Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To w jaki sposób tutaj powracają, ich prowokacje, drwiny i ubliżanie naszym Forumowiczom, ich czelność pisania żądań i donosów na moderację a szczególnie na mnie i cira do Prezesa Skrzypczaka, świadczą dobitnie o ich proweniencji i poziomie moralnym.

 

Sądzę, że powinniście się wraz z kolegą Cirem zastanowić nad tym co jest przyczyną, że akurat Waszej dwójki tak nie lubią. Myślę, że chwila refleksji byłaby mocno wskazana. Ale to nie mój cyrk i nie moje małpy jak to mówią. Natomiast odnośnie proweniencji oraz poziomu moralnego, hmmm. Kolega zdaje się nie rozumieć pojęć, które wymienia jednym tchem;-) Przyklejanie etykietek i używanie ocen o charakterze etycznych w odniesieniu do zabaw dorosłych chłopców jest po prostu śmieszne. A wypowiedzi w tonie "Ta grupa branżowo-narcystycznych, samozwańczych guru HiEnd, NIGDY się nie zmieni (...)" w mojej ocenie ośmieszają nie recenzowanych a piszącego;-) W każdym razie kolejne memorandum zostało wygłoszone i koledze zapewne ulżyło. Na zdrowie! Jak chodzi o mnie to może kolega pisać jeszcze więcej, bardzo mi się podoba ta podniosła tonacja;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Głuchy_Harry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Ale oni MUSZA być na naszym Forum, bo dla nich i ich interesików to jest niezbędne.

Lecz tylko osoby poruszające się w kręgach podobnych sobie moralnie, mogły po naszym zezwoleniu na dalszą aktywność na AS pod "nowymi wcieleniami" i skrycie jak im się wydaje, wywnioskować że uda się odzyskać władze nad moderacją i administracja i znów po pozbyciu się vlada starymi perfidnymi sposobami, rządzić tym Forum jak dawniej.

 

Ta grupa branżowo-narcystycznych, samozwańczych guru HiEnd, NIGDY się nie zmieni przynajmniej dopóty, dopóki branża audio stanowi ich źródło dochodów.

Wszystko fajnie, ale jak wpadli kilkuosobową bandą do wątku który prowadzę to burda się zrobiła taka, że musiałem kilka godzin na bieżąco siedzieć w wątku i bawić się w przedszkole z nimi. Od moderacji od razu dostałem warunek, że albo zapanuje nad wątkiem albo do zamknięcia. A jak mam zapanować nad wątkiem jak pisze kilkanaście osób pod ciągle zmieniającymi się nickami??? Dodatkowo wiedzą, że są bezkarni, bo każde przewinienie uchodzi im płazem! W dupie mają to forum, moderację i innych forumowiczów.

 

NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO OPRÓCZ NICKÓW i to, do czego chcieli doprowadzić parę miesięcy temu - czyli rozwalanie tego forum nadal jest Ich głównym celem! Wiem to doskonale od znajomego, który jest na tamtym forum i z zażenowaniem mi zadzwonił, że w czasie kiedy Oni robią burdę w moim wątku, w tym samym czasie drą łacha z nas wszystkich, robiąc sobie konkursiki który szybciej dostanie bana...

 

Nie wiem w imię czego ich tu się toleruje, ale uważam, że ABSOLUTNYM MINIMUM tego by tu pisali, powinno być publiczne przyznanie się do swojej prawdziwej tożsamości, podanie oryginalnego nicka i wszystkich nicków klonów.

 

Nie mój cyrk, nie moje małpy jak to mówią.

 

No własnie Twój cyrk, skoro tu piszesz i nasz niestety też, skoro musimy dochodzić z kim mamy doczynienia na każdym kroku. Cześć z Was ma już po kilka kont, bo jedno im nie wystarcza i to jest dopiero cyrk.

