Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Bobcat napisał:

Państwo PiS nienawidzi kobiet pod dyktando KK. Mizogini są nie komunistyczni tylko ubrani na fioletowo i każą się użytkować "ekscelencjo".

Szanowny Bobo - nie piszemy tu o sektach, tylko o normalnych facetach z kutasami.

To, że jakiś pleban zerżnął dzieweczkę, nie jest niczym nowym w naszej kulturze. Progenitura była najczęsciej nazywana księżowskimi i księzakami.

Jakie znowu państwo PIS? To wy chcecie grabić nagrabione w myśl doktryny Lenina. Chcecie kobiet?

No, to je weźcie 🙂

Kompletnie nic nie rozumiem Bobo - Ty chciałbyś by księza posuwali kobiety?

Wasza partia była zaburzona od początku (SDKPiL) - ale nie myślałem, że do takiego stopnia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
6 minut temu, skynyrd napisał:

To, że jakiś pleban zerżnął dzieweczkę, nie jest niczym nowym w naszej kulturze.

Że niestety nie jest, to wiadomo, ale mam nadzieję, ze tego nie pochwalasz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę mi wytłumaczyć dlaczego moje posty giną.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

8ED30529-517F-4D37-A605-2A1DE1B9955F.png

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez qqrydza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Do soboty było przynajmniej jako tako na temat ale w niedziele widzę tematy podejmowane każde.

@qqrydza Sprawdzę to.

Panowie i Panie może zrobić wam temat w którym poruszycie każdy oby nie polityczny i kościoły ??. 

I o gotowaniu można by i o wykopkach na polu co wy na to ?.

 

Miłego dnia.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
1 minutę temu, papageno napisał:

Temat może założyć każdy, kto ma ochotę. Chodzi o to, że wielokrotnie Pan tu apelował by pisać na temat wątku. Ostrzegał Pan też wielokrotnie przed konsekwencjami.

By prawo było szanowane musi być stanowczo i konsekwentnie egzekwowane. Inaczej będzie tak, ze jedni będą karani za offtopy, inni nie. I nie będzie prawa i sprawiedliwości.

W sobotę temat rozwinął się dość fajnie i rozmowa przebiegała poprawnie każdy napisał to co chciał i jak uważał. (poza kilkoma)

W niedziele już troche zboczyliście z jakiejkolwiek tematyki i zakończyło się aż na myciu garów.

Temat jak temat lepiej tutaj na bocznicy niż miałby ktoś spamować w tematach audiostereo. 

Zawsze też można wyciągać jakieś wnioski z całej rozmowy i zobaczyć jakie są zdania na forum pod względem któregoś z tematów lub czy jest problem aktualnie na forum.

Bardzo bym prosił aby jednak nie pisać tutaj o byle czym a jednak na temat gdyż potem cieżko odfiltrować osobę która prosiła o pomoc lub ma problem z czymś na forum i napisała akurat tutaj.

Co do tematu i rozmowy poza tematami znajdującymi się na forum to zapraszam tutaj: 

Luźne gadki i także administracja czyta wszystko w temacie jeżeli o to chodzi.

 

 

Miłego dnia i zachęcam do dołączenia i pisania w temacie "Dyskusje na luzie o audio i nie tylko" i o nie zaśmiecaniu tego tematu.

Karał nie będę chyba że ktoś ewidentnie trolluje temat i nie wniósł nic do tematu rozmowy.

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpis z zakładki kino domowe z czymś takim w środku " słychać gdzieś w przestrzeni " gdzie autor tak się domyślam miał na myśli dźwięk przestrzenny,  moja reakcja " hahaha co jeden to lepszy " skoro któraś już z rzędu osoba nie potrafiła określić dokładnie o co jej chodzi.  Odpowiedź moderacji jak mniemam po zgłoszeniu niezadowolonego autora wpisu była oczywista " trolling-3punkty " . Czy szanowna moderacja widzi różnicę między natrętnym dokuczaniem i prześladowaniem kogoś bez większego powodu a poczuciem humoru czy próbą zabawnej odpowiedzi na jakieś wpisy ? Wejść w dyskusję z kimś starach bo punkty za trolling będą jak riposta zbyt trafna i upokorzony to zgłosi,  poczucie humoru nawet nie sarkastyczne też trolling...ludzie opamiętajcie się i dajcie żyć!! Wyzwiska , blużnierstwa i tego typu słownictwo rozumiem żeby było karane ale trolling w waszej ocenie ma zbyt szeroki wachlarz i tlumaczycie tym zbyt wiele akcji wymierzenia sprawiedliwości na własną rękę jak widać. 

