Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo proszę o zdjęcie z mojego profilu opisu "Branża". Nadana została przez McGywer'a. Mam nadzieję, że nie muszę tłumaczyć, że została nadana złośliwie, bo tak, tylko dla tego, że podałem link do swojej aukcji allegro.

Oczywiście reguła McBruma dotyczyła wyłącznie mojego konta. Innych już nie dotyczyła.

Będę wdzięczny.

Pozdrawiam.

Marcin.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, slawek.xm napisał:

kij i marchewka to

to też

marchewka.jpg.e2591da1ff28dd9921ca22e10ab73e9b.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
5 godzin temu, mzawek napisał:

Na forum audiostereo można jawnie namawiac do terroryzmu antypolskiego i przemocy. Jak ktoś sie temu sprzeciwi dostaje bana za prowokacja i ataki personalne. 

A jak się to objawia ? 

31 minut temu, qqrydza napisał:

Bardzo proszę o zdjęcie z mojego profilu opisu "Branża". Nadana została przez McGywer'a

Nadawane było z mojej ręki. 

 

5 godzin temu, mzawek napisał:

Na forum audiostereo można jawnie namawiac do terroryzmu antypolskiego i przemocy. Jak ktoś sie temu sprzeciwi dostaje bana za prowokacja i ataki personalne. 

Czemu na koncie ma Pan tyle ataków personalnych i wyzwisk przez ostatnie kilka dni.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, Espectro napisał:

Nadawane było z mojej ręki

O, ciekawe.

Bardzo proszę o usunięcie tego opisu ponieważ nie jestem osobą z nią związaną.

Jeśli coś wystawiam to jako osoba prywatna.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
57 minut temu, Espectro napisał:

A jak się to objawia ? 

Nadawane było z mojej ręki. 

 

Czemu na koncie ma Pan tyle ataków personalnych i wyzwisk przez ostatnie kilka dni.

 

Jakie wyzwiska ? Komplementy bardziej 😊. Ataki personalne ? Wymiana poglądów. Demokracja. Pan Moderator sie pyta czym sie objawiaja dywagacje i zachęty  do aktu terroru obcymi rękoma przeciwko Polakom ? Prosze poczytać ...Dziwi mnie najbardziej jednak że ktoś donosi jak mały chlopczyk na nie pasujacy mu wpis lub post. I mam zakaz pisania. Prosze o anulowanie tej dotkliwej kary 😊.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Grundig High Fidelity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wątek "Humor i satyra polityczna" - dlaczego pomimo zgłoszenia tolerujecie w wątku "polityka" wpisy, w których autor nie pusze ani słowa, abcałość to memy polityczne, ale odnoszące się do poruszanych w dyskusji zagadnień?

22 minuty temu, mzawek napisał:

Pan Moderator sie pyta czym sie objawiaja dywagacje i zachęty  do aktu terroru obcymi rękoma przeciwko Polakom ?

Też jestem ciekaw - zacytujesz lub podlinkujesz?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
4 minuty temu, szymon1977 napisał:

dlaczego pomimo zgłoszenia tolerujecie w wątku

Szymonie, wyłącznie dlatego, że to nie Ty jesteś od wydawania poleceń i ustalania zasad na forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Nikt die powinien nikogo zmuszać do czytania wpisów półgłówków czy pieniaczy.

A kto Cię zmusza? Widzisz nick to nie czytaj, omijaj...po co blokować?
I tak czytasz często wpisy osoby ignorowanej jeśli ktoś inny je zacytuje.
Funkcja "ignoruj" trochę traktowana jest jak wymierzenie kary nielubianemu forumowiczowi, bo najczęściej blokujący chętnie informują swoich wrogów o tym, że "idą do śmieci".

14 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Pieprzysz głupoty o rzeczach których nie rozumiesz.

Z całym szacunkiem Ty też. Najczęściej w wątku covidowym - nie napisałeś tam nigdy nic mądrego, oprócz wiecznego dopatrywania się spisków w prawdzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Marcinus napisał:

Szymonie, wyłącznie dlatego, że to nie Ty jesteś od wydawania poleceń i ustalania zasad na forum.

