Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny wątek zaśmiecony żalami. Przydałby się odkurzacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mysza 13

(Konto usunięte)

Wracając do tematu wątku ....Jeszcze glazior na Moderatora .. 

13 godzin temu, stench napisał:

Po drugie to o ile wiem forum szuka kolejnych moderatorów. Macie propozycje ?

Proszę przedstawiać następne propozycje .

Edytowane przez Mysza 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

W związku z wczorajszymi uwagami forumowiczów co do zbytniej pobłażliwości proszę by dyskusje polityczne i inne nie związane z tematem zostały przeniesione do właściwych wątków.

Wpisy nie na temat i podbijanie będą karane punktami za troling.

10 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Zamknięte, za chwile otwarte. Jak się coś robi to może lepiej chwile pomyśleć?

No i proszę o jakiś jasny sygnał. Jasny i wyraźny.

Otwieranie i zamykanie tematów należy do kompetencji moderatorów.

Moderator może to robić na czyjś wniosek lub wg własnego uznania jeśli uzna , że jest to wskazane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Piękny Stefan napisał:

Jak chcecie żeby zniknął, wystarczy nie odpisywać na posty doktóra. Żadne. Po tygodniu będzie spokój. Pociumka sobie z kolegami trochę i się znudzi.

Nie ma na to szans.

Prócz tego, że hitlersyn, to jeszcze psychopatyczny maniak.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, soundchaser napisał:

Ma poczucie humoru, co bardzo sobie cenię.

Które wpisy ildottore wołały u Ciebie spazmy śmiechu? Podaj jakieś przykłady, pośmiejemy się razem.

12 godzin temu, soundchaser napisał:

Ma poczucie humoru, co bardzo sobie cenię.

Które wpisy ildottore wołały u Ciebie spazmy śmiechu? Podaj jakieś przykłady, pośmiejemy się razem.

P.S. Właśnie dostałem 2 punkty od Stencha. Dzięki za tą rewolucyjną czujność, o to chodziło! Napisz nam jeszcze, ile rozdałeś doktorowi i glaziorowi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
3 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Nie ma na to szans.

Prócz tego, że hitlersyn, to jeszcze psychopatyczny maniak.

 

Czy Ty też uważasz, że za obrażanie innego użytkownika należy bezwzględnie karać punktami bądź banem?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Facet, czy Ty odróżniasz obrażanie użytkownika od nawoływania do pogromu przeciwników politycznych, wypychania ich z helikopterów, pochwały nazizmu i życzenia śmierci użytkownikowi? Ty jesteś tak ograniczony, czy tak obślizgły? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, stench napisał:

Czy Ty też uważasz, że za obrażanie innego użytkownika należy bezwzględnie karać punktami bądź banem?

 

Stench - przecież, że to niebezpieczny psychol, to widać w KAŻDYM jego poście, do cholery!

(edit - @d-t-x Ci to napisał konkretnie, jak widzę)

 

Nie powiem już ani słowa więcej w sprawie tego łajdackiego typa, bo rzecz jest tak ewidentna i odrażająca, że zwyczajnie szkoda czasu. I tylko żal i wstyd, że Moderacja z kompletnie nieznanych nikomu powodów, ohydę taka toleruje.

I jeszcze jedno Ci powiem:

Moderatorem się bywa, użytkownikiem Forum się jest.

 

A ludzie, jeśli nie poczynisz odpowiednich i jedynych kroków w sprawie tego czegoś - nigdy Ci tego nie zapomną.

 

Tyle. Więcej się nie odezwę ni słówkiem.

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, stench napisał:

Czy Ty też uważasz, że za obrażanie innego użytkownika należy bezwzględnie karać punktami bądź banem?

 

Stench, qrwamać, tu nie chodzi o obrażanie tylko o nawoływanie do nienawiści, życzenie śmierci. Przecież na to jest paragraf w polskim prawie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Nie ma na to szans.

Prócz tego, że hitlersyn, to jeszcze psychopatyczny maniak.

 

Mnie by ze sobą się gadać nie chciało. A on nie jest tu po to żeby spijać sobie z dziubków. Lubi wk***iać ludzi. Po to pisze.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
8 minut temu, stench napisał:

Czy Ty też uważasz, że za obrażanie innego użytkownika należy bezwzględnie karać punktami bądź banem?

