Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Espectro napisał:

Nie rozumiem. 

Przecież to proste, logiczne pytanie.
Skoro ta numeracja nie uwzględnia postów osób ignorowanych to (według mnie) niczemu ona służyć nie może.

A jeżeli czemuś (o czym nie wiem) służy to dlatego zadałem to pytanie by się o tym dowiedzieć....

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
6 minut temu, Maju napisał:

Przecież to proste, logiczne pytanie.
Skoro ta numeracja nie uwzględnia postów osób ignorowanych to (według mnie) niczemu ona służyć nie może.

A jeżeli czemuś (o czym nie wiem) służy to dlatego zadałem to pytanie by się o tym dowiedzieć....

 

Numeracja którą się widzi po prawej na górze postu jest wylko sugerowaną wartością kolejnego wpisu w temacie.

Faktyczny numerek wpisu jest po najechaniu na tą liczbę. Numeracja nie uwzględnia ukrytych bo i dlaczego by miała ? Czy jest odwrotnie ? 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Espectro napisał:

Numeracja nie uwzględnia ukrytych bo i dlaczego by miała ? Czy jest odwrotnie ? 

Każdy kto kogoś ignoruje (na Bocznicy to częste) ma inną numerację która automatycznie się zmieni gdy zaprzestanie się ignorowania.....po co to komu???
Wprowadza to tylko chaos, bo nieświadomi takiej sytuacji mogą w dobrej wierze podać komuś nr. posta nie zdając sobie sprawy że on pod tym numerem u innej osoby może być coś zupełnie innego.....

Przypomnę że nadal nie dostałem odpowiedzi na pytanie do czego te numeracja jest potrzebna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
Teraz, Maju napisał:

Wprowadza to tylko chaos, bo nieświadomi takiej sytuacji mogą w dobrej wierze podać komuś nr. posta nie zdając sobie sprawy że on pod tym numerem u innej osoby może być coś zupełnie innego.....

Wielokrotnie było o tym że ta liczba dla każdego znaczy coś innego. Najlepiej dać link do wpisu.

W oryginalnej wersji systemu wogle zrezygnowano z tego zabiegu zaś pokazywanie faktycznej liczby / numerka wpisu mija się z celem gdyz jest to liczba #5565562 a to już trochę. Generalnie nie wiem czy przypadkiem przy przenoszeniu tematów do archiwum sprawa nie dzieje sie po raz kolejny. Czyli przelicza się na nowo wpisy. 

Prosze podawać linki. Np Pana wpis u mnie to #30700  a faktyczny numerek to #5565562

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Espectro napisał:

Najlepiej dać link do wpisu.

Wiem.

Dlatego napisałem że taka numeracja nie ma żadnego sensu, skoro ja podaję jakiś numer a u Pana jest inny a u np. Bobcata jeszcze inny niż u mnie, bo pamięta Pan że mamy założonego wzajemnego ignora na swoje wpisy.

Nie wspomnę o tym że ktoś kto to czyta (z zewnątrz)  ma jeszcze inny numer.

Nadal nie podał mi Pan czemu ma (poza tym o czym piszemy) służyć, to dowód na to że taka numeracja bez uwzględnienia wpisów osób ignorowanych tak naprawdę niczemu nie służy.   🙂

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
Godzinę temu, Maju napisał:

Nadal nie podał mi Pan czemu ma (poza tym o czym piszemy) służyć, to dowód na to że taka numeracja bez uwzględnienia wpisów osób ignorowanych tak naprawdę niczemu nie służy.   🙂

Użytkownicy się przyzwyczaili do tej funkcji dlatego też została w jakimś stopniu zreanimowana.

A służy temu aby odróżnić wpis nr 1 od wpisu nr 10 w temacie. 

 

I podaje przyblizone wartości wpisów w pojedyńczym temacie.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sposób działania rosyjskiej fabryki trolli Cyber Front Z został zdemaskowany - poinformowało brytyjskie ministerstwo spraw zagranicznych. Jak podkreślił resort, grupa "zalewa media społecznościowe kremlowską propagandą". Ministerstwo zapowiedziało, że wyniki raportu zostaną przekazane właścicielom platform mediów społecznościowych.

 

Czy AS coś już dostało w tej materii?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
2 minuty temu, toptwenty napisał:

Sposób działania rosyjskiej fabryki trolli Cyber Front Z został zdemaskowany - poinformowało brytyjskie ministerstwo spraw zagranicznych. Jak podkreślił resort, grupa "zalewa media społecznościowe kremlowską propagandą". Ministerstwo zapowiedziało, że wyniki raportu zostaną przekazane właścicielom platform mediów społecznościowych.

 

Czy AS coś już dostało w tej materii?

ps. forum to nie platforma mediów społecznościowych w formie 1-1 opisanej z definicji. 

facebooki itd są pełne tego jednej jak i drugiej strony. Jest tego tyle że wręcz podają nagrania z gier i symulatorów jak to rosyjska strona dobrze sobie radzi ale i tak samo z strony ukraińskiej. 