Moim zdaniem post łamie Regulamin bo jest OT i w niewłaściwym wątku - jeśli Twoim zdaniem taki post jest ok to po prostu to napisz, bo na razie brzmisz jak typowa zaczepka @Bobcat- a, a nie od tego jest ten wątek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, szymon1977 napisał:

Jest wątek "Humor i satyra polityczna" - dlaczego pomimo zgłoszenia tolerujecie w wątku "polityka" wpisy, w których autor nie pusze ani słowa, abcałość to memy polityczne, ale odnoszące się do poruszanych w dyskusji zagadnień?

Też jestem ciekaw - zacytujesz lub podlinkujesz?

Oto wpis . Bardzo agresywny . 

 

A to proste. Oni się ich po prostu panicznie boją. Jest tylko kwestią czasu jak przy jakiejś okazji, ukraińskie byczki się wkurzą na kacapskie onuce, skrzykną, spuszczą im regularne bęcki i się skończy chojrakowanie. A do tego byczków u nas dużo, dużo więcej niż konfederastów, a i wp***dol umieją spuścić fachowo...

Mówiąc szczerze, to mam kontakt z wieloma Ukraińcami i znam paru konfederastów amatorów. Tak się zastanawiam czy by nie przedsięwziąć jakiś kroków. W końcu będzie to działanie ze wszech miar patriotyczne. Nieprawdaż? 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mzawek

Grundig High Fidelity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
4 minuty temu, szymon1977 napisał:

nie od tego jest ten wątek

Ten wątek również nie służy do "gorzkich żali".  

Jeśli już zgłaszasz hurtowo wpisy, to bardzo proszę popracuj nad formą tych zgłoszeń. Nie jesteśmy Twoimi podwładnymi. 

P.S. Memy są o tematyce politycznej, więc pozostaną tam, do czasu jak Administracja nie postanowi inaczej.

4 minuty temu, mzawek napisał:

Oto wpis . Bardzo agresywny . 

 

A to proste. Oni się ich po prostu panicznie boją. Jest tylko kwestią czasu jak przy jakiejś okazji, ukraińskie byczki się wkurzą na kacapskie onuce, skrzykną, spuszczą im regularne bęcki i się skończy chojrakowanie. A do tego byczków u nas dużo, dużo więcej niż konfederastów, a i wp***dol umieją spuścić fachowo...

Mówiąc szczerze, to mam kontakt z wieloma Ukraińcami i znam paru konfederastów amatorów. Tak się zastanawiam czy by nie przedsięwziąć jakiś kroków. W końcu będzie to działanie ze wszech miar patriotyczne. Nieprawdaż? 🙂

Ten post podpada pod kilka punktów regulaminu.

Dalsze rozprawianie nad swoim losem w tym temacie, będzie skutkowało dalszymi blokadami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Marcinus napisał:

Jeśli już zgłaszasz hurtowo wpisy, to bardzo proszę popracuj nad formą tych zgłoszeń. Nie jesteśmy Twoimi podwładnymi. 

dlatego moderacja równiez powinna uzywac  opcje ignoruj

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, szymon1977 napisał:

Moim zdaniem post łamie Regulamin

Od decydowania co łamie Regulamin, a co nie - jest Administracja i Moderacja. Bądź uprzejmy znać swoje miejsce w szyku. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Marcinus napisał:

Ten wątek również nie służy do "gorzkich żali".  

Jeśli już zgłaszasz hurtowo wpisy, to bardzo proszę popracuj nad formą tych zgłoszeń. Nie jesteśmy Twoimi podwładnymi. 

P.S. Memy są o tematyce politycznej, więc pozostaną tam, do czasu jak Administracja nie postanowi inaczej.

Ten post podpada pod kilka punktów regulaminu.

