Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy

Panowie zbastujcie proszę z tym offtopiciem w tym temacie. Prosimy o zgłaszanie błędów w tym wątku, aby nasi pracownicy mogli na nie reagować.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
6 minut temu, iro III napisał:

Myślę, że to "służby" odpowiednie i państwowe odpowiednio zadziałały, po tym jaka była tu reakcja na AFERĘ  w radiowej Trójce.

(a znajdzie teraz ktoś, coś na ten temat? A były dwa wątki ; w muzyce i na bocznicy)

Teraz czyściutko, gładziutko i cacy jest. Nawet śladu po "oszczerstwach" na "wadzę" ni ma i szlussssssss.

Ludzie, zejdźcie na ziemię... 

Nie było telefonu od Kurskiego, przerażonego wątkiem o PRIII na forum... Zapewniam. I ucinając rozmowę, W. Mann też nie brał w tym udziału. Putin i Trump też nie (Kaczyński to wiadomo, że komputera nie ma, więc -chyba- jest poza kręgiem podejrzanych). 

Po prostu serwer padł. Tyle. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie można osadzić odnośnika, ponieważ wystąpił nieoczekiwany błąd: error: "Co\u015b posz\u0142o nie tak, jak powinno. Mo\u017cliwy brak uprawnie\u0144. \n\nJe\u015bli posiadasz konto spr\u00f3buj si\u0119 zalogowa\u0107. Mo\u017cesz zalogowa\u0107 si\u0119 u\u017cywaj\u0105c konta FB\/Google\/Twitter.\n\nProsz\u0119 spr\u00f3bowa\u0107 ponownie. ".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Drodzy, 

Wracamy po awarii jaka dotknęła nasze forum. Za nami bezsenna noc i wiele godzin walki. 

Z tego miejsca pragnę podziękować wszystkim, którzy pomagali i próbowali to podnieść. Za ich zaangażowanie i wysiłek. Wygląda, że udało się przywrócić wszystko do normy.


Prosimy o testy i zgłaszanie ewentualnych błędów.


Najmocniej przepraszamy za zaistniałą sytuację.

Dziękujemy za wyrozumiałość.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
5 minut temu, skynyrd napisał:

Nie można osadzić odnośnika, ponieważ wystąpił nieoczekiwany błąd: error: "Co\u015b posz\u0142o nie tak, jak powinno. Mo\u017cliwy brak uprawnie\u0144. \n\nJe\u015bli posiadasz konto spr\u00f3buj si\u0119 zalogowa\u0107. Mo\u017cesz zalogowa\u0107 si\u0119 u\u017cywaj\u0105c konta FB\/Google\/Twitter.\n\nProsz\u0119 spr\u00f3bowa\u0107 ponownie. ".

Przy wklejaniu linku do posta? Czy kiedy?

https://www.onet.pl/

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

No to w ramach testu nabluzgam delikatnie skynyrdowi na priv.

Tylko delikatnie, żeby serwer znów nie padł.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, szymon1977 napisał:

Tylko delikatnie, żeby serwer znów nie padł.

Pewnie, że nie. Pozdrowiłem Go tylko.

I wyświetliło się "wiadomość została wysłana", ale odpowiedzi nie mam.

Olał, albo kleci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
3 minuty temu, jar1 napisał:

A czy lajki da się jakoś odzyskać? ?

Powinny działać. Jeszcze przebudowę zapuścimy później.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Sine Metu

(Konto usunięte)
Prawdziwi twardziele nie robią backupów.

Stare, ale jak widać aktualne.

REPUTACJA

39316

Dwudziesięciotysięcznik

 

Się adminom liczebniki skończyły

 

Dziesięciotysięcznik

 

Dwudziestotysięcznik

Trzy

Czter

 

Pięćdziesięciotysięcznik

Sześć

Siedem

Osiem

Dziewięć

 

Stutysięcznik

 

NZMC

[mention=24830]dskrzypczak[/mention]

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytali, że decydenci nie spali całą noc, bo ratowali forum?

