Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

wchodząc w swoj profil masz osobista zakładke  KLUBY czyli te do których sie zapisałes

przez chwile widziałem ze po najechaniu kursorem myszy na uzytkownika równiez  wyswietlała sie lista z klubami , obecnie nie mam tego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest to, o czym piszę.

Listę swoich klubów znam, zależałoby mi na tym, żeby ją zobaczyć w formie najwygodniejszej do przeglądania - czyli tak, jak zwykłą zakładkę (tytuły tematów, uporządkowane chronologicznie wg daty ostatniego wpisu, z oznaczeniem tych, w których mam nieprzeczytane posty).

Od razu dodam, że sekcja "Ostatnia aktywność w twoich klubach" również nie spełnia moich oczekiwań.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Panowie proszę pisać w jednym wątku, bo nie ogarniemy się. Dyskusja o klubach jest tutaj:

 

2 godziny temu, cir napisał:

przez chwile widziałem ze po najechaniu kursorem myszy na uzytkownika równiez  wyswietlała sie lista z klubami , obecnie nie mam tego

Będzie później. Testujemy jeszcze ?

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dało by się dodać taką funkcję jak w przypadku nowej wersji klubów czyli "zaproś użytkownika" do ikony udostępniania postu?  Chodzi mi o formę udostępniania treści napisego posta.  Chcę po prostu udostępnić konkretnego posta konkretnym użytkownikom za pomocą forum. Nie poprzez e-mail czy skopiowanego linka czy PW tylko przez mechanizm podobny do zaproszenia w klubach. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wreszcie będzie opcja ignorowania całych wątków?

Przydałaby się taka funkcjonalność tak aby po odhaczeniu ignora wątek nie pokazywał się na liście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)





Dawid, no to nie stać was na to aby to kupić dla nas?

Ja się dorzucę jakby co, bo nie podoba mi się to podejście. I mam nadzieję, że nie będę jedynym.

Wiesz, moim skromnym zdaniem, może to doprowadzić do kolejnego rozbicia - no ale chyba że taki jest plan.

No offence
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
W dniu 10.08.2019 o 00:34, Sine Metu napisał:


 

 


Dawid, no to nie stać was na to aby to kupić dla nas? emoji848.png

Ja się dorzucę jakby co, bo nie podoba mi się to podejście. I mam nadzieję, że nie będę jedynym.

Wiesz, moim skromnym zdaniem, może to doprowadzić do kolejnego rozbicia - no ale chyba że taki jest plan.

No offence emoji106.png

 

Stać, spokojnie, mogę kupić. Tylko żeby ktoś tego potem używał. Zawsze wychodzę z założenia, że warto robić pewne rzeczy, gdy używa tego chociaż jakaś część osób.

W dniu 10.08.2019 o 03:39, Sine Metu napisał:

ATSD, nie jesteście w stanie zrobić własnego silnika?

 

Ot tak sobie, just for fun emoji16.png

Jesteśmy i wiele modyfikacji piszemy sami. Czasem tylko jak jest rozwiązanie gotowe za 10/20USD to raczej nie ma sensu pisać tego samemu, bo taniej i szybciej wyjdzie kupić coś gotowego. Mój post specjalnie był z emotikoną, w formie żartobliwej, że płatne ? Nie chodzi o tych kilka dolarów, tylko czy ktoś będzie tego używał.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
Jesteśmy i wiele modyfikacji piszemy sami. Czasem tylko jak jest rozwiązanie gotowe za 10/20USD to raczej nie ma sensu pisać tego samemu, bo taniej i szybciej wyjdzie kupić coś gotowego. Mój post specjalnie był z emotikoną, w formie żartobliwej, że płatne Nie chodzi o tych kilka dolarów, tylko czy ktoś będzie tego używał.
Spoko

Będzie działać pod Tapatalk też? Bo ignorowanie działa - tzn. zaznaczone do ignorowania w ustawieniach na www i Tapatalk to odczytuje prawidłowo.

Wiesz, po prostu za dużo tego jest do czytania i fajnie by było części się pozbyć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
Teraz, Sine Metu napisał:

Spoko emoji846.png

Będzie działać pod Tapatalk też? Bo ignorowanie działa - tzn. zaznaczone do ignorowania w ustawieniach na www i Tapatalk to odczytuje prawidłowo.

Wiesz, po prostu za dużo tego jest do czytania i fajnie by było części się pozbyć emoji56.png

Niestety nie będzie raczej. Ignorowanie zwykłe jest funkcją wbudowaną w silnik, a tu jest większa ingerencja.