Opisane zdarzenie nie miało miejsca po wpisie obywatela długi89!

Teraz przynajmniej nie usuwasz moich wpisów i nie banujesz za krytykowanie moderacji ....postępy widać 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Lonely napisał:

Teraz przynajmniej nie usuwasz moich wpisów i nie banujesz za krytykowanie moderacji ....postępy widać 

Nie jestem tu jedynym moderatorem, więc przypisywanie mi wszystkich działań tego typu jest bezzasadne. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
1 minutę temu, Lonely napisał:

Jeżeli jest twój podpis lub info że to ograniczenie nałożone przez Ciebie to szukać dalej winnych ?

image.png

A gdzie kolego widzisz tu osobę odpowiedzialna za punkty i ostrzeżenia ? 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy jesteśmy kolegami ? Mów mi na ty , racja ale kolegami nie jesteśmy . Mowa o innym koncie zamkniętym przez Mcgayvera gdzie nawet rozmowę o kalibracji profesjonalnej uznał za marketing szeptany i kolejne punkty ... oj gdzie jest stary dobry i sprawiedliwy stench?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
4 minuty temu, Lonely napisał:

Od kiedy jesteśmy kolegami ? Mów mi na ty , racja ale kolegami nie jesteśmy . Mowa o innym koncie zamkniętym przez Mcgayvera gdzie nawet rozmowę o kalibracji profesjonalnej uznał za marketing szeptany i kolejne punkty ... oj gdzie jest stary dobry i sprawiedliwy stench?

Jest i również rozstrzyga zgłoszenia. 

Przyznałeś się do multikonta ? Czy czegoś nie rozumiem. 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lonely napisał:

przez Mcgayvera

Jeżeli nie potrafisz poprawnie napisać cudzego nicka, to użyj opcji "copy/paste". 

 

6 minut temu, Lonely napisał:

Mowa o innym koncie zamkniętym przez Mcgayvera

Skoro przyznajesz się publicznie do multikonta (co jest złamaniem regulaminu), to zamykamy i to konto. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj o 22.54 nałożono na mnie punkty karne za rzekomy atak personalny słowami: "Nie tym chamskim tonem! Prostaczku!". Proszę o anulowanie tej sankcji, jak niesłusznie i nieobiektywnie nałożonej. 

Uzasadnienie.

W dniu 23.08.2021 o 12:49, Bobcat w #78996 napisał:

"I na dodatek powielaczowym zarządzeniem jakiegoś (przepraszam za wyrażenie) wiceministrzyny uchyla postanowienia ratyfikowanego przez Polskę traktatu międzynarodowego, konkretnie Konwencji Genewskiej."

Odniosłem się do tej wypowiedzi o 13.31 #79027 następująco:

"A konkretnie, które jego przepisy prawne?"

Ma moje pytanie adresowane do Bobcat-a zareagował Jaro_747 o 14.08 w następujący sposób:

"A konkretnie to sobie poszukaj cwaniaczku. Następny zawracacz d... któremu nie chce zapoznać się z opiniami prawników i sprowadza dyskusję na przepychanki czy paragraf ten, czy tamten. Całkiem jak Maju w temacie kościelnych  pedofilów.

Jak mówił twój ulubiony Prezydent - nie idź tą drogą!"

Na ten agresywny i prowokacyjny w tonie wpis odpowiedziałem ad vocem o 14.58 (zostało to częściowo usunięte z wątku):

"Nie tym chamskim tonem! Prostaczku! I tak frasyniuka nie przeskoczysz."

Nie rozumiem, dlaczego obraźliwe są moje powyższe wyrażenia, skoro wypowiedź Jaro_747 jest faktycznie chamska i godna prostaczka. Swojego adwersarza nazywa on cwaniaczkiem, zawracaczem dupy. Poza tym pozostała część jego wypowiedzi jest napastliwa, chamska i prostacka. Nie trzeba tu powoływać specjalistów od hejtu i od języka polskiego, aby to dostrzec. W dodatku to on narzucił taki styl i poziom debaty.

