Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1

Rekomendowane odpowiedzi

pilne!

blokować natychmiast:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to kolega, to zwykła forumowa szmata o skłonnościach homoseksualnych.

 

"Kolega" oczywiście było wyłącznie sarkastycznie. Przez tego chorego bydlaka, wiele ciekawych osób, które wcześniej napędzały dział "Muzyka" i pisały mnóstwo (np. o klasyce), w tej

chwili odpuściło sobie forum. Nie może być tak, że jeden czub terroryzuje i zniechęca skutecznie grupę ludzi, którzy chcą na AS spędzać miło czas.

 

Może pora w końcu napisać wprost, że Magnepan próbował rozwalać zakładkę Muzyka już wcześniej. Nie udawało się zwykłymi zaczepkami i trollowaniem - to przeszedł na cięższy kaliber. Zbieżność stylu, tych samych błędów ortograficznych i masa innych detali dowodzi tego znakomicie. Zresztą Vlado widzi więcej (adresy ip itd) i również to potwierdza.

 

Zgłoszenie do prokuratury, backup wszystkich śmieci, zablokowanie kont (oficjalnych i klonów) i będzie po sprawie. Po co się bawić w kotka i myszkę z oszołomem?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wchodzę tam, parę razy ten psychol napisał do mnie na pw, ale szmatę zablokowałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość papageno

(Konto usunięte)

Jeszcze jest pedalskie zdjęcie w wątku Jazzu najlepiej się słucha na koncertach. Ciekawe, że niepoprawne polityczne ale prawdziwe wpisy błyskawicznie znikają z bocznicy i hajendu, a Muzcye tkwią po kilkanaście godzin.

Magnepan nadal nie zbanowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magnepan nadal nie zbanowany.

 

Vlado Val obiecał że zajmie się sprawą jak się wykuruje :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Svartu kto wyciął nasze wpisy na temat handlarza farbowańca?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-58347-0-67943200-1507647588_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Szymon1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, każdy ma prawo zarabiać na własny chleb umiejętnościami i możliwościami biznessowymi jakie sobie wypracował....

 

Pełna zgoda.

W przypadku forum, nie powinno to jednak równolegle oznaczać całkowitej "bezkarności" merytorycznej i braku odpowiedzialności za głoszone tezy i sugerowane rozwiązania/ usługi/ produkty (zwłaszcza w przypadku konfrontacji branży ze zwykłym hobbystą) ; uciekania od odpowiedzi i traktowania jako ataki lub obrazę majestatu tylko odmiennych poglądów lub wątpliwości, czy zwykłych pytań.

Nie wspomnę o nowej tradycji banowania tylko za nie w "sponsorowanych" wątkach klubowych i autorskich. Przeczy to podstawowym zasadom każdego forum dyskusyjnego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez globtroter1

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klubowe wątki miłośników podmiotu ich klubów, są watkami dyskusyjnymi wyłącznie dla MIŁOŚNIKÓW a nie przeciwników. I to nie kłóci się z ani z logika, ani z zasadą żadnego forum, wydawnictwa, czy reszty mediów.

Do dyskusji otwartej są watki forum otwartego, a że w nich nadal mozna banować prewencyjnie i samodzielnie przez założycieli, to WASZA userów decyzja. Nie moja, ani większości moderacji! Proszę występować do Admina z wnioskiem o odebranie założycielom wątków tego narzędzia. My poprzemy takie żądanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny raz- ale moźe tym razem się uda

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klubowe wątki miłośników podmiotu ich klubów, są watkami dyskusyjnymi wyłącznie dla MIŁOŚNIKÓW a nie przeciwników. I to nie kłóci się z ani z logika, ani z zasadą żadnego forum, wydawnictwa, czy reszty mediów.

Do dyskusji otwartej są watki forum otwartego, a że w nich nadal mozna banować prewencyjnie i samodzielnie przez założycieli, to WASZA userów decyzja. Nie moja, ani większości moderacji! Proszę występować do Admina z wnioskiem o odebranie założycielom wątków tego narzędzia. My poprzemy takie żądanie.

 

Proszę zatem zgłosić i mój! Zarówno w przypadku klubów, jak i wątków autorskich. ;)

 

Bo, wyłączny tzw. " miłośnik" , to wg tej definicji nie podlegający żadnym racjonalnym zasadom i argumentom zwykły, zaślepiony fanatyk albo.... ( przepraszam) wręcz bezkrytyczny idiota?!

