Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybaczcie Kochani ma dzisiejsza nieobecnosc. Jestem w szpitalu na zabiegu rozkruszania kamienia nerkowego. W domu bede wieczorem. Widzialem co ten niszczesny chory czlowiek wyczynia w zakladce Muzyka.

Nie wincie go prosze. Ja szczeze nad ni placze. Czemu nikt mu nie niesie pomocy??? Czyzby w swej chorobie byl samotny.

Boze zlituj sie nad nim. Jego stadium to krok od czynow samobojczych. Niech ktos mu pomoze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie Kochani ma dzisiejsza nieobecnosc. Jestem w szpitalu na zabiegu rozkruszania kamienia nerkowego. W domu bede wieczorem. Widzialem co ten niszczesny chory czlowiek wyczynia w zakladce Muzyka.

Nie wincie go prosze. Ja szczeze nad ni placze. Czemu nikt mu nie niesie pomocy??? Czyzby w swej chorobie byl samotny.

Boze zlituj sie nad nim. Jego stadium to krok od czynow samobojczych. Niech ktos mu pomoze.

Vlado trzymaj się i pamiętaj o profilaktyce!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Szymon1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie Kochani ma dzisiejsza nieobecnosc. Jestem w szpitalu na zabiegu rozkruszania kamienia nerkowego. W domu bede wieczorem. Widzialem co ten niszczesny chory czlowiek wyczynia w zakladce Muzyka.

Nie wincie go prosze. Ja szczeze nad ni placze. Czemu nikt mu nie niesie pomocy??? Czyzby w swej chorobie byl samotny.

Boze zlituj sie nad nim. Jego stadium to krok od czynow samobojczych. Niech ktos mu pomoze.

 

Vlado,

co by nie było, to Zdrowia Ci życzę. Jak człek człekowi. Jednakowoż, będąc sobą muszę przyznać, że pojechałeś niczym Poświatowska:

 

"Na rozrzuconych poduszkach z rajskich, jawajskich batików umieram słodko, bez żalu, umieram cicho, bez krzyku...."

;-)

pzdr

Wu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję Vlado, ze urodzisz duuży kamień:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sly, się odezwał, pewnie bardzo lubi foxa, no i vlado oczywiście...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Kochani za wsparcie. Bardzo mile mnie dziś zaskoczyły Wasze wpisy kierowane do mnie. W końcu jako moderator każdemu z Was kiedyś dołożyłem słowem i punktami. Moderator na tym forum to osoba nie do lubienia.

Niestety nie wypuszczono mnie ze szpitala. Tera muszę sikać do specjalnej kaczki z sitkiem do łapania kamyczków. Tu przepraszam prezesa Jarosława. Niestety z telefonu mogę tylko do Was napisać i podziękować. Moderować aby wspomóc kolegów nie mogę.

Jeszcze raz bardzo dziękuje za mile słowa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracaj Vlado jak najszybciej do zdrowia i jak najbardziej do moderowania - czub ponownie ma atak!

 

Zdrówka życzę przede wszystkim '-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz musze musze sikac do specjalnej kaczki z sitkiem

No no, tylko nie z sitkiem :-))

 

Vlado , weź go, tego kamyka na pamiątkę !!! :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro klon to ban powinien być. Bezdyskusyjny.

Może był u spowiedzi...

 

A w zakładce muzyka forum funkcjonuje jak cholera. Może wreszcie raz na zawsze skończycie z klonami, czy ma tak zostać?

W analogu jest dobrze akurat. Ciekawe, czemu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jestem w domu. Dziękuję Jeszce raz za wsparcie.

Kamienie zabrali, widać są dla nich cenne :-) A jak to złote samorodki były, albo kryptonit??? :-)))

No to pora popatrzeć co narozrabialiście ostatnio:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrówka !

 

Wiadomy troll z wątku muzyka opluwa mnie codziennie na PW a wczoraj napisał podszywając się pod papageno.

Avatar miał identyczny ale podpis papagenu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic na to jako moderatorzy nie pomożemy. Skoro Forum nie ma możliwości całkowitego zabezpieczenia przed ciągłymi powrotami zbanowanych trolli i innych szkodników AS. Do mnie również wypisuje jak dziś odczytałem PW. Również jako kilka wcieleń naszych user's :-(

Biedny człowiek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za Fox733 też się chyba podszywa, wypisując na PW przekleństwa i obelżywe wyzwiska.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Audio Forever
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic na to jako moderatorzy nie pomożemy. Skoro Forum nie ma możliwości całkowitego zabezpieczenia przed ciągłymi powrotami zbanowanych trolli i innych szkodników AS. Do mnie również wypisuje jak dziś odczytałem PW. Również jako kilka wcieleń naszych user's :-(

Biedny człowiek.

 

Vlodo,

nie zwalaj proszę wszystkiego zła na uczestników innego/nowego forum, bo "forumów" jest wiele. To nie pierwsze, powstałe forum audio po AS. Tam gdzie są "rodzice", zazwyczaj pojawiają się i "dzieci"...

Tak, jak z twoim kamieniem.;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Ludzie bardziej dbają o swoją dumę niż o to, co jest prawdą." - T. Pratchett/S. Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Vlodo,

nie zwalaj proszę wszystkiego zła na uczestników innego/nowego forum, bo "forumów" jest wiele. To nie pierwsze, powstałe forum audio po AS. Tam gdzie są "rodzice", zazwyczaj pojawiają się i "dzieci"...

Tak, jak z twoim kamieniem.;-)

A Ty czytaj ze zrozumieniem, albo przynajmniej zorientuj się o jaką sprawę chodzi - w dziale muzyka pojawia się pewien gość podszywając się pod innych forumowiczów i wypisuje PW z obelgami. Nie ma to żadnego związku innymi forami audio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

simple-events.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Związek ma tylko taki, że jest jeszcze jedno inne forum, na którym uprzykrza się w podobny sposób.

W mojej ocenie jest to po prostu człowiek chory psychicznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.