Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy
Teraz, toptwenty napisał:

Punkty się nie należą, bo przeoczyliście wyraz INACZEJ.

 

W którym miejscu jest ten (INACZEJ) wyraz w tytule tematu i pierwszym wpisie który to tłumaczy co jest tematyką owego tematu.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Espectro napisał:

W którym miejscu jest ten (INACZEJ) wyraz w tytule tematu i pierwszym wpisie który to tłumaczy co jest tematyką owego tematu.

 

Il Dottore zacytował mój wpis. Proszę spojrzeć.

Czy wolno do kogoś napisać, że jest mądry inaczej?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Teraz, toptwenty napisał:

Il Dottore zacytował mój wpis. Proszę spojrzeć.

Czy wolno do kogoś napisać, że jest mądry inaczej?

Zmienia Pan temat.

 

Ostatni raz Panu odpowiadam. Tematem jest "Chwalimy Polskę" i Pańskie wpisy są nie na temat.

Jeżeli chce Pan pisać na temat to tutaj jest takowy od tego: https://www.audiostereo.pl/topic/159012-gańmy-polskę
Czyli tak jak sam Pan napisał "Ganimy Polskę" =/= "Chwalimy Polskę"

 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.

Chciałem ją pochwalić (inaczej), bo coś się jej wreszcie udało. No, ale trudno się mówi. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwracam się z prośbą o usunięcie wpisu #1831 (poniżej) z wątku "Kolumny aktywne" (zakładka Hi-End), popełnionego przez użytkownika sly30, skoro ktoś usunął mój wpis będący odpowiedzią na w/w, pełen inwektyw, obraźliwych, nieprawdziwych treści i nie na temat

Dziękuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że jeśli pasja, hobby i "nowe pomysły" mają materializować się w postaci kolejnych peanów na temat sieciówek, interkonektów, ramek z kocim żwirkiem, to to nie jest pasja tylko choroba, granicząca z manią. Wskazuje też na to typowa dla nałogowców agresywna rekacja, ponieważ nałogowiec z reguły nie zdaje sobie sprawy z tego czym jest nałóg.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bum1234 napisał:

Dodam tylko, że jeśli pasja, hobby i "nowe pomysły" mają materializować się w postaci kolejnych peanów na temat sieciówek, interkonektów, ramek z kocim żwirkiem, to to nie jest pasja tylko choroba, granicząca z manią. Wskazuje też na to typowa dla nałogowców agresywna rekacja, ponieważ nałogowiec z reguły nie zdaje sobie sprawy z tego czym jest nałóg.

A jednak się za tym stęskniłeś, skoro wróciłeś. Nałóg? 

 🙂

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj bum.

 

O, widze, ze sly znowu sraczki dostal.

Nic nowego:)

W dniu 20.06.2022 o 20:16, bum1234 napisał:

Dodam tylko, że jeśli pasja, hobby i "nowe pomysły" mają materializować się w postaci kolejnych peanów na temat sieciówek, interkonektów, ramek z kocim żwirkiem, to to nie jest pasja tylko choroba, granicząca z manią. Wskazuje też na to typowa dla nałogowców agresywna rekacja, ponieważ nałogowiec z reguły nie zdaje sobie sprawy z tego czym jest nałóg.

hehe, jest forma, good.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze byl ton bon. A kable i tak graja. Tak troche:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, bubusia napisał:

Zawsze byl ton bon. A kable i tak graja. Tak troche:)

Ale to już zwykła chamówa  🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2022 o 19:11, stench napisał:

Sory, banów nikt za friko nie wciska, trzeba sobie na nie zasłużyć.

Nieprawda 😄

Ja w tym wątku dostałem pół miesiąca wakacji Bez Wskazania Za Co… - czyli za nic 🤷‍♂️

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwaliłem Polskę za ograniczenie roli Kk w ostatnim czasie - dostałem punkty za "nie na temat".

To już pochwalić Polski nie można w watku "Chwalimy Polskę"?

Gdzie ją chwalić - w "Gańmy?"

Post oczywiście znikł.😁

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
43 minuty temu, toptwenty napisał:

To już pochwalić Polski nie można w watku "Chwalimy Polskę"?

 

Wpis to czysty tolling a nie chwalenie polski. Trolling waży 3 pkty a wpis nie na temat 1pkt. Poza tym treść jest nie na temat jeżeli wchodzimy w szczegóły. 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Espectro napisał:

Hmm kiedy to było ?

Ciężko dokładnie stwierdzić kiedy to było bo nie dostałem informacji o banie tylko w miejscu na komentarz pod tym wątkiem było info że „wakacjach do połowy czerwca”

Blokadę dostałem w czasie gdy zadałeś mi to pytanie 👇👇

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 61 dniach bana [dziękuję Adminowi] proszę o pomoc . Prześladuje mnie jakiś mocno POkręcony , lub inaczej POszkodowany osobnik . Ciągle mnie podgląda , stawia lajki w starych wpisach i , tak generalnie , to chyba się we mnie zakochał [?] .. Nawet przystojny facet [taki męski NiePOkorny typ] , ale ja jestem lezbijka i mnie to peszy ...Jestem tak zestresowany , że chodzę w majtkach , co bardzo dziwi wszystkie miejscowe koty .

