Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1

Rekomendowane odpowiedzi

A tak poza tym. Czy nie powinniście rozważyć zamknięcia kilku tematów, chociażby polityka, kościoły czy pedofilia. Czy wy nie widzicie, ze te tematy są źródłem agresji i nienawiści. Ja wiem, ze generują ruch. Tylko co poza tym.  Agresja, nienawiść i chamstwo. Tylko to i nic więcej.

3 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Koledze coś dolega? Jakiś problem? Ale dlaczego ze swoimi urojeniami zaraz do moderacji? Nie lepiej się w domu wypłakać albo poruszyć temat na zebraniu partyjnym? Towarzysze na pewno coś poradzą, a przynajmniej pocieszą.

Nie błaznuj kolego, może lepiej odnieś się do mojej propozycji powyżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie widzę drogi kolego żadnej awantury. Wyraziłem tylko swój sprzeciw wobec nierównego traktowania. Kolega się podk....., nie wiem dlaczego, i nagle mnie obrazil. Potem kolega szybko się wycofał. Wiadomo, punkty. I nie mam nawet o to pretensji. Jest coś ważniejszego. Prosiłem kolegę, żeby kolega się do tego ważniejszego odniósł. I tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się z niczego nie wycofuję.

PiSowską dzicz nazywam PiSowską dziczą, ale na podpuszczanie po to, żeby później wzywać do zamykania wątków nabrać się nie dam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jaro_747 napisał:

Ja się z niczego nie wycofuję.

PiSowską dzicz nazywam PiSowską dziczą, ale na podpuszczanie po to, żeby później wzywać do zamykania wątków nabrać się nie dam.

A to nazywaj, ale nie mnie. A paszkwilotworca już kolegę podlajkowal, hehe

Ja pierd...., siedzi na forum i tylko obserwuje. I mąci jak okazja się przytrafi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na uspokojenie przed snem dobrze robi jakiś Baltic Porter. Ale jeden, bo więcej może indukować sny o międzymorzu i imperialne wzdęcia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bubusia napisał:

A tak poza tym. Czy nie powinniście rozważyć zamknięcia kilku tematów, chociażby polityka, kościoły czy pedofilia. Czy wy nie widzicie, ze te tematy są źródłem agresji i nienawiści. 

Bez przesady! Źródłem agresji jest kilku Userów, co nie będzie zaskoczeniem, to Ci sami we wszystkich wątkach. Wystarczy dla porządku połączyć wątki o zbliżonej tematyce, oraz uczciwie i rzetelnie rozpatrywać zgłoszenia. A jak ktoś nie potrafi zgodnie z zasadami uczestniczyć w życiu Forum, to niech go tu niema. Po prostu. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zamknij oczy i dla ciebie zniknie. Zupełnie jak z pedofilią ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, szymon1977 napisał:

Bez przesady! Źródłem agresji jest kilku Userów, co nie będzie zaskoczeniem, to Ci sami we wszystkich wątkach. Wystarczy dla porządku połączyć wątki o zbliżonej tematyce, oraz uczciwie i rzetelnie rozpatrywać zgłoszenia. A jak ktoś nie potrafi zgodnie z zasadami uczestniczyć w życiu Forum, to niech go tu niema. Po prostu. 

Nie sadze, są to tematy do wylewania hatu. Napędzają nienawidzących do jeszcze większej nienawiści. Masz tutaj cytat uzytkownika,  który niekoniecznie zalicza się do tych, których masz na myśli.

„Widać klechy nie kochają Boga...bo kradną, cudzołożą i gwałcą niewinne dzieci”

Ostatnio stwierdził, ze całe KK to pedofile. A jak im zwrocisz uwagę, to robią z ciebie obrońcę pedofilów albo wariata.

Ze strony moderacji zero reakcji. Sam tam piszesz i wiesz jakie negatywne emocje towarzysza tym wątkom.

Poza tym, wątki te zabijają forum. Coraz mniej osób pisze w  tematach merytorycznych. Taka samozagłada na rzecz chlewu. W realu jest podobnie.

