Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, papageno napisał:

I tak już pozostanie. O ile moderacja nie wymyśli czegoś, by zmusić do pisania tamże. Można skasować bocznicę. To byłaby najlepsza reforma. Ja bez pisania w tej zakładce dam radę, co do innych mam wątpliwości.

Wyświetl sobie _swoją_ zawartość w profilu. Sam nabierzesz wątpliwości, że to co stwierdziłeś powyżej to prawda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawiasz Forum, Jachuś?

 

Naprawiaj, naprawiaj...

Świetnie ci idzie, jak na porządnego Pizdraka przystało.  Już prawie nikt nie pisze...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perke?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jacchusia

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marcinus napisał:

A jak to będzie po polsku?

W zasadzie nie rozpoczynamy zdania od samotnego i wyalienowanego "A".
Chyba, że rozmówca nie wie jak zacząć i po co.

Godzinę temu, papageno napisał:

Można skasować bocznicę.

Dlaczego ?
Bocznica to nie tylko polityczne i antyreligijne wygibasy poglądów i pseudo poglądów.
Jest mnóstwo innych tematów w niej zawartych.
Problemem nie jest bocznica sama w sobie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Pizdraka przystało.  Już prawie nikt nie pisze...

Wszystko OK, ale teza od czapy drogi Jacku.
Przecież w "audiostereo", jak ustaliśmy tylko papageno nie pisze i nie będzie pisał.
Zatem jaki związek mają zakładki tematyczne z tym co napisałeś ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

@kutaxon700 To ja zamknąłem 2 twoje poprzednie wątki i ten też zamknę . Zamykam je z powodu trollowego charakteru wątku. Narzekać na moderację możesz w wątku o działaniu i funkcjonowaniu forum. Zakładając kolejny 3 tym razem temat trolujesz i mnożysz byty. Ten wątek zamykam , a potem włączę go w główny żebyś bezpodstawnie nie narzekał .

Informuję również, że za 4 i kolejne takie wątki będziesz już dostawał punkty w programie lojalnościowym AS.

NA zakończenie dodam, że tak, na forum AS jest i będzie moderowanie i cenzura.

Pozdrawiam Piotrek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.06.2021 o 13:48, Jacchusia napisał:

_swoją_ zawartość

Ściślej - w rozwijalnym menu ta ikonka otwiera się jako "zawartość dodana przez ..."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.06.2021 o 09:13, papageno napisał:

Antykablarze powinni być raz na zawsze wyeliminowani z forum miłośników audio.

Na tej samej zasadzie możnaby wyeliminować każdego kablarza, który polecił kabel w wątku, w którym nikt o kabel nie pytał. Możnaby... ale nie można, bo każdy niezależnie od poglądów ma takie samo prawo pisać, i ten sam obowiązek stosować się do tych samych zasad.

-----

W dniu 11.06.2021 o 11:40, Bezlitosna Niusia napisał:

...świetlisty i światły pomysł, jak wzmocnić i wzmóc 'obroty' Forum, jego 'wartość' wśród pospólstwa, ilość postów w wątkach merytorycznych i że - oczywista to rzecz - wszystkiemu winne są, buhaha - jakieś emotikony. I, gdy tylko się już je pousuwa - wszystko wróci do dawnej świetności, mocy i potęgi.

Starzy odchodzą na emeryturę, młodzi zajmują miejsce starych, a na ich miejsce przychodzą niemowlaki. Faktycznie dziwne, że ktoś wpadł na pomysł, że za sprawą usunięcia emotek, zawróci naturalny bieg rzeczy i emerytom zachce się po raz tysięczny wyjaśniać, że z monitorków 135mm nie będzie basu na dyskotece, bo i nie o to w hifi chodzi. Emeryci odejdą tam, gdzie i tak w końcu odejść muszą. Ale może Forum stanie się bardziej atrakcyjne dla młodych?

-----

W dniu 11.06.2021 o 13:55, bolo_senor napisał:

Używany gramofon do 300 lub 600 , lub pre gramofonowe za 500 , Nie wiadomo śmiać się czy płakać.

Zostawić komuś, komu zachce się merytorycznie odpowiedzieć.

W dniu 11.06.2021 o 14:06, bolo_senor napisał:

młodzi nich sobie tłumaczą

Ot to!

-----

W dniu 11.06.2021 o 12:05, stench napisał:

Bo czeka zamiast poszukać samemu. Ile razy można odpisywać to samo ? Nie raz była dla takiego usera informacja , żeby poszukał ? Każdy chce gotowca na tacy.

Od tego jest Forum, że ten co ma pytanie pyta, a ten co chce odpowiedzieć odpowiada.

W dniu 11.06.2021 o 12:50, stench napisał:

Na AS jest dużo sprzętu, jestem jeszcze na 2 nurkowych i tam sprzętu mniej.

