Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1

Rekomendowane odpowiedzi

Widocznie za młodu był notorycznie gwałcony, teraz musi odreagować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlodo,

nie zwalaj proszę wszystkiego zła na uczestników innego/nowego forum, bo "forumów" jest wiele. To nie pierwsze, powstałe forum audio po AS. Tam gdzie są "rodzice", zazwyczaj pojawiają się i "dzieci"...

Tak, jak z twoim kamieniem.;-)

 

Nie zwalam wszystkiego. Jak widzisz ja i reszta moderatorów nie robiliśmy problemów ani histerii z powodu, że nawet Sylwek znów zabiera głos w dyskusjach choć wrócił jak reszta po kryjomu. Mało tego, ja jestem niemal pewny i będę dążył do tego, żeby wszyscy z tamtego forum mogli również tutaj pisać.

Jednak ci, którzy pod nowymi nickami wpadają tu wyłącznie aby starym zwyczajem prowokować spory lub ulżyć sobie na moderacji i administracji, niech nie maja złudzeń. Nie będziemy ich tutaj głaskać po główkach.

Jeszce raz przypomnę - to jak postąpili z naszym Forum i jak nadal postępują jest haniebne. Zatem pouczanie nas i Administracji, oraz wnoszenie własnie przez nich pretensji, jest zwykła bezczelnością.

A jeśli dalej będą uważać nas za głupców, opublikuję ich watek moderatorski z wpisami o mnie, moderacji i adminie. A wtedy wszyscy zobaczą jak wyglądają wpisy obraźliwe - delikatnie je tak nazywając.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek ma tylko taki, że jest jeszcze jedno inne forum, na którym uprzykrza się w podobny sposób.

W mojej ocenie jest to po prostu człowiek chory psychicznie

 

Ale spamming ma opanowany do perfekcji - robi seryjnie! Z drugiej strony, znany jest koleś z realu i też nie wyobrażam sobie, że mógłby to robić ktoś normalny. zj**ów nie brakuje!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zwalam wszystkiego. Jak widzisz ja i reszta moderatorów nie robiliśmy problemów ani histerii z powodu, że nawet Sylwek znów zabiera głos w dyskusjach choć wrócił jak reszta po kryjomu. Mało tego, ja jestem niemal pewny i będę dążył do tego, żeby wszyscy z tamtego forum mogli również tutaj pisać.

Jednak ci, którzy pod nowymi nickami wpadają tu wyłącznie aby starym zwyczajem prowokować spory lub ulżyć sobie na moderacji i administracji, niech nie maja złudzeń. Nie będziemy ich tutaj głaskać po główkach.

Jeszce raz przypomnę - to jak postąpili z naszym Forum i jak nadal postępują jest haniebne. Zatem pouczanie nas i Administracji, oraz wnoszenie własnie przez nich pretensji, jest zwykła bezczelnością.

A jeśli dalej będą uważać nas za głupców, opublikuję ich watek moderatorski z wpisami o mnie, moderacji i adminie. A wtedy wszyscy zobaczą jak wyglądają wpisy obraźliwe - delikatnie je tak nazywając.

 

Vlado,

(choć to uwaga ogólna i adresowana również do przedstawicieli innego/ innych forów)

 

Myślę, że powinno się, mimo wszystko, próbować mocniej oddzielać stare kwestie i urazy osobiste od ogólnie pojętej "sprawy" audiofilskiej i melomańskiej. Ludzie, w tym zwłaszcza ;) moderatorzy, się zmieniają i "przemijają".....

 

Wiem, ze to trudne, bo i sam miewam czasem z tym problemy ;), ale ja nie jestem moderatorem na żadnym z forów i nie mam praktycznie żadnego wpływu na kierowanie, sterowanie i kanalizowanie sympatii, nastawień i zachowań.

Te wzajemne, personalne niechęci, w gruncie rzeczy śmieszne animozje, prowadzą donikąd....

 

Ciągłe, obustronne skłócanie jednych z drugimi prowadzi tak naprawdę do braku pluralizmu i zubożenia merytorycznego w każdym z tych miejsc i dla wszystkich rokuje raczej.... słabo.

Gołym okiem widać, że ludzie ( zdecydowana większość) potrafią nad tym wszystkim wysoko przeskoczyć; wybaczyć, przemilczeć i zapomnieć, bo tak naprawdę interesuje ich.... audio i muzyka.

Widać to i "czuć" zwłaszcza w realu! ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez globtroter1

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym polega odmienność internetu,że tu ludzie zachowują się inaczej niż w realu.Tu puszczają hamulce moralne i nie obowiązują zasady kultury ( przynajmniej tak się niektórym wydaje).W internecie ludzie piszą rzeczy których nigdy nie wypowiedzieliby w cztery oczy.Co nie oznacza,że należy takie zachowania tolerować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten warunek powinien dotyczyć chyba obu stron, prawda?