Już mocno ograniczyłem aktywność na Forum , a ten kochaś dalej mnie molestuje . Jestem załamany .

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zmień "2" na "3", może pomoże.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Espectro napisał:

Poza tym treść jest nie na temat jeżeli wchodzimy w szczegóły

A jaki jest temat tego wątku?

Czy nie jest nim pochwała?

I czy ja nie pochwaliłem Polski? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przylazło toto.. POużalało nad sobą jak  3 latka.. strzeliło focha, zawinęło ogon i polazało z powrotem..

Aspirujący do Użytkownika „premium” stały bywalec Bocznicy który od ponad roku zdania złożonego w temacie Audiostereo nie sklecił..  

Nieważne.. bo dzięki takim jest tutaj ruch i content za który płacą reklamodawcy. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
5 godzin temu, Niepokorny napisał:

Zatem ja merytorycznie w sprawach Moderacyjnych
   Prosimy o oznaczenie tych których Bany, punkty i wakacje nie dotyczą.. proponuję:

B - jak Bezkarni

lub 

P - jak protegowani  

Zacząć można od Niusi, Sly, Papa..coś tam - śmiało.. i bez krępacji bo to bardzo Jaskrawe przypadki

Będzie od razu wiadomo dlaczego niektórzy mogą Więcej😉 i nie będzie wówczas Niusia jak za czasów Arkadowskiego i Vlado powoływać się na wspólne cytuję „piwkowanie” 

„Bo co wolno Wojewodzie to nie tobie.. Kasztelanie”

 

Twój staż na forum to 2,5 roku. Zastanawia mnie w takim razie, skąd tak dobrze znasz czasy, w których Vlado z Arkadowskim byli moderatorami? 🙂 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Marcinus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

    Czy Moderatorzy mogą pisać nie na temat 😉 i czy należą się im za to punkty lub choćby oznaczenie „Wojewoda” ?

Oto jest Pytanie.. 🤔

Za czasów samowolki i bardzo stronniczych osądów wymienionych przez Ciebie jegomości wyrzuconych zostało wielu zarówno użytkowników oraz cennych dla świata Audio konstruktorów jak choćby p Piotr z Audiosynergii.. - Niektórzy wrócili. 

Zatem staż mam dłuższy od ciebie i pamiętam tu rzeczy o których tobie się nie śniło 🙈
   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mi wytłumaczy dlaczego dostałem ostrzeżenie za wpis na temat węgla, który to temat nie rozpocząłem i nie ja ciągnę temat problemów z węglem w tym wątku? Czyżby zacytowanie Janusza Kowalskiego o potędze Polski w węglu było jakimś faux pas? 

Proszę tylko nie podawać wyjaśnienia typu "nie na temat", bo to znam 😉

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może czas dojrzał, żeby przywrócić znakomite rozwiązanie z przeszłości?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Less is more

Everything Should Be Made as Simple as Possible, But Not Simpler ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to właśnie się dzieje. 
Niewygodne wpisy choć na Temat są usuwane a autorów banuje. 

Wulgarne i trollujące  Kolesiostwo  zostawia i klepie po ramieniu choćby smarowali nie na temat.  
   Tak nigdy nie będzie konsensusu, ale pewnie o to chodzi..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Niepokorny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
3 godziny temu, Niepokorny napisał:

Zatem staż mam dłuższy od ciebie i pamiętam tu rzeczy o których tobie się nie śniło 🙈
   

Czyli przyznajesz się do łamania regulaminu (multikonto/klon), za co w tym wypadku grozi dożywotni ban?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Jest takie powiedzenie że: jak sie chce psa uderzyć to kij pod ręką zawsze się znajdzie.. i ty to właśnie robisz 😉

Słaby jesteś merytorycznie za to jesteś pożyteczny bo „służalczą masz postawę”. Kompletnie nie różnisz się od tych których przed tobą wyrzucono i skończysz jak oni. Nie ma to dla mnie żadnego znaczenia czy tego tu doczekam czy też nie.. na szczęście są fora branżowe które nie żyją z ruchu na Bocznicy.

Zaganiam cię do narożnika w temacie Waszych/moderacji nadużyć oraz uskutecznianego Kolesiostwa.. 

Nie posiadasz zarówno kompetencji na bycie Moderatorem jak i argumentów przeciw moim a jedyne co masz to nadaną „władzę karania”

Czy to atak na Moderację ?

Moim zdaniem bezwzględna Krytyka.. Czyń swoją powinność 😉👋

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.