Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, stench napisał:

Usunąłem 2 twoje wpisy bo nic nie wnosiły

Wnosiły słuszną krytykę Twoich postów!

Proszę odsunąć @stencha od klawiatury, bo nie idzie tego czytać!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, toptwenty napisał:

 

Proszę odsunąć @stencha od klawiatury, bo nie idzie tego czytać!

To prawda. Niech ma dwa konta: jako moderator i jako zwykły użytkownik. To da możliwość ignorowania wpisów, bo czytać tego, w takiej ilości jak ostatnio produkuje, nie da się.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, stench napisał:

To zakładasz, że ktoś będzie czytał wszystkie wątki, a zwłaszcza takie które go nie interesują i w nich nie pisze ?

Przeca jeśli bierzesz udział w dyskusji jako user, to możesz jako user post zgłosić i zaczekać, aż zgłoszenie rozpatrzy inny moderator. Skoro jesteś pewny swojej racji, to Twoje zgłoszenie na pewno zostanie rozpatrzone tak samo, jak Ty byś to zrobił. Więc w czym problem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszło do tego ,że mój ulubiony moderator wypowiada się jako użytkownik a potem , jako moderator , usuwa wpisy tych którzy jego wypowiedzi krytykują i nakłada kary ... za obrazę moderatora 🤣

Skąd my to znamy ? Cenzura jak za komuny ... albo PIS-u . Koledze ,, wadza" do głowy uderzyła , jak woda sodowa . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, arturp napisał:

Doszło do tego ,że mój ulubiony moderator wypowiada się jako użytkownik a potem , jako moderator , usuwa wpisy tych którzy jego wypowiedzi krytykują i nakłada kary ... za obrazę moderatora 🤣

Skąd my to znamy ? Cenzura jak za komuny ... albo PIS-u . Koledze ,, wadza" do głowy uderzyła , jak woda sodowa . 

A jak inny moderator, ze tak powiem, tobie przychylny swiatopogladowo, robil dokladnie to samo, to powiedz nam, gdzie wtedy byles. Gdzie wtedy byly twoje uwagi na temat cenzury i wladzy?

To ja ci odpowiem gdzie byly twoje uwagi. A w lajkach dla takiego, zgdonie z taba myslacego, moderatora cenzora.

Takze nie blaznuj.

16 godzin temu, toptwenty napisał:

 

Proszę odsunąć @stencha od klawiatury, bo nie idzie tego czytać!

 

12 godzin temu, papageno napisał:

To prawda. Niech ma dwa konta: jako moderator i jako zwykły użytkownik. To da możliwość ignorowania wpisów, bo czytać tego, w takiej ilości jak ostatnio produkuje, nie da się.

Prosze bardzo jak piszcza, wszystkie z tego samego stada. Przypadek?

Oczywiscie inny moderator, ten przychylny swiatopogladowo, zadnemu nigdy nie przeszkadzal. Cenzura tak, ale tylko taka, ktora nam pasuje. To sie nazywa hipokryzja w czystej formie.

 

Takze ja wnioskuje o to, zeby sie nie przypieprzac, tylko dostosowac. Takie forum, jak sie moderator nie podaba, niewazne ktory, to nie pisac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
13 godzin temu, szymon1977 napisał:

Przeca jeśli bierzesz udział w dyskusji jako user, to możesz jako user post zgłosić i zaczekać, aż zgłoszenie rozpatrzy inny moderator. Skoro jesteś pewny swojej racji, to Twoje zgłoszenie na pewno zostanie rozpatrzone tak samo, jak Ty byś to zrobił. Więc w czym problem?

Dokładnie.

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Espectro napisał:

Dokładnie.

No raczej niedokladnie. Kazdy rozpatrzy po swojemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
Teraz, bubusia napisał:

No raczej niedokladnie. Kazdy rozpatrzy po swojemu.

Nie po swojemu a względem regulaminu.

W takowych przypadkach gdy moderato zgłasza wpis albo otrzymał zgłoszenie na czacie pisze o takowej sytuacji i prosi o rozpatrzenie kogoś innego. Normalna sprawa i każdorazową sprawę moderacja i administracja stara się rozwiązać i wyciągać wnioski. 