Dalsze rozprawianie nad swoim losem w tym temacie, będzie skutkowało dalszymi blokadami.

to nie mój wpis jest . kopiuj wklej zrobiłem tylko. CZyli ten post łamie jednak regulamin ??? Zbanowac trzeba autora za pochwale przemocy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez mzawek

Grundig High Fidelity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Panowie,

Ten wątek służy do zgłaszania problemów, głównie technicznych. Proszę nie prowadzić tutaj dyskusji światopoglądowych i in.

Do zgłaszania zażaleń i odwołań od nałożonych kar, służy formularz na dole strony.

Miłej niedzieli.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Marcinus napisał:

Ten wątek również nie służy do "gorzkich żali".

Pytam by otrzymać odpowiedź.

34 minuty temu, Marcinus napisał:

Jeśli już zgłaszasz hurtowo wpisy...

Hurtowo nie zgłaszam, a jeśli wprost napiszesz, że takie wpisy Twoim zdaniem moderacji są ok, to zgłaszać ich nie będę.

34 minuty temu, Marcinus napisał:

Memy są o tematyce politycznej, więc pozostaną tam, do czasu jak Administracja nie postanowi inaczej.

Ok, dziękuję. Proszę o info, ewentualnie za jakiś czas sam zapytam o postanowienie Admina.

34 minuty temu, Marcinus napisał:

Nie jesteśmy Twoimi podwładnymi. 

Odpuść sobie takie teksty, nie wypada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
6 minut temu, mzawek napisał:

Hehehe. Złamalem kilka punktow regulaminu nie swoim postem. Da się. 

Właśnie przejrzałem Twoją twórczość, za którą otrzymałeś ostatnie ostrzeżenia. To powiem "szacun", do tej pory było tu tylko kilku userów, którzy potrafili w jednym zdaniu kilkukrotnie złamać regulamin.

Odwołania proszę pisać poprzez formularz zgłoszeniowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Marcinus napisał:

Właśnie przejrzałem Twoją twórczość, za którą otrzymałeś ostatnie ostrzeżenia. To powiem "szacun", do tej pory było tu tylko kilku userów, którzy potrafili w jednym zdaniu kilkukrotnie złamać regulamin.

Odwołania proszę pisać poprzez formularz zgłoszeniowy.

Ale ten post co wkleiłem był nie mój . I łamie on regulamin podobno także w kilku punktach . Zablokowany forumowicz został ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Grundig High Fidelity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, mzawek napisał:

Ale ten post co wkleiłem był nie mój . I łamie on regulamin podobno także w kilku punktach . Zablokowany forumowicz został ?

Ty wkleiłeś więc jest Twój  🙂 Czego nie rozumiesz ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
5 godzin temu, Marcinus napisał:

Szymonie, wyłącznie dlatego, że to nie Ty jesteś od wydawania poleceń i ustalania zasad na forum.

Jak to ? 

5 godzin temu, mzawek napisał:

Hehehe. Złamalem kilka punktow regulaminu nie swoim postem. Da się. 

Proszę zgłosić takowy wpis a jeżeli faktycznie otrzymał Pan punkty to podac odwołanie.

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Wyświetl reakcje" kręciło przez 2 minuty, jedyne co mogłem zrobić to wyłączyć przeglądarkę, bo X też nie działał (Android, Chrome).

-----

21 minut temu, Espectro napisał:

Jak to ? 

Bawi Cię pyskowanie moderatora? Gdybyś nie zauważył, to kulturalnie zapytałem, więc bądź łaskaw kulturalnie odpowiedzieć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
14 minut temu, szymon1977 napisał:

"Wyświetl reakcje" kręciło przez 2 minuty, jedyne co mogłem zrobić to wyłączyć przeglądarkę, bo X też nie działał (Android, Chrome).

-----

Bawi Cię pyskowanie moderatora? Gdybyś nie zauważył, to kulturalnie zapytałem, więc bądź łaskaw kulturalnie odpowiedzieć.

Zawsze z kulturą odpowiadam choć niewielu na to zasługuje. 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Espectro napisał:

Zawsze z kulturą odpowiadam...

