Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawia mnie komu przeszkadzał wątek kościelny i dlaczego nie przeszkadza ta kloaka w wątku "Antysemityzm - mit czy polska przypadłość ?".

Czy "dobra zmiana" dotyka to forum?

Wstyd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Przemysław_51508 napisał:

Czy "dobra zmiana" dotyka to forum?

A może moderacja postanowiła obiektywie i uczciwie traktować wszystkie posty?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, szymon1977 napisał:

A może moderacja postanowiła obiektywie i uczciwie traktować wszystkie posty?

Nie specjalnie interesuje mnie to co tobie się wydaje.  Chyba że ty jesteś bezpośrednio odpowiedzialny za zamknięcie wątku. 

A tak poza tym ktoś kto daje lajki przy antysemickich tekstach jest dla mnie osobą, z którą brzydził bym się usiąść w jednym pomieszczeniu a co dopiero z nią gadać.

Wiec bywaj szymonie. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
W dniu 8.02.2020 o 14:24, argus napisał:

Kto zdjął strony wątek kościelny i z jakiej przyczyny ???????

Ja zdjąłem bo się kibelek zrobił. W poniedziałek otwarcie.

W dniu 8.02.2020 o 14:36, szymon1977 napisał:

Po usunięciu Waszych niezgodnych z Regulaminem i Netykietą postów, z wątku prawie nic nie zostało - szkoda postów moich.

Tak to jest jak trzeba czyścić ? , lepiej żeby nie było potrzeby to będą wszystkie wpisy.

W dniu 8.02.2020 o 20:50, Bobcat napisał:

Czyli po prostu na Forum zaczyna panować zwyczajna, ordynarna cenzura.

Tak

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, stench napisał:

Ja zdjąłem bo się kibelek zrobił. W poniedziałek otwarcie.

Tak to jest jak trzeba czyścić ? , lepiej żeby nie było potrzeby to będą wszystkie wpisy.

No i git. Jednak w przyszłym tygodniu, zamiast zamykać cały wątek, proponuję zamknąć tych Userów, którzy zamiast pisać w temacie, trolują go pisaniem o innych Userach. Też do poniedziałku. Kultura dyskusji najwyraźniej jest im obca, a na zapoznanie się z Regulaminem i Netykietą wystarczy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stench wytłumacz mi logicznie dlaczego otrzymałem punkty za liczba zgłoszeń wpisów w których zostałem obrażony? Nie reagowaliście 24 godziny , zgłosiłem wpis 3 czy 4 razy - co się stało wartego punktu karnego . Pisałeś o weekendzie czy coś jakby o wolnym ale to nie jest zajecie dla kogoś ( bycie modem ) kto chce mieć wolne jeżeli forum funkcjonuje 24/7 . Ciąg dalszy był do przewidzenia czyli ktoś nazywa mnie idiotą,  pajacem- ja to zgłaszam 4 razy - 24 godziny brak reakcji , wpisy nie zniknęły,  nazwałem gościa głąbem.  Efekt taki że jak się stench przebudził i przypomniał o funkcji na forum , dostałem punkty za ilość zgłoszeń jak i trolling( nazwanie gościa trollem) a zgłaszany gość nawet punkta. Jak to nie jest stronnicze to co jest ? 

Ps. Poważnie radzę się zastanowić nad dalszym pełnieniem funkcji bo już któryś raz dajesz do zrozumienia że ci się nie chce , czasu brak a i decyzje jakieś nie jednoznaczne , odpuść przekaż funkcje temu komu się będzie chciało. 

Za opóźnienie w działaniu sobie należy przyznawać punkty a nie zgłaszającemu skoro chce postąpić jak należy...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawić wątek, dotyczący Forum. Zostawić wątki dotyczące innych hobby. Tyle i tylko tyle na bocznicy. Resztę zaorać, ziemniaki zasadzić, kury w puścić i nikogo nie dopuścić...

Tematy dotyczące audio ruszą z kopyta, piszący jedynie na bocznicy albo wrócą do audio, albo znikną na amen.
Zwiększy się, ruch, poczytność, wpływy z reklam, przychylność sponsorów, poprawi się tutejszy świat i zdruzgotany przez lata wizerunek Forum - ogólna radość i euforia, czego chcieć więcej...

A tak masa roboty psu w du*ę ?‍♂️

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, AudioAddicted napisał:

Zostawić wątek, dotyczący Forum. Zostawić wątki dotyczące innych hobby. Tyle i tylko tyle na bocznicy. Resztę zaorać, ziemniaki zasadzić, kury w puścić i nikogo nie dopuścić...

Tematy dotyczące audio ruszą z kopyta, piszący jedynie na bocznicy albo wrócą do audio, albo znikną na amen.
Zwiększy się, ruch, poczytność, wpływy z reklam, przychylność sponsorów, poprawi się tutejszy świat i zdruzgotany przez lata wizerunek Forum - ogólna radość i euforia, czego chcieć więcej...

