Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy
Teraz, JuG napisał:

obraz.png

obraz.thumb.png.e47dc07c8bc26bf294670d285424d10a.png

obraz.thumb.png.af89d78084297ef8bf56817e698a2764.png

obraz.thumb.png.e50e680c4b4d50318f0f5b4a31a9ca91.png

58cd1c097da0.png

...

...

 

Dziękuje. Takie wypowiedzi powinny zostać usunięte, a za ich publikację nadane ostrzeżenia i punkty. Administracja nie daje przyzwolenia na taki język. Nawet jeśli część z nich jest umieszczana z emotikoną na końcu, mającą sugerować formę żartu, to na takie żarty nie dajemy przyzwolenia.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
4 minuty temu, audiostereo.pl napisał:

Dziękuje. Takie wypowiedzi powinny zostać usunięte, a za ich publikację nadane ostrzeżenia i punkty.

Jaj na razie , to punkty załapali użytkownicy podważający tytuł naukowy autora tych wpisów .. Miłego dnia .

Edytowane przez Mysza 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, audiostereo.pl napisał:

 

Można jakiś link prosić?

to ja tez napisze mimo ze jestem przyzwyczajony niejako do wzajemnego okładania sie na bocznicy / kiedys po to powstała tak na marginesie/   , ale publiczne wielokrotne  przechwalanie sie ze swoich bohaterskich wyczynów które polegały rozwalaniu cegłówka twarzy milicjantów w czasie protestów ulicznych  / nawet w latach młodości/  przekracza wszelkie granice forum publicznego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
18 minut temu, audiostereo.pl napisał:

Takie wypowiedzi powinny zostać usunięte, a za ich publikację nadane ostrzeżenia i punkty.

Art. 256. Propagowanie faszyzmu lub innego ustroju totalitarnego

Dz.U.2020.0.1444 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny

§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Tylko jeden z zacytowanych wpisów jest ukryty- Moderacja była zbyt łaskawa. Pobłażliwość (brak reakcji Moderacji) dla osób siejących nienawiść rodzi reakcję odwetową i zwiększą wzajemną nienawiść. Słowa mają dużą siłę rażenia.

13 minut temu, cir napisał:

to ja tez napisze mimo ze jestem przyzwyczajony niejako do wzajemnego okładania sie na bocznicy / kiedys po to powstała tak na marginesie/   , ale publiczne wielokrotne  przechwalanie sie ze swoich bohaterskich wyczynów które polegały rozwalaniu cegłówka twarzy milicjantów w czasie protestów ulicznych  / nawet w latach młodości/  przekracza wszelkie granice forum publicznego

Jeden z takich wpisów.

4cf69bfd2395.png

PS. Ta osoba była przez laty zbanowana za to samo co wypisuje obecnie. Jak widać odpoczynek od Forum nic nie zmienił.

Edytowane przez JuG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, JuG napisał:

siejących nienawiść rodzi reakcję odwetową i zwiększą wzajemną nienawiść. Słowa mają dużą siłę rażenia.

Dobrze by było aby Ci którzy teraz Ciebie wspierają w walce* ( a w przeszłości również niezbyt pochlebnie się o Tobie wyrażali ) słowa o sianiu nienawiści wzięli pod uwagę .

Więcej mi się nie chce. ??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Jacchusia napisał:

Możdżer kiedyś na forum popełnił kilka postów ?

O tym skoro @audiostereo.pl prosi to pisz na PW.

(Piszemy pod nikami, dla merytoryki nie ma znaczenia kto kim faktycznie jest.)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
1 minutę temu, notoryczny napisał:

Dobrze by było aby Ci którzy teraz Ciebie wspierają w walce* ( a w przeszłości również niezbyt pochlebnie się o Tobie wyrażali ) słowa o sianiu nienawiści wzięli pod uwagę .

Wszyscy musimy wziąć to pod uwagę. Z pomocą Moderacji, bo kiedy Moderacja nie reaguje nakręca się spirala wzajemnej nienawiści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze nie jest, ale nie trzeba tracić nadziei, jak mawiał Cygan Janeczek w Pilźnie, kiedy w roku tysiąc osiemset siedemdziesiątym zakładali mu stryczek na szyję za podwójne morderstwo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, JuG napisał:

Słowa mają dużą siłę rażenia

Przypuszczam że wątpię.