Ok, zaczekam. Jeżeli jako admin uważasz, że post, którego cała treść to memy niezwiązane z przedmiotem aktualnie toczącej sie dyskusji jest zgodny z Regulaminem, po prostu to napisz. Znam Regulamin, ale decyzję uszanuję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
8 godzin temu, szymon1977 napisał:

Ok, zaczekam. Jeżeli jako admin uważasz, że post, którego cała treść to memy niezwiązane z przedmiotem aktualnie toczącej sie dyskusji jest zgodny z Regulaminem, po prostu to napisz. Znam Regulamin, ale decyzję uszanuję.

Czy coś takiego napisałem ?

 

9 godzin temu, szymon1977 napisał:

"Wyświetl reakcje" kręciło przez 2 minuty, jedyne co mogłem zrobić to wyłączyć przeglądarkę, bo X też nie działał (Android, Chrome).

Jeżeli ok godziny XX:14 to normalka. 

 

15 godzin temu, szymon1977 napisał:

Jest wątek "Humor i satyra polityczna" - dlaczego pomimo zgłoszenia tolerujecie w wątku "polityka" wpisy, w których autor nie pusze ani słowa, abcałość to memy polityczne, ale odnoszące się do poruszanych w dyskusji zagadnień?

"Humor i satyra polityczna" - żarty jakieś satyryczne opowieści i wypowiedzi, żarty, 

"memy" - Niezależnie od kształtu i wzoru, śmieszne,uszczypliwe,kreatywne,ironiczne,przyciągać uwagę.

Już może nie zagłębiajmy się bardziej od czego są takie tematy ? Każdy wie że znajdują sie tam śmieszki i inne formy a to że są też memy obrazkowe to w czym to przeszkadza. 

TO NIE JEST TEMAT CZYSTO MERYTORYCZNY !! Gdzie w takowych jest kategoryczny zakaz umieszczania memów.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, Espectro napisał:

TO NIE JEST TEMAT CZYSTO MERYTORYCZNY !! Gdzie w takowych jest kategoryczny zakaz umieszczania memów.

Oczywiście. Jeśli ktoś wklei mem odnoszący się do przedmiotu aktualnie toczącej się dyskusji to jest ok, ale jeśli cały wpis to 20 memów przypadkowych wklejonych tylko dlatego, że polityczne, to na takie wpisy jest wątek "Humor..." - zgadza się?

22 minuty temu, Espectro napisał:

Czy coś takiego napisałem ?

Nie i dlatego pytam, żebyś napisał coś takiego lub coś innego, bo moderator napisał, że to Admina decyzja.

 

22 minuty temu, Espectro napisał:

Jeżeli ok godziny XX:14 to normalka. 

Czyli 14min po każdej godzinie muli? Nie wiem o któtej to było, ale jakieś 2 min przed napisaniem info.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
Teraz, szymon1977 napisał:

tylko dlatego, że polityczne,

Bo temat jest o śmieszkach z polityki i na temat polityki.

Był już ostatnio przykład wrzucania memów do tematu np Kościoły gdzie w temacie nie jest napisane że prowadzimy śmieszki a prowadzimy merytoryczną dyskusje.

 

1 minutę temu, szymon1977 napisał:

że polityczne, to na takie wpisy jest wątek "Humor..." - zgadza się?

A czym jest humor ? 

2 minuty temu, szymon1977 napisał:

Nie i dlatego pytam, żebyś napisał coś takiego lub coś innego, bo moderator napisał, że to Admina decyzja.

 

Decyzja sie nie zmieniła to jest taka sama jak moderacji. Memy do memów a śmieszki do śmieszków. Nie trzymajmy się aż tak tej granicy podziału. Jak śmieszki to też memy. 

 

3 minuty temu, szymon1977 napisał:

Czyli 14min po każdej godzinie muli?

Nie co 2 godziny ale ciezko jest wtrafic. Jest reset usługi który trwa z 15 sec.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się chyba nie rozumiemy: chodzi mi o wpis, którego cała treść to 20 przypadkowych memów politycznych a zamieszczony w wątku "Polityka" - proste pytanie: tolerujesz czy zgłaszać? Nie kręć proszę tylko wprost jednym słowem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.