozwijający się moderator SławekR.

 

Proszę zaprzestać permanentnego personalnego offtopu, o prowokacyjnym charakterze, w wątku do tego nie przeznaczonym, gdyż stanowi to istotne naruszenie regulaminu forum i netykiety.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie skasujcie w diably mozliwosc banowania, niech wszyscy pisza gdzie chca. Moderacja wystarczy. Admin1 dlaczego musiales mnie odbanowac, kto wbrew regulaminowi moderacyjnemu i braku jakichkolwiek punktow nie przestrzega nowych zasad? Czy wprowadzanie wpisow kontrolowanych po bezprawnym zbanowaniu jest dozwolone regulaminowo?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Szymon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość partick

(Konto usunięte)

Ogólnie próbuję na tym forum łagodzić konflikty

 

To idąc w tym kierunku, ja bym proponował zlikwidowanie przycisku Zgłoś ponieważ odnoszę wrażenie, że moderatorzy są zawaleni pierdołami i najnormalniej w świecie przeciążeni. Zamiast wejść sobie na forum, poczytać i podyskutować, muszą zajmować się donosami.

A przecież jak się będzie działo coś naprawdę złego, to zawsze można to zgłosić na [email protected]

 

Takie małe utrudnienie dla osób nadużywających przycisku Zgłoś - bo w sumie w ten sposób trollują moderatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, tylko nie wiem czy można..

Czy użytkownicy forum wklejający sami dla siebie kilka durnowatych filmików z youtube i tak w kółko nie powinni zostać ostrzeżeni za zarzynanie forum? Bo to chyba obciąża czy nie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez thrak

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość partick

(Konto usunięte)

Linki z YT, o ile mi wiadomo, nie obciążają.

 

PS. Mam nadzieję, że pytanie dotyczy raczej 7xx, a nie wątków muzycznych, gdzie trochę trudno byłyby się podzielić słuchaną muzą bez YT.

Edytowane przez partick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy użytkownicy forum wklejający sami dla siebie kilka durnowatych filmików z youtube i tak w kółko

 

Wiem o czym piszesz i też mam wrażenie że to bardziej pasuje do bloga niż wątku dyskusyjnego. Co prawda na tym forum do tej pory nie było tradycji przerzucania wątków do blogów (i na odwrót), na dodatek nie widzę takiej możliwości wśród narzędzi moderacyjnych - ale sprawa jest godna rozważenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o czym piszesz i też mam wrażenie że to bardziej pasuje do bloga niż wątku dyskusyjnego. Co prawda na tym forum do tej pory nie było tradycji przerzucania wątków do blogów (i na odwrót), na dodatek nie widzę takiej możliwości wśród narzędzi moderacyjnych - ale sprawa jest godna rozważenia.

Uff myślałem że jestem sam i tylko ja nie rozumiem tej drewnianej listy przebojów ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Proszę państwa. Ja nie jestem przeciwny zebraniom, wręcz przeciwnie, nie mam nic naprzeciwko, ale..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary wątek nazywał się "Propozycje i uwagi dotyczące Forum". Cała zawartość i wypowiedzi zostały skasowane. Chciałbym wiedzieć dlaczego przeprowadzono taki zabieg i wszystkie archiwalne wypowiedzi użytkowników zostały skasowane.Jeżeli nie zostanie udzielona taka informacja i administracja nie poda powodu tego zabiegu, to jestem gotów uznać zabieg ten za jawny zamach na wolność słowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość partick

(Konto usunięte)

Cała zawartość i wypowiedzi zostały skasowane. Chciałbym wiedzieć dlaczego przeprowadzono taki zabieg i wszystkie archiwalne wypowiedzi użytkowników zostały skasowane.

 

http://www.audiostereo.pl/propozycje-i-uwagi-dotyczace-forum_40730.html/page__view__findpost__p__3170826

 

Ke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie po to spędziłem kilka lat pisząc na tym forum, żeby teraz kasowano całą jego zawartość. Domagam się wyjaśnień. Uprzedzam że moje posty są utrwalone.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę na tym forum od kilku lat, nawet kiedyś byłem moderatorem i nagle kasuje się moje wpisy wraz z całymi stronami we wątku "Pokój DIY na Audio Show 2014". Następnie banuje się mnie za uwagi w kierunku moderacji, ponieważ ta kasuje wszystko jak leci podczas samej rozmowy, nie pozostawiając czasu na zapoznanie się z treścią innym użytkownikom i nie pozostawiając możliwości zwykłej rozmowy. Następnie czyści wszystkie wypowiedzi i rozmowę, ponieważ ta nie była w deseń czyjegoś widzi mi się. Z samego wątku wykasowano połowę wypowiedzi. Chciałbym jakichś wyjaśnień i wytłumaczenia. Cytuję.

 

No dosłownie, wątek aktualnie ma 5 stron, a ma ponad 10, które nie są widoczne. Czy aż połowa wpisów narusza regulamin forum?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 24

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.