Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, papageno napisał:

Czemu mnie to nie dziwi?

Hehe

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, szymon1977 napisał:

Niech sobie klikają,

Czy to nie jest pogardliwy ton? Bardzo pan łaskawy, panie Szymuś.

Teraz, bubusia napisał:

Hehe

Ha, ha.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, stench napisał:

Zależy jak patrzeć. Śmiercionki nie przyjąłem, ale przeciwciała mam.

Czyli właściwie nie żyjesz:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, KALIBER napisał:

Może sklerozę mam , to mnie popraw .

Jacuś , Ty chyba się do saloniku nie dostałeś .

Nie masz sklerozy, natomiast sporo niewiedzy.

Do osławionego Saloniku, aby tam wstąpić - to mi nawet przez myśl nie przeszło.

Zawsze uważałem powstanie tego dziwadła za pomysł z gruntu poroniony, dzielący ludzi na gorszych i lepszych, no i kompletnie nic niewnoszący do tematu, a tylko powodujący niesnaski, spory i wzajemną niechęć.

Zresztą - wyszło na moje i jak szybko ten twór powstał, tak równie prędko poszedł w diabły, a wraz z nim kilku uczestników.

.......

A płyt se kupiłem trzy wiodyrka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salonik powstał na usilne prośby kilku bogatych hiendowców, którzy potem próbowali wykupić go od spółki zarządzającej forum AS

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Salonik to przeszłość. Ludzie, którzy tam byli maja się świetnie na swoich forach. Tutaj nikt już w audio nie chce pisać. I to jest problem. Ostatnio zamieściłem 2 posty w wątku klubowym, zero odzewu. Zamieściłem te same posty na innych forach, odzew natychmiastowy. Jeszcze niedawno chłopaki zdawali regularne relacje. Teraz widzę totalna zlewe. Po prostu AS ma opinie bocznicowej napierdalanki. Gdzie indziej nie ma polityki, jest zabroniona, wszyscy piszą o audio. Tutaj jest za to bocznica.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, stench napisał:

Mam inne propozycje.

Absolutnie nie do przyjęcia. Kapitulacja wobec garstki pieniaczy i warchołów, którzy działają metodą "na zmęczenie drugiej strony" i z maniakalnym uporem wracają codziennie do tematu próbując wymusić realizację swoich obsesji. Jeżeli komuś nie podoba się Forum takie, jakie jest  - nie ma obowiązku tu przebywania. Co więcej: Internet jest pojemny, każdy może założyć sobie prywatne Forum, gdzie będzie miał pełną swobodę ustalania takich porządków, jakie jemu odpowiadają. Fakt że cały czas są tutaj, w miejscu które im zupełnie nie odpowiada i jedynie próbują ustawić go po swojemu wydaje się potwierdzać podejrzenia o służbowym charakterze ich tu obecności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bobcat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy służbowy charakter, hehe. Pan Bobik właśnie chce usunąć pozostałych mających coś wspólnego z audio. Niech sobie założą swoje forum, a Bobik będzie dzien w dzien napieprzał o PiS-ie i KK.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie przy każdym oddzielnie: Reputację całkowitą, Audiostereo, Bocznicę. Czego więcej chcecie? Czemu ma służyć to (pardon) g..noburza?

2 minuty temu, bubusia napisał:

No i mamy służbowy charakter, hehe

No i mamy głupi komentarz, haha.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A papa zadeklarował, ze o audio pisał nie będzie, bo już wszystko napisał😀

Nusia z kolei sądzi, ze wszystko jest cacy i problemu nie ma. No cóż🤪

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję zakończyć temat i każdą dalszą próbę jego drążenia traktować jako trolling ze wszystkimi wynikającymi z tego faktu konsekwencjami regulaminowymi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bobcat napisał:

Proponuję zakończyć temat i każdą dalszą próbę jego drążenia traktować jako trolling ze wszystkimi wynikającymi z tego faktu konsekwencjami regulaminowymi.

