Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, McGyver napisał:

męczyć kota.

Wypraszam sobie🙃

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Espectro napisał:

Podaje liste kont: "albinos wielki" "rampampam" "herbamate" "kundel" itd.

A to nawet nie jest 5% listy.

Teraz, xniwax napisał:

Wypraszam sobie 🙂

Dobra, za kota przepraszam. Miętosisz temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, McGyver napisał:

Po co czytasz między wierszami?

To nie był spadający pantofelek, który musi od razu przywodzić na myśl kokieterię.
Przecież sam ostatnio czytałeś między (przeze mnie pisanymi) wierszami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, argus napisał:

chwalenie zabójcy walusia na co są stosowne paragrafy (pochwała przestępstwa).

Sam te wpisy kasowałem. Jeżeli było tego więcej to proszę o zgłaszanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach ten język, te prowokacje. Od kabli do ildottore. Taka mala uwaga po przeczytaniu. Prowokacyjne były tu 2 momenty, i to dla zupełnie przeciwległych stron. Pierwszy moment to uwaga na temat szymona, drugi moment to zaprawdę dziwna uwaga o tym, że można sobie być faszysta.

I oto te dwa momenty wywołały lawinę. A wystarczyło takie uwagi sobie darować.

Do przemyślenia.

 

PS i nie chodzi o pouczanie, tylko o oczywistą oczywistość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś to było jeszcze o gęsim smalcu i żonie w kuchni. I o sprzęcie za pierdylion. Antykablarze powinni być raz na zawsze wyeliminowani z forum miłośników audio. Ich opinii nikt nie bierze pod uwagę, za to wkurzyć potrafią strasznie. Sam to dawno temu przerabiałem i straciłem ochotę na pisanie czegokolwiek w wątkach merytorycznych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
2 minuty temu, papageno napisał:

Kiedyś to było jeszcze o gęsim smalcu i żonie w kuchni. I o sprzęcie za pierdylion. Antykablarze powinni być raz na zawsze wyeliminowani z forum miłośników audio. Ich opinii nikt nie bierze pod uwagę, za to wkurzyć potrafią strasznie. Sam to dawno temu przerabiałem i straciłem ochotę na pisanie czegokolwiek w wątkach merytorycznych.

Dlatego też moderacja stara się o ochronę wątków tematycznych.

https://www.audiostereo.pl/topic/154920-ochrona-wątków-tematycznych-przed-antyaudiofilskim-spamem-i-hejtem

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Espectro napisał:

Na temat albo wcale.

.

 

11 godzin temu, McGyver napisał:

Jeżeli było tego więcej to proszę o zgłaszanie.

 

Miałem już więcej nie pisać, ale jakoś się jeszcze zmuszę, bo dostarczyliście mi wczoraj sporo niespodziewanej rozrywki (?) i okazję do pewnych wniosków.

Zatem po kolei:

Po kilku latach "nieistnienia buca", względnego spokoju i bez nadmiernej szarpaniny na forum, bez obecności pewnego irlandzkiego psychopaty - wyciągacie sobie nagle tego śmierdzącego trupa z szafy - i zaczyna się kolejna afera. Przyzwoici ludzie mówią Wam - Moderatorom i tłumaczą, jak dzieciom, że tolerowanie typa wraz z jego afirmacjami faszystowskiego postrzegania świata i wychwalania morderców i bandytów, ani pożytku Forum nie przyniesie, ani Wam chwały nie przysporzy.

Pod wnioskiem o definitywne usunięcie gnoja podpisuje się kilkunastu starych, oddanych i lubiących forum userów. Piszących stale i często, co - wydawało by się - nie jest bez znaczenia.

 

Nic - grochem o ścianę; żadnej reakcji. Dym opada, mija kilka miesięcy. Sytuacja się powtarza...  I tak kolejny raz, znów, znowu i da capo.

Facet powtórnie igra sobie z Wami, zamieszczając mowy pochwalne i apoteozę bandyty, zbira i mordercy Walusia, który oby szczezł.

Posuwa się nawet do tego, że zamieszcza adres, pod który można do mordercy pisać ze słowami otuchy... "Dżizus, qwa, ja prdolę", że zacytuję klasyka...

