Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1

Rekomendowane odpowiedzi

Ilość reklam jest powalająca. Powierzchnia ekranu przez nie zajęta już dawno jest o wiele większa niż obszar przeznaczony na wpisy forumowiczów. Czy można coś z tym zrobić ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
9 minut temu, Filwoj napisał:

Ilość reklam jest powalająca. Powierzchnia ekranu przez nie zajęta już dawno jest o wiele większa niż obszar przeznaczony na wpisy forumowiczów. Czy można coś z tym zrobić ?

Pewnie można się zrzucić na utrzymanie AS ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
21 godzin temu, przemak napisał:

tak, może niewyraźnie napisałem, takie coś w ramce jest najlepszym rozwiązaniem, nawet lepszym niż wpis z konta moderatora - choćby dlatego, że jak widać nie da się tego zacytować, więc nie da się tym dyskutować. I dobrze. 

Cytuję przemaka, ale uzupełniam sprawa dotyczy komentarzy moderatorskich przy wpisach.

To jest tylko i wyłącznie moje subiektywne zdanie :

dla mnie te komentarze są nic nie warte bo pojawiają się pod wpisami sprzed kilku, kilkunastu godzin a nawet kilka dni wstecz (możliwe przy weryfikacji zgłoszonych wpisów).

Nikt wstecz nie zagląda, albo robi to znikomy odsetek nas. Robią to tylko mający zaległości w czytaniu, ci bieżący raczej nie.

Więc ja mam o tych "pod"komentarzach kiepskie zdanie.

JA: jak chcę coś skomentować, zwrócić uwagę to tradycyjnie taki wpis cytuję.

Wtedy jest wrzucony w sprawy bieżące i trafia prosto na nasze ekrany.

Proszę was o krótkie ustosunkowanie się do mojego wpisu ( jak buźka negatywna to proszę też o komentarz bo nie wiem czego dotyczy negatyw).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak to rozpowszechnia MacGyver też jest świetnie, a nawet lepiej.

(Nie jestem reprezentatywny, bo jestem z tych co przegrzebują tematy i posty wstecz).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
Cytat

Notatki używane w odpowiedni sposób są pożyteczne. 

@McGyver Czy macie jakieś opcje do wyboru przy tych notatkach? Np. obowiązek zapoznania się z nią przez autora wpisu?

Inna kwestia. W poprzedniej wersji silnika Forum po otrzymaniu punktów użytkownik po zalogowaniu się otrzymywał stosowny komunikat i musiał punkty zaakceptować. Inaczej nie można było nic pisać. Obecnie otrzymuje się tylko maila. Może na to też jest stosowna opcja?

Edytowane przez JuG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
2 minuty temu, JuG napisał:

i musiał punkty zaakceptować.

?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

@JuGSpodobało mi się to że użytkownik musiał zaakceptować punkty . Komuś wkleiłbyś 10000 a on by  tego nie zaakceptował i cała robota w d...u .

Może to było przez pomyłkę systemu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez stench

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, JuG napisał:

@McGyver Czy macie jakieś opcje do wyboru przy tych notatkach? Np. obowiązek zapoznania się z nią przez autora wpisu?

Inna kwestia. W poprzedniej wersji silnika Forum po otrzymaniu punktów użytkownik po zalogowaniu się otrzymywał stosowny komunikat i musiał punkty zaakceptować. Inaczej nie można było nic pisać. Obecnie otrzymuje się tylko maila. Może na to też jest stosowna opcja?

Tak było, z tym że nie tyle trzeba było "zaakceptować" punkty, co raczej potwierdzić zapoznanie się z wiadomością od moderacji. Uważam że to było dobre rozwiązanie. Nie wiem dlaczego zniknęło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2021 o 14:10, Maju napisał:

Potwierdzam.....ale zauważam że zaczyna być gorzej niż było.....na dodatek niektóre ostrzeżenia i kary do złudzenia zaczynają przypominać tamte.

?