Wątek o automatach nurkowych na 20 stron. Przychodzi nowy i pyta "jaki kupić automat" .

Kuźwa jak się potrzebującemu gościowi nie chce poczytać 30 minut to ja mam marnować pięć na odpowiedź ???

Zarejestrowałeś się na Forum żeby na nim nie pisać? Albo żeby pytać a zamiast odpowiedzi dostawać zjebki? Ok, ale są tacy co pisać chcą, nawet 1000x to samo. Bo lubią. Forum powinno być otwarte i przyjazne dla młodych, a nie dostosowywać się do kaprysu kilku zblazowanych tetryków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
2 godziny temu, szymon1977 napisał:

Na tej samej zasadzie możnaby wyeliminować każdego kablarza, który polecił kabel w wątku, w którym nikt o kabel nie pytał. Możnaby... ale nie można, bo każdy niezależnie od poglądów ma takie samo prawo pisać, i ten sam obowiązek stosować się do tych samych zasad.

Zakładasz zdrowy rozsądek i kulturę piszących a z tym bywa różnie. Masz wątek o chomikach, a ktoś w kółko że kable grają, albo że nie grają. Sory Troll out.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, stench napisał:

Zakładasz zdrowy rozsądek i kulturę piszących a z tym bywa różnie.

O właśnie! Masz lajka, bo nie patrzysz na sprawę przez... swój pogląd na sprawę. 

Wyobraźmy sobie forum zlotaraczka.pl. Autor usiłuje w deskę wbić młotkiem śrubę. Jeden poleci zamienić młotek na śrubokręt, a drugi śrubę na gwoździa. Jedna opcja drugiej nie wyklucza, autora decyzja, którą wybierze.

A teraz wróćmy na forum audiostereo.pl. Autor chce poprawić kontrolę basu. Jeden poleca kabel, a drugi wymianę wzmacniacza. Jedna opcja drugiej nie wyklucza, ale zlatują się złotousi i trolują wątek nie tylko udawadnianiem grania kabli, ale też zwykłym przypier...niem się do głucholca.

Głucholec zgłasza łamanie Regulaminu... ale moderator też złotouchy, więc zamiast ukarać troli, zamyka mordę głucholcowi blokując mu dostęp do wątku, a nawet przyznając punkty karne. Złotousi rosną w przekonaniu, że posiadanie "racji" daje im prawo do łamania Regulaminu, a głucholce mają stąd wypier... (to samo, choć innymi słowami napisał tu kilka dnia temu złotouchy).

Godzinę temu, stench napisał:

Masz wątek o chomikach, a ktoś w kółko że kable grają, albo że nie grają. Sory Troll out.

No właśnie! Do rozstrzygania wyższości wkręcania śruby śrubokrętem, nad wbiciem gwoździa młotkiem jest wątek audio-mity. Ale jak złotousi napier...lają głucholca, bo odważył się na poprawę kontroli basu rozważyć wymianę wzmacniacza, to od moderacji po łbie dostaje głucholec. A PRZYPOMNĘ, że głucholców, którzy napier...lali złotouchych już dawno wyeliminowaliście.

Ps.

Za przedstawienie swojego zdania złotouchy dostał ostatnio od moda lajka, a ja 4pkt (1pkt admin anulował, dlatego tu dziś jestem). Gratuluję!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, szymon1977 napisał:

Emeryci odejdą tam, gdzie i tak w końcu odejść muszą.

czyli na konkurencyjne forum , gdzie jeszcze pisują i nikt nie ma im za złe , że podyskutują o kablach i innych bzdurach. A administratoro-moderator czuwa na bieżąco , by w kółeczku wzajemnej adoracji nie znalazła się czarna owca . ( która oczywiście jak tylko zamanifestuje swoje odmienne zdanie , dostaje bana na start , bez podania przyczyny , ostrzeżeń i możliwości wytłumaczenia )

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
8 godzin temu, szymon1977 napisał:

A teraz wróćmy na forum audiostereo.pl. Autor chce poprawić kontrolę basu. Jeden poleca kabel, a drugi wymianę wzmacniacza. Jedna opcja drugiej nie wyklucza, ale zlatują się złotousi i trolują wątek nie tylko udawadnianiem grania kabli, ale też zwykłym przypier...niem się do głucholca.

No i dlatego też istnieje ochrona przed antyaudiofilskim gadaniem. 