Na żadnym szanującym się forum audio nie ma takiej napierdalanki, bo żadne na to nie pozwala. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Bobcat napisał:

Brak kultury i brak godności osobistej. Zachowanie na poziomie menela spod monopolowego 24/7.

Kolejny merdający, który bez hejtu musiałby zawiesić działalność na tym forum. I tak się kręci, jeden hejter napędza drugiego. Zabierzcie takiemu Bobowi i jego koledze twentowi wątki hejterskie, a chłopaki pousychają. 
I jeszcze o kulturze i godności prawi( ostatnio wykazał się godnością). Po prostu żenada.

 

Ale cóż, trzeba olać. Nic to nie zmieni. Nara.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, bubusia napisał:

Kolejny merdający, który bez hejtu musiałby zawiesić działalność na tym forum. I tak się kręci, jeden hejter napędza drugiego. Zabierzcie takiemu Bobowi i jego koledze twentowi wątki hejterski, A chłopaki pousychaja. 

 

No to sprawdzamy. 

@bubusia: data rejestracji na Forum 23.XI.2008, ilość wpisów w wątkach merytorycznych 1829.

@Bobcat: data rejestracji na Forum 04.IX.2009, ilość wpisów w wątkach merytorycznych 9947.

I coś takiego ma czelność pisać jak zacytowano powyżej. Klasyczny przykład PiS-owskiej bezczelności na rympał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Bobcat napisał:

No to sprawdzamy. 

@bubusia: data rejestracji na Forum 23.XI.2008, ilość wpisów w wątkach merytorycznych 1829.

@Bobcat: data rejestracji na Forum 04.IX.2009, ilość wpisów w wątkach merytorycznych 9947.

I coś takiego ma czelność pisać jak zacytowano powyżej. Klasyczny przykład PiS-owskiej bezczelności na rympał.

Już raz to wrzuczales. I co ty porównujesz nieudaczniku. Nic nie robisz, tylko siedzisz na forum i wypisujesz bzdury od rana do nocy. A potem chwalisz się ilością wpisow. Pochwał się jeszcze lajkami, głównie z bocznicy. Bo merytorycznie to ty niewiele wiesz. A szczególnie w audio. Ale na forum audio jesteś, hehe

I wszędzie ten PiS, nic o PiS-ie nie było, ale łeb zryty Pisem.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bupek - i ja sprawdziłem twoją aktywność na Forum. Niezależnie od Bobcata, gdybyś miał wątpliwości.

I cóż tam widzimy, proszę wycieczki? 

Ano widzimy, w jakich to wonteckach najczęściej bazgrolisz - kościółek, pedofile, polityka, etc.

Więc to mamy jakby już wyjaśnione.

 

I teraz tak:

Powiadasz "zamknąć Bocznicę", bo judzą, wyją, szczekają i hejtują na okrągło (to moje sformułowanie) i "ludzie nie piszą w wątkach tematycznych i merytorycznych".

Aha. Ergo - nie piszą o zbawiennym wpływie myszy na kolumnach i mazideł do bezpieczników, bo jakaś menda BN pisze w innym miejscu, że Lichocka to lichota i mierzwa. Logiczne to nawet pszeca jes.

Masz jeszcze kilka takich poronionych, bolszewickich pomysłów?

Ja poddam jeden:

Zlikwidować Bocznicę i zostawić tylko jeden temat dla Szymona:

"Czemuś mnie Pambuku stworzył aż takim geniuszem, dając mi tak ubogie ego?"

 

I tam wespół w zespół się będziecie produkować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, bubusia napisał:

Już raz to wrzuczales. I co ty porównujesz nieudaczniku. Nic nie robisz, tylko siedzisz na forum i wypisujesz bzdury od rana do nocy. A potem chwalisz się ilością wpisow. Pochwał się jeszcze lajkami, głównie z bocznicy. Bo merytorycznie to ty niewiele wiesz. A szczególnie w audio. Ale na forum audio jesteś, hehe

"Kulturalny" wpis tego, który apeluje o kulturę. Innych.