 

P.S. Można spytać czemu tu wracacie, skoro odeszliście przez CIRa i Vlada, a ich zachowanie się nie zmieniło, to czemu tu wróciliście?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem to doskonale od znajomego, który jest na tamtym forum i z zażenowaniem mi zadzwonił, że w czasie kiedy Oni robią burdę w moim wątku, w tym samym czasie drą łacha z nas wszystkich, robiąc sobie konkursiki który szybciej dostanie bana...

 

Jakieś atrakcje trzeba mieć w nudnym życiu. Jak się przejrzy zawartość zakładki Hi-End to hmmm. Chyba dobrze że raz na ruski rok coś się w niej zadzieje. Bo smutno tam jakoś strasznie. Gdyby nie owi dywersanci to pies z kulawą nogą bym tam nie pisał. Ale o tym szanowny przedmówca moderator V. nie był uprzejmy napisać;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Jakieś atrakcje trzeba mieć w nudnym życiu. Jak się przejrzy zawartość zakładki Hi-End to hmmm. Chyba dobrze że raz na ruski rok coś się w niej zadzieje. Bo smutno tam jakoś strasznie. Gdyby nie owi dywersanci to pies z kulawą nogą bym tam nie pisał. Ale o tym szanowny przedmówca moderator V. nie był uprzejmy napisać;-)

A co Cie boli ruch na tym forum? Mi nie przeszkadza, że przez kilka dni w jakimś wątku cisza, przynajmniej jak ktoś już coś napisze to z sensem - wolę to niż nic nie wnoszące posty, przepychanki kłótnie.

Cieszy mnie, że znaleźliście sens w życiu i czerpiecie zabawę i łamiecie nudę w brużdżeniu u Nas. Tyle, że robicie to naszym kosztem i nie dziw się, że nie każdy się na to godzi.

 

Czy ktoś z AS Wam wpada, gnoi, poucza Was itp.? Dla mnie czy Wasze forum istnieje, czy nie, jaki ruch w hiendzie jest całkowicie obojętne. Tak ciężko uszanować, że ktoś inny chce żyć w spokoju?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie, że znaleźliście sens w życiu i czerpiecie zabawę i łamiecie nudę w brużdżeniu u Nas. Tyle, że robicie to naszym kosztem i nie dziw się, że nie każdy się na to godzi.

 

Dobrze wiesz, że to nie o Ciebie chodzi. Sam się chyba przekonałeś jakiś czas temu, że łaska pańska na pstrym koniu jeździ jak Cię ot tak dla kaprysu zbanowali na przeszło tydzień. Dziwię Ci się, że to Ty gloryfikujesz otwartym tekstem panujący tu bezrefleksyjny zamordyzm.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Dobrze wiesz, że to nie o Ciebie chodzi. Sam się chyba przekonałeś jakiś czas temu, że łaska pańska na pstrym koniu jeździ jak Cię ot tak dla kaprysu zbanowali na przeszło tydzień. Dziwię Ci się, że to Ty gloryfikujesz otwartym tekstem panujący tu bezrefleksyjny zamordyzm.

Jesteś w błędzie, bardzo wiele działań Vlada nie popieram, ale jak mam mu coś do powiedzenia piszę WPROST. Później faktycznie kończy się to dla mnie nie najlepiej. Ale ja nie jestem nie pisać tego co myślę wprost, ani ukrywać się po innych forach. Jeżeli zostanę stąd wywalony na dobre, nie będę wracał oknem.

 

Pogodziłem się z tym, że te forum nigdy nie miało moderacji o której można by powiedzieć że jest idealna - ale z drugiej strony to olbrzymia praca i jak się za to nie płaci to też nie można oczekiwać cudów.

 

Vlado za bardzo się angażuje w spory personalne z forumowiczami, jest cholernie uparty i rzadko przyznaje się do błędów - to są moje uwagi do Niego. Natomiast fakt jest taki, że od dłuższego czasu nie miałem z nim większych zatargów, pomimo tego, że nie hamuje się w pisaniu czegokolwiek, jak potrzebuję pomocy moderacji w czyszczeniu wątku też można na niego liczyć.