Wyśpią się, wciągną śniadanie, złapią miotłę i się wezmą za porządki ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, naprawdę nie ma potrzeby się męczyć. Jest opcja ignoruj - działa. Zamiast szczuć do moderacji, proponuję stosować to rozwiązanie. 

Można sobie wtedy spokojnie "potańczyć "...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie mrą, państwo xhuj strzela, a Wy (wszyscy, zresztą) takie smuty pier**licie, że słabo się robi...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bobcat napisał:

...jest Moderacja i Administracja. To są ich kompetencje. A nie jakiegoś samozwańczego pieniacza i warchoła, który sam siebie mianował Arbitrem Najwyższym i sam siebie upoważnił do oceniania wszystkiego i wszystkich.

Jeszcze raz: Regulamin i Netykieta są jasno sprecyzowane, jest też dość wyraźnie wyjaśnione co to jest troling. Kary za ich łamanie też zostały tam określene. Moderacja jest od tego, żeby w przypadku łamania Regulaminu, podejmować działania przewidziane Regulaminem.

28 minut temu, bubusia napisał:

Zgadnijcie gdzie się ten link pojawił, w jakim temacie, kontekście, i kto go tam wrzucił.

Trzebaby być naprawdę sk***ysynem wyjątkowych rozmiarów, żeby nawet takie rzeczy upolityczniać.

Każdy ma prawo być głupi... byle we właściwym temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
1 godzinę temu, jezz napisał:

No właśnie,  nietykalny @Bobcat coś wspomniał o moderacji.

Co na to, co dzieje się w tym watku i nie tylko w tym @stench, @arkadowski, @plastik1989, @dskrzypczak?

 

 

Drodzy Panowie,

taka ilość postów, kłótni i obrzucania się mięsem jaką naprodukuje 10 apostołów Bocznicy (z uprzejmości nie podam ich nicków) jest nie do przerobienie nawet przez setkę moderatorów. Dość dodać, że w przypływie sił pewien użytkownik jest w stanie zalać bocznicę 20-30 zgłoszeniami w ciągu 10 minut - po przyjrzeniu się sprawie, okazuje się, że każde zgłoszenie to agresywna pyskówa skierowana w Jego stronę, ale post wyżej, identyczna pyskówka pada z Jego ust... Jakakolwiek reakcja kończy się tym, że zaraz oponent zalewa nam panel zgłoszeniami. Jedynym sensownym rozwiązaniem w takiej sytuacji byłoby usunąć cały zapalny wątek - ale oczywiście to nic nie da, bo jak widać nawet w tym wątku, bardzo szybko schodzicie na dyskusję o polityce, kościele itd. 

 

Szukacie rozwiązania i złotej rady. Śmiertelnie prostą, ale też śmiertelnie skuteczną dał Wam kilka postów wyżej @jar1

Nie wchodzić, na bocznię, ignorować, zablokować. Nie chcecie czytać bluzgów, zacznijcie od siebie przestanie je pisać. Nie chcecie by ktoś Was na siłę przekonywał do swoich racji politycznych, przestańcie przekonywać innych. Te kilka rad rozwiązałoby problem, więc spróbujcie się do nich dostsowoać, zamiast oczekiwać cudów od moderacji. 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, plastik1989 napisał:

...okazuje się, że każde zgłoszenie to agresywna pyskówa skierowana w Jego stronę, ale post wyżej, identyczna pyskówka pada z Jego ust...

Poproszę o zacytowanie mojego autorstwa:

- AGRESYWNEJ pyskówki, 

- postu nt PiS i Kk w wątku dotyczącym Koronawirus albo chociażby tym, 

- postu, w którym piszę obelgi na temat innego Usera, ani słowem nie odnosząc się do tematu dyskusji... taki może się znaleźć,

Itd, itp... Ale do rzeczy. 

18 minut temu, plastik1989 napisał:

Szukacie rozwiązania i złotej rady.