Jako administracja nie możemy zakazać pisania w tematach bo to by była głupota. Moderator to nie funkcja jedyna na forum a dodatkowa praca której nikt nie chce robić a i za poświęcony czas dostaje sie pod swoim adresem tylko brzydkie słowa.

 

 

17 godzin temu, gitarrra napisał:

Jacek...brawo TY👏

 

17 godzin temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Yhy!

Prawie jak na imprezie u pewnego dziennikarza 🤪🥃.

Zawsze zresztą twierdziłem, że domowe zwierzęta łagodzą obyczaje. W dodatku lepiej, niż muzyka.

......

I dlatego proszę, nawet tu: - bierzcie je z ulic, schronisk i przytułków, oraz zabierajcie je złym ludziom.

A one się Wam pięknie odwdzięczą.

 

17 godzin temu, gitarrra napisał:

Sherif...bo to fajne forum jest i fajni ludzie na nim.😀

 

17 godzin temu, Bezlitosna Niusia napisał:

He, he...🤪

Suczka to też piesek.

😃🐕

 

17 godzin temu, Marcinus napisał:

Muszę zdementować, to jest suczka 🙂 . A co do reszty, to z grzeczności nie będę zaprzeczał 😛 

P.S. Z Jacka też jest SUPER Gość.

 

17 godzin temu, gitarrra napisał:

No przeca napisałem..."Marcinus....jesteś WIELKI👍"😀

A małe pieski są bardzo fajne👍

 

Nie trollujcie tematu w czasie gdy jest prowadzona rozmowa.

Yes It Is GIF

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Espectro napisał:

możesz jako user post zgłosić i zaczekać, aż zgłoszenie rozpatrzy inny moderator. Skoro jesteś pewny swojej racji, to Twoje zgłoszenie na pewno zostanie rozpatrzone tak samo, jak Ty byś to zrobił. Więc w czym problem?

No w tym ,że :

twój wpis już zniknął ( wiec nie masz się na co powołać )

- już zaliczyłeś karę punktową albo bana więc nie możesz swobodnie pisać aby się nie narazić na kolejne konsekwencje postrzegane jako obraza lub nękanie moderatora lub administratora ( mnie taki zaszczyt spotkał gdy naciskałem na rozpatrzenie sprawy )

- temat ginie w mrokach dziejów bo administrator ,, zapomina " albo jest na urlopie albo ,, ma dużo spraw " 

Ogólnie - ściema .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, arturp napisał:

Ogólnie - ściema .

1. Administracja i moderacja ma zawsze rację.

A co jak by się okazało że moderacja nie miała racji?
Wtedy patrz pkt. 1.   

Chciałbyś by twoją sprawę rozwiązano według tego schematu?
Moją tak rozwiązano.....było minęło.  ;(
Cieszy mnie tylko to, że taka "sprawiedliwość" dotyka nie tylko jednej opcji, bo bywało że za napisanie kilku słów prawdy o pracy moderacji doświadczało się wielomiesięcznego specjalnego traktowania skutkującego regularnymi banami.   🙂

2 godziny temu, bubusia napisał:

A jak inny moderator, ze tak powiem, tobie przychylny swiatopogladowo, robil dokladnie to samo, to powiedz nam, gdzie wtedy byles.

Pamiętam te czasy, zajęty był wtedy DIY bardziej niż teraz, daj mu spokój....  😉 
 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
26 minut temu, arturp napisał:

No w tym ,że :

twój wpis już zniknął ( wiec nie masz się na co powołać )

- już zaliczyłeś karę punktową albo bana więc nie możesz swobodnie pisać aby się nie narazić na kolejne konsekwencje postrzegane jako obraza lub nękanie moderatora lub administratora ( mnie taki zaszczyt spotkał gdy naciskałem na rozpatrzenie sprawy )

- temat ginie w mrokach dziejów bo administrator ,, zapomina " albo jest na urlopie albo ,, ma dużo spraw " 

Ogólnie - ściema .

Jeżeli kwestie są o ukryty wpis to należy pisać do administracji wraz z opisem i linkami do tematu.