 

Poza tym, nie wiem czy widzisz własnie staje w opozycji do Vlada, bo On stoi na stanowisku, że można Was bezkarnie przywracać, ja natomiast oczekuje większej konsekwencji w stosunku do Waszych deklaracji, że nigdy tu nie wrócicie jak i konsekwencji ze strony moderacji, która twierdziła że nigdy nie pozwolą na powrót największych zadymiarzy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym, nie wiem czy widzisz własnie staje w opozycji do Vlada, bo On stoi na stanowisku, że można Was bezkarnie przywracać, ja natomiast oczekuje większej konsekwencji w stosunku do Waszych deklaracji, że nigdy tu nie wrócicie jak i konsekwencji ze strony moderacji, która twierdziła że nigdy nie pozwolą na powrót największych zadymiarzy.

 

Problem w tym, że nikomu z "nas" nie zależy na niczyjej łasce, a już w szczególności Vlada czy Cira. To raczej im powinno zależeć na powrocie tych, którzy mają cokolwiek do powiedzenia w dziedzinie audio;-) W końcu portal utrzymuje się z reklam, a te są pochodną ilości wpisów i odsłon. Nigdy nie byłem zadymiarzem, wręcz przeciwnie, pisałem dużo i merytorycznie. Natomiast zostałem potraktowany w pewnym momencie jako "drugi sort" tylko dlatego, że dołączyłem do innego portalu. Więc jakby Ci to powiedzieć wprost, rachunki chyba nie zostały jeszcze wyrównane;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że powinniście się wraz z kolegą Cirem zastanowić nad tym co jest przyczyną, że akurat Waszej dwójki tak nie lubią.

 

My doskonale wiemy dlaczego Ty i ci o których napisałem nas nie lubią :-)

I to własnie dla nas jest jedyna zapłata za nasza prace na tym Forum. I lepszej nie oczekujemy.

 

Przyklejanie etykietek i używanie ocen o charakterze etycznych w odniesieniu do zabaw dorosłych chłopców jest po prostu śmieszne. A wypowiedzi w tonie "Ta grupa branżowo-narcystycznych, samozwańczych guru HiEnd, NIGDY się nie zmieni (...)" w mojej ocenie ośmieszają nie recenzowanych a piszącego;-)

 

I to pisze "Tomky" który na wezwanie wodza ostentacyjne pisał wezwania do usunięcia jego konta i zawartości jaka jest na tym forum. A w rozmowie ze mną która jest nadal dostępna, tak stanowczo twierdził że znika stąd na zawsze z powodu całkowitego upadku tego forum :-))))

Zawsze Cie lubiłem i nadal lubię jako forumowego kolegę i proszę nie ośmieszaj się do końca na tym Forum.

Tak jak napisali koledzy i ja potwierdzam, wróciłeś tu po kryjomu, kryjąc dopóki mogłeś swą tożsamość i zaprzeczając kiedy cie rozszyfrowali. Żałosny jesteś w tych swoich tyradach :-(

 

Jakieś atrakcje trzeba mieć w nudnym życiu. Jak się przejrzy zawartość zakładki Hi-End to hmmm. Chyba dobrze że raz na ruski rok coś się w niej zadzieje. Bo smutno tam jakoś strasznie. Gdyby nie owi dywersanci to pies z kulawą nogą bym tam nie pisał. Ale o tym szanowny przedmówca moderator V. nie był uprzejmy napisać;-)

 

To tylko dla was, żyjących z branży audio zakładka HiEnd to miejsce najważniejsze dla waszych interesów. Nie dla tego Forum, które jest forum otwartym o profilu jak najbardziej ogólnie pojmowanego AUDIO.