Mała doza trucizny powoduje destabilizację i regenerację. Na tym polega terapia Celsusa, Paracelsusa, co i Nietzsche rozpropagował.

"Co nas nie zabije to nas wzmocni".

Nie chodzi o truciznę a o inteligencję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
20 minut temu, JuG napisał:

Art. 256. Propagowanie faszyzmu lub innego ustroju totalitarnego

Dz.U.2020.0.1444 t.j. - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny

§ 1. Kto publicznie propaguje faszystowski lub inny totalitarny ustrój państwa lub nawołuje do nienawiści na tle różnic narodowościowych, etnicznych, rasowych, wyznaniowych albo ze względu na bezwyznaniowość,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Tylko jeden z zacytowanych wpisów jest ukryty- Moderacja była zbyt łaskawa. Pobłażliwość (brak reakcji Moderacji) dla osób siejących nienawiść rodzi reakcję odwetową i zwiększą wzajemną nienawiść. Słowa mają dużą siłę rażenia.

Jeden z takich wpisów.

4cf69bfd2395.png

PS. Ta osoba była przez laty zbanowana za to samo co wypisuje obecnie. Jak widać odpoczynek od Forum nic nie zmienił.

Czy wybrane posty zostały zgłoszone do moderacji? Czy nadal istnieją, czy zostały już skasowane? Z tego co widzę, to ten użytkownik otrzymał punkty ostrzeżeń.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
1 minutę temu, notoryczny napisał:

Dobrze nie jest

Trzeba zrobić nowe otwarcie. Będzie trudno z powodu wieloletnich animozji ale spróbować chyba musimy - ile można obrzucać się guanem?

1 minutę temu, audiostereo.pl napisał:

Czy wybrane posty zostały zgłoszone do moderacji?

Nie wiem o wszystkich - niektóre były zgłaszane. Jak zgłaszasz a nie ma żadnej widocznej reakcji (punkty karne innych userów nie widzimy) to zgłaszać przestajesz.

2 minuty temu, audiostereo.pl napisał:

Czy nadal istnieją, czy zostały już skasowane?

Skasowany/ukryty jest tylko pierwszy z zacytowanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JuG napisał:

Trzeba zrobić nowe otwarcie. Będzie trudno z powodu wieloletnich animozji ale spróbować chyba musimy - ile można obrzucać się guanem?

Nie masz szans, podział lewaki i pisdraki determinuje tego typu zachowania, a że lewaki są w większości i każda ocena rzeczywistości odbiegająca od tej, która ich zdaniem jest najwłaściwsza, powoduje u nich objawy „ białej gorączki „.

Negatywne emocje, które ujawniają się przy odmiennych poglądach okraszane są bluzgami. A już teraz gdy na ulicach jest to samo, to „ marneszanse”.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
18 minut temu, xetras napisał:

Przypuszczam że wątpię.

Ja dobrze znam przykład Ukrainy, jak nienawiść słowna ewoluuje i staje się czynem. W Polsce też widać coraz większą polaryzację i wzajemne nakręcanie nienawiści. Po co nam na Forum do tego się przykładać?

Edytowane przez JuG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JuG napisał:

Ja dobrze znam przykład Ukrainy, jak nienawiść słowna ewoluuje i staje się czynem. W Polsce też widać coraz większą polaryzację i wzajemne nakręcanie nienawiści. Po co nam na Forum do tego się przekładać?

Tu masz przykład sprzed paru minut, jeden gość wypowiada się na jakiś temat, po chwili wchodzi gość, który ma odmienne zdanie i jedzie po tym pierwszym. To jest już tak zakorzenione ( ten typ reakcji), że ręce opadają.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpiszę mu - polityka to społeczna dziedzina, a nie "mózgowa".

Zwykle stosuję ignor, ale to plotkarski wątek to akurat mam na to czas.

PS.

Wdzięczny jestem adminom, że oszczędzają nam reklam między postami, co niekiedy bywa stosowane na innych forach ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xetras
poprawka

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, xetras napisał:

Odpiszę mu - polityka to społeczna dziedzina, a nie "mózgowa".

Zwykle stosuję ignor, ale to plotkarski wątek to akurat mam na to czas.

PS.