17 minut temu, bubusia napisał:

wszędzie ten PiS, nic o PiS-ie nie było, ale łeb zryty Pisem.

"Po owocach ich poznacie".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, bubusia napisał:

Nie sadze, są to tematy do wylewania hatu

Na każdy temat da się dyskutować merytorycznie - pozbyć trzeba się troli, którzy zamiast pisać na temat, przychodzą tylko po to, by czepiać się innych Userów. Żaden zgłoszony post niezgodny z Regulaminem i Netykietą, nie powinien przejść niezauważony, bez taryfy ulgowej "bo mnie sprowokował".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do BN
W ogóle nie pisałem na bocznicy, gdy wątki merytoryczne jeszcze miały sens. Bocznica przyczyniła się do ich zaniku. A jeśli chodzi o twoja niewiarę co do wpływu na brzmienie, to po prostu nie masz doświadczenia. Gdybys posłuchał czegoś na wyższym poziomie od razu byś wiedział, ze właściwie wszystko ma wpływ na brzmienie. I tyle.

A tutaj się wyprodukowales tylko dlatego ze tez zależy ci na pluciu na pewne poglądy, szczególnie KK. I szkoda byłoby ci stracić taka możliwość. Proste.

Takiego Boba, czy 20, tez zapewne za bardzo nie powazasz. No ale solidarność jajników musi być.

I tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, bubusia napisał:

merytorycznie to ty niewiele wiesz. A szczególnie w audio.

Nie zauważyłem abyś podjął dyskusję w tematach merytorycznych. A więc sam wiesz jeszcze mniej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Bobcat napisał:

Nie zauważyłem abyś podjął dyskusję w tematach merytorycznych. A więc sam wiesz jeszcze mniej.

Bob, twoja niewiedza jest porażająca. Pamiętasz co kiedyś napisałeś o SF. Nie kompromituj się. Po prostu nie miałeś zielonego pojęcia do czego się odnosiłes, ale się odnosiłes, hehe

Zreszta o czym tu gadać. Zauważcie komu zależy na utrzymaniu wątków hejterskich. Szczególnie jednego - tego od KK. 
 

Chyba nie trzeba nic więcej dodawać. Wystarczyło zasugerować dopisanie do tematu pedofilów wszelkiej maści, nie tylko z KK. Od razu protest. Od razu zakładaj sobie własny wątek. Wiadomo o co im chodzi. Trza płuc na KK, a pedofilia to świetne narzędzie/środek do celu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, bubusia napisał:

do BN
W ogóle nie pisałem na bocznicy, gdy wątki merytoryczne jeszcze miały sens. Bocznica przyczyniła się do ich zaniku. A jeśli chodzi o twoja niewiarę co do wpływu na brzmienie, to po prostu nie masz doświadczenia. Gdybys posłuchał czegoś na wyższym poziomie od razu byś wiedział, ze właściwie wszystko ma wpływ na brzmienie. I tyle.

A tutaj się wyprodukowales tylko dlatego ze tez zależy ci na pluciu na pewne poglądy, szczególnie KK. I szkoda byłoby ci stracić taka możliwość. Proste.

Takiego Boba, czy 20, tez zapewne za bardzo nie powazasz. No ale solidarność jajników musi być.

I tyle.

Masz niezwykle przykrą i - nie okłamujmy się - wqwiającą przywarę, nawyk i zwyczaj wciskania rozmówcom dziecka w brzuch.

Gdybym się chciał "produkować i pluć" na KK - czyniłbym to w odpowiednim wątku, to chyba nawet dla ciebie jest logiczne.

A nie było mnie tam "od wieków". Takim już jest ubogacony tym wszystkim, że strach.

A że "Bocznica przyczyniła się do zaniku wątków merytorycznych" - to wybacz, ale jest to stwierdzenie tak straszliwie durne, że śmiech ogarnia.

I ostatnie: "nie masz doświadczenia".

Nawet sobie nie wyobrażasz, jak spore. Ale to pikuś. Chcesz mnie (i innych) namówić do uczestnictwa w temacie "Aksamitność wysokich tonów po ociapaniu drutów gęsim łojem"?