Pisanie w temacie do moderacji : "dlaczego otrzymałem restrykcje" i kilka epitetów nie wnosi nic i odbierane jest jako atak na moderacje. W takowych sprawach pisze się do administracji lub w temacie (tym) w sposób normalny i bez unoszenia się. Pisze się z zapytaniem dlaczego i czy moderacja może wyjaśnić. (Nie musi bo wszystko jest w sekcji informacja dla użytkownika).

Jaki temat ginie ? Byłem chwilę na urlopie choć i tak odpisywałem na wiadomości pw i maile a wyciąga sie że nikogo nie ma i nic się nie dzieje.

Ogólnie to męczenie tego samego przez długi już czas a realia i odpowiedzi były podawane wielokrotnie.

 

9 minut temu, Maju napisał:

Cieszy mnie tylko to, że taka "sprawiedliwość" dotyka nie tylko jednej opcji, bo bywało że za napisanie kilku słów prawdy o pracy moderacji doświadczało się wielomiesięcznego specjalnego traktowania skutkującego regularnymi banami.   🙂

To nie temat od opisywania pracy moderacji i wciskania epitetów pod ich adresem.

Jeżeli ma się zastrzeżenia co do pracy moderacji należy zgłosić takowy fakt do administracji po przez formularz kontaktowy lub do mnei bezpośrednio na pw. fakt spraw przybywa sporo od zwykłej prośby o wyedytowanie wpisu aż po inne bardziej rozbudowane gdzie trzeba przeczytać cały temat aby cokolwiek zrozumieć itd.

 

 

" sprawy moderacyjne" nie oznacza że jest to temat do publicznego obrażania czy też wytykania błędów moderacji.

Temat służy jako miejsce do rozmowy i pytań jeżeli takowe są.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Maju napisał:

Chciałbyś by twoją sprawę rozwiązano według tego schematu?
Moją tak rozwiązano.....było minęło.  ;(

O ! A już myślałem ,że tobie się udało . To byłby dobry znak . Czyli miało być dobrze a wyszło jak zwykle  .

7 minut temu, Espectro napisał:

należy pisać do administracji

To my wiemy i zgłaszamy , nawet w tym wątku piszemy aby nie umknęło uwadze administratora i innych moderatorów . Ale ile z tego wynika ? Kto zawala sprawę ? To kto tu nie wykonuje swoich obowiązków i łamie regulamin forum ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
41 minut temu, arturp napisał:

- temat ginie w mrokach dziejów bo administrator ,, zapomina " albo jest na urlopie albo ,, ma dużo spraw " 

 

Proszę napisać jaki to temat i który do mnie na PW. 

Każda niezałatwiona sprawa po myśli użytkownika jest sprawą niezałatwioną i nadal czekającą ?? 

 

4 minuty temu, arturp napisał:

Ale ile z tego wynika ? Kto zawala sprawę ? To kto tu nie wykonuje swoich obowiązków i łamie regulamin forum ? 

W jaki sposób łamie regulamin i kto. ? 

Takie sprawy prosze zgłaszać po przez formularz kontaktowy. 

To nie miejsce gdzie powinno się wypisywać domniemanie złamania regulaminu przez moderatora.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bubusia napisał:

A jak inny moderator, ze tak powiem, tobie przychylny swiatopogladowo, robil dokladnie to samo...

(Parafrazując powiedzenie) skoro złodziej Kalemu ukraść krowa, to gdy Kali ukraść krowa to nie jest złodziej? Nie kolego, każdy za własne czyny odpowiada.

-----

1 godzinę temu, Espectro napisał:

Nie po swojemu a względem regulaminu.

Niby tak. Jednak ewidentnych przypadków łamania Regulaminu, obstawiam że jest niewiele. Userzy raczej starają się przedstawiać swoje zdanie, ale w upierdliwej formie, tuż przed granicą. Ocena czy jest już tuż za granicą bywa trudna i niejednoznaczna (wystarczy wspomnieć idiotę w códzysłowie sprzed kilku dni).

24 minuty temu, Espectro napisał:

" sprawy moderacyjne" nie oznacza że jest to temat do publicznego obrażania czy też wytykania błędów moderacji.

Wypowiadając się na publicznym forum dyskusyjnym, poddajemy swoją wypowiedź pubicznej dyskusji. Nikt nie jest nieomylny, więc jak moderator publicznie palnie bzdurę dotyczącą pełnionej przez niego funkcji, to powinien mieć na tyle honoru, by publicznie przyznać się do błędu a za sprostowanie podziękować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Espectro napisał:

Szuka się ciągle nowych moderatorów bo pracy czasami jest sporo.