 

Wy - wciąż nic. Udajecie, że problemu nie ma. 

 

Druga sprawa:

Pewnego dnia dwóch "osobników rodzaju drugiego" wpada na świetlisty i światły pomysł, jak wzmocnić i wzmóc 'obroty' Forum, jego 'wartość' wśród pospólstwa, ilość postów w wątkach merytorycznych i że - oczywista to rzecz - wszystkiemu winne są, buhaha - jakieś emotikony. I, gdy tylko się już je pousuwa - wszystko wróci do dawnej świetności, mocy i potęgi.

Wy - usuwacie te nieszczęsne ptaszki, uśmieszki i symbole ukontentowania (lub jego braku), pocicie się, hemoroidy Wam na czołach rosną, kombinujecie, wyszukujecie nowe, takie, siakie i owakie, słowem - emotikony wracają (??? - a może nie? - pies je trącał) w chwale, tylko już trochę inne.

Oczywiście - osobnicy/prowokatorzy, którzy pod niebiosa się wydzierali, jaka to hańba, że ludzie nie pisują w wątkach merytorycznych - dalej w takowych ni jednego słóweczka nie nabazgrali... Co jest zarówno śmieszne, jak i dość symptomatyczne.

 

To tyle, jeśli chodzi o chronologię i konsekwencje Waszych nieprzemyślanych działań i tolerowania faszystowskiej dziczy na Forum i naiwnego myślenia życzeniowego. Dalej kombinujcie, "ulepszajcie" i szukajcie nowych "odkrywczych" rozwiązań. W dalszym ciągu trzymajcie sobie pod Waszymi opiekuńczymi skrzydłami psychopatów, świrów i zwykłych poyebów. Porządni ludzie sobie w tym czasie znajdą inne zajęcia i przestaną sobie zaprzątać głowy. (Już, niestety - z kilkoma Kolegami się wstępnie pożegnałem)...

.....

A teraz proszę o zwyczajowy przydział punktów, za "obrazę majestatu". Proszę o nie zwłaszcza tych Moderatorów, którzy aż łkali ze wzruszenia i ręce zacierali z radości, gdy irlandzki przygłup został wydłubany z zaświatów i mógł dalej bezkarnie pisać i grasować.

 

Pozostaję z szacunkiem.

Jacek.

......

PS - proszę, uwierzcie - nie mam najmniejszej satysfakcji z tego, że znów miałem rację. To niedobrze, gdy się ją zawsze ma - wtedy człowiek osiada na laurach i się nie rozwija.

Nie wzięliście sobie do serca opowiastki o mojej byłej babie i jej zwierzchniku w banku, ani najpewniej nie znacie arcymądrego przysłowia, że "łatwiej kijek pocienkować, niż go potem pogrubasić".

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
5 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Pod wnioskiem o definitywne usunięcie gnoja podpisuje się kilkunastu starych, oddanych i lubiących forum userów. Piszących stale i często, co - wydawało by się - nie jest bez znaczenia.

Lepiej mieć kontrole nad takimi osobami niż potem gdy tworzy multikonta i szkodzi dość mocno w tematach.

Samo usunięcie nie rozwiązuje problemu gdy użytkownik będzie dalej dążył do robienia tego samego a nawet z dodatkową energią w postaci złości.

 

5 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

jakieś emotikony. I, gdy tylko się już je pousuwa - wszystko wróci do dawnej świetności, mocy i potęgi

Pomysł był już od dawna ale nie było pomysłu do bezinwazyjnego sposobu usunięcia / zmiany tych całych emotek.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Posuwa się nawet do tego, że zamieszcza adres, pod który można do mordercy pisać ze słowami otuchy... "Dżizus, qwa, ja prdolę", że zacytuję klasyka...

 

Wy - wciąż nic.

Nieprawda. Osobiście usuwałem te wpisy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, teddypardo napisał:

Trochę już żyję na tym świecie i takie teksty, to nie do mnie

Dokładnie 1 miesiąc i 24 dni. 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

trzymajcie sobie pod Waszymi opiekuńczymi skrzydłami psychopatów, świrów i zwykłych poyebów.