Na koniec warto przytoczyć Bobcata, który o 16:46 w #79075 tak wsparł Jaro_747 komentując moje słowa z 14.58:

"Bardzo dobrze odpowiedział." Ta wypowiedź to również hejt.  Nie może być tak, że gdy przychodzi do pytań o konkrety, argumenty zastępuje hejt. Nie pierwszy zresztą raz w przypadku obu użytkowników.  

Dlatego wnoszę o jak na wstępie.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Marcinus napisał:

Kto mieczem wojuje... 

Tłumaczenie rodem z przedszkola "Pse pani, bo to on zaczął".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamiast rzeczowej odpowiedzi na mój merytoryczny #22489 otrzymałem kolejne punkty karne za "Obraźliwe posty lub PW pod adresem moderatorów, z powodu otrzymanej restrykcji (Regulamin §6 pkt. 5, Netykieta pkt. 10)".

Wiszą też obraźliwe teksty pod nim wytworzone przez użytkownika i moderatora, którzy niedawno wspólnie dożynali mnie, za żart w innym innym wątku.

Pytam więc kolejny raz, czy jest zgodne z Regulaminem i Netykietą, że moderator wchodzi w sojusz z jednym użytkownikiem przeciwko drugiemu swoim komentarzem "Tłumaczenie rodem z przedszkola "Pse pani, bo to on zaczął"."

Ten komentarz nie tylko jest hejtem wobec mnie, ale również ośmiesza cała Moderację, której członkiem jest ów moderator.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
5 minut temu, Zyzol napisał:

Zamiast rzeczowej odpowiedzi na mój merytoryczny #22489 otrzymałem kolejne punkty karne za "Obraźliwe posty lub PW pod adresem moderatorów, z powodu otrzymanej restrykcji (Regulamin §6 pkt. 5, Netykieta pkt. 10)".

I te także należały się. Dlaczego ? Myślisz że moderacja pozwoli na takowe wpisy ? "Daj popis swojego intelektu odpowiadając rzeczowo na moją wypowiedź." 

5 minut temu, Zyzol napisał:

Wiszą też obraźliwe teksty pod nim wytworzone przez użytkownika i moderatora, którzy niedawno wspólnie dożynali mnie, za żart w innym innym wątku.

Proszę to zgłosić a oceni to większa ilość osób i przede wszystkim moderacja oraz administracja nikt nie będzie teraz chodził po tematach i szukał o którą wypowiedz mogło chodzić. 

Linki lub miejsca gdzie takowe akcje się dzieją. #NUMER nie pomaga bo moderacja ma inną numerację. 

 

Screenshot_70.png

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, McGyver napisał:

Tłumaczenie rodem z przedszkola "Pse pani, bo to on zaczął".

 

REGULAMIN MODERACJI FORUM AUDIOSTEREO

"8.Moderator nie ma prawa do stosowania restrykcji dodatkowych, a także do dokonywania dodatkowych wpisów o charakterze polemiki z użytkownikiem, który otrzymał ostrzeżenie. Dopuszczalny jest wyłącznie wpis informacyjny o charakterze udzielonej restrykcji. I tylko we wpisie, którego ostrzeżenie dotyczy."

9. Moderatorzy mają obowiązek stosować się do wymienionych wyżej form porządkowych.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

 

3 minuty temu, jezz napisał:

 

REGULAMIN MODERACJI FORUM AUDIOSTEREO

"8.Moderator nie ma prawa do stosowania restrykcji dodatkowych, a także do dokonywania dodatkowych wpisów o charakterze polemiki z użytkownikiem, który otrzymał ostrzeżenie. Dopuszczalny jest wyłącznie wpis informacyjny o charakterze udzielonej restrykcji. I tylko we wpisie, którego ostrzeżenie dotyczy."

9. Moderatorzy mają obowiązek stosować się do wymienionych wyżej form porządkowych.
 

 

Chodzi tu o kwestie podczas wpisywania restrykcji. Jednocześnie nie powinno być żadnej rozmowy w tym temacie po otrzymaniu restrykcji a jedynie odwołanie do administracji po przez formularz kontaktowy.(patrząc na regulamin)

9. Są także notatki przypinane do wpisów których w regulaminie nie ma wprost wpisanych a są stosowane i wielu użytkowników sobie chwali. 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Espectro napisał:

Chodzi tu o kwestie podczas wpisywania restrykcji.