U nas na forum raczej staramy sie takie fejkowe wpisy i linki ukrywać ale nikt nie jest wszechwiedzący i troche tego mogło także tutaj przepłynąć. 

Bardzo prosze o zgłaszanie takich wpisów i dodanie opisu w samym zgłoszeniu.

 

ps. pisma nie dostaliśmy.

 

no i nie zauważyłem tej grupy co miałaby siać propagandę. A przynajmniej nei są to nowe konta. W 90% mamy opisanych takich userów.

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Espectro napisał:

służy temu aby odróżnić wpis nr 1 od wpisu nr 10 w temacie. 

Aha.....   :))

To ja nawet bez numeracji potrafię......gorzej gdy ta numeracja idzie w dziesiątki tysięcy i każdy może ją mieć inną.

Idąc tym tropem to może się tak zdarzyć (gdy się ignoruje bardzo płodnego użytkownika) że i numery stron podawane orientacyjnie mogą się nam nie zgadzać.....dobrze kombinuję?  😉

Problem w tym że nie wszyscy mają tego świadomość.....poda mi ktoś że na stronie tej i tej znajdę to o co pytam.....i szukaj, tatka latka.   :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
29 minut temu, Maju napisał:

Aha.....   :))

To ja nawet bez numeracji potrafię......gorzej gdy ta numeracja idzie w dziesiątki tysięcy i każdy może ją mieć inną.

Idąc tym tropem to może się tak zdarzyć (gdy się ignoruje bardzo płodnego użytkownika) że i numery stron podawane orientacyjnie mogą się nam nie zgadzać.....dobrze kombinuję?  😉

Problem w tym że nie wszyscy mają tego świadomość.....poda mi ktoś że na stronie tej i tej znajdę to o co pytam.....i szukaj, tatka latka.   :)))

To samo z moderacją. Gdy user pisze #22332 wpis. I koniec nawet nie podaje tematu.

Ok. Pomyślimy nad tym aby to ujednolicić. 
Czyli rozumiem że gdy wpis jest ukryty u Pan go nie widzi to numeracja ma być na niego nadawana ?
 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Espectro napisał:

Czyli rozumiem że gdy wpis jest ukryty u Pan go nie widzi to numeracja ma być na niego nadawana ?

Każdy post który jest w temacie (oprócz tych bezpowrotnie usuniętych przez moderację) powinien mieć swój numer, niezależnie od tego czy ktoś wpisy jakiego forumowicza ignoruje, to chyba logiczne.

Normalne też byłoby informowanie z jakiego powodu nakładane są bany na temat......rozumiem że komuś tu się może nie podobać że nazywam biednymi ludźmi tych którzy muszą używać kłamstw by w rzeczonym temacie zaistnieć......może tu panują inne standardy, to w takim razie o nich też powinno się użytkowników informować.  😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Aktualnie nie możesz dodawać odpowiedzi w tym temacie.

Blokada pisania do : 3 Maja 2022"

To napisać potrafią, ale za co mnie ten zaszczyt spotkał, już nie?  😉
Nie żebym do jutra bez kontaktu z nimi nie wytrzymał, ale chodzi o zasady no i  kto pyta nie błądzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 godzin temu, toptwenty napisał:

Sposób działania rosyjskiej fabryki trolli Cyber Front Z został zdemaskowany - poinformowało brytyjskie ministerstwo spraw zagranicznych. Jak podkreślił resort, grupa "zalewa media społecznościowe kremlowską propagandą". Ministerstwo zapowiedziało, że wyniki raportu zostaną przekazane właścicielom platform mediów społecznościowych.

 

Czy AS coś już dostało w tej materii?

Skończ już z tą obsesją...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boisz się, że pozbawią cię pracy, panie specu od teorii spiskowych i siania dezinformacji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maju napisał:

tylko dlatego że ich obsesje podzielają ci którzy trzymają rękę na przycisku od blokady??

Zgłosiłem atak na moderację .  Ciekawe ,że jak ty zostajesz ukarany to sugerujesz stronniczość moderatorów czyli ich obrażasz i deprecjonujesz ich działania . Czyli tobie wolno więcej ? Ja wiem ,że kościół ma specjalne ,, prawa" ale ty chyba nie jesteś księdzem . 🤣

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Atakiem na moderację nie jest zadawanie pytań, UZASADNIONYCH pytań!!!

Pamiętam jakie poglądy głosili w tym temacie niektórzy z moderatorów, jak jeden z nich w nim mnie jeszcze rok temu atakował.....już to pytanie zniknęło, czyżbym miał jednak rację?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pier...   co tu się dzieje 

Jak wydaje sie że  juz nic głupszego nie można  napisać to zaraz ktoś  wyskakuje i przebija  poprzednika 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Maju napisał:

Atakiem na moderację nie jest zadawanie pytań, UZASADNIONYCH pytań!!!

