Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 10.09.2020 o 14:27, dskrzypczak napisał:

Powiadomienie jest raczej od powiadomienia, a nie od cytowania całego posta w mailu. Sprawdzimy, ale to i tak narzucają twórcy silnika.

I jak, udało się sprawdzić czy z tym k**estwem da się coś zrobić ? Czy juz tak pozostaniemy skazani na każdorazowe klikanie i wchodzenie na waszą stronę żeby zobaczyć każdy nowy post w subskrybowanym temacie ? 

W dniu 10.09.2020 o 15:41, audiostereo.pl napisał:

Od kiedy sie to zmienilo? Aktualizowalismy silnik jakies 1-2 tygodnie temu, moze cos sie pozmienialo.

Od 2 września tak się męczymy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Nie bardzo rozumiem Twój tok myślenia. Skoro ktoś Cię np. zacytował w poście to chcesz to wszystko w mailu przeczytać? Przecież i tak zazwyczaj trzeba mu odpisać, więc bez wejścia na stronę nie da się tego zrobić. Powiadomienie, to powiadomienie - informuje Cię jedynie, że jakieś zdarzenie miało miejsce.

My nic nie przestawialiśmy w długości treści, może twórcy silnika coś zmienili.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio tylko mnie to przeszkadza? W sumie to za mało powiedziane, wk***ia mnie że ktoś zmusza mnie do dodatkowej pracy i traci mój czas przez zmuszanie mnie do dotatkowego kliknięcia i czekania na załadowanie nowej strony, aby dokończyć przeczytanie wiadomości na którą nie musimy chcieć wcale odpowiadać albo która nas nie interesuje. 30 kliknięć dziennie x 10 sekund na otwarcie i załadowanie waszej strony żeby jedynie doczytać post do końca bo jakiś debil wpadł na pomysł żeby skracać posty w powiadomieniu mailowym. Na żadnym forum jakie znam i dostaję powiadomienie nie ma obcinania wiadomości. Może nie czytacie tego forum więc może nie dostrzegacie że to utrudnienie, dlatego was informuję żebyście to sprawdzili. Chyba że chodzi wam o nabijanie statystyk odwiedzin kosztem niewygody użytkowników, wtedy spoko, nie było tematu. 

Wyżej podałem wam datę i nawet przybliżony czas kiedy to się zaczęło. Jeśli zależy wam na użytkownikach to ruszcie 4 litery i sprawdźcie to bo już 2 tygodnie trwa ten niecny proceder

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

My za to wyżej napisaliśmy Ci, że nic nie zmienialiśmy w tej kwestii. Była za to aktualizacja silnika. Zapewne inne fora, która dokonają aktualizacji będą miały to samo.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, audiostereo.pl napisał:

My za to

A kto wymyślił zwijanie cytatów? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Jacchusia napisał:

A kto wymyślił zwijanie cytatów? 

No właśnie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Im dalej społeczeństwo dryfuje od prawdy, tym bardziej nienawidzi tych, którzy ją głoszą. Prawda jest nową mową nienawiści. Mówienie prawdy w epoce zakłamania jest czynem rewolucyjnym.“ —  George Orwell _______________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, audiostereo.pl napisał:

My za to wyżej napisaliśmy Ci, że nic nie zmienialiśmy w tej kwestii. Była za to aktualizacja silnika. Zapewne inne fora, która dokonają aktualizacji będą miały to samo.

A kiedy sprawdzicie, czy można zmienić te powiadomienia z powrotem aby wyświetlały pełne posty ?  Może jest jakaś opcja nowa do tego ? A jak nie to może jakaś sugestia do autora silnika żeby nie psuł nerwów ludziom ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@stench lub inny moderator proszony jest o zajęcie się poniższym przypadkiem:

14 minut temu, Bobcat napisał:

 

Zdecyduj się cuchnąca moralna padlino czego chcesz.

Słabo jakoś się to czyta, a ten pan ma na koncie więcej takich wykwitów i to codziennie.

Nie ma na to lekarstwa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jacchusia napisał:

[...]Nie ma na to lekarstwa?

 

Jest.

Nie prowokować tego pana wpisami jeszcze bardziej chamskimi.

A ponadto - o ile pamiętam - cytowany wyjątek odnosi się do negowania faktów dotyczących kościelnej pedofilii i jej ukrywania.

A moim skromnym zdaniem - obrońca pedofili (przypominam akcję obrony pedofila z Tylawy)  niestety JEST moralną padliną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, argus napisał:

Jest.

Nie prowokować tego pana wpisami jeszcze bardziej chamskimi.