A tak masa roboty psu w du*ę ?‍♂️

Świetny pomysł! Jak na AH - weźcie Gustawa na syndyka masy spadkowej.

Tak kretyńskiej wypowiedzi dawno nie czytałem.

Tematy audio rusza z kopyta ?  Rusz z kopyta na AH - tam się rozkręcisz, będziesz miał nawet 60 wejść dziennie.

Tyle, że branży nikt nie czyta...  Taki pech...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie taka kretyńska wypowiedź, skoro można się do niej odnieść. Za to Ty jak widać czytasz branżę. Czego można chcieć więcej? Trafiło do kogoś? Trafiło - pełen sukces... ? 
Nie wiem co to AH, zdaję się że coś czego już nie lubisz i wzbudza w Tobie złe emocje...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
43 minuty temu, AudioAddicted napisał:

Zostawić wątek, dotyczący Forum. Zostawić wątki dotyczące innych hobby. Tyle i tylko tyle na bocznicy. Resztę zaorać, ziemniaki zasadzić, kury w puścić i nikogo nie dopuścić...

Tematy dotyczące audio ruszą z kopyta, piszący jedynie na bocznicy albo wrócą do audio, albo znikną na amen.
Zwiększy się, ruch, poczytność, wpływy z reklam, przychylność sponsorów, poprawi się tutejszy świat i zdruzgotany przez lata wizerunek Forum - ogólna radość i euforia, czego chcieć więcej...

A tak masa roboty psu w du*ę ?‍♂️

 

Ciekawe skąd tak daleko idące wnioski. Z jakichś badań czy tej d... właśnie?

Obroty w branży osłabły?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioski stricte z naocznej analizy.

DW - branżą oznaczyłem się sam. Tylko po to, aby mając możliwość pomagać innym na Forum nie być posądzanym o natręctwo handlowe - aby ludzie z którymi tutaj rozmawiam wiedzieli, że jestem producentem. Dalej - polski rynek nie jest moim rynkiem docelowym. Zatem daruj sobie uszczypliwości jeżeli nie masz pojęcia o czym piszesz...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 godzin temu, AudioAddicted napisał:

Zostawić wątek, dotyczący Forum. Zostawić wątki dotyczące innych hobby. Tyle i tylko tyle na bocznicy. Resztę zaorać, ziemniaki zasadzić, kury w puścić i nikogo nie dopuścić...

Tematy dotyczące audio ruszą z kopyta, piszący jedynie na bocznicy albo wrócą do audio, albo znikną na amen.
Zwiększy się, ruch, poczytność, wpływy z reklam, przychylność sponsorów, poprawi się tutejszy świat i zdruzgotany przez lata wizerunek Forum - ogólna radość i euforia, czego chcieć więcej...

A tak masa roboty psu w du*ę ?‍♂️

Na AS nie ma przymusu, aby wypowiadać się na Bocznicy.

Natomiast widać, że branża pręży się na Bocznicy, aby o nie nie zapomniano. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, stench napisał:
W dniu 8.02.2020 o 20:50, Bobcat napisał:

Czyli po prostu na Forum zaczyna panować zwyczajna, ordynarna cenzura.

Tak

Odpowiedź arogancka w stylu "dajcie mi władzę - ja was usadzę".

Zgłoszone do Administracji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wszystko składa się w spójna całość....te sentymenty do dawnego systemu objawiające się nostalgią do Żdanowa, te mocno zakorzenione ciągotki donosicielskie.....aż strach pomyśleć jak tacy mogli w minionym systemie się realizować.  :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, stench napisał:

W poniedziałek otwarcie.

Ten poniedziałek??
Jak ten to proponuję się pospieszyć....co niektórzy już muszą, co niektórzy już w innych tematach zaczynają oblewać pomyjami, pluć.....strasznie przebierają nóżkami, trzeba jak najszybciej skanalizować ich potrzeby, bo stanie się nieszczęście.   :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Zyzol napisał:

Na AS nie ma przymusu, aby wypowiadać się na Bocznicy

Jak to nie? Przecież Ty masz przymus - i Twoi pobratymcy również.

Nawet Moontan to zauważył i dał znać w tym wątku, szkoda że nadaremno.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
11 godzin temu, Sf_svs napisał:

@stench wytłumacz mi logicznie dlaczego otrzymałem punkty za liczba zgłoszeń wpisów w których zostałem obrażony? Nie reagowaliście 24 godziny , zgłosiłem wpis 3 czy 4 razy - co się stało wartego punktu karnego . Pisałeś o weekendzie czy coś jakby o wolnym ale to nie jest zajecie dla kogoś ( bycie modem ) kto chce mieć wolne jeżeli forum funkcjonuje 24/7 . Ciąg dalszy był do przewidzenia czyli ktoś nazywa mnie idiotą,  pajacem- ja to zgłaszam 4 razy - 24 godziny brak reakcji , wpisy nie zniknęły,  nazwałem gościa głąbem.  Efekt taki że jak się stench przebudził i przypomniał o funkcji na forum , dostałem punkty za ilość zgłoszeń jak i trolling( nazwanie gościa trollem) a zgłaszany gość nawet punkta. Jak to nie jest stronnicze to co jest ? 

