Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1

Rekomendowane odpowiedzi

:))

Zagladam na forum, czytam, czasem cos napisze. Ale pilnuja abym przede wszystkim odpoczywal :)

Wszystko Ok:)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu co chwila na forum pojawia się inwazyjna reklama Łowicza, która zasłania pół tekstów i za cholerę jej nie można wyłączyć?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Czemu co chwila na forum pojawia się inwazyjna reklama Łowicza, która zasłania pół tekstów i za cholerę jej nie można wyłączyć?

Reklamy pojawiają sie u każdego inne, w zaleznosci od historii przeglądarki etc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego Harleye?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani ja doskonale Was rozumiem, oraz Wasze rozgoryczenie. Jednak tak jak napisałem - moderatorzy i Administracja forum to nie prokuratura i sąd. Piszą tutaj, bo Forum jest do pisania i dopóki nie lamią swymi wpisami regulaminu my ich z samej tylko chęci odwetu pacyfikować nie bedziemy. Inaczej czym byśmy się od nich różnili?

Za wpisy niezgodne z Regulaminem Forum, czy Netykietą, otrzymują kary jak każdy z Was i nic więcej.

To co piszecie o ich obecnych postawach na naszym Forum świadczy dobitnie, że my jako moderacja nie pomyliliśmy się eliminując ich z Forum. To w jaki sposób tutaj powracają, ich prowokacje, drwiny i ubliżanie naszym Forumowiczom, ich czelność pisania żądań i donosów na moderację a szczególnie na mnie i cira do Prezesa Skrzypczaka, świadczą dobitnie o ich proweniencji i poziomie moralnym.

Ale oni MUSZA być na naszym Forum, bo dla nich i ich interesików to jest niezbędne.

Lecz tylko osoby poruszające się w kręgach podobnych sobie moralnie, mogły po naszym zezwoleniu na dalszą aktywność na AS pod "nowymi wcieleniami" i skrycie jak im się wydaje, wywnioskować że uda się odzyskać władze nad moderacją i administracja i znów po pozbyciu się vlada starymi perfidnymi sposobami, rządzić tym Forum jak dawniej.

 

Ta grupa branżowo-narcystycznych, samozwańczych guru HiEnd, NIGDY się nie zmieni przynajmniej dopóty, dopóki branża audio stanowi ich źródło dochodów.

 

Przestańcie proszę pisać o nich robiąc im darmowa reklamę :-) Nie warto!

 

 

Trochę mnie na forum nie było, dzisiaj wchodzę patrzę, a tu Pitbull Nowe Porządki normalnie.

No po prostu aż się serce raduje, bo jakiś rok temu było nie do pomyślenia, że jeszcze tej chwili dożyję...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Naukowe teorie mnie nie interesują. Zresztą kogo tu interesują? To jest forum dla audiofilów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać, powitać!

Harleyowiec dalej pisze i pisał z drugiego nicka Audio Forever, bo podobno przysługiwał mu taki i koniec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziany w klipie rodzeństwa Ekberg ´ Llama ...´ hehe

widocznie z wojaży powrócił - też mnie cieszy powrót parantuli :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklamy pojawiają sie u każdego inne, w zaleznosci od historii przeglądarki etc.

 

Piszesz o czymś innym. Owszem, jak ktoś np. szuka ofert obiektywów w necie, to później wyświetlają mu się reklamy związane z tym tematem.

Jednak od pewnego czasu na AS włazi mi co jakiś czas reklama Łowicza na 1/3 strony, zakrywając przy tym wpisy, mimo że nigdy nie szukałem w necie ofert dżemów w słoikach i w żaden sposób nie można jej się pozbyć, oprócz opuszczenia tej strony.

 

Czy ktoś też tak ma?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważam,że niejaki >>rudihess<< jest w psychozie i oprócz tego agresywny.

Wy odpowiedzialni za forum powinniście go jakoś dezaktywować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zapytaj lampy. Lampa bucha to Cię wysłucha! - powiedzonko dziecięce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też o tym :

 

temat ´dlaczego chicago ...´ zgrzytliwie koliduje z zakładką ´muzyka´

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Piszesz o czymś innym. Owszem, jak ktoś np. szuka ofert obiektywów w necie, to później wyświetlają mu się reklamy związane z tym tematem.