W dniu 26.01.2021 o 16:52, cir napisał:

chłopie nie jestes pępkiem świata a jedynie jednym z wielu userów

polecam bloga

Polecam ignora skoro nie wyrabiasz z czytaniem. Parafrazując - nie jesteś pępkiem świata, żeby ktoś pisał pod ciebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

By McGyver, 30 minut temu

Notatka się przydaje na przykład przy wpisie za który użytkownik już wyłapał punkty, jako info dla użytkowników żeby już nie zgłaszali. 
Notatki używane w odpowiedni sposób są pożyteczne. 

.........................................................

@McGyverOk , zgoda. Tylko wg mnie przeważnie wpis za który ktoś dostaje punkty znika bo kwalifikował się do zniknięcia jako np troling czy wulgaryzmy. I usunięcie wpisu jest mechanizmem kary i zniechęcania do robienia takich wpisów.

Wada notatki (właśnie odkryłem) to że nie możesz jej normalnie cytować przez system by się do niej odnieść tylko musisz kopiuj/wklej tak jak to właśnie tutaj zrobiłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, przemak napisał:

takie coś w ramce jest najlepszym rozwiązaniem, nawet lepszym niż wpis z konta moderatora - choćby dlatego, że jak widać nie da się tego zacytować, więc nie da się tym dyskutować. I dobrze. 

Tym bardziej, że takie ostrzeżenie to sygnał "przemyśl sobie" 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
1 minutę temu, Jacchusia napisał:

Tym bardziej, że takie ostrzeżenie to sygnał "przemyśl sobie" 

Gdyby jeszcze niektórym modom można było wysyłać znak sygnał ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, stench napisał:

Wada notatki (właśnie odkryłem) to że nie możesz jej normalnie cytować przez system

To nie wada, tylko zaleta notatki. Notatki nie są po to żeby się do nich odnosić.

 

3 minuty temu, stench napisał:

wg mnie przeważnie wpis za który ktoś dostaje punkty znika bo kwalifikował się do zniknięcia jako np troling czy wulgaryzmy. I usunięcie wpisu jest mechanizmem kary

Nader często usunięcie wpisu nie jest karą, lecz przysługą dla autora treści chluby mu nie przynoszących. W takich sytuacjach czerwona ramka z ntatką jest formą dodatkowego napiętnowania takich treści. 
Ja ze swej strony będę się starał notatkami "ubarwić" życie twórców wszelakiego niechlubnego contentu. Bo z dotychczasowych obserwacji wynika że punkty nie skutkują, okresowe kneble nie skutkują, tłumaczenia nie skutkują, usuwanie postów nie skutkuje...
Spróbuję zatem czy piętno szkarłatnych notatek poskutkuje ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Jacchusia napisał:

?

Polecam ignora skoro nie wyrabiasz z czytaniem. Parafrazując - nie jesteś pępkiem świata, żeby ktoś pisał pod ciebie.

ignora przeznaczyłem dla idiotów

tu mam wrazenie ze odpowiadam rozumnemu człowiekowi która zwyczajnie ma inne zdanie

a tobie Jacchusia nic do mojej wymiany uwag z Maju ale rozumiem   tkzw "solidarnosc plemników " i sprzeczac sie z toba  nie bede

 

to poczytaj sobie co o mnie personalnie wypisują to zrozumiesz o czym pisze

sadzisz ze bede to zgłaszał do usranej śmierci do moderacji ?

ignor to jedyna opcja

to na koncu to komentarz do wpisu McGyvera

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ja mam pytanie do moderacji, a w zasadzie dwa, bo na pierwsze nie otrzymałem odpowiedzi:

1. Ile punktów trzeba zdobyć aby otrzymać "nagrodę" ?

2. Czy zgłaszany do moderacji wpis trafia do wszystkich modów, czy jest losowo przydzielany jednemu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Marcinus napisał:

Ja mam pytanie do moderacji, a w zasadzie dwa, bo na pierwsze nie otrzymałem odpowiedzi:

1. Ile punktów trzeba zdobyć aby otrzymać "nagrodę" ?

2. Czy zgłaszany do moderacji wpis trafia do wszystkich modów, czy jest losowo przydzielany jednemu?

1. Przekroczenie bariery 10 skutkuje knebelkiem na dziesięć dni. 
2. Każdy moderator może widzieć wszystkie raporty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
6 minut temu, McGyver napisał:

1. Przekroczenie bariery 10 skutkuje knebelkiem na dziesięć dni. 
2. Każdy moderator może widzieć wszystkie raporty.

A taryfikator jest obligatoryjny, czy wedle uznania?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Teraz, McGyver napisał:

Jest taryfikator stworzony przez adminów, moderator nie ma uprawnień do jego modyfikacji.