To wam świat się tutaj zawalił, kiedy utraciliście możliwość naganiania na swe interesiki w branży HiEnd, gdzie najbardziej mozna opchnąć za tysiące badziew wystrugany za grosze :-)))

Ale powoli potencjalni klienci zaczynają rozróżniać oferty uczciwe od marketingu handlarzyków i garażowych cudotwórców. I coraz mniej jest o czym pisać w tym waszym eldorado noszącym niczym nie uzasadniona nazwę HiEnd :-)

To nie Forum AS upada z braku ruchu w tej zakładce. To wy w niej upadacie, bo coraz mniej jeleni daje się nabierać na wasze cudowności za dziesiątki tysięcy złotych!

 

Dobrze wiesz, że to nie o Ciebie chodzi. Sam się chyba przekonałeś jakiś czas temu, że łaska pańska na pstrym koniu jeździ jak Cię ot tak dla kaprysu zbanowali na przeszło tydzień. Dziwię Ci się, że to Ty gloryfikujesz otwartym tekstem panujący tu bezrefleksyjny zamordyzm.

 

Perfidnie żałosna erystyka :-)))

No jak sadzisz DLACZEGO mimo tego co go spotkało nadal woli nas a nie wasze zakłamanie i cwaniactwo??? :-))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Problem w tym, że nikomu z "nas" nie zależy na niczyjej łasce, a już w szczególności Vlada czy Cira. To raczej im powinno zależeć na powrocie tych, którzy mają cokolwiek do powiedzenia w dziedzinie audio;-) W końcu portal utrzymuje się z reklam, a te są pochodną ilości wpisów i odsłon. Nigdy nie byłem zadymiarzem, wręcz przeciwnie, pisałem dużo i merytorycznie. Natomiast zostałem potraktowany w pewnym momencie jako "drugi sort" tylko dlatego, że dołączyłem do innego portalu. Więc jakby Ci to powiedzieć wprost, rachunki chyba nie zostały jeszcze wyrównane;-)

I to również nie jest prawda. Nie stawiaj się w pozycji poszkodowanego, bo podczas powstawania Waszego forum, dosyć jasno od Admina/Moderacji dostaliście warunek - odejść może każdy bez żadnych konsekwencji, pisać na obu forach może każdy i nikt nie robi z tego kłopotu. Natomiast dla tych którzy odejdą ostentacyjnie usuwając konta, rozsyłając spam po PW - tylko dla nich jest to bilet w jedną stronę. Każdy z Was wielokrotnie był ostrzegany o tym, że taka forma odejścia jest już ostateczna. Przyjęliście to na klatę, z pełną świadomością, to nie wiem czego teraz tu szukacie?

 

Jakoś kilku znajomych mam którzy piszą u Was i na AS, nikt im nie robi z tego problemów, porostu przeszli na inne forum, a robiąc to nie szkodzili temu więc nie było (i nie ma) problemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez plastik1989

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że nikomu z "nas" nie zależy na niczyjej łasce, a już w szczególności Vlada czy Cira. To raczej im powinno zależeć na powrocie tych, którzy mają cokolwiek do powiedzenia w dziedzinie audio;-)

 

I znów narcystyczne samouwielbienie swej hiendowej wielkości :-)))

Mamy na naszym Forum wystarczająco dużo użytkowników mających wiele do powiedzenia w audio i to takich, którzy pisząc nie naganiają na swych chlebodawców czy własne wyroby. Martw się o wasze spamforum.

Z racji że czytanie Twoich zakłamanych wynurzeń nie jest na do niczego potrzebne z racji znajomości waszego prawdziwego oblicza i tego co o nas wypisujecie w swoim błocku, żegnam cie z tego wątku.

A w sumie to Plastik napisał większość tego co sam bym ci miał do napisania :-)

NIGDY WIĘCEJ, ani Ty, ani ci którzy spamowali nasze forum i działali perfidnie na jego szkode nie beda mieli nic do powiedzenia w temacie moderacji i administracji AS. Jesteście tu i owszem, ale na warunkach szczególnych za swą dwulicowość i brak honoru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to pisze "Tomky" który na wezwanie wodza ostentacyjne pisał wezwania do usunięcia jego konta i zawartości jaka jest na tym forum. A w rozmowie ze mną która jest nadal dostępna, tak stanowczo twierdził że znika stąd na zawsze z powodu całkowitego upadku tego forum :-))))