Wdzięczny jestem adminom, że oszczędzają nam reklam między postami, co niekiedy bywa stosowane na innych forach ?

Plotkarski wątek, w którym towarzystwo wzajemnej adoracji zglanuje* każdego, który myśli inaczej niż oni.

Taką k..wa mamy demokracje he he?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, notoryczny napisał:

Plotkarski wątek, w którym towarzystwo wzajemnej adoracji zglanuje* każdego, który myśli inaczej niż oni.

Taką k..wa mamy demokracje he he?

Czytający Twoje wypowiedzi to  ma się wrażenie czego w ogóle od tamtego (nie nazwę z nicka) w ogóle cos chcemy...przecież wieszanie, wywózki helikopterem nad morze do zrzutu czy zrobienie z lewactwem  (forma likwidacja)porządku jest nic nie znaczącą błahostką

nie wiem czy to też było

1436044203-Beztytuu-jpg-3cccc337b34a2375 to do @audiostereo.pl

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez asterix1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, notoryczny napisał:

Plotkarski wątek, w którym towarzystwo wzajemnej adoracji zglanuje* każdego, który myśli inaczej niż oni.

Taką k..wa mamy demokracje he he?

A i owszem.

"Szkoda, że nie zdechłeś" - tu rzeczywiście myślę kompletnie inaczej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, audiostereo.pl said:

Nie znamy konkretnych wypowiedzi, więc ciężko się odnieść. Jeśli są w nich ataki personalne czy tzw. mowa nienawiści, to oczywistym jest, że powinny zostać usunięte i takie stanowisko mieliśmy zawsze.

Jak mam zrozumieć tą  odpowiedź? Przecież umiecie czytać, wszystkie wpisy Il Dottore są dostępne, nawet te skasowane, bo przecież są ukryte.

Czy mam tu zacytować parę próbek? 

Przecież nawet w tym wątku parę stron wstecz mamy stosowną próbkę twórczości tego osobnika.

Jeszcze raz podkreślam, chowanie głowy w piasek nie załatwi problemu. A on istnieje i jest poważniejszy niż sie zdaje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, asterix1 napisał:

Czytający Twoje wypowiedzi to  ma wrażenie czego w ogóle od tamtego (nie nazwę z nicka) w ogóle cos chcemy...przecież wieszanie, wywózki helikopterem nad morze do zrzutu czy zrobienie z lewactwem  (forma likwidacja)porządku jest nic nie znaczącą błahostką

nie wiem czy to też było

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) to do @audiostereo.pl

On jest jeden, jedyny w swoim rodzaju i nie piszę o nim. Piszę m/in o Twoich „ kumplach” którzy nie potrafią w cywilizowany sposób rozmawiać .

Chcesz przykryć wybrykami Doktorka Wasze sku...stwa, słabe to.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, notoryczny napisał:

On jest jeden, jedyny w swoim rodzaju i nie piszę o nim. Piszę m/in o Twoich „ kumplach” którzy nie potrafią w cywilizowany sposób rozmawiać .

Chcesz przykryć wybrykami Doktorka Wasze sku...stwa, słabe to.

Wiesz odpowiem Ci chodz widze ze chyba nie warto

Porównujesz mordowanie do wyzwisk -wyzwisk w których nie ma czegoś jak wieszanie eliminacja fizyczna  rozmówcy z którym jesteś na forum ? więcej mi sie nie chce bo nie warto każdy widzi co piszesz i jak stajesz w obronie czegoś takiego ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, xetras napisał:

Odpiszę mu - polityka to społeczna dziedzina, a nie "mózgowa".

Zwykle stosuję ignor, ale to plotkarski wątek to akurat mam na to czas.

PS.

Wdzięczny jestem adminom, że oszczędzają nam reklam między postami, co niekiedy bywa stosowane na innych forach ?

Ignorowanie to metoda zastępcza. W dodatku nie wpływa w żaden sposób pozytywnie na poziom wypowiedzi. Uważam, ze jest odpierana za przejaw słabości użytkownika, który ją stosuje. Do tego wręcz zachęca do dalszych ataków ad. personam na coraz bardziej żenującym poziomie.