To pozytywne, bo każda dowolność funkcjonariusza/urzędnika jest zalążkiem do nadużyć. 

Czy taki taryfikator jest jawny?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, stench napisał:

dla mnie te komentarze są nic nie warte bo pojawiają się pod wpisami sprzed kilku, kilkunastu godzin a nawet kilka dni wstecz (możliwe przy weryfikacji zgłoszonych wpisów).

Jest to owszem pewien problem, ale IMO niezbyt wielki. Po pierwsze komentarz przeznaczony jest przede wszystkim dla tego, kto to napisał, a on dostaje powiadomienie o tym fakcie. Po drugie w przypadku usuwania postów (czyli raczej ukrywania, jak rozumiem) można go usunąć, wykropkować czy coś, a zostawić tylko ramkę z komentarzem. Technicznie może trudniejsze, ale przejrzyste. Żadnego usera (tak myślę) nie interesują czyjeś potyczki z moderacją, żeby musiał być o nich informowany w wątku na bieżąco. 

Jeżeli nie chcecie tworzyć oddzielnych kont dla modów, co wyczyściło by sytuację, rozwiązanie jest proste - wystarczy, żeby wszystkie komentarze moderatora były w takich ramkach, czy to zaległe, czy bieżące, z cytatem albo z opisem zaszłości, ale w ramce. Wtedy wypowiedź w ramce będzie moderatorska i "bezdyskusyjna" (bo to nie jest wada tylko właśnie tak ma być, z tym się nie dyskutuje).

I z drugiej strony wszystkie wypowiedzi moderatorów bez ramek są wypowiedziami użytkowników i podlegają takim samym zasadom jak inne. 

Teraz możesz się zastanowić, czy w czerwonej ramce napisałbyś takie cos: "Co wpis to czepianie się moderacji. Takie hobby ?" - pomijając błąd przypomnę, że piszemy w wątku "sprawy moderacyjne" stworzonym właśnie dla takich zagadnień. Ten wpis (i kolejny) jest niegrzeczny i prowokacyjny, bo że zarzut jest bezpodstawny to oczywiste. To ewentualnie przystoi użytkownikowi, ale IMO na pewno nie moderatorowi. No chyba, że to wątek do chwalenia tylko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
2 minuty temu, przemak napisał:

Jest to owszem pewien problem, ale IMO niezbyt wielki. Po pierwsze komentarz przeznaczony jest przede wszystkim dla tego, kto to napisał, a on dostaje powiadomienie o tym fakcie. Po drugie w przypadku usuwania postów (czyli raczej ukrywania, jak rozumiem) można go usunąć, wykropkować czy coś, a zostawić tylko ramkę z komentarzem. Technicznie może trudniejsze, ale przejrzyste. Żadnego usera (tak myślę) nie interesują czyjeś potyczki z moderacją, żeby musiał być o nich informowany w wątku na bieżąco. 

Jeżeli nie chcecie tworzyć oddzielnych kont dla modów, co wyczyściło by sytuację, rozwiązanie jest proste - wystarczy, żeby wszystkie komentarze moderatora były w takich ramkach, czy to zaległe, czy bieżące, z cytatem albo z opisem zaszłości, ale w ramce. Wtedy wypowiedź w ramce będzie moderatorska i "bezdyskusyjna" (bo to nie jest wada tylko właśnie tak ma być, z tym się nie dyskutuje).

I z drugiej strony wszystkie wypowiedzi moderatorów bez ramek są wypowiedziami użytkowników i podlegają takim samym zasadom jak inne. 