 

W przeciwieństwie do Was u nas nie ma żadnego wodza, to po pierwsze. Po drugie, nikt od nikogo nie żądał żadnego usuwania kont, czego najlepszym dowodem jest fakt, że znaczna część starej gwardii pozostawiła swoje konta. Po raz kolejny mijasz się z prawdą, obrażając przy tym zarówno mnie jak i moich przyjaciół. Twoja wypowiedź kwalifikuje się do wytoczenia sprawy o publiczne zniesławienie, uzasadnienie tego byłoby bardzo proste, kwestionujesz samodzielność moich wyborów oraz sugerujesz że chodzę na pasku bliżej nie zdefiniowanego wodza. W związku z powyższą wypowiedzią żądam przeprosin i sprostowania. Rozumiem, że konsekwencji prawnych odmowy przedstawiać nie muszę?

 

Proszę złożyć oświadczenie o treści:

 

"Ja niżej podpisany moderator Vlado przepraszam usera ..... (możesz sobie wybrać albo tk albo gh) za post w którym opisałem fakty, które nie miały miejsca oraz zasugerowałem całkowity brak samodzielności ww. usera".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Głuchy_Harry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast zostałem potraktowany w pewnym momencie jako "drugi sort" tylko dlatego, że dołączyłem do innego portalu. Więc jakby Ci to powiedzieć wprost, rachunki chyba nie zostały jeszcze wyrównane;-)

 

Kłamiesz w żywe oczy. Sam prosiłem Ciebie abyś tu pozostał i to również jest do sprawdzenia na forum.

 

Żegnam.

 

Po drugie, nikt od nikogo nie żądał żadnego usuwania kont, czego najlepszym dowodem jest fakt, że znaczna część starej gwardii pozostawiła swoje konta.

 

Napisz to Prezesowi Skrzypczakowi.

Nie mam o czym dalej z Toba rozmawiać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłamiesz w żywe oczy. Sam prosiłem Ciebie abyś tu pozostał i to również jest do sprawdzenia na forum.

 

Żegnam.

 

Ty możesz sobie żegnać, natomiast ja jeszcze nie mówię do widzenia. Proszę się odnieść do mojego poprzedniego postu oraz poszukać sobie dobrego prawnika.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobrych prawników :-)

Świetnie, będę mógł udostępnić wszystko co o mnie, o zarządzie AS, napisaliście i piszecie w swoim spamforum w wątku zamkniętym założycieli :-))) Bo Bocznica to również watek zamknięty.

Żegnam w tym wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko dla was, żyjących z branży audio zakładka HiEnd to miejsce najważniejsze dla waszych interesów.

 

 

 

Vlado.

 

Mam prośbę,mógłbyś zacząć wymieniać "z imienia",kto konkretnie według Ciebie,będących kiedyś,i nadal tu,a także na nowym forum,żyje z branży audio.

Po raz nie wiem już,który przywołujesz dawnych "hi endowców",że mają tu,i nie tylko tu jakieś interesy.

Proszę konkretnie,KTO?

 

Jestem użytkownikiem tego forum,nowego także,i kilku innych również,i szczerze mówiąc nie podobają mi się Twoje wpisy w temacie,

że niby Ci użytkownicy zakładki hi end,żyją z audio.

 

Masz konkrety,to przedstaw.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, to nie klon. Sylwek posiadał założone dwa konta z czasów kiedy to było dozwolone. Nie założył nowego, lecz korzysta z tamtego które ma tu od lat.

 

Witaj Vladomorcie!

 

W takim razie proszę o przywrócenie mojego "drugiego" konta, które było założone, kiedy jeszcze było to dozwolone - usunięto to konto z powodu klona (bodajże "VIPrator"). Tak będzie fair. Jeśli Slajer może, to dlaczego inni nie mogą :).