Od tego jest Regulamin i Netykieta, żeby na chamach wymusić kulturę dyskusji. A od tego jesteście Wy, żeby chamów zmusić do orzestrzegania Netykiety i Regulaminu. Chcecie mieć spokój to róbcie swoje. Bo efekt Waszej tolerancji jest taki, że nawet w tym wątku, adresowanym do moderacji, publicznie drwią sobie z Regulaminu i Netykiety.

9 minut temu, toptwenty napisał:

Aaa - i szymon jakis tam.

A co, moje poglądy Ci mie pasują? Bo chyba nie masz wątpliwości, że do Regulaminu i Netykiety się stosuję, i nie wykraczam poza wyznaczone przez innych ramy kultury dyskusji.

Ps. Ja to jedenasty - plastik pisał o dziesięciu ?

18 minut temu, plastik1989 napisał:

zamiast oczekiwać cudów od moderacji. 

Po prostu róbcie to, co zobowiązaliście się robić. Tylko sprawiedliwie i uczciwie, każdemu adekwatnie do jego czynów. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
2 minuty temu, szymon1977 napisał:

Poproszę o zacytowanie mojego autorstwa:

Ale czemu zakładasz, że mowa była o Tobie?

 

Jak pisałem wyżej, macie solucję jak doprowadzić bocznicę do porządku. Jeśli tylko jesteście realistami to powinniście wiedzieć, że moderacja nie jest w stanie rozwiązać waszych problemów. Po prostu nie ma takiej ilości postów którą byśmy usunęli, ale której wy nie bylibyście w stanie z nawiązką nadrobić. Nie ma możliwości blokowania Was w wątkach, bo zaraz przenosicie się z dyskusją do wątków merytorycznych czy nawet tego wątku. Więc albo nauczycie się współżyć jakoś, albo musicie się pogodzić, że będzie wyglądać to tak jak wygląda. EOT.  

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, plastik1989 napisał:

jesteście realistami

No tak.

Aha - zapomniałem dodać, że prawie całą w/w dwunastkę apostołów mam w ignorach, więc nie wiem, co piszą. 

Ja tylko widzę i podziwiam ich aktywność.

Pzdr, T20 ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, plastik1989 napisał:

Drodzy Panowie,

taka ilość postów, kłótni i obrzucania się mięsem jaką naprodukuje 10 apostołów Bocznicy (z uprzejmości nie podam ich nicków) jest nie do przerobienie nawet przez setkę moderatorów. Dość dodać, że w przypływie sił pewien użytkownik jest w stanie zalać bocznicę 20-30 zgłoszeniami w ciągu 10 minut - po przyjrzeniu się sprawie, okazuje się, że każde zgłoszenie to agresywna pyskówa skierowana w Jego stronę, ale post wyżej, identyczna pyskówka pada z Jego ust... Jakakolwiek reakcja kończy się tym, że zaraz oponent zalewa nam panel zgłoszeniami. Jedynym sensownym rozwiązaniem w takiej sytuacji byłoby usunąć cały zapalny wątek - ale oczywiście to nic nie da, bo jak widać nawet w tym wątku, bardzo szybko schodzicie na dyskusję o polityce, kościele itd. 

 

Szukacie rozwiązania i złotej rady. Śmiertelnie prostą, ale też śmiertelnie skuteczną dał Wam kilka postów wyżej @jar1

Nie wchodzić, na bocznię, ignorować, zablokować. Nie chcecie czytać bluzgów, zacznijcie od siebie przestanie je pisać. Nie chcecie by ktoś Was na siłę przekonywał do swoich racji politycznych, przestańcie przekonywać innych. Te kilka rad rozwiązałoby problem, więc spróbujcie się do nich dostsowoać, zamiast oczekiwać cudów od moderacji. 

 

 

 

Aha?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, plastik1989 napisał:

Ale czemu zakładasz, że mowa była o Tobie?