Szanowny Pan Moderator ma poważny problem z interpretacją : co jest obrażaniem , a co stwierdzeniem faktu .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wszystko, co piszecie, dotyczy administrowania i forum ? Oczywiste że nie. Kontakty między "userami" nie powinny ty trafiać. 

Bywajcie, bawcie się dalej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to klasyczne palenie głupa. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, d-t-x napisał:

Właśnie dostałem 2 punkty od Stencha. Dzięki za tą rewolucyjną czujność, o to chodziło! Napisz nam jeszcze, ile rozdałeś doktorowi i glaziorowi

Ha, ha!!! Ja, jak widzę - też dwa.

Brawo, stench! Tak trzymaj!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
1 minutę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Stench -

Przez bluzgi i obrzucanie się ........ błotem czas spędzany na forum jest znacznie mniej przyjemny. Przynajmniej dla mnie.

Z "bywaniem moderatorem"100% racji , zwłaszcza kiedy niektórzy ciągle udowadniają, że nie można ich nazwać ani dorosłymi , ani kulturalnymi i czytanie ich wpisów jest wręcz przykre.

Dziwne, że wczorajsi propagatorzy "twardej ręki" w większości odliczyli się w ubolewaniu z powodu otrzymanych punktów za wypowiedzi łamiące regulamin(obrażanie innych, wulgaryzmy, troling).

Na moją prośbę o kolejne kandydatury na moderatorów zareagował jedynie kolega @Mysza 13 (za co mu dziękuję) jednak pozostali nie byli zainteresowani podjęciem dyskusji.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, stench napisał:

Przez bluzgi i obrzucanie się ........ błotem czas spędzany na forum jest znacznie mniej przyjemny. Przynajmniej dla mnie.

Podać Ci chusteczkę?

Odniesiesz się w końcu do głównego tematu rozmowy, czy nadal będziesz rozmywał odpowiedzialność?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
7 minut temu, stench napisał:

Na moją prośbę o kolejne kandydatury na moderatorów zareagował jedynie kolega @Mysza 13 (za co mu dziękuję) jednak pozostali nie byli zainteresowani podjęciem dyskusji.

Bardzo dziękuję za uznanie .. Miałem nadzieję , że potrafisz odróżnić sarkazm i aluzje od poważnego tonu dyskusji ...

Ponieważ z tym też masz problem , to odwołuję moje rekomendacje .

Wystarczy , bo się zaczną wycinanki . Miłego dnia .

Edytowane przez Mysza 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, stench napisał:

Dziwne, że wczorajsi propagatorzy "twardej ręki" w większości odliczyli się w ubolewaniu z powodu otrzymanych punktów za wypowiedzi łamiące regulamin(obrażanie innych, wulgaryzmy, troling)

To na ile wyceniasz?

Cytat

Tak myszko ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, stench napisał:

Na moją prośbę o kolejne kandydatury na moderatorów zareagował jedynie kolega @Mysza 13 (za co mu dziękuję) jednak pozostali nie byli zainteresowani podjęciem dyskusji.

 

Sprzeniewierzę się mojemu słowu sprzed kilku minut i jeszcze coś dodam:

O ile się orientuję, moderatorem może być/zostać wyłącznie taki użytkownik, który nie ma - i nigdy nie miał - żadnych punktów na koncie. Szastanie punktami bez ładu, składu i powodu - nie popłaca, jak się okazuje.

Po drugie i ostatnie - nawet sobie nie zdajesz sprawy, ilu dziennikarzy i z jakich redakcji czytuje nasze forum. Są zdumieni, choć to zbyt błahe slowo. Tolerowanie postów tej łajzy - wreszcie się Wam odbije czkawką. Nietanią, jak mniemam.

Beztroska to, niekompetencja, sabotaż, czy zła wola?

Nie mam pojęcia...

 

Ps - psu na buty ta cała gadanina. Grochem o ścianę.

Chyba tylko utrata części przychodów Was wyleczyć może. A może nie...

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Mysza 13 napisał:

Sam kiedyś napisałem ,,obyś zdechł" ... Pamiętam kiedy , gdzie i do kogo ... Nie żałuję i dziś bym to samo napisał ..

