Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)
12 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Właśnie chciałem Jurijowi wysłać adres, gdzie marne swe lata spędziła Poetka Marina Cwietajewa. 

A tu - ni dudy. Nie da się.

Dzięki Jacku za pamięć. Wszystko się da - pisz na jug?op.pl

5 minut temu, cir napisał:

niestety

Czy pocztę na [email protected] ktoś czyta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Tylko patrzeć, jak nasze konta zostaną tak oznaczone.

Faktem jest  - coś się jakiemuś decydentowi z tymi banami, niemożliwością czytania treści Forum, gawęd międzyludzkich - sporo popieprzyło.

Żal. 

 

 

Sam staram się unikać wieloznacznych zdań, akapitów, postów.

Taki rygor i trochę wyobraźni - co do czego może ktoś użyć, przeinaczyć i nas wykorzystać (co tu się często zdarza) powinno przeważyć nad polemicznym zapałem.

Trudne ale próbować warto - polecam.

Czy chcesz czy nie - sam to osądzasz na bieżąco, pozdrawiam.

Nawet "pozdrawiam" może być odebrane (niekiedy) jako poniżanie - wyczuj kontekst.

Sam swoich starań w tym zakresie nie porzucę.

PS.

W ostatnich latach i tych, które mają nadejść, zwiększają się prawne wymogi odnośnie kultury słowa. Wg mnie dlatego tak czujnie tu, w tej zakładce na forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Tylko patrzeć, jak nasze konta zostaną tak oznaczone.

Faktem jest  - coś się jakiemuś decydentowi z tymi banami, niemożliwością czytania treści Forum, gawęd międzyludzkich - sporo popieprzyło.

Żal. 

 

 

I to akurat, ta ... BN napisała. Ale ona pisze wszędzie. Do i na Moderację. Na Bocznicy i na PW - zawsze tak samo... .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Zyzol napisał:

I to akurat, ta ... BN napisała. Ale ona pisze wszędzie. Do i na Moderację. Na Bocznicy i na PW - zawsze tak samo... .

A ty, ...., piszesz to, jako Zyzol, Dziadek Włodek, włazimierz, czy inny?

Znajdź mi jeden - JEDEN! tylko - post, gdzie pluję na Moderację. A gdy któryś z Kolegów potwierdzi - odszczekam siarczyście i pod stół wlezę ze wstydu (wstyd - pojęcie ci absolutnie obce; wiem).

Nawet za kadencji i panowania Vlado dostawałem tyle punktów, że i na wołowej skórze by nie spisał. Zawsze uczciwie i słusznie. Zawsze byłem elegancko (znowu słowo ci nieznane) poinformowany, za co i dlaczego.

Przeważnie za mój niewyparzony pysk.

 

I odczep się ode mnie, bo z drabiny spadnę. A przecież ktoś na twoją emeryturę tyrać musi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

I odczep się ode mnie, bo z drabiny spadnę. A przecież ktoś na twoją emeryturę tyrać musi.

Akurat sam nadal pracuję na siebie. A  tym czepianiem - nie odwracaj kota ogonem. PW z twoimi  szczerymi zapytaniami mam i wiem o czym napisałem. A z drabiny i tak prędzej czy później spadniesz. Sądząc po wielu twoich przesiąkniętych wpisach. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam apel w sprawie zmiany tytułu tematu "Ksiązki ktore warto przeczytac."

Poprawcie , o Moderatorzy, ortografię bo znowu wątek trzeba będzie odgrzebywać a wyszukiwarka nie ogarnia rozkojarzenia słowotwórcy tematu.

Zero tolerancji dla błędów ortograficznych w tytułach tematu.

Przecież moc jest z Wami.

Nikt by nie wpadł na to, że w ramce wyszukiwania właściwy filtr to "ksiązki".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.06.2019 o 23:12, soundchaser napisał:

A co chcesz jeszcze ciekawego napisać w tym wątku dla fanatyków? Chyba, że też jesteś jego fanem.
Kubica miał swoje 5 minut, ale ich nie wykorzystał. Uległ wypadkowi, wrócił po latach do F1, by być zawsze outsiderem.
Nie rozumiem o czym tu jeszcze pisać. Ten wątek powinien już dawno umrzeć.