Nie zakładam - ale publicznie jestem z tym łączony. Chamstwo obu stron mnie irytuje. I to ja zgłosiłem kilkadziesiąt postów. Bo aby po powrocie z pracy odnaleźć ostatni wpis merytoryczny, musiałem przebrnąć przez kilkadziesiąt postów, z których żaden ani słowem nie odnosił się do tematu, a każdy był tylko pyskówką z oponentami. Tak, trzy strony dyskusji było zwykłym trolingiem, a Wy na to pozwiliście. 

I nie ma, sensu rozstrzygać kto zaczął, kto sprowokował, a kto przesadził, a kto jeszcze nie. Każdemu według jego własnych zasług.

19 minut temu, plastik1989 napisał:

Więc albo nauczycie się współżyć jakoś, albo musicie się pogodzić, że będzie wyglądać to tak jak wygląda. EOT.  

Rozumiem pewien luz w dyskusji. Ale tolerowanie Userów, którzy zamieszczają post tylko po to, by publicznego nazywać innych "zerem", "nikim", albo powiedzieć że kimś gardzi, to gruba przesada. Zróbcie coś z tym, bo to Wasza działka.

19 minut temu, plastik1989 napisał:

Nie ma możliwości blokowania Was w wątkach, bo zaraz przenosicie się z dyskusją do wątków merytorycznych czy nawet tego wątku.

Jak ktoś notorycznie łamie Regulamin, publicznie drwiąc sobie z jego zapisów, to go po prostu Zbanuj. Najpierw osttzeżenia. Chyba jako moderator widzisz, kto ile ma ostrzeżeń? Później ban na tydzień, na dwa, na miesiąc... Na całym Forum, anie na wątek. Będzie chciał tu pisać, to sam się szybko nauczy. A jak zbanujesz tego, co na ban zasługuje, to i Ty będziesz miał spokój ze zgłoszeniami. Wszyscy będą szczęśliwi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Ludzie mrą, państwo xhuj strzela, a Wy (wszyscy, zresztą) takie smuty pier**licie, że słabo się robi...

A założyć watek "Przedszkole" i tam niech się "bawią".

Najlepiej z opcją możliwości ignorownia go. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, toptwenty napisał:

Ależ proszę żesz ja Ciebie.

Skynyrd, Zyzol, Amator2b, jezz, Maju, bubusia, tomek7776, Fashi, JuG, Jacchusia.

Masz jeszcze jednego dla równego rachunku - Rekke.

Aaa - i szymon jakis tam.

Czuję się niczym Święty Piotr ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, plastik1989 napisał:

Te kilka rad rozwiązałoby problem, więc spróbujcie się do nich dostsowoać, zamiast oczekiwać cudów od moderacji. 

Dzięki za rzeczowy głos z punktu widzenia Moderacji. Oprócz litery prawa (tutaj to Regulamin i Netykieta) istnieje jeszcze coś takiego jak duch prawa. Ognista dyskusja i krzyżowanie argumentów (zdarza się że okraszonych "męskim słowem") to urok każdego forum dyskusyjnego. To Moderacja ocenia czy dana wypowiedź mieści się w jeszcze akceptowalnym zakresie czy już też zakres przekracza. Nie jakiś samozwańczy strażnik Regulaminu o mentalności stalinowskiego cenzora. Wypada wyrazić zdziwienie że ktoś taki jest cały czas tolerowany. Będę powtarzał do znudzenia: od oceniania czy dany wpis mieści się w granicach dozwolonych przez Regulamin i Netykietę czy nie, czy może pozostać czy powinien być usunięty a autor ukarany - jest tylko i wyłącznie Moderacja. Wszelkie próby uzurpowania sobie uprawnień Moderatora przez osoby nieuprawnione powinny być bezwzględnie przez Moderację tępione i należycie "wynagradzane".

Nie musisz pisać kto zacz jest tym, który potrafi zasypać Moderację 30 zgłoszeniami w ciągu 10 minut. Ty wiesz, ja się domyślam. I mam graniczące z pewnością przekonanie że nie tylko ja. Regułą w takich sytuacjach jest że na skargę do Moderacji lecą głównie ci, którzy sami najwięcej prowokują i traktują innych z wyższością.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.