Po pierwsze, to nie pierwszy taki wyskok, po drugie można komuś powiedzieć ty ch...u byle subtelnie.

Pojęcie "chamski" jest subiektywne i dyskusyjne o ile nie używa sie zwrotów powszechnie uznanych za inwektywy, wtedy jest bezdyskusyjne.

5 godzin temu, argus napisał:

Jest.

Nie prowokować tego pana wpisami jeszcze bardziej chamskimi.

A to jest mistrzostwo świata.

Przypomniała mi się hasło z kompanii przeciw przemocy - "Bo zupa była za słona"

Jestem pewien, ze tego do dzisiaj nie rozumiesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już swoje lata, lecz wciąż się uczę. Jak taki jeden...

 

Jak się subtelnie mówi "ty xhuju"?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. jesteś jak zawartość rozporka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
41 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

[...] 

Jak się subtelnie mówi "ty xhuju"?

 

Teoretycznie można, to się ponoć dyplomacja nazywa ?

Jest taka dowcipna definicja dyplomacji:   to znaczy powiedzieć komuś "sp***dalaj"  w taki sposób, by odczuł przyjemne podniecenie przed czekającą go podróżą ?

 

pzdr.

A.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, argus napisał:

 

Jest.

Nie prowokować tego pana wpisami jeszcze bardziej chamskimi.

A ponadto - o ile pamiętam - cytowany wyjątek odnosi się do negowania faktów dotyczących kościelnej pedofilii i jej ukrywania.

A moim skromnym zdaniem - obrońca pedofili (przypominam akcję obrony pedofila z Tylawy)  niestety JEST moralną padliną.

Nie rozumiesz jednej rzeczy. Oni uważają że z racji swojego światopoglądu i sympatii politycznych są kimś lepszym niż wyznawcy innych poglądów czy zwolennicy innych ugrupowań politycznych. Na tej podstawie są przekonani że wolno im więcej, jako że swój światopogląd uważają za jedyny słuszny, a swoje poglądy - jedyne właściwe. W związku z tym wszystkie obelgi, bluzgi, epitety jakimi obdarzają swoich adwersarzy oraz stałe poniżanie ich - nie są tym, czym są w powszechnie przyjętym rozumieniu, ale "mówieniem prawdy". Natomiast nasza odpowiedź w takim samym stylu skutkuje ich oburzeniem i jest natychmiast określana mianem naszego chamstwa.

Otóż oświadczam że będę z każdym rozmawiał w takim samym stylu, w jakim on rozmawia ze mną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, po jakimś konkursie przydzielono mi konto premium. Miało się skończyć któregoś tam czerwca tego roku. Dziś zaglądam, dalej premium.

Nikt tego nie kontroluje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, argus napisał:

 

Teoretycznie można, to się ponoć dyplomacja nazywa ?

Jest taka dowcipna definicja dyplomacji:   to znaczy powiedzieć komuś "sp***dalaj"  w taki sposób, by odczuł przyjemne podniecenie przed czekającą go podróżą ?

 

pzdr.

A.

To się nazywa klasa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

czy coś się popsuło z systemem powiadamiania poprzez e-mail? Zauważyłem, że od jakiegoś czasu nie otrzymuję powiadomień e-mail.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, sojer2005 napisał:

Hej,

czy coś się popsuło z systemem powiadamiania poprzez e-mail? Zauważyłem, że od jakiegoś czasu nie otrzymuję powiadomień e-mail.

Ok, już wiem dlaczego. Okazuje się, że seopower.pl jest zaliczane do bazy danych RBL jako spammer. I mój dostawca serwis e-mail nie przepuszcza wiadomości od Was. Proponowałbym skontaktować się z sorbs.net żeby usunęli Was z bazy danych.

?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

AB7A2F9B-FFF9-4BBB-B74D-269748A61D90.jpeg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sojer2005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Bobcat napisał:

A ty w zbiorniku z gnojówką zawszona hieno.

 

1 minutę temu, Bobcat napisał:

 To ty łżesz gównojadzie. 

Moderacja na urlopie? Kolega Bobcat zaprasza na festiwal chamstwa stosowanego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, bubusia napisał:


[...] , jestem na wylocie, ale jeszcze możesz mnie w pompkę cmoknąć, tylko ładnie poproś, i szybko.

[...]

 

Język może trochę inny, ale chamstwo nawet większe.  Wolę bluzgi wprost, niż chamskie pedalskie aluzje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez argus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo, jakiego mamy małego kabelka. Ale już o swoim wcześniejszym chamstwie nie wspomniał. No to mu przypomnimy.