Już nic. Napisałem w podobnym sensie, jak Ty i za to mam dożywotni ban. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle Jurij pisałeś o antyrosyjskiej fobii że moderatorzy w końcu wzięli to sobie do serca ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego temat założonego przeze mnie wątku został zmieniony (dodany tekst "jestem spamerem"), a następnie usunięty? 15lat jestem członkiem tego forum i nie znam genezy wszelkich konfliktów tutejszej społeczności, a próba zdobycia informacji bezpośrednio ze źródła (między innymi od Was Panowie) kończy się usunięciem mojego wpisu bez podania przyczyny. Prawdę mówiąc zgłupiałem!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownicy, uważajcie bo na AS moderatorzy szpiegują i kontrolują wpisy już przed napisaniem to co zostaje zapisane w oknie - jeszcze przed dodaniem wiadomości potrafią usunąć (by nie było przy następnym otwarciu) a nawet wykonać reload karty (by zginęło od razu) - na własne oczy wczoraj widziałem ten reloading.

Blokujcie wszystko co się da, na wszelkie możliwe sposoby, by nie mieli żadnej kontroli.

Pamiętam kiedyś na PW do mnie coś tam w temacie CC pisał zjj_wwa jeszcze jak był userem (bo teraz to branża z sieciówkami). I podczas pisania nawet poinformował, które wiadomości mu się zmieniły. Na własne oczy widziałem jak mu wpisy się modyfikowały i wycinały z fragmentów tekstu. Wtedy go szpiegował/kontrolował bodajże vlado.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaaa.... Są okropni.  I w dodatku się nie szczepią. Ohyda.

 

Czy Szanowny Kolega ma te perturbacje tylko po wizycie u stomatologa, czy zawsze?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Taaaa.... Są okropni.  I w dodatku się nie szczepią. Ohyda.

 

Czy Szanowny Kolega ma te perturbacje tylko po wizycie u stomatologa, czy zawsze?

Nawiedzony piszesz jak potłuczony. Bezlitosna Niusia haha ha ?

Widać, że szczepiony, szczepionki ci zaszkodziły, albo i smog. Co tam w tym patologicznym Krakowie tak cię zęby swędzą, że chcesz do stomatologa protetyka.

W małopolskim w Krakowie jak i w innych wiochach na śląsku, to totalna patola, oszukaństwo, złodziejstwo etc.

Katowice - ze strzeżonego parkingu komuś firmowe auto zaj.bali. Bielsko-Biała tam też krętacze.

Na wschodzie im by piękną szkołę dali i nauczyli kultury - tu się nikt nie cacka z takimi krętaczami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hemingway, Hašek, Mickiewicz, Tołstoj, tudzież inni - wszyscy oni pisali po pijaku.

To dobrze, że starasz się równać do najlepszych ?.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Hemingway, Hašek, Mickiewicz, Tołstoj, tudzież inni - wszyscy oni pisali po pijaku.

To dobrze, że starasz się równać do najlepszych ?.

Nawet żebym pił to alko mi w ogóle nie szkodzi, w przeciwieństwie do ciebie.

Ty piszesz jakbyś był pijany i naćpany ... poziomem nadajesz się do komentarzy na stronę sport.pl ?

Bo jak na trzeźwo tak piszesz, to już nic i Święty Boże ci nie pomoże.

Jedynie zamknąć cię na kluczyk w ośrodku gdzie drzwi bez klamek, i byś siedział z takimi jaki ty sam... fox733, ziko369, i następnymi którzy dołączą ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sovereign ponieważ znamy sie tu od dawna opamiętaj sie z tymi życzeniami dla innych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie je bajka jak u Niusi, bajkopisarza.

Jak tam na śląsku dilerka - pełno tam różnych krętaczy, nielegalnych dilerów etc. Ze śląska szły w Polskę sprowadzane z Chin podróbki Siltech'a ? ...pewnie tam na śląsku zasypali podróbkami Siltech'a.

Gość chyba się zmył, bo żeby tak jeszcze dłużej pociągnął, to prędzej czy później firma Siltech by go udupiła.

Na AS w ogólnym temacie, ktoś wspominał, że u kogoś na odsłuchu rozpoznał / rozpoznali, że zakupił podrobione Siltech'y. Bodajże u kogoś z wielkopolskiego rozpoznali podróbki Siltech'a.

Zapewne dużo więcej takich przypadków nawet wśród użytkowników AS, którzy zakupili podrobione Siltech'y ze śląska.

Zgłasza się do legalnych autoryzowanych dilerów - oni to załatwiają, nawet sami informują by zgłaszać, podając wszystkie dane osób (od których zakupiło się nieoryginalny produkt) na allegro, olx i wszędzie indziej w PL

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie ta piracka zmora to któryś z Moderatorów. ?