 

Macie dobre serce, za to zrozumienie - każdy ma szansę, ale wg mnie takie persony jak Sly, Palton itp. się nie zmieniają. Za chwilę znowu zacznie się bałagan i podjudzanie nastrojów. Zauważcie jak bez Księcia TrollPosta i kilku innych osób było spokojnie na forum. Druga sprawa to nie pojmuję jak można zachować twarz i był charakternym harlejowcem, kiedy opluwa się całe forum, a potem wraca jak gdyby nigdy nic. Podobno AS to bagno z błockiem, co nie pasuje do arystokracji haj-endu.

 

P.S.

 

I pytanie zasadnicze, kiedy wraca do nas drugi guru "wysokiej" kultury osobistej hrabia Marslo?! Ewentualnie prosimy z góry o wskazanie pod jakim teraz tutaj "drugim" aka klonerskim nikiem działa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SVART
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Witaj Vladomorcie!

 

W takim razie proszę o przywrócenie mojego "drugiego" konta, które było założone, kiedy jeszcze było to dozwolone - usunięto to konto z powodu klona (bodajże "VIPrator"). Tak będzie fair. Jeśli Slajer może, to dlaczego inni nie mogą :).

 

Macie dobre serce, za to zrozumienie - każdy ma szansę, ale wg mnie takie persony jak Sly, Palton itp. się nie zmieniają. Za chwilę znowu zacznie się bałagan i podjudzanie nastrojów. Zauważcie jak bez Księcia TrollPosta i kilku innych osób było spokojnie na forum. Druga sprawa to nie pojmuję jak można zachować twarz i był charakternym harlejowcem, kiedy opluwa się całe forum, a potem wraca jak gdyby nigdy nic. Podobno AS to bagno z błockiem, co nie pasuje do arystokracji haj-endu.

 

I pytanie zasadnicze, kiedy wraca do nas drugi guru hrabia Marslo, ewentualnie wskazanie pod jakim teraz tutaj "drugim" aka klonerskim nikiem działa.

Kto był zapobiegawczy to sobie to sobie pozakładał w czasach Eldoroado ;-) Ja mam konta plastik1989, plastik1990, plastik1991, plastik1992, plastik1993 (łącznie pięćdziesiąt kont od roczników 1975 do 2025) - pożyczę Ci któreś jak trzeba będzie komuś pocisnąć bez konsekwencji od szambonurków ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę,mógłbyś zacząć wymieniać "z imienia",kto konkretnie według Ciebie,będących kiedyś,i nadal tu,a także na nowym forum,żyje z branży audio.

Po raz nie wiem już,który przywołujesz dawnych "hi endowców",że mają tu,i nie tylko tu jakieś interesy.

Proszę konkretnie,KTO?

 

Stefku, ci o których piszę doskonale siebie rozpoznają. Starzy użytkownicy a na bocznice tacy maja możliwość wchodzić, również maja rozeznanie. Nikogo z imienia i nazwiska wymieniać nie będę, ja piszę o zjawisku a nie o poszczególnych użytkownikach.

Kto spamował nasze forum i kto na wezwanie Sly kasował załączniki, fotografie i żądał natychmiastowego usunięcia swej zawartości działając z premedytacja na szkodę AS tez wiadomo.

Nic ponadto pisać nie trzeba.

 

W takim razie proszę o przywrócenie mojego "drugiego" konta, które było założone, kiedy jeszcze było to dozwolone - usunięto to konto z powodu klona (bodajże "VIPrator"). Tak będzie fair. Jeśli Slajer może, to dlaczego inni nie mogą :).

 

Witaj SVART.

 

Czyżbyś żądał linczu na winnych, czy raczej pewnej formy anarchii??? :-)

Ja wiem że z punktu widzenia tych którzy trwali i są cały czas z nami, taki altruizm może wydawać się niesprawiedliwym i zdradzieckim. Jednak zawsze działania zmierzające do współistnienia w pokoju jeśli bilans krzywd jest nie do zrównoważenia, jest lepszym rozwiazaniem niż wciąż trwająca wendetta.