Po co zatem forum, wystarczy blog, albo sama, czysta, swobodnie i bezmyślnie łykana, zapodawana i wtłaczana bezpośrednio w ograniczony z założenia mózg reklama, sponsoring i promocja . ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez globtroter1

Uwaga! Mam aktualnie na "sprzedaż"... następujące myśli na potrzeby audiofilii i muzyki:

-Nauczył się Pan czegoś od publiczności?-Tak, aby ją ignorować tak bardzo, jak to tylko możliwe. J. Zorn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiekszośc miłosników na forach dyskusyjnych jednak chce rozmawiac z innymi miłosnikami w temacie

niestety mamy etetowych oponentów ktorzy rozjadą kazdy temat stąd próba utworzenia azylu dla miłosników

wbrew pozorom w zakladce kluby banowanie przez gospodarza watku nie jest zbyt częste

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Moderatorzy, jeśli w wątkach usuwacie posty / banujecie za zwykłe posty pod pretekstem wojen branżowych (np. "Odtwarzacz CD do 10.000 PLN"), to przynajmniej róbcie to konsekwentnie, a nie wybiórczo do wybranych osób. Ja osobiście nie jestem związany / nie byłem z branżą. Powyższe pokazuje, że na forum nadal są tzw. "święte krowy", które mogą bronić ewidentnie wadliwych produktów, a posty p-ko są usuwane. Taka cenzura na forum to negatywny nawyk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SVART
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsekwentnie to znaczy jak?

Kiedy usuniemy jeden post , to mamy również usuwać wszystkie pozostałe aby było konsekwentnie?

Tak zwane "święte krowy" są w każdej przestrzeni życia ludzkiego. Na forach również. I to forum to również nie jest miejsce święte, na którym króluje jedynie słuszna sprawiedliwość i równość. Nie ma takich miejsc, chyba nie tylko na świecie. Zawsze strona przeciwna uzna, że jest szykanowana i traktowana niesprawiedliwie. Napisałem Wam w tamtym wątku wyraźnie: ŻADNYCH WOJEN Z UŻYCIEM ATAKÓW PERSONALNYCH! A taką tam wszczęliście!

Następne drążenie decyzji moderacji podjętych w tamtym wątku potraktuje jako atak na moderację AS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie Moderatorzy, jeśli w wątkach usuwacie posty / banujecie za zwykłe posty pod pretekstem wojen branżowych (np. "Odtwarzacz CD do 10.000 PLN"), to przynajmniej róbcie to konsekwentnie, a nie wybiórczo do wybranych osób. Ja osobiście nie jestem związany / nie byłem z branżą. Powyższe pokazuje, że na forum nadal są tzw. "święte krowy", które mogą bronić ewidentnie wadliwych produktów, a posty p-ko są usuwane. Taka cenzura na forum to negatywny nawyk.

SVART napisze wprost -piszesz nieprawde -zostal usuniety cały trollerski ciąg wpisów nie zwiazanych z tematem , włacznie z Twoim wpisem kompletnie nie zwiazanym z tematem i zdjęciami bez zwiazku z tematem

nie jestes fragmentem wojny branzystów

czyzby zal ze punktów nie dostałeś z adnotacja za co ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Już zaraz atak na moderację. Zupełnie bezpodstawne. Ja tylko delikatnie i grzecznie zwracam uwagę. W końcu sam Vlado przyznałeś, że to miejsce nie jest "święte", więc dlaczego chociaż nie próbować go uzdrawiać. Przyznaję, że na przestrzeni roku dużo dobrego w tym temacie się zadziało, ale zawsze można zrobić więcej dla dobra sprawy.

 

Nie widziałem wszystkich wpisów, ale nawet jeśli poleciały wybrane, to cała bezsensowna dyskusja o A***ie, czy tam Psujonie (zwał jak zwał), powinna polecieć właśnie dla przykładu, a nie tylko wybiórczo. Jeśli usunęliście więcej, to chwała Wam za to. Nie powinno jednak być tak, że pozostają głównie wpisy np. organizatora pewnej imprezy broniącego marki z wiadomych przyczyn (dobre kontakty z dealerem) i obracanie w wyjątki faktycznie defektowego sprzętu.