Propozycja absolutnie nie do przyjęcia. Jest problem, należy go rozwiązać. A jeżeli pojawiają się propozycje ze strony admina i moda to znaczy, ze ten problem naprawdę istnieje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, bubusia napisał:

Propozycja absolutnie nie do przyjęcia.

Zamierzasz dalej ciągnąć aż Ci się uda wymusić to co chcesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś dybie na enklawę wolności słowa. Jakież to moce nie mogą przeboleć swobodnej wymiany poglądów? Uważają, że jeśli nie będzie lajków, to to zadziała jak knebel? Sądzą, że ktoś pisze o nieprawościach reżimu z chęci zyskania aplauzu? Widać sądzą wg siebie. Wolności, panowie, nie da się stłamsić.

I to by było na tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, papageno napisał:

Ktoś dybie na enklawę wolności słowa. Jakież to moce nie mogą przeboleć swobodnej wymiany poglądów? Uważają, że jeśli nie będzie lajków, to to zadziała jak knebel? Sądzą, że ktoś pisze o nieprawościach reżimu z chęci zyskania aplauzu? Widać sądzą wg siebie. Wolności, panowie, nie da się stłamsić.

I to by było na tyle.

A ty nadal tworzysz swoja rzeczywistość. Pisz sobie na bocznicy, nikt ci nie zabrania. Ale nie uzależniaj od tego reputacji, bo o tym jest mowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bubusia napisał:

A ty nadal tworzysz swoja rzeczywistość. Pisz sobie na bocznicy, nikt ci nie zabrania. Ale nie uzależniaj od tego reputacji, bo o tym jest mowa.

Jest oddzielna dla Audiostereo i dla Bocznicy. O co więc jest ta g..noburza?

9 minut temu, bubusia napisał:

Jest problem

Jest sztuczny problem wywołany m.in. przez Ciebie. 

10 minut temu, bubusia napisał:

jeżeli pojawiają się propozycje ze strony admina i moda to znaczy, ze ten problem naprawdę istnieje.

Może dla świętego spokoju wobec Twojego nachalstwa?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reputacja całkowita nie powinna być zależna od bocznicy, tyle. Sam podlajkowales propozycje admina, a teraz palisz glupa.

Propozycja jest kompromisem dla wszystkich, tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, bubusia napisał:

No i mamy służbowy charakter, hehe. Pan Bobik właśnie chce usunąć pozostałych mających coś wspólnego z audio. Niech sobie założą swoje forum, a Bobik będzie dzien w dzien napieprzał o PiS-ie i KK.

Ja codziennie nie wałkuję tematu że tutaj jest coś nie halo i że to MUSI być zmienione. Co więcej: wielokrotnie pisałem że wszystko jest OK i niczego nie trzeba zmieniać.

Więc Twój wpis trudno nazwać inaczej, jak tylko bezsensownym odpyskiem. W Twoim stylu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ciebie ta reputacja tak uwiera? Masz za małą? Pisz o sprawach ważnych, pisz mądrze, nie chachmęć za każdym razem, pokaż żeś facet i masz swoje zdanie, to może ci reputacja wzbierze. Hehe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, bubusia napisał:

Propozycja jest kompromisem dla wszystkich, tyle.

To nie jest żaden kompromis, a kapitulacja przed pieniactwem i warcholstwem kilku osób.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bobcat napisał:

Jest oddzielna dla Audiostereo i dla Bocznicy. O co więc jest ta g..noburza?

Jest sztuczny problem wywołany m.in. przez Ciebie. 

Może dla świętego spokoju wobec Twojego nachalstwa?

A może dlatego, ze jest problem. Ludzie myla fachowców od bocznicy z fachowcami od audio.

Plus lansowanie bocznicy jako takiej.

Ty umiesz czytać ze zrozumieniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, papageno napisał:

co ciebie ta reputacja tak uwiera

Zazdrość.

Teraz, bubusia napisał:

może dlatego, ze jest problem.

Nie ma żadnego poważnego. Jest sztuczny skreowany m.in. przez Ciebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bobcat napisał:

To nie jest żaden kompromis, a kapitulacja przed pieniactwem i warcholstwem kilku osób.