Jedynym sensownym i skutecznym wyjściem jest bezwzględne przestrzeganie i stosowanie regulaminu. Uważam też, że należałoby skończyć z lajkowaniem, a powinno zastąpić się je ilością wypowiedzi na Bocznicy. Często bowiem lajki są uzupełnieniem ataków personalnych i przyznawane są za najbardziej chamskie i poniżające innych wypowiedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JuG napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

obraz.thumb.png.e47dc07c8bc26bf294670d285424d10a.png

obraz.thumb.png.af89d78084297ef8bf56817e698a2764.png

obraz.thumb.png.e50e680c4b4d50318f0f5b4a31a9ca91.png

58cd1c097da0.png

...

...

 

Czy te podkreślenia na czerwono oznaczają: "wężykiem, wężykiem"? ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mysza 13

(Konto usunięte)
Godzinę temu, audiostereo.pl napisał:

Czy wybrane posty zostały zgłoszone do moderacji? Czy nadal istnieją, czy zostały już skasowane? Z tego co widzę, to ten użytkownik otrzymał punkty ostrzeżeń.

,,Wielka silna dobra ręka" zadbała , aby wpisy podważające ,,autorytet" naszego ,,bohatera" [ sprawcy znacznej liczby rozbitych zomowskich przyłbic i ryjów ] zniknęły z wątku ,,Polityka" ... Próżno szukać tych wpisów oraz cytatów , ponieważ wycinka była dość spora ..

Proszę zapytać operatora nożyczek .

p.s. Nasz ,,bohater" cieszy się dobrym zdrowiem i zaszczyca nas swoją twórczością na ,,Bocznicy" , za co ja osobiście [ i zapewne wielu userów ] jesteśmy Moderacji bardzo wdzięczni ..Pozdrawiam .

Edytowane przez Mysza 13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, asterix1 napisał:

Wiesz odpowiem Ci chodz widze ze chyba nie warto

Porównujesz mordowanie do wyzwisk -wyzwisk w których nie ma czegoś jak wieszanie eliminacja fizyczna  rozmówcy z którym jesteś na forum ? więcej mi sie nie chce bo nie warto każdy widzi co piszesz i jak stajesz w obronie czegoś takiego ...

Nie staje w obronie, opisuje sytuację ogólnie, bo Ty skupiłeś się na Doktorku* jakby całe zło związane było tylko z nim.

Parę dni temu „ Pazdzioch „ napisał o mnie złodziej i dorzucił obrazę jego rodziców. Bezczelnie skłamał, zmanipulował moje wpisy, otrzymał od razu za to kilka lajków.

Tak więc nie pal głupa, że nie wiesz o co chodzi. Wyżej wkleiłem reakcje Jara i do tego się nie odniosłeś ( bo temat niewygodny, bo kolega z TWA). 
Może jakiś komentarz do tego?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Po zbadaniu sprawy administracja podjęła wspólną decyzję o nałożeniu moderacji wpisów na okres tygodnia dla użytkownika @il Dottore.

Apelujemy jednak do wszystkich użytkowników o kulturę dyskusji. Grono moderatorskie zostało powiększone. Wszelkie ataki personalne nie będą tolerowane.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, notoryczny napisał:

Wyżej wkleiłem reakcje Jara i do tego się nie odniosłeś ( bo temat niewygodny, bo kolega z TWA). 
Może jakiś komentarz do tego?

Odpisałem ale nie raczyłeś tego zauważyć

22 minuty temu, asterix1 napisał:

Porównujesz mordowanie do wyzwisk -wyzwisk w których nie ma czegoś jak wieszanie eliminacja fizyczna  rozmówcy z którym jesteś na forum ?

Ile razy jeszcze chcesz to żebym wkleił?

Dostawałem kary i nie miałem do kogos pretensji -i jesli kiedykolwiek cos "przeskrobie" prawdopodobnie nie bede miał pretensji

a teraz dalej mordujemy wieszamy czy zrzucamy z helikoptera mnie bo jestem lewakiem(oj byś ta się mocno zdziwili tzw "prawaczki")?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, notoryczny napisał:

Plotkarski wątek, w którym towarzystwo wzajemnej adoracji zglanuje* każdego, który myśli inaczej niż oni.

Taką k..wa mamy demokracje he he?

Demokracje to twoi idole skutecznie niszczą gnojąc przeciwników politycznych w realu a nie na jakimś tam forum. I twoje głupkowate he he tego nie ukryje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 16

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.