Bardzo chętnie... tylko ja nie pasuję do linii partii, żadnej partii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, bubusia napisał:

Oczywiscie inny moderator, ten przychylny swiatopogladowo, zadnemu nigdy nie przeszkadzal. Cenzura tak, ale tylko taka, ktora nam pasuje. To sie nazywa hipokryzja w czystej formie.

W ogóle skąd pomysł, ze moderator nie ma poglądów politycznych? Problem w tym, że pewnie ma niewłaściwe...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
2 godziny temu, szymon1977 napisał:

Bardzo chętnie... tylko ja nie pasuję do linii partii, żadnej partii.

Łooo matko, nadchodzi koniec, koniec tego forum ...

😵

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, arturp napisał:
3 godziny temu, Maju napisał:

Chciałbyś by twoją sprawę rozwiązano według tego schematu?
Moją tak rozwiązano.....było minęło.  ;(

O ! A już myślałem ,że tobie się udało . To byłby dobry znak . Czyli miało być dobrze a wyszło jak zwykle  .

Dokładnie.....mało tego że wyszło jak zwykle, ale jak widać niżej poszło już w niepamięć.  😉

 

3 godziny temu, Espectro napisał:
3 godziny temu, Maju napisał:

Cieszy mnie tylko to, że taka "sprawiedliwość" dotyka nie tylko jednej opcji, bo bywało że za napisanie kilku słów prawdy o pracy moderacji doświadczało się wielomiesięcznego specjalnego traktowania skutkującego regularnymi banami.   🙂

To nie temat od opisywania pracy moderacji i wciskania epitetów pod ich adresem.

Jeżeli ma się zastrzeżenia co do pracy moderacji należy zgłosić takowy fakt do administracji po przez formularz kontaktowy lub do mnei bezpośrednio na pw. fakt spraw przybywa sporo od zwykłej prośby o wyedytowanie wpisu aż po inne bardziej rozbudowane gdzie trzeba przeczytać cały temat aby cokolwiek zrozumieć itd.

Drogi Panie skreśliłem tych kilka słów o niegdysiejszej, byłej  moderacji ku przestrodze, by nigdy takie czasy nie wróciły.

Opisałem moją (już załatwioną na PW) sprawę......i wcale nie krytykowałem obecnej moderacji i administracji za to że kompletnie nie znalazłem zrozumienia, wręcz przeciwnie wyraziłem zadowolenie, bo wygląda na to że teraz moderacja popełnia błędy tak samo, równo dla obu stron ideologicznych sporów. 
Jak się nie ma z czego cieszyć to przynajmniej to cieszy.....   😉

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Espectro napisał:

Każda niezałatwiona sprawa po myśli użytkownika jest sprawą niezałatwioną i nadal czekającą ?? 

problem w tym, że jeśli podczas rozmowy na PW oświaczasz , że mod niesłusznie przydzielił punkty deklarujesz ,że Twoim zdaniem ostrzeżenie zostaje ale za zero punktów
a tych przyznanych przez moda punktów nie zdejmujesz i nie wyjaśniasz dlaczego  to tracisz autorytet

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie, ze jeszcze wam nie przeszlo, mnie np juz przeszlo. Wiadomo, ze mod ochotnik bedzie mial swoje poglady i jak bedzie mu sie nudzilo, to zawsze cos napisze, cos co sie nie spodoba jednym lub drugim. Tak tutaj juz jest.

Zapominacie, ze tutaj nikt nie chce byc modem. No bo i po co, po kiego. Takze dajcie zyc. Zajmijcie sie czyms pozyteczniejszym.

No chyba, ze Szymon, widze, ze ma ochote. Jest w miare bezstronny. Jestem za jego kandydatura na moda.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Jacchusia napisał:

W ogóle skąd pomysł, ze moderator nie ma poglądów politycznych? Problem w tym, że pewnie ma niewłaściwe...

Pieprzysz jak zwykle.