Jednak od pewnego czasu na AS włazi mi co jakiś czas reklama Łowicza na 1/3 strony, zakrywając przy tym wpisy, mimo że nigdy nie szukałem w necie ofert dżemów w słoikach i w żaden sposób nie można jej się pozbyć, oprócz opuszczenia tej strony.

 

Czy ktoś też tak ma?

Jeśli jeszcze nie masz, to spróbuj adblock do przeglądarki zainstalować. Ja tych reklam łowicza nie uświadczyłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj spotkała mnie kolejna niemiła niespodzianka, będaca konsekwencja szczególnych reguł, obowiazujacych w zakładce kluby. Otóż jeden z użytkowników napisałtam w jednym z watków, odpowiadajac na pytanie innego użytkownika, że jakiś tam kabel powinien się wygrzewać 100 godzin. Jako że nie istnieja jakiekolwiek podstawy fizyczne takiego "wygrzewania" pozwoliłem sobie zadać następujace pytanie - cytuję dosłownie:

 

"A powiedz mi chłopie co też takiego w tych kablach może się wygrzewać? Tylko konkretnie."

 

Rezultat - ban w watku i trzy punkty ;) pomijam już fakt, że w pytaniu nie ma niczego obraźliwego. Chciałem poczatkowo napisać odwołanie do administracji, ale stwierdziłem, że nie ma to sens, ponieważ na poprzednie złożone jakieś dwa miesiace temu nie otrzymałem odpowiedzi. A wypadałoby skrobnać chociaż słówko, nawet jeśli apelacja została odrzucona. Bo inaczej mamy tylko chowanie głowy w piasek i co gorsza zachowanie, które można zinterpretować jako lekceważenie użytkownika.

 

Rozumiem, że sprawa dotyczy drażliwej kwestii, ale uważam, że nie można przechodzić obojętnie obok każdej bzdury jaka ktoś napisze, niezależnie od tego gdzie ona się pojawi. Punkt regulaminu dajacy nieograniczone możliwości autorom watków w zakładce kluby powodje, że można tam bezkarnie wypisywać różne banialuki, wprowadzajace innych w bład. Wiem, że to co napisałem nie spowoduje żadnych zmian, ale uważam, że rzeczona zakładka powinna zawierać jasno sformułowane ostrzeżenie, mówiace o tym, że nikt nie bierze odpowiedzialności za zastosowanie się do opisywanych tam sytuacji, które maja bezpośredni zwiazek z tzw. audio-voodoo.

 

Podobne zastrzeżennie mam do możliwości baniwania użytkowników przez autora watku. Uniemożliwia to prowadzenie normalnej dyskusji i przyczynia się do propagowania różnych bajek, które wprowadzaja innych w blad. Często działania takie maja charakter odwetowy. Od utrzymywania porzadku w watkach jest moderacja, a blokowanie użytkowników z powodu odmie nych pogladów jest niedobre.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobne zastrzeżennie mam do możliwości baniwania użytkowników przez autora watku

 

Akurat po ostatnich incydentach w dziale 'Muzyka' możliwość banowania w swoim wątku to zbawienie. I dlatego jestem jak najbardziej za utrzymaniem tej opcji w mocy. Czasami moderatorzy albo śpią, albo mają wolne dni i zanim się pojawią, to w wątku jest już narobione jak w kurniku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat po ostatnich incydentach w dziale 'Muzyka' możliwość banowania w swoim wątku to zbawienie. I dlatego jestem jak najbardziej za utrzymaniem tej opcji w mocy. Czasami moderatorzy albo śpią, albo mają wolne dni i zanim się pojawią, to w wątku jest już narobione jak w kurniku.

 

Tamten przypadek do normalnych nie należy, więc nie można wyciągać na jego podstawie ogólnych wniosków. Poza tym autor wątku może być obecny jeszcze rzadziej niż moderator. Nie należy także zapominać o tym, że takie osobniki mogą same zakładać wątki i wtedy taka opcja już zupelnie jest bezużyteczna.