Nie zgadzam się z taką interpretacją, ponieważ wtedy nie byłoby potrzebne ostatnie zdanie tego punktu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
1 minutę temu, jezz napisał:

Nie zgadzam się z taką interpretacją, ponieważ wtedy nie byłoby potrzebne ostatnie zdanie tego punktu.

9. Moderatorzy mają obowiązek stosować się do wymienionych wyżej form porządkowych.
 

Czyli nie powinni także rozmawiać tutaj na temat ostrzeżenia jakie otrzymał użytkownik a jedynie jak już wyjaśnić za co otrzymał dokładnie jeżeli brak takowej informacji w ostrzeżeniu.

 

"8.Moderator nie ma prawa do stosowania restrykcji dodatkowych, a także do dokonywania dodatkowych wpisów o charakterze polemiki z użytkownikiem, który otrzymał ostrzeżenie. Dopuszczalny jest wyłącznie wpis informacyjny o charakterze udzielonej restrykcji. I tylko we wpisie, którego ostrzeżenie dotyczy."

 

Fakt jest taki iż nie powinno się też podchodzić do spraw w sposób lekceważący ale każdy jest tylko człowiekiem i zdarzają się gorsze i słabsze dni. 

Prosiłbym o nie wtrącanie w takowych sytuacjach a sprawą powinna zajmować się administracja a nie użytkownicy, nie mający z owym ostrzeżeniem i sprawą nic wspólnego.

 

28 minut temu, Zyzol napisał:

Pytam więc kolejny raz, czy jest zgodne z Regulaminem i Netykietą, że moderator wchodzi w sojusz z jednym użytkownikiem przeciwko drugiemu swoim komentarzem

Prosimy tylko o przykład. Na podstawie słów nie określę nic ani nie ustalę.

 

Miłego dnia.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Espectro napisał:

I te także należały się. Dlaczego ? Myślisz że moderacja pozwoli na takowe wpisy ? "Daj popis swojego intelektu odpowiadając rzeczowo na moją wypowiedź." 

I to jest, aż tak strasznie obraźliwe. To jest praktyka manipulacji tu stosowana. Wyrywa się z szerszego kontekstu fragment wypowiedzi tu owe "Daj popis swojego intelektu odpowiadając rzeczowo na moją wypowiedź." Resztę ukrywa, a przede wszystkim nie bierze się pod rozwagę, że sprowokował to sam moderator pisząc "Tłumaczenie rodem z przedszkola "Pse pani, bo to on zaczął"." Potem sięga on po swoje narzędzia i bach kara. Oczywiście "zasłużona". 

Tak samo było w przypadku mojej wypowiedzi ad vocem do Jaro_747. Zacytowanie tylko jej części zupełnie ja wypacza, ale pasuje moderatorowi. Całość ma zupełnie inny wydźwięk, szczególnie jej ostatni człon: "Nie tym chamskim tonem! Prostaczku! I tak frasyniuka nie przeskoczysz." I tu intelekt moderatorowi był niezbędnie potrzebny.

28 minut temu, Espectro napisał:

Proszę to zgłosić a oceni to większa ilość osób i przede wszystkim moderacja oraz administracja nikt nie będzie teraz chodził po tematach i szukał o którą wypowiedz mogło chodzić. 

Jaki sens ma zgłaszanie czegoś, co było ok, dwa miesiące temu, a nałożone restrykcje odbyłem. Zresztą wpierałeś je swoim autorytetem.

30 minut temu, Espectro napisał:

Linki lub miejsca gdzie takowe akcje się dzieją. #NUMER nie pomaga bo moderacja ma inną numerację. 

To trzeba je ujednolicić albo rozwiązać ten problem w inny sposób. W swojej prośbie oddałem przebieg dyskusji nie tylko treścią, ale i czasem powstania wypowiedzi. Było to w wątku polityka.

23 minuty temu, Espectro napisał:

9. Są także notatki przypinane do wpisów których w regulaminie nie ma wprost wpisanych a są stosowane i wielu użytkowników sobie chwali.