Kolega misiomor ma poglądy radykalnie odmienne od moich na większość tematów. Nie raz i nie dwa prawdę mówiąc trochę mnie poniosło i byłem wobec niego niezbyt uprzejmy. A było to również dawno temu gdy można było sobie mocno pofolgować. I co? Nic. Żadnych punktów, nawet najdrobniejszej sugestii że może zadziałać jako moderator nie było.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, bubusia napisał:

Dziwi mnie, ze jeszcze wam nie przeszlo, mnie np juz przeszlo.

problem w tym,że jakakolwiek dyskusja z modem,który ma diametralnie odmienne poglądy

jest popełnieniem seppuku bo nieustepliwość w argumentacji podnosi cisnienie i np moderator nie wytrzymuje i obraża ,zwrócenie niezbyt delikatnie uwagi na  ten fakt

kończy się wyedytowaniem posta moderatora przez niego samego w celu usuniecia  obrażliwych treści ale ten kogo moderator obraził dostaje ostrzeżenie i punkty za zwrócenie uwagi

nie będę nawet pytał czy mod sam sobie tez punkty przyznał 🙂

dlatego od tamtego momentu może sobie do mnie pisać na Berdyczów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Jaro_747 napisał:

Pieprzysz jak zwykle.

Kolega misiomor ma poglądy radykalnie odmienne od moich na większość tematów. Nie raz i nie dwa prawdę mówiąc trochę mnie poniosło i byłem wobec niego niezbyt uprzejmy. A było to również dawno temu gdy można było sobie mocno pofolgować. I co? Nic. Żadnych punktów, nawet najdrobniejszej sugestii że może zadziałać jako moderator nie było.

No wiesz, mozna uznac, ze to Ty pieprzysz, zreszta jak zwykle. Misiomor to wyjatek i nie o takich modach tutaj mowa.

5 minut temu, slawek.xm napisał:

problem w tym,że jakakolwiek dyskusja z modem,który ma diametralnie odmienne poglądy

jest popełnieniem seppuku bo nieustepliwość w argumentacji podnosi cisnienie i np moderator nie wytrzymuje i obraża ,zwrócenie niezbyt delikatnie uwagi na  ten fakt

kończy się wyedytowaniem posta moderatora przez niego samego w celu usuniecia  obrażliwych treści ale ten kogo moderator obraził dostaje ostrzeżenie i punkty za zwrócenie uwagi

nie będę nawet pytał czy mod sam sobie tez punkty przyznał 🙂

dlatego od tamtego momentu może sobie do mnie pisać na Berdyczów

Jedynym rozwiazaniem sa moderatorzy typu misiomor, ktorych generalnie nie ma, albo profesjonalni. Ewentualnie zakaz udzialu w watkach. Tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
Godzinę temu, slawek.xm napisał:

problem w tym, że jeśli podczas rozmowy na PW oświaczasz , że mod niesłusznie przydzielił punkty deklarujesz ,że Twoim zdaniem ostrzeżenie zostaje ale za zero punktów
a tych przyznanych przez moda punktów nie zdejmujesz i nie wyjaśniasz dlaczego  to tracisz autorytet

Jeżeli ustaliłem iż punkty zdejmę a tego nie zrobiłem to możliwe że zapomniałem.

Jeżeli dobrze pamiętam to chodziło o jeden punkt. I po wnikliwym dochodzeniu wyszło że jednak należał się. 

Możliwe ale sprawa jest dość stara. (przynajmniej na moim PW)

 

 

4 godziny temu, szymon1977 napisał:

Wypowiadając się na publicznym forum dyskusyjnym, poddajemy swoją wypowiedź pubicznej dyskusji. Nikt nie jest nieomylny, więc jak moderator publicznie palnie bzdurę dotyczącą pełnionej przez niego funkcji, to powinien mieć na tyle honoru, by publicznie przyznać się do błędu a za sprostowanie podziękować.

Jeżeli tak to sam za to odpowiada. Mówię że nie jest to temat do wypisywania żali do moderacji za otrzymane restrykcje. 

Jeżeli ktoś chce się odwołać to do wyższej instancji tak jak w życiu.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Espectro napisał:

Jeżeli ustaliłem iż punkty zdejmę a tego nie zrobiłem to możliwe że zapomniałem.