 

Natomiast banowanie prewencyjne i odwetowe zdarza się bardzo często.

 

Poza tym takie przypadki jak w muzyce można opanować w prosty sposób - nie karmiąc trolla - wątek się nie będzie rozwijał, a moderator po powrocie poradzi sobie z kilkoma wpisami z łatwością. Oczywiście wymaga to od użytkowników pewnej dyscypliny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek będziesz tłumaczył, to i tak mnie to nie przekona. Jak nie chcę kogoś widzieć w swoim domu, to go nie zapraszam. Jedni to rozumieją i się nie pchają na chama, natomiast inni nie rozumieją i wchodzą bez opamiętania żeby tylko narobić. Dlatego cenię system amerykański - każdy ma broń i po sprawie. Jak łobuz jeden z drugim ma parcie na moją własność, to dostanie kulkę... albo z automatu. Globalistom to się nie podoba i chcieli to uciąć, ale na szczęście im się nie udało. Oni są za jedną wielką rodziną, a ja jestem za małą rodziną i szacunkiem dla tej rodziny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak łobuz jeden z drugim ma parcie na moją własność, to dostanie kulkę... albo z automatu. Globalistom to się nie podoba i chcieli to uciąć, ale na szczęście im się nie udało. Oni są za jedną wielką rodziną, a ja jestem za małą rodziną i szacunkiem dla tej rodziny.

Jeśli zdążysz. Kij ma zawsze dwa końce, dlatego w czasie napadu, przy uwolnionej liczbie broni, możesz dużo szybciej dostać kulkę od agresora.

 

Co do tematu jestem za możliwością banowania we własnym temacie, jednakże nieuzasadnione użycie powinno być przez moderatorów również karane. Kij i dwa końce. Ponownie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zdążysz. Kij ma zawsze dwa końce, dlatego w czasie napadu, przy uwolnionej liczbie broni, możesz dużo szybciej dostać kulkę od agresora.

 

Tak tak, znam te teorie. Trzeba po prostu być szybszym - westernowym trza być, ale przede wszystkim nuczyć się strzelać. Gdyby w US jakiś nawiedzony biegł z maczetą na policjanta albo na mnie, to nie byłoby żadnych strzałów ostrzegawczych w górę - po prostu dwanaście kulek w klatę i po sprawie. I nikt do nikogo nie ma pretensji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakkolwiek będziesz tłumaczył, to i tak mnie to nie przekona. Jak nie chcę kogoś widzieć w swoim domu, to go nie zapraszam. Jedni to rozumieją i się nie pchają na chama, natomiast inni nie rozumieją i wchodzą bez opamiętania żeby tylko narobić. Dlatego cenię system amerykański - każdy ma broń i po sprawie. Jak łobuz jeden z drugim ma parcie na moją własność, to dostanie kulkę... albo z automatu. Globalistom to się nie podoba i chcieli to uciąć, ale na szczęście im się nie udało. Oni są za jedną wielką rodziną, a ja jestem za małą rodziną i szacunkiem dla tej rodziny.

 

Forum nie jest Twoim domem. A może się mylę? ;)

 

A poważnie, to forum jest miejscem publicznym i takie rozważania sa tu zupełnie nie na miejscu.

 

Rozważmy jeszcze taka sytuację. Ktoś np. jedenz Twoich ulubieńców zakłada watek, banuje Cię prewencyjnie, po czym pisze coś o Tobie tak, by nie narazić się na bana. Nie możesz mu w żaden spsób odpowiedzieć. I w takiej sytuacji też jesteś za banowaniem w watkach przez autorów? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bum1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum nie jest Twoim domem. A może się mylę? ;)

 

Domem nie jest, ale jest miejscem spotkań i każdy ma tutaj swój pokój, tak? Nie jestem nieprzychylny normalsom, ale nienormalsów traktuję po kowbojsku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ile takich przypaków zdarzyło się tu w ciagu, powiedzmy dwóch ostatnich lat?