 

Na tym polega odmienność internetu,że tu ludzie zachowują się inaczej niż w realu.

Nie ma co ukrywać, że w sieci ludzie są sobą i nie muszą niczego udawać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym polega odmienność internetu,że tu ludzie zachowują się inaczej niż w realu.Tu puszczają hamulce moralne i nie obowiązują zasady kultury ( przynajmniej tak się niektórym wydaje).W internecie ludzie piszą rzeczy których nigdy nie wypowiedzieliby w cztery oczy.Co nie oznacza,że należy takie zachowania tolerować.

 

Dysponując jednak doświadczeniem, pewną wyobraźnią i wrażliwością i mając na względzie w/w, socjologiczną świadomość oraz rachunek strat i zysków dla tej specyficznej, b. malej społeczności należy/można pewne emocjonalne i nieprzemyślane zachowania, a zwłaszcza zwykłe animozje zwyczajnie wybaczać i zapominać i hamować! :)

Byłem już kiedyś świadkiem takiej wojny na racje i uprzedzenia. Z kipiącego życiem, ciekawego, aktywnego, kilkusetosobowego forum zostało może 20-stu sporadycznie udzielających się i rozmawiających głównie z samym sobą uczestników. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez globtroter1

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

globtroter1

 

Podwójnie widzisz real i internet. Twoja propozycja jest nie do przyjęcia.

Cham na drodze łamie zasady i nie jest/nie będzie szanowanym człowiekiem, bo właśnie jest chamem na drodze.

 

Nie ma podwójnych standardów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym konkretnym przypadku o którym dyskutujemy nie chodzi o różnicę poglądów i wybujały temperament.Tu chodzi o chamstwo,łamanie regulaminu,podszywanie się pod forumowczów i napuszczanie jednych na drugich.To świadome działanie człowieka być może niezrównoważonego psychicznie.Takich należy z forum eliminować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma podwójnych standardów.

 

To m.in. staram się powtarzać kolegom z jednej i drugiej strony barykady.:)

 

W tym konkretnym przypadku o którym dyskutujemy nie chodzi o różnicę poglądów i wybujały temperament.Tu chodzi o chamstwo,łamanie regulaminu,podszywanie się pod forumowczów i napuszczanie jednych na drugich.To świadome działanie człowieka być może niezrównoważonego psychicznie.Takich należy z forum eliminować.

 

Rozmawiamy o innych rzeczach.

Mi nie chodzi o tego biedaka, a o w/w animozje międzyforumowe. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez globtroter1

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ,to ja nie wiem o co chodzi.

... to pewnie i lepiej dla Ciebie! ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym aby ci, którzy z wiadomych sobie powodów, ponownie pojawili się na forum - pod zmienionymi nickami - wrócili do swoich starych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielu wypadkach to pewnie technicznie niemożliwe, bo zostali pod tymi nickami definitywnie zbanowani lub sami wnioskowali o ich wykreślenie, często wraz ze wszystkimi wpisami.

Chyba, że możliwa jest w tym względzie jakaś (głównie techniczna, ale i faktyczna) amnestia?! ;)

- Do której tak, czy owak wszystkich, bez względu na merytoryczne poglądy i wspomniane, często szkodliwe emocje i wynikające z nich potem uprzedzenia , zachęcam. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez globtroter1

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Ty czytaj ze zrozumieniem, albo przynajmniej zorientuj się o jaką sprawę chodzi - w dziale muzyka pojawia się pewien gość podszywając się pod innych forumowiczów i wypisuje PW z obelgami. Nie ma to żadnego związku innymi forami audio.

OK.

to kto to jest, jeśli można spytać, bo faktycznie się pogubiłem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wielu wypadkach to pewnie technicznie niemożliwe, bo zostali pod tymi nickami definitywnie zbanowani

Jak niemożliwe, skoro sam widzę paru, którzy te nicki zmienili. To ponoć prosta operacja techniczna.

 

Jeśli Regulamin tego nie przewiduje, no to proszę go zmienić. Jeden krótki wpis i będzie porządek, a może też i spokój.

Bo takie ostentacyjne likwidowanie kont, aby potem pod innym nickiem znowu utworzyć sobie nowe, to jak dla mnie, zwykłe tchórzostwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sittek

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny zakompleksiony i nielubiany przez ludzkość szukający wsparcia na siłę.

 

Nie trawię internetowych oszołomów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, że Szanowna Moderacja to obolały rekonwalescent i ogólna niechęć do świata (zabrali Mu coś, co sam se wyhodował, niebożątko

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że potrzebny jest stały ostry dyżur moderacji w zakładce muzycznej. Przynajmniej przez jakiś czas.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie prosze moja nieaktywnosc moderatorska jedak musialem w poniedzialek wrocic do szpitala.

Tuta moge jedynie poczytac co piszecie i czsem cos napisac w odpowiedzi.

Caly ciezar pracy moderacyjnej pozostal na barkach reszty moderatorow.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.