 

W mojej ocenie alegoria A***'a do SsayYounga była trafna, wiele osób porównuje tutaj wzmacniacze do samochodów, czy innych przedmiotów, a nawet części ciała :). Nie spotyka się to ze sprzeciwem. To był aspekt humorystyczny, a post w temacie - miedzy słowami było jasne, iż: "nie polecam tej marki" :).

 

I potwierdzam, w jednym słowie choć humorystycznym w pewnym sensie naruszyłem regulamin, za co mój post powinien być najlepiej skorygowany, a nie usunięty. Zdecydowaliście inaczej i to Wasza decyzja, tutaj nie ma zastrzeżeń, a te są jak wspomniałem tylko co do konsekwencji w działaniu. Nie żywię również żalu za brak naliczenia punktów karnych, doceniam ten gest. Bez urazy Panowie!

 

Tradycyjnie, choć nie przepadam za używaniem wersalików, jeszcze raz podkreślam: TO NIE BYŁ / NIE JEST ATAK NA MODERACJĘ!!! ;-)

 

Pozdrowienia, tak dla Moderacji, Administracji, jak i Forumowiczów!

Wasz forever, SVARTu

 

Tak zwane "święte krowy" są w każdej przestrzeni życia ludzkiego. Na forach również. I to forum to również nie jest miejsce święte, na którym króluje jedynie słuszna sprawiedliwość i równość. Nie ma takich miejsc, chyba nie tylko na świecie.

 

O to to to! Zgoda, co nie znaczy, że świata nie możemy starać się uczynić świętszym dosłownie :). Przynajmniej jednak mamy jasność i wiemy, które krowy tutaj są świętsze o innych :).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SVART
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu sam Vlado przyznałeś, że to miejsce nie jest "święte", więc dlaczego chociaż nie próbować go uzdrawiać. Przyznaję, że na przestrzeni roku dużo dobrego w tym temacie się zadziało, ale zawsze można zrobić więcej dla dobra sprawy.

 

Powinieneś sobie bez problemu zdawać sprawę z faktu, że to nie jest nasza (moderatorów) prywatna przychodnia. Zatem uzdrawiać musimy nie tylko w interesie dobra pacjentów, ale także założyciela i zarządcy przychodni. Żyjemy w realiach rynkowych.

Staramy się jak możemy, aby zachować równowagę i niski poziom zachorowań w naszym gronie:-) Ale jak w każdej przychodni, są pacjenci z grupą inwalidzką, są kombatanci, i honorowi krwiodawcy, oraz byli pracownicy służby zdrowia i każda z tych grup rości prawa do swych przywilejów :-)

To tak specjalnie dla Ciebie Drogi SWART'cie, bo lubisz porównania :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vlado, nie, tylko nie porównanie do NFZ :). Praktycznie jak ZUS, a to nie są organizacje szczycące się najlepszym uznaniem w wielu aspektach :). Chociaż, podoba mi się sam Twój podział :). Proponuję od razu wcielić w życie w określaniu statusu danego członka forum, będzie jasne z góry kto jest: zwykłym pacjentem, honorowym krwiodawcą, kombatantem czy należy do grupy inwalidzkiej z palmą pierwszeństwa w kolejkach, a kto ma legitymację emeryta z grupy bezpieki :). Moderacja będzie rozumiem pracownikami służby zdrowia :). Muszę wykupić abonament na AS, od razu wskoczę do grupy pacjentów klasy VIP :).

 

P.s. Mam nadzieję, że zdrowie u Ciebie już tip top i znaczna poprawa, zatem zdrowia!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda, co nie znaczy, że świata nie możemy starać się uczynić świętszym dosłownie :).

 

Do uczynienia świata świętszym niż jest, Stwórca zsyłał Proroków. I kończyli bez głów lub na palach i rzymskim krzyżu. Ja nie mam aż takich aspiracji i wcale mi się nie podoba, że bóg za to co sam sp***dolił obwinia swe wybrakowane dzieło, żądając aby samo stało się doskonalsze niż on sam. Czuję się oszukany, gdyż jak ponoć sam głosi w PŚ stworzył mnie na swój wzór i podobiznę. A ja słabo pływam, o chodzeniu po wodzie nie mam co marzyć a o reszcie Jego możliwości których nie posiadam nie wspomnę :-(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja słabo pływam, o chodzeniu po wodzie

 

Bo masz w sobie, a raczej w mózgu nieodkryte jeszcze wielkie połacie wielkich możliwości...