Teraz możesz się zastanowić, czy w czerwonej ramce napisałbyś takie cos: "Co wpis to czepianie się moderacji. Takie hobby ?" - pomijając błąd przypomnę, że piszemy w wątku "sprawy moderacyjne" stworzonym właśnie dla takich zagadnień. Ten wpis (i kolejny) jest niegrzeczny i prowokacyjny, bo że zarzut jest bezpodstawny to oczywiste. To ewentualnie przystoi użytkownikowi, ale IMO na pewno nie moderatorowi. No chyba, że to wątek do chwalenia tylko.

Z mądrym, to i pomilczeć warto...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cir napisał:

to poczytaj sobie co o mnie personalnie wypisują to zrozumiesz o czym pisze

sadzisz ze bede to zgłaszał do usranej śmierci do moderacji ?

Twój wybór, skoro sprowadzasz się do ich poziomu nie zdziw się jeżeli oberwiesz rykoszetem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, cir napisał:
W dniu 27.01.2021 o 08:06, Maju napisał:

Masz coś do mnie czy chciałeś tylko zabłysnąć wśród swoich że wtrącasz się gdy chciałem z @szymon1977 wymienić kilka zdań i nieścisłości sprostować?

To drugie ci się udało, sądząc po laikach to pierwsze mogłeś zadbać i zrealizować niegdyś jak byłeś moderatorem.....mogłeś przecież wspierać tych których mam na myśli, tych skompromitowanych  o których podłości nigdy dość tu przypominać.
Prościej było wtedy nie zauważać problemu a teraz prościej jest (jak się te czasy przypomina) skierować uwagę na tematy poboczne.....  ?


Uświadomię też, bo miszcz (błąd zamierzony) logiki nie dostrzegł, że nie piszę TYLKO o sobie ale o byłych i obecnych sprawach moderacyjnych a to ściśle związane jest z tym tematem.

Rozwiń  

moze sie obaj ogarniecie ze swoim szymon1977 i jak macie sprawe do siebie to piszcie na PW a nie w watku moderacyjnym

wasze sprawy wasze problemy

tu zgłasza sie sprawy ogólne  do moderacji a nie opowiada o swoim bolesnym zyciu

Dziękuję za pouczenia, choć są one zupełnie nietrafione.

Widzę że kolejny raz czepialstwo wygrywa ze zdrowym rozsądkiem i pisaniem prawdy o tym co zaszło.....nieprawdziwe informacje, nieścisłości padły w tym temacie, na otwartym forum dlatego należało je tu je podać i sprostować.
Zrobiłem to i sprawa jest dla mnie zamknięta.

Poza tym taki miszcz (błąd zamierzony) logiki i były moderator powinien się zorientować że na problemy całego forum składają się problemy pojedynczych forumowiczów.   

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Maju napisał:

Dziękuję za pouczenia, choć są one zupełnie nietrafione.

Narcyz i mimoza w jednej osobie znów poczuł się urażony.

Przykład egocentryzmu doprowadzonego do karykaturalnych rozmiarów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Maju napisał:

problemy pojedynczych forumowiczów.   

Trza zrobić ściepę na kozetkę i pensję dla forumowego psychoanalityka.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bobcat napisał:

Przykład egocentryzmu.....

O już pojawił się następny czepialski ze swoimi wymysłami (i jeszcze jeden równie miły).....

 

Cześć @Bobcat, jak minął dzień?   ?

Ps. Nieładnie kraść cudze doskonale trafione diagnozy.....o twoim egocentryzmie pisałem tyle razy że musiało ci się to w pamięci utrwalić.....  :))))

A teraz pozwólcie pisać tu innym na temat......pa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maju napisał:

O już pojawił się następny czepialski ze swoimi wymysłami (i jeszcze jeden równie miły).....

 

Cześć @Bobcat, jak minął dzień?   ?

Ps. Nieładnie kraść cudze doskonale trafione diagnozy.....o twoim egocentryzmie pisałem tyle razy że musiało ci się to w pamięci utrwalić.....  :))))

A teraz pozwólcie pisać tu innym na temat......pa.

Lusterko. Na niewiele cię biedaczyno stać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.