W tym przypadku nie było żadnej notatki. 

17 minut temu, Espectro napisał:

Fakt jest taki iż nie powinno się też podchodzić do spraw w sposób lekceważący ale każdy jest tylko człowiekiem i zdarzają się gorsze i słabsze dni. 

Właśnie mam wrażenie, że moderator mógł być tu przemęczony.

25 minut temu, Espectro napisał:

Prosimy tylko o przykład. Na podstawie słów nie określę nic ani nie ustalę.

Przykład jest w tym wątku. A można to udowodnić tylko na zasadzie skojarzeń. I moderator powinien robić wszystko, aby do takich skojarzeń nie dochodziło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Espectro napisał:

Prosiłbym o nie wtrącanie w takowych sytuacjach a sprawą powinna zajmować się administracja a nie użytkownicy, nie mający z owym ostrzeżeniem i sprawą nic wspólnego

Dlaczego wtącaniem się nazywasz cytowanie regulaminu?

Jeśli użytkownicy mają się fo niego stosować, to chyba obowiązuje on też drugą stronę.

Proszę przeczytać tytuł wątku.

To chyba właściwe miejsce fo dyskusji o regulaminie moderacji?

To tyle z mojej strony.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Espectro napisał:

Chodzi tu o kwestie podczas wpisywania restrykcji. Jednocześnie nie powinno być żadnej rozmowy w tym temacie po otrzymaniu restrykcji a jedynie odwołanie do administracji po przez formularz kontaktowy.(patrząc na regulamin)

Jest zbędna bariera administracyjna, a rozstrzygniecie wiadome do przewidzenia.

2 minuty temu, Marcinus napisał:

Proszę nie konfabulować. Nic obraźliwego nie napisałem.

Jak ja dostaję punkty, to nie żalę się z tego powodu.

Nie jesteś stroną w tym sporze, a kolejny weń wchodzisz. W związku z tym twoje opinie są dla mnie mało istotne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
1 minutę temu, Zyzol napisał:

I to jest, aż tak strasznie obraźliwe. To jest praktyka manipulacji tu stosowana. Wyrywa się z szerszego kontekstu fragment wypowiedzi tu owe "Daj popis swojego intelektu odpowiadając rzeczowo na moją wypowiedź."

Cały wpis masz w ostrzeżeniu i dobrze wiesz że sie punkty należały

 

2 minuty temu, Zyzol napisał:

A można to udowodnić tylko na zasadzie skojarzeń

Powinno tak być ale tak jak pisałem jesteśmy tylko ludzmi i każdy ma gorszy czy też słabszy dzień.

Wpisy prosze zgłaszać a nie cytować potem w tym temacie nie zawsze udaje się znaleść potem takowy a zgłoszenia już tak.

Prosze o zgłaszanie a nie prowadzenie dalej rozmowy w której doprowadza się do własnego zbanowania a nie osobnika z którym się kłuci.

 

 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
2 minuty temu, Zyzol napisał:

Jest zbędna bariera administracyjna, a rozstrzygniecie wiadome do przewidzenia.

3 minuty temu, Marcinus napisał:

Nie jest wiadome, nawet jeżeli restrykcja się należała i użytkownik wykazuje choć miligram skruchy w takowej sytuacji to przy przekroczeniu 10 punktów dostaje drugą szanse. Zaś gdy otrzyma odpowiedz i jest ona nie po jego myśli to rozpoczyna konkurs w co raz to wymyślne sformułowania na temat moderacji i administracji przede wszystkim na maila i na pw. 

 

6 minut temu, jezz napisał:

Dlaczego wtącaniem się nazywasz cytowanie regulaminu?

Jeśli użytkownicy mają się fo niego stosować, to chyba obowiązuje on też drugą stronę.

Proszę przeczytać tytuł wątku.

To chyba właściwe miejsce fo dyskusji o regulaminie moderacji?

To tyle z mojej strony.

 

Chodziło mi tylko o wtrącenia w sprawie która Pana nie dotyczyła.

Co do regulaminu to jeżeli są pytania proszę takowe zadać.

Rozmowa jest kluczem do osiągnięcia wszystkiego.