A to już jest niestety oszczerstwo. Nikt tu nie ochrania takich osobników. Zagalopowałeś się. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forum ma jeden problem, brak wpisów w działach audio. Nie chodzi o emotikony, chodzi o zachętę do pisania w audio, nawet wideo. A dlaczego mało się tam pisze. Bo wszyscy piszą na bocznicy. Bocznica powinna być tylko dodatkiem, a stała się głównym punktem programu. 
 

Gdyby nie bocznica nie byłoby problemu z faszyzmem, nie tylko z faszyzmem. Przez niektóre wątki bocznicowe ludzie zaczynaja się nienawidzić. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, McGyver napisał:

Nieprawda. Osobiście usuwałem te wpisy. 

A czy ja twierdzę, że jest inaczej?

Świra się trzyma pod kontrolą, na wyciągnięcie ręki, lub nawet dłużej, bo inaczej - nóż pod żebro wrazi pewnego dnia...

 

I - jakże "nie ochrania", skoro ochrania???!!!

Nie obrażaj mojej (i innych Kolegów) inteligencji, McGyver. Zresztą nie o to chodziło w moim poście.

 

Powtarzam - takie haniebne coś, jak rzeczony .....(autocenzura) - po tym, co wypisywał i wciąż usiłuje - nie ma najmniejszego prawa w dalszym ciągu istnieć na Forum.

 

Teraz się podrapcie w głowę i zadajcie sobie pytanie, po cholerę było jeść tę żabę...

.......

Szacunek wszystkim i wracam do pracy, bo mus.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

PS - proszę, uwierzcie - nie mam najmniejszej satysfakcji z tego, że znów miałem rację.

Niewykluczone że masz sporo racji. Ale nie zakładaj z góry złej woli ze strony administracji i moderacji. Problem wynika częściowo z tego że mało kto ma ochotę na przedzieranie się przez wpisy sprowadzające się w gruncie rzeczy głównie do wzajemnego obrzucania się łajnem. Na zgłoszenia moderacja zawsze reaguje. Tylko że - jak już wcześniej pisałem - nie każde zgłoszenie zawiera jednoznaczną podstawę do interwencji moderacyjnej. To musi być jednoznaczne i niewątpliwe, a nie tylko w domyśle. 
Ponadto informuję że obecnie user IlDottore ma nałożoną moderację wpisów. Żaden jego wpis nie ukaże się bez obejrzenia przez moderację. Proszę więc nie zarzucać moderacji że chroni faszystów, bo jest to zwyczajna nieprawda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, bubusia napisał:

ludzie zaczynaja się nienawidzić. 

pier**lisz, jak zwykle zresztą.

 

I jeszcze nam napisz, jak ci "dobro forum leży na sercu", bo bardzo mi tego zwrotu brakuje...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bubusia napisał:

Forum ma jeden problem, brak wpisów w działach audio. Nie chodzi o emotikony, chodzi o zachętę do pisania w audio, nawet wideo. A dlaczego mało się tam pisze. Bo wszyscy piszą na bocznicy. Bocznica powinna być tylko dodatkiem, a stała się głównym punktem programu. 

Zatem zaprzestań pisania na bocznicy i pisz tylko w wątkach merytorycznych. Wiem że potrafisz i masz o czym. 
Administracja może wspomóc Twoją silną wolę nakładając na Ciebie embargo na wpisy bocznicowe. 
To jak, mamy deal? 😜

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
3 minuty temu, bubusia napisał:

Forum ma jeden problem, brak wpisów w działach audio. Nie chodzi o emotikony, chodzi o zachętę do pisania w audio, nawet wideo. A dlaczego mało się tam pisze. Bo wszyscy piszą na bocznicy. Bocznica powinna być tylko dodatkiem, a stała się głównym punktem programu. 

Wałkujecie non stop to samo.

W AS pisze się i to nawet nie jest tak źle.

A wiecie kto pisze ?.

Uzytkownicy którzy nie piszą na bocznicy.

 

Na rozkręcenie prosze o pomoc i pisanie w tematach AS. 

Taki nowy użytkownik który szuka pomocy / rady czasami czeka na odpowiedz po godzin bo nawalanki na bocznicy są dla audiofili z bocznicy ważniejsze.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
3 minuty temu, bubusia napisał:

chodzi o zachętę do pisania w audio, nawet wideo. A dlaczego mało się tam pisze. Bo wszyscy piszą na bocznicy. Bocznica powinna być tylko dodatkiem, a stała się głównym punktem programu. 