Bo skoro piszesz w tym akurat wątku...

 

Choć - wniosek z drugiego zdania jest taki, że pomawiasz mnie o czyny przestępcze. To nieładnie.

Bo o fakcie, że zarówno Kraków, jak i Paryż na Śląsku nie leżą - przekonam Cię jutro. Gdy wytrzeźwiejesz.

 

 

Pozdrawiam ??!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

36 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Prawdopodobnie ta piracka zmora to któryś z Moderatorów. ?

Bo skoro piszesz w tym akurat wątku...

 

Choć - wniosek z drugiego zdania jest taki, że pomawiasz mnie o czyny przestępcze. To nieładnie.

Bo o fakcie, że zarówno Kraków, jak i Paryż na Śląsku nie leżą - przekonam Cię jutro. Gdy wytrzeźwiejesz.

 

 

Pozdrawiam ??!

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałeś, bo... Kręcisz się w swoich pokręconych myślach, do których sam sobie dopisujesz jakieś pierdoły.

Wyjeżdżasz mi tu z jakimiś osobistymi prowokacjami itd., a jesteś jak typowy krakowski leszczyk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie tego dobrego.

Chciałem być uprzejmy i wyrozumiały, ale nie da rady, jak widzę.

Miłego dnia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, Sovereign napisał:

Użytkownicy, uważajcie bo na AS moderatorzy szpiegują i kontrolują wpisy już przed napisaniem to co zostaje zapisane w oknie - jeszcze przed dodaniem wiadomości potrafią usunąć (by nie było przy następnym otwarciu) [...]

Blokujcie wszystko co się da, na wszelkie możliwe sposoby, by nie mieli żadnej kontroli. [...]

 

Podczas pisania nawet poinformował, które wiadomości mu się zmieniły. Na własne oczy widziałem jak mu wpisy się modyfikowały i wycinały z fragmentów tekstu. Wtedy go szpiegował/kontrolował bodajże vlado.

Przed (?!) napisaniem ?

Kontrola myśli ? Aleś pojechał teorią spiskową nowego światowego odoru.

6 godzin temu, Sovereign napisał:

Na wschodzie im by piękną szkołę dali i nauczyli kultury - tu się nikt nie cacka z takimi krętaczami.

Na dzielni z ziomalami sztamę się trzyma.

Aha,  i nie klepie ozorem publicznie. Z donosicielami też przecież wiesz co.

Sorry, szanowni zawiadowcy. Dziwnie tu wtedy, kiedy publika ma nadmiar wolnego czasu. Już wycieczkę poza temat zakańczam.

PS.

Tylko to uzupełnienie - 35 w cieniu już od wielu dni , to i chwilowe gigaburze się rozmnażają. Wyrozumiałości trzeba również nadmiar (tak jak tego czasu).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, cir napisał:

Sovereign ponieważ znamy sie tu od dawna opamiętaj sie z tymi życzeniami dla innych

Ponieważ nie uzyskałem odpowiedzi zwracam się bezpośrednio do Pana Moderatora raz jeszcze z tym samym pytaniem:

"Dlaczego temat założonego przeze mnie wątku został zmieniony (dodany tekst "jestem spamerem"), a następnie usunięty? 15lat jestem członkiem tego forum i nie znam genezy wszelkich konfliktów tutejszej społeczności, a próba zdobycia informacji bezpośrednio ze źródła (między innymi od Was Panowie) kończy się usunięciem mojego wpisu bez podania przyczyny. Prawdę mówiąc zgłupiałem!"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat załozony w zakladce stereo nie ma z nia jakiegokolwiek zwiazku to chyba proste

tematy genezy konfliktów   itd   osobiscie mnie nie interesuja i nie podejmuje sie tym bardziej ich wyjasniania

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, cir napisał:

temat załozony w zakladce stereo nie ma z nia jakiegokolwiek zwiazku to chyba proste

tematy genezy konfliktów   itd   osobiscie mnie nie interesuja i nie podejmuje sie tym bardziej ich wyjasniania

Temat założyłem w zakładce "Inne" i nie oczekiwałem w jego temacie aktywności szanownych Panów Moderatorow, ale innych użytkowników. Czy mogę zatem prosić o przywrócenie usuniętego wątku w dowolnej zakładce, którą uznacie Państwo za stosowną?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tematy konfliktów personalnych na tym forum nie mają racji bytu , a w dodatku lata wstecz 

jesli uwazasz inaczej pozostaje droga odwółania do adminów

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.