Z czasem i one będą poznane. Dlatego też w przyszłym życiu być może będziesz mógł latać samodzielnie,

przechodzić przez ściany, czy też chodzić po wodzie...;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w przyszłym życiu to wciąż będę ja? Włodek z cała bazą doświadczeń i wiedzy jaką zebrałem od chwili w której to Stwórca zażyczył sobie mnie stworzyć jako zabawkę dla siebie, obiecując mi, że stanę się nim? A ja posłusznie w każdym następnym życiu, jak ten świstak, siedzę i zawijam gówno w sreberko czekając aż ten, który się mną bawi dotrzyma swych obietnic.

I co? Mam być szczęśliwy, czy pora rozpaczać?

Nic z tych rzeczy. Bajda od wieków plecie się i plecie, pieczołowicie podtrzymywana przez tych, którzy ją wymyślili i wciąż czerpią z niej łatwe zyski w postaci władzy i majątków.

 

Wracajmy na ziemie do rzeczywistości. A ta jest taka, że to nie jest watek filozoficzny, tylko funkcjonalny, przeznaczony do wnoszenia uwag i propozycji do działania naszego forum.

Kończmy te chwile relaksu i proszę do meritum wątku.

 

P.s. Mam nadzieję, że zdrowie u Ciebie już tip top i znaczna poprawa, zatem zdrowia!

 

Dziękuje, już mnie naprawili:-)

 

W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LTD12

(Konto usunięte)

że to nie jest watek filozoficzny, tylko funkcjonalny, przeznaczony do wnoszenia uwag i propozycji do działania naszego forum.

Proponuję utworzyć listę słów/wyrażeń, które nie są ogólnie rozumiane jako obraźliwe, a które nie są dopuszczalne na forum.

Na przykład "ale się uśmiałem", za które otrzymałem razem 9 p-tów, ban w wątku i skasowanie wszystkich takich moich postów. Nie wiem tylko czy ":)" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład "ale się uśmiałem", za które otrzymałem razem 9 p-tów, ban w wątku i skasowanie wszystkich takich moich postów.

 

Kłamiesz!

Karę otrzymałes za użycie tego sformułowania aby wykpić zalecenia moderacji. Czyli uzyłes go jako perfidnego ataku na moderacje AS. Otrzymałeś za to kare 3pkt. nie jak kłamiesz 9!

 

"Ostrzeżenie za Atak personalny na moderację lub administrację (Regulamin §6 pkt. 5, Netykieta pkt. 10) w WILE (Sound Art).

Dano 3 punktów - wygasłe.

Notatka dla użytkownika

 

Ale się uśmiałem.

Notatka dla moderatorów

 

Ale się uśmiałem."

 

Proponuję utworzyć listę słów/wyrażeń, które nie są ogólnie rozumiane jako obraźliwe, a które nie są dopuszczalne na forum.

 

Oczywiście tu również kłamiesz! Na tym forum nie ma wyrażeń niedopuszczanych kiedy nie są one ogólnie rozumiane za obraźliwe! Ale użycie ich w kontekście kpin i ataków na moderacje, było, jest i będzie karane.

Twoja "propozycja" utworzenia listy, kłamstwa przedstawiane jako przykład, nie są niczym innym jak odwetowym atakiem na moderację za otrzymane kary.

I abyś to wreszcie zrozumiał, otrzymujesz za to stosowna kare regulaminową.

Dodatkowo w twoim przypadku, bo takie zachowania prezentowałeś kilkakrotnie, dostajesz całkowity ban na ten watek, którego funkcji i tematyki jak widać również pojąć nie zdołasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani.

Z racji że bardzo rozmnożyły nam się watki okolopolityczne w których prowadzicie swe batalie, często przenosząc front swych działań na kilka jednocześnie, połączymy te najbardziej współtematyczne w wątku Polityka.

Proszę o nie niepokojenie się o los swych wpisów, będą one w Polityce dostępne do odszukania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątki w których pisaliście a teraz ich nie widzicie są połączone z watkami "Polityka", "Pod butem i knutem prezesa". Informacja w watkach.

Proszę w tematyce politycznej wypowiadać się wyłącznie w tych dwu wątkach. Nowo zakładane będą usuwane z Bocznicy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby była jasnośc- wracamy do dawnych ustaleń z uwagi na to co sie wyprawia w zakładce bocznica w związku z wszechobecną polityką

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji że bardzo rozmnożyły nam się watki okolopolityczne

A może by zakładać podwątki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.