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Espectro napisał:

Nie jest wiadome, nawet jeżeli restrykcja się należała i użytkownik wykazuje choć miligram skruchy w takowej sytuacji to przy przekroczeniu 10 punktów dostaje drugą szanse. Zaś gdy otrzyma odpowiedz i jest ona nie po jego myśli to rozpoczyna konkurs w co raz to wymyślne sformułowania na temat moderacji i administracji przede wszystkim na maila i na pw. 

 

Chodziło mi tylko o wtrącenia w sprawie która Pana nie dotyczyła.

Co do regulaminu to jeżeli są pytania proszę takowe zadać.

Rozmowa jest kluczem do osiągnięcia wszystkiego.

Kiedyś zadałem tu pytanie, czy powinno znać się regulamin.

Do dziś nie dostałem odpowiedzi.

A może właśnie dostałem.

Miłego dnia. Obowiązki wzywają.

13 minut temu, Espectro napisał:

Co do regulaminu to jeżeli są pytania proszę takowe zadać

Tak potaktowałem mój wpis, korzystając z " załączonego przykładu"

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Espectro napisał:

Cały wpis masz w ostrzeżeniu i dobrze wiesz że sie punkty należały

Mam tyle: "Zamiast pośrednim poszczuwaniem zajmij się lepiej rozsądnym moderowaniem. Daj popis swojego intelektu odpowiadając rzeczowo na moją wypowiedź."

I uważasz, że nie miałem prawa odpisać w ten sposób na taką zaczepkę zmęczonego moderatora: "Tłumaczenie rodem z przedszkola "Pse pani, bo to on zaczął". Przecież to jest ewidentne podszczuwanie. Czy moja wcześniejsza wypowiedź  była w jakiś sposób nieregulaminowa.

32 minuty temu, Espectro napisał:

Powinno tak być ale tak jak pisałem jesteśmy tylko ludzmi i każdy ma gorszy czy też słabszy dzień.

Wpisy prosze zgłaszać a nie cytować potem w tym temacie nie zawsze udaje się znaleść potem takowy a zgłoszenia już tak.

Prosze o zgłaszanie a nie prowadzenie dalej rozmowy w której doprowadza się do własnego zbanowania a nie osobnika z którym się kłuci.

Nie zamierzam. W wojsku w takiej sytuacji krzyczało się nieraz "ku chwle Ojczyzny" i skutkowało śmiechem albo dodatkową karą. MiA na "śmiech" nie stać...

Nie rozumiem tez dlaczego ponawiane są dalej zaczepki tego użytkownika:

34 minuty temu, Marcinus napisał:

Konfabulowałeś i to jest faktem.

***

34 minuty temu, Espectro napisał:

Nie jest wiadome, nawet jeżeli restrykcja się należała i użytkownik wykazuje choć miligram skruchy w takowej sytuacji to przy przekroczeniu 10 punktów dostaje drugą szanse. Zaś gdy otrzyma odpowiedz i jest ona nie po jego myśli to rozpoczyna konkurs w co raz to wymyślne sformułowania na temat moderacji i administracji przede wszystkim na maila i na pw. 

Regulamin i Netykieta nie potrzebują skuchy, a jedynie interpretacji na odpowiednim poziomie. Na maile i pw nie piszę, jestem za jawnością poruszania takich spraw. I ta tym kończę. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
2 minuty temu, Zyzol napisał:

I uważasz, że nie miałem prawa odpisać w ten sposób na taką zaczepkę zmęczonego moderatora: "Tłumaczenie rodem z przedszkola "Pse pani, bo to on zaczął". Przecież to jest ewidentne podszczuwanie. Czy moja wcześniejsza wypowiedź  była w jakiś sposób nieregulaminowa.

Odpisywanie w tematach komuś lepszym tekstem niż on sam i żalenie sie potem że otrzymało się restrykcje ?. Która się należała oraz jako wytłumaczenie podawanie przykładów że to tamten zaczął i nic nie dostał a ja dostałem jest właśnie takową dziecinadą. Każdy odpowiada za własne wpisy a jeżeli czyjeś komuś nie odpowiadają lub czuje się dotknięty takowym proszę zgłaszać. Nic innego nie mogę polecić ani pomóc. Nie każdy moderator siedzi w temacie i czyta 24/7 i tym samym czyści tematy z brzydkich wpisów.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 14

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.