W tej chwili skupiamy się na klubach, tam jest masa poprawek. Jak skończymy, to weźmiemy się za pozostałe rzeczy.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
Niestety nie będzie raczej. Ignorowanie zwykłe jest funkcją wbudowaną w silnik, a tu jest większa ingerencja.
W tej chwili skupiamy się na klubach, tam jest masa poprawek. Jak skończymy, to weźmiemy się za pozostałe rzeczy.
No to musisz zrobić ankietę czy ludzie tego faktycznie potrzebują.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 8.08.2019 o 22:00, MrSalieri napisał:

Czy dało by się dodać taką funkcję jak w przypadku nowej wersji klubów czyli "zaproś użytkownika" do ikony udostępniania postu?  Chodzi mi o formę udostępniania treści napisego posta.  Chcę po prostu udostępnić konkretnego posta konkretnym użytkownikom za pomocą forum. Nie poprzez e-mail czy skopiowanego linka czy PW tylko przez mechanizm podobny do zaproszenia w klubach. 

Ponawiam pytanie  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu forum znowu jest jasno czerwone ? To daje po oczach! Gdzie jest Dark Mode opcja ??

Katastrofa ! Co wy zrobiliscie z tym wygladem ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam Sikora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zniknęła dość ważna informacja - o stażu danego użytkownika. Wiem,że można wejść w jego profil, ale dobrze jakby staż był widoczny pod avatarem na przykład. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Waluch

audiokarma.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 16.08.2019 o 23:06, Adam Sikora napisał:

Czemu forum znowu jest jasno czerwone ? To daje po oczach! Gdzie jest Dark Mode opcja ??

Skórka Dark Mode wjeżdża już na warsztat. Parę tygodni i będzie dostępna. Do tego czasu można używać innych ciemnych skórek, które można wybrać na samym dole strony.

 

W dniu 19.08.2019 o 10:43, Miś Uszatek napisał:

Uprzejmie prosze o usunięcie mojego konta.

Proszę napisać na maila: [email protected]

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wystąpił mały błąd podczas wysyłania newslettera i niektórzy mogą otrzymać dwa maile tej samej treści. Przepraszamy za problem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Waluch napisał:

Zniknęła dość ważna informacja - o stażu danego użytkownika. Wiem,że można wejść w jego profil, ale dobrze jakby staż był widoczny pod avatarem na przykład. 

Faktycznie, dzisiaj na pewien czas została wyłączona wtyczka od tego. Już powróciła ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmienilem na skorke Carbon i widze ze z tylu macie obrazki demonow , jakis potworow, Szatana!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Adam Sikora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy była rozważana opcja aby licznik postów pod ikoną użytkownika NIE uwzględniał postów napisanych na Bocznicy?

Teraz to jest trochę mylące. Patrzysz ktoś napisał 1000 postów więc niby coś tam się udziela. Potem okazuje się, że większość to jakieś wynurzenia na Bocznicy. Czyli wpisy niezwiązane z tematem forum. IMHO to w tej formie licznik jest trochę bezużyteczny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
Czy była rozważana opcja aby licznik postów pod ikoną użytkownika NIE uwzględniał postów napisanych na Bocznicy?

Teraz to jest trochę mylące. Patrzysz ktoś napisał 1000 postów więc niby coś tam się udziela. Potem okazuje się, że większość to jakieś wynurzenia na Bocznicy. Czyli wpisy niezwiązane z tematem forum. IMHO to w tej formie licznik jest trochę bezużyteczny.

No przecież tak właśnie jest.

 

A tak przy okazji.

 

Tapatalk muli - dawno tak źle nie było.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Sine Metu napisał:

No przecież tak właśnie jest.

O kurde. To przepraszam.

W istocie licznik mi się nie zmienił. Mogłem sam sprawdzić.

Dla testów wszedłem w profil administratora mateuszkib77. Bo mało na liczniku i był ręką:-) Tam w aktywności użytkownika jest sześć postów i tylko z Bocznicy. Na liczniku 9. Rozumiem, że zrobił 9 innych wpisów, poza Bocznicą, których już nie widać w jego aktywności?
Czyli gdzie mogę zobaczyć wszystkie jego wpisy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Froju
Dodanie treści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o połączenie dwóch wątków "Skala pedofilii" oraz "Kościoły..." To zwykły dubel, w którym te same osoby piszą to samo. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.