Bez komentarza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mysza 13 napisał:

Od razu informuję Pana Profesora , że nie zgłaszałem tego wpisu ...

Absolutnie nie mam pretensji do tego kto to zgłosił, samo zgłoszenie punktów nie przyznaje.

Tak ogólnie to nie mam pretensji, bardziej pusty smiech mnie ogarnia ?

13 godzin temu, asterix1 napisał:

np wzór Chilijski wyrzucić tzw lewaków z helikoptera czy to nie pochodzi pod kodeks karny?

A nie powinieneś o to pytać gdzie indziej? Chyba że chcesz letko cos zainsynuować.

Od siebie dodam, że raczej nie, bo jest to zbyt ogólnikowe, gdyby mówił o konkretnych osobach to prędzej.

13 godzin temu, il Dottore napisał:

Komuchom już się we łbach miesza. Przyszli pod drzwi Moderacji i wojają: WINCYJ BANUF! WINCYJ CENZURY!!!

To już tak jest że komuch bez cenzury żyć nie może.

Nie są przyzwyczajeni do wolności słowa. Mają straszny ból 4 liter, że ktoś śmie mieć poglądy inne niż lewackie i nie boi się ich głosić.

?

To nie pierwszy raz kiedy domagają sie kneblowania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
30 minut temu, Jacchusia napisał:

To na ile wyceniasz?

Na przyznane punkty.

28 minut temu, Mysza 13 napisał:

Od razu informuję Pana Profesora , że nie zgłaszałem tego wpisu ...

To prawda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Stench - przecież, że to niebezpieczny psychol, to widać w KAŻDYM jego poście, do cholery!

Jacek - przesadzasz, naprawdę.
Uwierz mi - ja znam się na ludziach.
Na tym forum jest parę innych, których z pewnością można tak nazwać, ale Il Dottore do nich nie należy.
Jednak palcem wskazywał nie będę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
31 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

O ile się orientuję, moderatorem może być/zostać wyłącznie taki użytkownik, który nie ma - i nigdy nie miał - żadnych punktów na koncie.

Nie słyszałem o tym , sam zostałem zaproszony do moderowania pomimo, że punkty miewałem.

33 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Chyba tylko utrata części przychodów Was wyleczyć może.

Jako użytkownicy nie płacimy za korzystanie z forum. Poza kontem premium .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, soundchaser napisał:

Na tym forum jest parę innych, których z pewnością można tak nazwać, ale Il Dottore do nich nie należy.

Nie rób że mnie idioty, Kumplu miły. Zachwycasz się tą mierzwą, bo idziecie ręka w rękę w krucjacie antycovidowej, czy jak tam te wasze posr.ne pomysły nazwać...

12 minut temu, stench napisał:

Nie słyszałem o tym , sam zostałem zaproszony do moderowania pomimo, że punkty miewałem.

Jako użytkownicy nie płacimy za korzystanie z forum. Poza kontem premium .

Czytasz ty czasem ze zrozumieniem?

Wiem, że nie płacimy. Mnie chodzi o przychody właścicieli.

Przez Ciebie im - a prawdopodobieństwo jest spore - ubędzie w portfelu.

......

Może coś się w Regulaminie zmieniło. Czytanie akurat takich dziwnych rzeczy nie interesuje mnie specjalnie.

Mnie proponowano chyba trzykrotnie, po czym, po sprawdzeniu - wycofywano ofertę, bom sakramencki grzesznik forumowy.

 

Niedługo będą z łapanki chwytać moderatorów. W łeb, w sieć i do roboty!

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Zachwycasz się tą mierzwą, bo idziecie ręka w rękę w krucjacie antycovidowej

Nie dlatego. Widzę co pisał też w innych wątkach niepolitycznych.
I nie chodzi o zachwyt, tylko o zdrową ocenę człowieka na podstawie całokształtu, a nie tylko wybiórczych postów w wątkach, w których niemal wszyscy obrażają nagminnie wszystkich, w słowach nie przebierając.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, stench napisał:

Nie słyszałem o tym , sam zostałem zaproszony do moderowania pomimo, że punkty miewałem.

potwierdzam taka zasade

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.