No przecież atakiem i nienawiścią nazywasz zadawanie niewygodnych pytań o działanie kościołów . Spokojnie , jeszcze nie weszły  w życie pomysły pana Ziobro aby o kościele można było mówić tylko dobrze . Pospieszyłeś się .

Czego nie rozumiesz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pospieszyłeś się z tą nieprawdą, bo to co piszesz nawet nie jest półprawdą

 

Godzinę temu, costa brava napisał:

wydaje sie że  juz nic głupszego nie można  napisać to zaraz ktoś  wyskakuje i przebija  poprzednika 

Najciekawsze że znikają wpisy wyśmiewające te insynuacje gdzie coś bez sensu piszą o pozbawieniu pracy, teoriach spiskowych.

Dlaczego nie te które wymieniłem, gdzie coś o byciu księdzem się pisze a te gdzie zadaję poważne pytanie do decydentów tego forum....daruj nie wiem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, arturp napisał:

No przecież atakiem i nienawiścią nazywasz zadawanie niewygodnych pytań o działanie kościołów . Spokojnie , jeszcze nie weszły  w życie pomysły pana Ziobro aby o kościele można było mówić tylko dobrze . Pospieszyłeś się .

Czego nie rozumiesz ?

 

To, że jakiś smutny wał ma ciągłe pretensje o każde słowo krytyczne wobec katolskiej korporacji, nie znaczy, że mamy wszyscy pokornie zamykać usta.

Wolności słowa i krytyki nikt jeszcze w Polsce nie zakazał (oficjalnie przynajmniej)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez argus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.

Aby uprzedzić ewentualne pretensje o "smutnego wała" - odwołuję się do polskiej klasyki międzywojennej:

Cytat

[...] Smutny wał obronny, wał samotny wiecznej walki bez wytchnienia i poparcia... [...]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) 😉

 

obraz.thumb.png.0f27daf0c60269c7940544731897df5f.png

  

To pasuje jak ulał do naszego tartuffe'a 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez argus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
25 minut temu, argus napisał:

Wolności słowa i krytyki nikt jeszcze w Polsce nie zakazał...

Wolność słowa nie zwalnie nikogo z netykiety, Regulaminu i mnóstwa szczegółowych przepisów prawa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, szymon1977 napisał:

nie zwalnie nikogo z

Nie miej za złe tym którzy swoje niewybredne chamstwo potrafią w taki sposób "ukrywać".....im tylko się wydaje że to tak mądrze i inteligentnie kamuflują swoje ataki, że nikt tego nie zauważy.  😉

Niech sobie to pozostanie, niech każdy widzi do czego prowadzi chorobliwa nienawiść do ludzi i niewiarygodna buta.....jako taki wał ochronny, by inni nie ciągnęli tego OT i  nie szli jego śladami.   :))))

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
35 minut temu, szymon1977 napisał:

Wolność słowa nie zwalnie nikogo z netykiety, Regulaminu i mnóstwa szczegółowych przepisów prawa.

Wolność słowa nie upoważnia nikogo do permanentnego obrażania innych. Aby to robić - niekoniecznie trzeba posiłkować się słownictwem z listy wulgaryzmów czy słów powszechnie uznanych za obelżywe. Niektórzy do mistrzostwa opanowali sztukę obrażania "w białych rękawiczkach". Do tej kategorii (na przykład) zalicza się ustawiczne używanie zwrotu "jacy wy biedni i zmanipulowani jesteście". Po pierwsze: kto komu dał prawo do tego typu wartościowania? Po drugie: na czym miałaby polegać owa "bieda i zmanipulowanie"? Na posiadaniu odmiennego zdania? Czy punktu widzenia, z którym wypowiadający te słowa się nie zgadza? Po trzecie: jest to klasyczna demonstracja pogardy do rozmówcy. 

1 minutę temu, bubusia napisał:

A ten nagle zaczal w dupe moderacji wchodzic, pelen odlot.

Co innego gdy ty zgłaszasz. Wtedy nie jest to włażenie w d..ę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Bobcat napisał:

Wolność słowa nie upoważnia nikogo do permanentnego obrażania innych. Aby to robić - niekoniecznie trzeba posiłkować się słownictwem z listy wulgaryzmów czy słów powszechnie uznanych za obelżywe. Niektórzy do mistrzostwa opanowali sztukę obrażania "w białych rękawiczkach". Do tej kategorii (na przykład) zalicza się ustawiczne używanie zwrotu "jacy wy biedni i zmanipulowani jesteście". Po pierwsze: kto komu dał prawo do tego typu wartościowania? Po drugie: na czym miałaby polegać owa "bieda i zmanipulowanie"? Na posiadaniu odmiennego zdania? Czy punktu widzenia, z którym wypowiadający te słowa się nie zgadza? Po trzecie: jest to klasyczna demonstracja pogardy do rozmówcy. 

Bobik, Ty naprawde nie masz innego zajecia?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Panowie,

To tak aby było sprawiedliwie, od tej pory każdy off top i trolling w "moderacyjnym" = tygodniowy odpoczynek od wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.