Ps. Poważnie radzę się zastanowić nad dalszym pełnieniem funkcji bo już któryś raz dajesz do zrozumienia że ci się nie chce , czasu brak a i decyzje jakieś nie jednoznaczne , odpuść przekaż funkcje temu komu się będzie chciało. 

Za opóźnienie w działaniu sobie należy przyznawać punkty a nie zgłaszającemu skoro chce postąpić jak należy...

Zgłosiłeś obrażający Cię wpis. Jego autor dostał pkt, a wpis usunąłem.

Zgłoszony przez ciebie wpis powstał w sobotę wieczorem a ty zgłosiłeś go chyba 7 razy. Ze 4 wieczorem i w nocy i ze 3 od rana w niedzielę. Do kolejnych zgłoszeń zacząłeś dodawać niewybrene żądania i uwagi na temat pracy moderacji. Zapytałem na priv czy z Tobą wszystko OK i po co zgłaszasz jeden wpis tyle razy i dlaczego oczekujesz, że wszystko będzie robione natychmiast/w week i w niedziele.

Odpisałeś o pracy 24/7 itd. Za ilość i charakter zgłoszeń dostałeś pkt za troling.

Za kolejną pyskówkę na forum też dostałeś punkty.

P.S. niedawno wulgarnie żądałeś by Twoje poprzednie konto usunąć co administator zrobił.

Założyłeś kolejne i znów masz problemy z forum , innymi użytkownikami i tym jak forum działa. Może zastanów się sam nad tym jak się tutaj odnajdujesz bo forum jest skrojone tak by działać jak najlepiej ale osobistego konsierża mieć nie będziesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, toptwenty napisał:

Jak to nie? Przecież Ty masz przymus - i Twoi pobratymcy również.

Nawet Moontan to zauważył i dał znać w tym wątku, szkoda że nadaremno.

A ten i tutaj wylewa swoje frustracje. Przypomnę, ze to typ który miał mnóstwo kont tylko po żeby pluc na bocznicy. Teraz wypowiada się na temat przymusu pisania na bocznicy.
 

I robi to w wątku moderacyjnym.

Nie jest to żenujące?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co te wywody @stench rób swoje po prostu ale z głową bo wlepianie punktów które zostają na stałe za k8lka zgłoszeń to przesada i poniżej pasa,  bo możesz!!! Teraz też wpis zgłosiłem ciekawe kiedy się za niego weźmiesz??? Jak przyznałeś punkty jak nie byłeś nawet na profilu tej osoby ???

Ja dostaje punkty za każdą słowo z tym że licząc każdą obelgę jaką ci @stench zgłosiłem ww kolega był by już na urlopie dawno , jak ty liczysz te punkty ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Sf_svs
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Maju napisał:

Ciekawe jak wszystko składa się w spójna całość....te sentymenty do dawnego systemu objawiające się nostalgią do Żdanowa, te mocno zakorzenione ciągotki donosicielskie.....aż strach pomyśleć jak tacy mogli w minionym systemie się realizować.  :)))

Zabawne gdy mówi to przedstawiciel środowiska od którego pochodzi 95% zgłoszeń na panel. 

Ponadto wyjaśniam że to nie są żadne sentymenty do dawnego systemu czy nostalgia za (nie "do" - patrz podręcznik gramatyki języka polskiego) Żdanowem. Jedynie pokazuję z czyjego dorobku Twoje środowisko czerpie pełnymi garściami nauki i sposób postępowania. Was to bardzo denerwuje, co nie dziwi. Tacy nauczyciele są wątpliwym powodem do dumy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Bobcat napisał:

Zabawne gdy mówi to przedstawiciel środowiska od którego pochodzi 95% zgłoszeń na panel. 

Widać 95% przypadków łamania Regulaminu pochodzi ze środowiska, którego Ty jesteś przedstawicielem.

5 minut temu, Bobcat napisał:

...to nie są żadne sentymenty do dawnego systemu... 

Cenzuro wróć!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Bobcat napisał:

Zabawne gdy mówi to przedstawiciel środowiska od którego pochodzi 95% zgłoszeń na panel. 

Czy uzyskałeś tę informację od moderacji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Bobcat napisał:

powodem do dumy

Jak masz oprócz tej buty co pokazać to pokazuj....będzie jeszcze śmieszniej.    :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Bobcat napisał:

Tacy nauczyciele są wątpliwym powodem do dumy

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.