I dlatego ja polubiłeś, hehe

No bardzo zazdroszczę, tak jakbym nie mial reputacji nakręconej bocznica.

To jest forum audio, i reputacja powinna zależeć od wpisów audio. Tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bubusia napisał:

Ludzie myla fachowców od bocznicy z fachowcami od audio.

Ludzie nie są ćwierćinteligentami i doskonale rozumieja co znaczy "Reputacja ogólna", co "Audiostereo" a co "Bocznica".

2 minuty temu, bubusia napisał:

To jest forum audio, i reputacja powinna zależeć od wpisów audio. 

Bo TY tak uważasz? Ja uważam inaczej.

3 minuty temu, bubusia napisał:

No bardzo zazdroszczę

Tak. Masz 8039 a ja 54387. @Jaro_747jeszcze więcej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bobcat napisał:

 

Bo TY tak uważasz? Ja uważam inaczej.

No właśnie. Dobrze, ze to napisales. Wszystko jasne. Na audio ci nie zależy. Może powinieneś zmienić forum. 
 

Na forum audio chcesz sobie nakręcać reputacje bocznica. No cóż. No comments.

8 minut temu, papageno napisał:

Ależ Bobcacie! On z tej opcji, co nie rozumie. Musi być jak koniowi na granicy, albo amebie w probówce.

Proszę bardzo. Już chamowanie rozpoczął. Szkoda na was słów.

Zreszta ten pan już zadeklarowal, ze o audio pisał nie będzie. Już wszystko napisał😀
 

Teraz już wiemy dlaczego tak im zależy na reputacji uzależnionej od bocznicy. Tzn nie teraz, zawsze było to oczywiste.

Konczymy panowie, wszystko już wiemy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
27 minut temu, Bobcat napisał:

To nie jest żaden kompromis, a kapitulacja przed pieniactwem i warcholstwem kilku osób.

Nie to zestaw narzędzi, które uprzyjemnią użytkownikom przebywanie na forum, a moderacji oszczędzą pracy.

43 minuty temu, Bobcat napisał:

Niech Administracja i Moderacja decydują. 

Czy ciągnąć temat czy nie.

No, tematu o funkcjonalności to raczej nie zamknę, bo traktuję go jako temat "oficjalny".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz uprawnień do zamknięcia tematu założonego przez admina

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, bubusia napisał:

Na audio ci nie zależy.

I dlatego mam 10587 wpisów w wątkach merytorycznych. Ty - zaledwie 1918. Może na przyszłość ustal najpierw fakty zanim napiszesz kolejną głupotę. 

27 minut temu, bubusia napisał:

Na forum audio chcesz sobie nakręcać reputacje bocznica.

Rozbicie na "Audiostereo" i "Bocznicę" jest widoczne dla każdego. 

9 minut temu, stench napisał:

Nie to zestaw narzędzi, które uprzyjemnią użytkownikom przebywanie na forum, a moderacji oszczędzą pracy.

Obecne rozbicie reputacji na poszczególne składniki jest wystarczające i nie ma potrzeby nic zmieniać.

30 minut temu, bubusia napisał:

Już chamowanie rozpoczął.

To nie prowokuj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bezlitosna Niusia napisał:
3 godziny temu, KALIBER napisał:

Może sklerozę mam , to mnie popraw .

Jacuś , Ty chyba się do saloniku nie dostałeś .

Nie masz sklerozy, natomiast sporo niewiedzy.

W czym ta moja niewiedza się objawia ?

 

1 godzinę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Do osławionego Saloniku, aby tam wstąpić - to mi nawet przez myśl nie przeszło.

Zawsze uważałem powstanie tego dziwadła za pomysł z gruntu poroniony

Widzisz , a mnie przyszło przez myśl wstąpienie do saloonu ,

a w jakim celu ,

pewnie się domyślisz .

1 godzinę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

A płyt se kupiłem trzy wiodyrka.

Coś tam wyłuskał ciekawego ?

Tylko nie ściemniaj .

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.