Ale to dotyczy chyba wszystkich dojrzałych  forów tematycznych. Mianowicie, userzy wymienią się poglądami, wszystko obgadają i maleje ilość nowinek, o których można by pisać od nowa.

U nas nie ma gówniaków, piszących o grach i skórkach więc siłą rzeczy ilość merytorycznych wpisów tematycznych nie jest wielka.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
1 minutę temu, McGyver napisał:

Zatem zaprzestań pisania na bocznicy i pisz tylko w wątkach merytorycznych. Wiem że potrafisz i masz o czym. 
Administracja może wspomóc Twoją silną wolę nakładając na Ciebie embargo na wpisy bocznicowe. 
To jak, mamy deal? 😜

Od strony technicznej można wszystko.

Ale jest jedno ale .

Nie możemy ograniczać dostępu do zawartości bez podstaw np regulaminu lub prawa.

Od tak blokować komuś dostępu nie możemy. 

I nie powołuje się na klauzule sumienia czy czegoś takiego podobnego.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Powtarzam - takie haniebne coś, jak rzeczony .....(autocenzura) - po tym, co wypisywał i wciąż usiłuje - nie ma najmniejszego prawa w dalszym ciągu istnieć na Forum.

Przypomnę tylko, że z tym rzeczonym ".....(autocenzura)" wielu usherów nawiązywało intelektualną więź i sojusze w czasie ataków na JuG-a czy na piszącego te słowa Zyzol-a. Jak nazwać taką postawę? Nasuwa mi się odpowiednie określenie: ".....(autocenzura)"!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Espectro napisał:

Taki nowy użytkownik który szuka pomocy / rady czasami czeka na odpowiedz po godzin bo nawalanki na bocznicy

Albo jeszcze gorzej, już na starcie dostaje zjeby, bo z powodu braku doświadczenia i niewystarczającej wiedzy źle się wyraził.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
1 minutę temu, stench napisał:

Ale to dotyczy chyba wszystkich dojrzałych  forów tematycznych. Mianowicie, userzy wymienią się poglądami, wszystko obgadają i maleje ilość nowinek, o których można by pisać od nowa.

U nas nie ma gówniaków, piszących o grach i skórkach więc siłą rzeczy ilość merytorycznych wpisów tematycznych nie jest wielka.

Ale pytań i próśb o pomoc jest kilka.

Szkoda że doświadczeni już użytkownicy nie pomagają.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
2 minuty temu, Espectro napisał:

Taki nowy użytkownik który szuka pomocy / rady czasami czeka na odpowiedz po godzin bo nawalanki na bocznicy są dla audiofili z bocznicy ważniejsze.

Bo czeka zamiast poszukać samemu. Ile razy można odpisywać to samo ? Nie raz była dla takiego usera informacja , żeby poszukał ? Każdy chce gotowca na tacy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Espectro napisał:

Nie możemy ograniczać dostępu do zawartości bez podstaw np regulaminu lub prawa.

Ale za zgodą użytkownika byłoby można. Dlatego go zapytałem czy mamy deal 😜

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
1 minutę temu, McGyver napisał:

Albo jeszcze gorzej, już na starcie dostaje zjeby, bo z powodu braku doświadczenia i niewystarczającej wiedzy źle się wyraził.

Żle zapytał.

Wiem widywałem takei wpisy.

Niestety.

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, McGyver napisał:

Ponadto informuję że obecnie user IlDottore ma nałożoną moderację wpisów. Żaden jego wpis nie ukaże się bez obejrzenia przez moderację. Proszę więc nie zarzucać moderacji że chroni faszystów, bo jest to zwyczajna nieprawda.

No i fajowo.

Słowem kluczowym jest "obecnie".

 

I niech tak zostanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Co do statystyk to bocznica nie jest aż tak do przodu i ciągnie całe forum 90% do przodu bo to nie prawda.

Statystyki z ostatniego chyba miesiąca juz nie pamietam..

image.png

 

Hi-Fi 36696 + DiY 31809 > Bocznica. 47075

 

image.png

image.png

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 20

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.