 

42 minuty temu, bolo_senor napisał:

czyli na konkurencyjne forum , gdzie jeszcze pisują i nikt nie ma im za złe , że podyskutują o kablach i innych bzdurach. A administratoro-moderator czuwa na bieżąco , by w kółeczku wzajemnej adoracji nie znalazła się czarna owca . ( która oczywiście jak tylko zamanifestuje swoje odmienne zdanie , dostaje bana na start , bez podania przyczyny , ostrzeżeń i możliwości wytłumaczenia )

Oczywiście że nie ale moderacja zna już od dłuższego czasu użytkowników piszących takie antyaudiofilskie posty lub którzy trolują takie posty w tematach AS, przez co mogą w szybki i łatwy sposób wyłapać takich gdy przeginają i ewidentnie piszą bzdury. 

 

8 godzin temu, szymon1977 napisał:

O właśnie! Masz lajka, bo nie patrzysz na sprawę przez... swój pogląd na sprawę. 

Wyobraźmy sobie forum zlotaraczka.pl. Autor usiłuje w deskę wbić młotkiem śrubę. Jeden poleci zamienić młotek na śrubokręt, a drugi śrubę na gwoździa. Jedna opcja drugiej nie wyklucza, autora decyzja, którą wybierze.

A teraz wróćmy na forum audiostereo.pl. Autor chce poprawić kontrolę basu. Jeden poleca kabel, a drugi wymianę wzmacniacza. Jedna opcja drugiej nie wyklucza, ale zlatują się złotousi i trolują wątek nie tylko udawadnianiem grania kabli, ale też zwykłym przypier...niem się do głucholca.

Głucholec zgłasza łamanie Regulaminu... ale moderator też złotouchy, więc zamiast ukarać troli, zamyka mordę głucholcowi blokując mu dostęp do wątku, a nawet przyznając punkty karne. Złotousi rosną w przekonaniu, że posiadanie "racji" daje im prawo do łamania Regulaminu, a głucholce mają stąd wypier... (to samo, choć innymi słowami napisał tu kilka dnia temu złotouchy).

No właśnie! Do rozstrzygania wyższości wkręcania śruby śrubokrętem, nad wbiciem gwoździa młotkiem jest wątek audio-mity. Ale jak złotousi napier...lają głucholca, bo odważył się na poprawę kontroli basu rozważyć wymianę wzmacniacza, to od moderacji po łbie dostaje głucholec. A PRZYPOMNĘ, że głucholców, którzy napier...lali złotouchych już dawno wyeliminowaliście.

Ps.

Za przedstawienie swojego zdania złotouchy dostał ostatnio od moda lajka, a ja 4pkt (1pkt admin anulował, dlatego tu dziś jestem). Gratuluję!

Coś jest w tym co piszesz ale nie wiem do czego dążysz i o co prosisz.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, szymon1977 napisał:

na poprawę kontroli basu rozważyć wymianę wzmacniacza

Wykracza to poza temat autora.

To autor zakłada co mu zapewni komfort.

Natarczywość uprzyjemniania ją wyklucza. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xetras
poprawka

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę... wystarczy mała draka i wszystko wraca do normy.

Dziękuję panie Espectro, że uspokoił pan swe emocje. Ja swoje również trzymam na wodzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, xetras napisał:

Wykracza to poza temat autora.

To autor zakłada co mu zapewni komfort.

Natarczywość uprzyjemniania ją wyklucza.

Porada to nie natarczywość, ta się pojawia kiedy mu to n-ty raz napiszesz, pomimo tego, ze wcześniej już ci za radę podziękował i w tej chwili rozmawia z kimś innym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Espectro napisał:

wyłapać takich gdy przeginają i ewidentnie piszą bzdury. 

Łapanki będą ?

skoro będziecie promować audiofilskie bzdury , to pewnie karać będziecie tych co naukowe podejście do tematu mają . Znając życie to szybciej sami odejdą niż ich wywalicie. Będzie można poczytać o tym że człowiek do 100khz słyszy , i o zbawiennym wpływie podstawek pod kable. 

Ja nie wierze i nie słyszę wpływu kabla sieciowego na pasmo przenoszenia kolumn , nie znalazłem też rzetelnych informacji w sieci na ten temat , więc przestaje pisać bzdury w merytorycznych wątkach. Jednego antykablarza macie mniej.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
4 minuty temu, bolo_senor napisał:

Ja nie wierze i nie słyszę wpływu kabla sieciowego na pasmo przenoszenia kolumn , nie znalazłem też rzetelnych informacji w sieci na ten temat

Ja też mam granice postrzegania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
5 minut temu, bolo_senor napisał:

Łapanki będą ?

skoro będziecie promować audiofilskie bzdury , to pewnie karać będziecie tych co naukowe podejście do tematu mają . Znając życie to szybciej sami odejdą niż ich wywalicie. Będzie można poczytać o tym że człowiek do 100khz słyszy , i o zbawiennym wpływie podstawek pod kable. 

Ja nie wierze i nie słyszę wpływu kabla sieciowego na pasmo przenoszenia kolumn , nie znalazłem też rzetelnych informacji w sieci na ten temat , więc przestaje pisać bzdury w merytorycznych wątkach.