 

Co niektórym nie kopią dupy tylko dlatego, że  szkoda im wysiłku na kopanie takiego śmiecia

autor, pan argus

No cóż, arbiter elegantka. Nie chciał kopać śmiecia. Ale na skargę tutaj przyleciał. Nie żenada? No nie żenada?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manipulator i krętacz, jak zawsze.

Zapomniałeś tylko dodać, że to była odpowieź na to:

44 minuty temu, bubusia napisał:

No nic arturpik, pamietaj, jak cie tu za czesto bede widzial, to zawsze masz dupe skopana. Nalezy ci sie jak malo komu.

Nara, twoj czas sie skonczyl.

Plun cos na odchodne, moze cos wklej,  moze troche lepiej sie poczujesz.

Pa suczko. 

?

 

 

No cóż, czasem solidarność wobec Kolegów jest potrzebna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez argus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zacytuj co ten pan o mnie mówił. Wg ciebie jednych można obrażać, a drugich nie. Ładna zes se solidarność wymyślił.

Swoja droga, ładnie się wytłumaczył, solidarnością jajnikow

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, bubusia napisał:

A może zacytuj co ten pan o mnie mówił. [...]

 

Może po prostu mówił prawdę ?

 

Ale - nie ma sensu zaśmiecać tego topica.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, argus napisał:

Może po prostu mówił prawdę ?

 

Ale - nie ma sensu zaśmiecać tego topica.

A może ja mówiłem prawdę. Ty lepiej funkcjonalnego nie zasmiecaj swoimi donosami. Solidarny, hehe

Tak, teraz już nie ma sensu zasmicac. Nagle rakiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, bubusia napisał:

A może zacytuj co ten pan o mnie mówił. Wg ciebie jednych można obrażać, a drugich nie.

Robicie dokładnie to samo. Razi Was brak kultury u innych (w tym u mnie, potwierdzam, zdarza mi się tak pisać). Może więc poczytaj wpisy swoje, @Jacchusia, @slawek.xm, @Majui innych. Niekończący się festiwal chamstwa, buty, pychy, arogancji, wywyższania się, pogardy dla drugiej strony, poniżania adwersarzy.

Więc dostajecie odpowiedzi w tym samym stylu i na takim samym poziomie. Ode mnie również. Za chamstwo płaci się chamstwem. I będzie tak nadal dopóki nie zmienicie swojej narracji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ja na ciebie donoszę?

U mnie jest proste, ktoś jest chamski, ja tez będę. Różnica jest taka, ze ja do moderacji z byle gownem nie lecę. Wy, jak widać, od razu. I to najlepiej wtedy jak kogoś nie ma, żeby nie mógł się bronić. Mnie tam wasze chamstwo lata i powiewa. 

I tez mogę cię postraszyć.Za chamstwo dostaniesz chamstwem. Proste.

A narracje to musicie sami najpierw zmienić. Stworzono wam wątek kościelny do wylewania pomyj, to korzystacie. Niestety nic za darmo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Bobcat napisał:

Robicie dokładnie to samo. Razi Was brak kultury u innych (w tym u mnie, potwierdzam, zdarza mi się tak pisać). Może więc poczytaj wpisy swoje, @Jacchusia, @slawek.xm, @Majui innych. Niekończący się festiwal chamstwa, buty, pychy, arogancji, wywyższania się, pogardy dla drugiej strony, poniżania adwersarzy.

Więc dostajecie odpowiedzi w tym samym stylu i na takim samym poziomie. Ode mnie również. Za chamstwo płaci się chamstwem. I będzie tak nadal dopóki nie zmienicie swojej narracji.

doszukujesz sie chamstwa tam gdzie go nie ma , jest za to drwina sarkazm lub pospolita ironia

chamstwa uzywasz sam i to najpodlejszego gatunku dzisiaj juz w stosunlku do każdego adwersarza , na ktorego wpis odpowiadasz, co do twoich interpretacji to nikt nie ma wpływu na to co sie rodzi w twojej głowie na widok wpisu kolegow o odmiennych poglądach

niedługo prymitywnym chamstwem bedzies reagował nawet na kropkę postawiona we wpisie ?

czujesz sie bezkarny , i uważasz ,że wszystko ci wolno , co my najczęściej kitujemy kpina bo nie chce nam sie juz nawet odnosić do cyrku jaki tworzysz, ale jesli dopominasz sie sprawiedliwości to uwazaj bo ją otrzymasz i chyba wtedy bedziesz miał prawdziwy problem

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.