Dlatego mówimy - piszcie swobodnie zgodnie z regulaminem - ale jednocześnie miejcie świadomość że powrót do dawnych układów i wpływu na Administracje i moderatorów, jeż nigdy nie zdobędziecie na tym Forum.

I tylko tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlado.

 

 

Obrażasz pewną grupę ludzi,w której jestem i ja,więc jeśli w tej grupie ktoś ma interesiki,i żyje z audio,

to proszę byś personalizował o kim dokładnie mówisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po raz ostatni.

Nie obrażam grupy ludzi w której jesteś, skoro nie jesteś związany z walcząca ze sobą na tym Forum branżą audio, lub cichym naganiaczem. Piszę o zjawisku, które na forum ścisłe branżowym jest codziennością, a cała dzisiejsza pyskówka została wywołana haniebna postawa tych, którzy z zawziętością niszczyli i niszczą nadal to Forum, działając pod inna forumowa tożsamością. Pisanie przeze mnie o nich otwarcie nie jest obrażaniem.

Ja nikogo personalnie nie oskarżam. Nie jestem prokuratorem. Piszę o tym co przez wymieniane przeze mnie działania doprowadza do perfidnego szkodzenia temu Forum.

To wszystko co mam do powiedzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że powinniście się wraz z kolegą Cirem zastanowić nad tym co jest przyczyną, że akurat Waszej dwójki tak nie lubią.

 

....może z tym lubię nie lubię jest jak z dzwiękiem

jednemu bardziej odpowiada lampa drugiemu tranzystor ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Administracjo, Moderatorzy, nadal nie rozumiem jeszcze jednego. Dlaczego usuwając takiego gościa z forum nie usunęliście/zbanowaliście jego kont klonerskich. Rozumiemy, że to jest wypadek przy pracy, które każdemu się zdarzają. Zawsze jednak ten błąd można nadrobić, a wręcz powinno się chociażby z powodu poniżej, o którym pisze Plastik. Nie tolerujmy osób, które mają za cel powodować zamęt AS w odwecie za swoje dziennie i niekulturalne zachowania oraz konsekwencje z tym związane tutaj. Wynika na to, że wyzywający innych od recydywy sami stali się zatwardziałymi recydywistami :).

 

NIC SIĘ NIE ZMIENIŁO OPRÓCZ NICKÓW i to, do czego chcieli doprowadzić parę miesięcy temu - czyli rozwalanie tego forum nadal jest Ich głównym celem! Wiem to doskonale od znajomego, który jest na tamtym forum i z zażenowaniem mi zadzwonił, że w czasie kiedy Oni robią burdę w moim wątku, w tym samym czasie drą łacha z nas wszystkich, robiąc sobie konkursiki który szybciej dostanie bana...

 

Sami widzicie do czego prowadzi tolerowanie patologicznych zachowań.

 

Cale szczęście, ze w prawie nie ma takich rozwiązań - ciekawe by to bylo jakby ktoś ukradł rower, zmienił nazwisko, a policja nic by nie zrobiła bo: "kara czyny, a nie człowieka".

Szef Łaber Gołd taki numer zrobił, Sly uczy się od najlepszych :).

 

za gigantów intelektu :-))))

Vlado, ....pamiętaj też, że i giganci Haj-Endu :).

 

Tomkly

Ale Tomkly, to równy audiofil. Pozdrowienia swoją drogą! :) Po co Ty i np. jeszcze Stefek się stąd w ogóle wynosiliście, trzeba było przeczekać... : ).

 

Proszę konkretnie,KTO?

Stefek, na pewno nie Ty :). Swoją drogą, gdzie byłeś, jak Ciebie nie było? :)

 

Czyżbyś żądał linczu na winnych, czy raczej pewnej formy anarchii??? :-)

Ja wiem że z punktu widzenia tych którzy trwali i są cały czas z nami, taki altruizm może wydawać się niesprawiedliwym i zdradzieckim. Jednak zawsze działania zmierzające do współistnienia w pokoju jeśli bilans krzywd jest nie do zrównoważenia, jest lepszym rozwiazaniem niż wciąż trwająca wendetta.