Jeżeli dobrze pamiętam to chodziło o jeden punkt. I po wnikliwym dochodzeniu wyszło że jednak należał się. 

Możliwe ale sprawa jest dość stara. (przynajmniej na moim PW)

 

 

chodziło o to , że mój wpis iż należy walczyć z ideologią lgtb zostal oceniony na 3p

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
4 godziny temu, szymon1977 napisał:

Bardzo chętnie... tylko ja nie pasuję do linii partii, żadnej partii.

Tym lepiej. Bez stronność to cecha pożądana. Ale i tak po pewnym czasie powiedzą wiele o Tobie i o ocenach jakie wydajesz.

🙂

 

Godzinę temu, Maju napisał:

za to że kompletnie nie znalazłem zrozumienia

Żądanie ukarania strony przeciwnej to nie zrozumienie. A brak zrozumienia samej sytuacji i tematyki jakiej się podejmują Państwo w temacie.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
Godzinę temu, bubusia napisał:

ze mod ochotnik bedzie mial swoje poglady i jak bedzie mu sie nudzilo, to zawsze cos napisze, cos co sie nie spodoba jednym lub drugim. Tak tutaj juz jest.

Mod ochotnik to bardzo słaby materiał na moderatora. Będzie podświadomie miał jednak władze i poczucie. 

Mod musi być przymusowo dodany do grona i najlepiej aby to była osoba mająca wiele czasu i cierpliwości.

 

 

59 minut temu, slawek.xm napisał:

kończy się wyedytowaniem posta moderatora przez niego samego w celu usuniecia  obrażliwych treści ale ten kogo moderator obraził dostaje ostrzeżenie i punkty za zwrócenie uwagi

Nigdy tak nie było. Edytuje się wpisy jeżeli w 99% są poprawne ale wymsknie się komuś epitek albo brzydko się wyrazi.

Nie są edytowane po to aby obrażać jedną lub drugą ze stron. W wielu przypadkach użytkownik sam prosi o wyedytowanie wpisu.

Jeżeli bywały takie przypadki to prosze podać kiedy mniej więcej a sprawdzę to.

Zastrzegam iz administracja ma pełne listy poczynań moderatorów i każdego z użytkowników widoczne sa jasne zmiany w wpisach i krokach jakie sa wykonywane na całym forum. Staram się tam dość często zaglądać i oceniać samemu czy kroki jakie podejmują moderatorzy są właściwe (Jeżeli chcecie to mogę kawałek pokazać na swoją obronę.)

Padają tu oszczerstwa na które nie pozwolę. Koniec 

9 minut temu, slawek.xm napisał:

chodziło o to , że mój wpis iż należy walczyć z ideologią lgtb zostal oceniony na 3p

Ten niewinny wpis: "ideologię lgbt należy tępić wszędzie zawsze i każdymi godziwymi środkami" ? 

Chyba to jest żart ? Nawoływanie do nienawiści to nic takiego ? to dokładnie te 3 pkty.

 

7 minut temu, soundchaser napisał:

Panowie - nie lepiej zbierać punkty w Biedronce, albo na stacji benzynowej? 😄

Każdy zbiera co lubi.

Gold Rush Money GIF by Discovery

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 minut temu, Espectro napisał:
1 godzinę temu, Maju napisał:

za to że kompletnie nie znalazłem zrozumienia

Żądanie ukarania strony przeciwnej to nie zrozumienie. A brak zrozumienia samej sytuacji i tematyki jakiej się podejmują Państwo w temacie.

 

Proszę mi pozwolić zacytować fragment naszej rozmowy na PW a udowodnię Panu że nie tylko nie żądałem kary dla strony przeciwnej a więcej, nie chciałem nawet tego żeby mi Pan punkt karny anulował.

Napisałem tam też niemal dokładnie to co tu wytłuściłem.
Skoro nas się tak traktuje  wygląda na to że długo jeszcze zdania nie zmienię.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
1 minutę temu, Maju napisał:

Proszę mi pozwolić zacytować fragment naszej rozmowy na PW a udowodnię Panu że nie tylko nie żądałem kary dla strony przeciwnej a więcej, nie chciałem nawet tego żeby mi Pan punkt karny anulował.

Był jeden taki przypadek. A chciałem zauważyć że rozmowa trwała przez kilka stron.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.