 

Na marginesie kowbojem to Ty raczej nie jesteś ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby w US jakiś nawiedzony biegł z maczetą na policjanta albo na mnie, to nie byłoby żadnych strzałów ostrzegawczych w górę - po prostu dwanaście kulek w klatę i po sprawie. I nikt do nikogo nie ma pretensji.

Nieprawda, za 12 kulek w pierś poszedłbyś siedzieć, lub w najlepszym razie wyszedł za kaucją. Naoglądałeś się chyba filmów, tam tylko na szklanym ekranie, takie rzeczy są na porządku dziennym. W rzeczywistości po takim numerze siada nad tobą ława przysięgłych, pojawiają się badacze pisma świętego, rozkminiają ci każdą sekundę ze zdarzenia, wskazują pierdylion możliwości, jakie mogłeś mieć, a ty w nadziei modlisz się, aby wszyscy mieli dobry dzień i nic do ciebie nie mieli. No chyba, że komuś kiedyś ktoś zabił kogoś z rodziny i nadal ma alergię na broń. Wtedy masz przesrane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda, za 12 kulek w pierś poszedłbyś siedzieć, lub w najlepszym razie wyszedł za kaucją. Naoglądałeś się chyba filmów, tam tylko na szklanym ekranie, takie rzeczy są na porządku dziennym. W rzeczywistości po takim numerze siada nad tobą ława przysięgłych, pojawiają się badacze pisma świętego, rozkminiają ci każdą sekundę ze zdarzenia, wskazują pierdylion możliwości, jakie mogłeś mieć, a ty w nadziei modlisz się, aby wszyscy mieli dobry dzień i nic do ciebie nie mieli. No chyba, że komuś kiedyś ktoś zabił kogoś z rodziny i nadal ma alergię na broń. Wtedy masz przesrane.

 

Docierają do ciebie wiadomości z głównego ścieku, więc nie wiesz jak jest faktycznie w US i jak to się tu odbywa. To raczej ty naoglądałeś się za dużo filmów i na tej podstawie wnosisz co wnosisz. Ale nie chce mi się dyskutować i przekonywać bo to i tak nie ma sensu. Polacy z Polski i tak wszystko wiedzą najlepiej więc nie ma co bić piany. Do lokalnych sytuacji w US nie masz dostępu. Ale faktem jest, że nowi policjanci rekrutowani z byłych żołnierzy z Afganistanu lub innego Iraku są bezlitośni - i strzelają do złego singla seriami!

 

O! Właśnie o tym piszę w kontekście banowania! Zapraszam do działu muzyka!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chicago- skoro zapewne codziennie strzelasz do złych ludzi i bujasz się po sądach, to co mnie tam wiedzieć o Ameryce? :-)

Jeśli tak piszesz, to zapewne tak jest.

Wystarczy mieć dużego i szybkostrzelnego guna, magazynek pełen pestek, a świat będzie bezpieczny i kolorowy :-)

 

No i stosowną tabliczkę przed domem :-)

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego znaczka nie widziałem? Fajny! Powiem tak: w Chicago można już z koltem po ulicach chodzić! O, i to jest wolność! Jeszcze powinni znieżć obowiązek ubezpieczeń zdrowotnych i samochodowych i zalegalizować narkotyki... i będzie dobrze! Co prawda dalej żyję w Socjalnois, ale to się powoli zmienia. Ale ty i tak tego nie zrozumiesz - po prostu nie mieszkasz i nie żyjesz tutaj Bracie? To ja tutaj żyję ćwierć wieku i obserwuję codzienne zmiany, a ty znasz US z filmów, wiadomości i opowieści. Rozumiem, że internet jest oknem na świat, ale bez przesady!

 

A to, że właściwie trzeba od razu zabić bandziora, broń boże nie ranić, to jest oczywiste i masz rację! W przeciwnym wypadku, ranny morderca albo bandzior skarżyłby cię niemalże notorycznie. I dlatego policja od razu zabija! Nie rozumiem, że tego ludzie nie rozumieją?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 12

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.