Dlatego mówimy - piszcie swobodnie zgodnie z regulaminem - ale jednocześnie miejcie świadomość że powrót do dawnych układów i wpływu na Administracje i moderatorów, jeż nigdy nie zdobędziecie na tym Forum.

I tylko tyle.

Lincz? Ja? Nigdy w życiu, ja jestem bardzo ugodową i rozsądną osobą, no chyba że ktoś zajdzie mi ostro za skórę :). Na pewno to nie dotyczy tego forum, tutaj liczy się dobrze spędzony czas. Nie chodzi też o vendettę, ale o pamięć, która bywa krótka u niektórych :).

I nie mów nigdy, nigdy, jeden ExUberModerator, specjalista od nowego rozumienia pojęcia - kaucja, chętnie by taką funkcję przyjął i przywrócił swoje "zasady" :).

 

 

Naturalnie post ten nie stanowi ataku na moderację i administrację forum :).

 

P.s. przypominam się z prośbą o przywrócenie mojego legalnego "kolna" :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SVART
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ale Tomkly, to równy audiofil. Pozdrowienia swoją drogą! :) .

 

Potwierdzam. Tomkly to był równy gość na tym forum.

Pisał zawsze konkretnie i na temat.

Smutne jest to, że dał się wciągnąć w te wojenki z innymi "zadymiaczami", że przeszedł na ich stronę.

 

Co do moderatorów to sam mam czasem zatarczki z Vlado.

I co z tego ? Kłótnie i różnice zdań bywają nawet w najlepszej rodzinie. Potem przychodzi czas (przedawnienia ?) i znowu wraca wszystko do normy. Życie.

 

Nie chcę tu stać po żadnej stronie bo nie stoję ale powiem jedno.

Vlado jak każdy z nas popełnia czasem błędy ale często też osobiście podziwiam jego robotę. Kiedyś na priv z Vladem miałem całkiem ostrą jazdę.

Uważam bowiem, że niektóre niedomówienia powinno się załatwiać sam na sam.

Niby z Was takie dorosłe ludziska a nie potraficie zrozumieć jednej podstawowej starej zasady. Jeśli na kogoś publicznie bluzgacie nie oczekujcie,że ten ktoś wam publicznie nie odda.

Nieustanna zajadłość, nienawiść chęć zemsty za stare grzechy, które każdy z nas popełnia jest dla mnie chore i (wybaczcie) to się nadaje do leczenia u dobrego psychiatry.

Ja osobiście stosuję taką zasadę, że jeśli mam coś do kogoś to gadam z nim sam na sam. Nawet jeśli trzeba przywalić w mordę to po prostu to robię i już. Ale tylko sam na sam. Zasłanianie się kolegami nie jest dla mnie męskie.

Zastanówcie się, więc co niektórzy. Czy jesteście mężczyznami ?

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Procesy o zniesławienie, widzę, że idziecie ostro, Rozumiem, że roszczenie związane jest z prowadzeniem biznesu i potencjalną utratą korzyści finansowych i rynkowych. W takim razie dlaczego, skoro prowadzicie działalność, kryjecie się pod nickami, w tajemnicy zakładacie kilka kont naraz? Czemu ma to służyć? Czy jest to rzeczywiście uczciwe działanie?

 

IMO - cienko widzę to powództwo w sądzie, czy to karnym, czy cywilnym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sittek

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlado.

 

 

Obrażasz pewną grupę ludzi,w której jestem i ja,więc jeśli w tej grupie ktoś ma interesiki,i żyje z audio,

to proszę byś personalizował o kim dokładnie mówisz.

 

Bo inaczej ........

 

co się stanie?

 

Przypomnę ci coś. Co, a raczej kto sprawił, że w twoim domku pojawiły się klocki wielce zasłużonego i znanego na całym świecie "koncernu" combak ?

 

Przemyśl to sobie porzadnie ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.