Proszę - nie rób że mnie (i z innych) kompletnych idiotów.

.......

Ps - ale sprawdźmy jeszcze, gdzie to kolega Bupek grasuje ostatnio...

Ano - polityka i pedofile?.

 

A tematy podstawek pod kable odłogiem leżą i łkają w samotności i zapomnieniu.

Przykre.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BN, to ty nie plules na KK. O sorry, przepraszam, hehe

Co do doświadczenia, to chyba nie muszę ci pisać, ze np kable słychać?

Niestety jest tak, ze nawet bezpiecznik ma wpływ, a nawet jego kierunek. Ale to nie ten temat. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, bubusia napisał:

Nie kompromituj się.

Nie obawiaj się konkurencji z mojej strony. Bardziej niż Ty skompromitować się nie można. 

1 godzinę temu, bubusia napisał:

BN, to ty nie plules na KK.

Trzeba powtórzyć gdyż widzę że nie dotarło. 

Pisanie niewygodnej i kompromitującej prawdy, której jednej ze stron nie udało się zamieść pod dywan, ukryć i zafałszować (choć bardzo się starała) - nie mieści się w definicji plucia. Używanie tego typu narracji służy wyłącznie próbom zamknięcia ust oponentom i dowodzi totalnego braku kontrargumentów.

1 godzinę temu, bubusia napisał:

Co do doświadczenia, to chyba nie muszę ci pisać, ze np kable słychać?

Niestety jest tak, ze nawet bezpiecznik ma wpływ, a nawet jego kierunek. Ale to nie ten temat. 

Właśnie. Pisz te bzdury w tematach o audio voodoo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zero wiedzy. Cały Bob.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bobcat napisał:

Trzeba powtórzyć gdyż widzę że nie dotarło. 

Pisanie niewygodnej i kompromitującej prawdy, której jednej ze stron nie udało się zamieść pod dywan, ukryć i zafałszować (choć bardzo się starała) - nie mieści się w definicji plucia. 

Tak. Rozważanie ile prawdy jest w memach linkowanych z wiocha.pl to nie temat tego wątku, ale wypada wspomnieć, że wg akceptowanych przez Ciebie badań, nie więcej niż 10%. Natomiast na to, co po wklejeniu mema z wiocha.pl piszecie, doskonale pasuje określenie "plucie"... a to "plucie" zazwyczaj występuje bez wklejenia mema.

5 godzin temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Ano widzimy, w jakich to wonteckach najczęściej bazgrolisz... 

Każdy pisze tam, gdzie lubi. Jedni piszą rzeczowo swoje zdanie na temat, a drudzy... są zgłaszani za łamanie Regulaminu i Netykiety. Moderacja ostatnio działa, jest więc nadzieja na naszą wspólną radość z kulturalnego korzystania z Forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, szymon1977 napisał:

Moderacja ostatnio działa

Ciekawi mnie czy odpowiada na pytania użytkowników forum czy nie, jak do tej pory. Próbuję to sprawdzić ale jeśli będzie jak zwykle, to pytanie skieruję do administracji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bezlitosna Niusia napisał:

...zostawić tylko jeden temat dla Szymona:

"Czemuś mnie Pambuku stworzył aż takim geniuszem, dając mi tak ubogie ego?"

Aaa dziękuję, dziękuję ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
19 godzin temu, bubusia napisał:

A tak poza tym. Czy nie powinniście rozważyć zamknięcia kilku tematów, chociażby polityka, kościoły czy pedofilia. Czy wy nie widzicie, ze te tematy są źródłem agresji i nienawiści. Ja wiem, ze generują ruch. Tylko co poza tym.  Agresja, nienawiść i chamstwo. Tylko to i nic więcej.

I "dyskusja" przeniesie się na inne wątki ???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, stench napisał:

I "dyskusja" przeniesie się na inne wątki ???

Dyskusja niech będzie - chamstwo bez kultury, otwarcie ignorujące Regulamin i Netykietę należałoby wytępić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.