 

 

Nadinterpretacja.

W jaki sposób niby promujemy audiofilskie bzdury.

Nikt nie zmusza pisać w merytorycznych wątkach.

 

Przerabiałem to z ilością fps i odświeżaniem monitorów w hz oraz o czasie reakcji.

"Ludzkie oko widzi tylko 30 fps i nie zauważa takich bzdur jak odświeżanie czy czas reakcji".

Jedni dostrzegają drudzy nie a niektórzy nie potrafią żyć bez tego.

Każdy jest inny i jeden zauważa różnice w mercedesie wypasionym a drugi nie widzi różnicy, samochód to samochód i myślą że aby miał moze z te 3 koła i chociaż jakoś się toczył.

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, xetras napisał:

To autor zakłada co mu zapewni komfort.

Przykładowy temat na AS powinien wyglądać tak

Szukam tylko pozytywnych opinii na temat wzmacniacza X

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Espectro napisał:

W jaki sposób niby promujemy audiofilskie bzdury.

tak to obieram , że skoro z kablosceptywami walczyć zaczęliście , to chcecie podążać tą drogą kariery dalej .

6 minut temu, Espectro napisał:

Przerabiałem to z ilością fps i odświeżaniem monitorów w hz oraz o czasie reakcji.

"Ludzkie oko widzi tylko 30 fps i nie zauważa takich bzdur jak odświeżanie czy czas reakcji".

Jedni dostrzegają druzy nie a niektórzy nie potrafią żyć bez tego.

albo nikt nie dostrzega , a jak w gre wchodzi autosugestia , i co poradzisz.

15 minut temu, Espectro napisał:

Każdy jest inny

I to trzeba uszanować nie tępić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
5 minut temu, bolo_senor napisał:

tak to obieram , że skoro z kablosceptywami walczyć zaczęliście , to chcecie podążać tą drogą kariery dalej .

albo nikt nie dostrzega , a jak w gre wchodzi autosugestia , i co poradzisz.

Ja nie widze walki a jedynie nie dopuszczanie do trolowania tematów.

Co do mojego wpisu to tam brak autosugestii.

Testuje się samemu i wtedy się wypowiada. Że ja nie widzę / nie słyszę różnicy.

 

Bo takich co tylko gadają jest wielu bazujących na wiedzy z internetu.

 

Pozdrawiam.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, bolo_senor napisał:

skoro z kablosceptywami walczyć zaczęliście

Kłamstwo. Nikt nie walczy z kablosceptykami. Jeżeli już, to tylko z trollowaniem wątków i antyaudiofilskim hejtem uprawianym przez ich wojującą frakcję. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, stench napisał:

Ja też mam granice postrzegania.

aż miło przeczytać. Bo już myślałem , że tylko ja jeden .

1 minutę temu, Espectro napisał:

Testuje się samemu i wtedy się wypowiada. Że ja nie widzę / nie słyszę różnicy.

to nie przechodzi , jest od razu atak kablarzy . Potem jest , jak jest.

Ale jest to całkiem dobry pomysł , by pilnować żeby wszystkie oceny grania kabli były jednoznacznie osobiste. A wszelkie próby konfrontacji - studzić.

W końcu jedni i drudzy powinni nauczyć się ze sobą żyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
17 minut temu, bolo_senor napisał:

aż miło przeczytać. Bo już myślałem , że tylko ja jeden .

to nie przechodzi , jest od razu atak kablarzy . Potem jest , jak jest.

Ale jest to całkiem dobry pomysł , by pilnować żeby wszystkie oceny grania kabli były jednoznacznie osobiste. A wszelkie próby konfrontacji - studzić.

W końcu jedni i drudzy powinni nauczyć się ze sobą żyć.

Teoria a praktyka to nie zawsze to samo.

Season 5 Nbc GIF by The Office

 

Miłego dnia.

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Espectro napisał:

Coś jest w tym co piszesz ale nie wiem do czego dążysz i o co prosisz.

 

 

 

Nie przejmuj się, tak jest z prawie każdym wpisem szymona1977.

Przynajmniej ja tak mam - mgliste poczucie czającej się w oddali treści która nigdy nie nadchodzi ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, McGyver napisał:

Kłamstwo. Nikt nie walczy z kablosceptykami. Jeżeli już, to tylko z trollowaniem wątków i antyaudiofilskim hejtem uprawianym przez ich wojującą frakcję. 

każdą wymianę zdań , nawet tą najbardziej merytoryczną można podciągnąć pod trolling i hejt . A to , że zarzucasz mi kłamstwo jest chyba trochę przesadzone , bo z czym chcesz walczyć , tego nie mogę przecież wiedzieć , bo nie wiem co myślisz .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.