Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, cir napisał:

tematy konfliktów personalnych na tym forum nie mają racji bytu , a w dodatku lata wstecz 

jesli uwazasz inaczej pozostaje droga odwółania do adminów

 

Pragnę zauważyć, że poprzez swój ekstraordynaryjny stosunek do wybranych słów (zastępowanych z automatu frazą "jestem spamerem") oraz fakt usuwania tematów, które służyć miały pojednaniu zwaśnionych środowisk (które łączy wspólne hobby)  stawiacie Audiostereo - a w ślad za tym tutejszą społeczność - w niekorzystnym świetle. W ten sposób tylko karmicie swoich oponentów, którzy bez wysiłku mogą każdemu (ze mną włącznie) udowodnić, że stosujecie niezgodną z duchem tego miejsca cenzurę.    

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cir napisał:

wszystko juz było , zwróć się do admina

Sprawa zbyt błaha by adminowi głowę zawracać. Jeden wątek więcej czy jeden mniej...? Jeden forumowicz więcej, jeden mniej...?  Żadna różnica!

Pozdrawiam życząc jednak odrobiny refleksji! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bufor cache edytora odpowiedzi do tematu skutecznie zachowuje sam z siebie tekst wpisywany.

Podoba mi się - nie wiem, czy też przed zmianami na przełomie roku też był ale teraz jest bez zarzutu przy rwaniu łączności do stacji bazowej via fon.

Dzięki za udogodnienie - korzystam z niego niekiedy. 

Zajętość sieci i emisja słoneczna (czyli zaniki propagacji) są zmienne - taka przezorność daje komfort użytkownikom.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
W dniu 6.06.2019 o 21:14, cir napisał:

potrzebny admin niestety

Ponawiam:

W dniu 12.06.2019 o 12:28, JuG napisał:

Czy na tym forum jest admin/mod, który potrafi przywrócić mi możliwość korzystania z PW?

PS. Może to obudzi admina/moda?

Jak-tancza-piersi_article.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam  juz było 

mod nie ma mozliwosci wybióroczego blokowania PW , juz to pisalem ze sprawa do admina 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
35 minut temu, cir napisał:

juz to pisalem ze sprawa do admina

Jak mam napisać do admina mając zablokowane PW? Wysłałem kupę maili do moderacji (i właściciela) - bez żadnego skutku. Maila do adminów nie znam.

Ta idiotyczna sytuacja (nie wiadomo przez kogo, po co i z jakiego powodu zablokowano mi możliwość korzystania z PW) i brak jakiegokolwiek odzewu ze strony admina/właściciela trwa już ponad miesiąc. To zwykłe olewanie użytkownika czy za tym się kryje głębsza myśl?

Czy ktoś z władz tego Forum może w końcu wyjaśnić o co chodzi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widze potrafisz skopiowac dowolny wpis moderatora jako " cytuj " skutkiem czego dostaje on powiadomienie ze oczekujesz odpowiedzi 

z a adminem dziala to  tak samo 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
W dniu 8.04.2019 o 14:41, audiostereo.pl napisał:

Wyjaśnimy sprawę.

To może moją też?

 

3 godziny temu, cir napisał:

z a adminem dziala to  tak samo 

Adminy od tygodni nie czytają własnego wątku?

W dniu 5.06.2014 o 12:09, Admin1 napisał:

Ten temat ma służyć do zgłaszania konkretnych problemów lub błędów technicznych, a także konkretnych propozycji i uwag.

 

Edytowane przez JuG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ za nazwanie Jaro_747 łgarzem,co jest o tyle kuriozalne,że miso został na kłamstwie po prostu przyłapany,mam parę pytań. Czy na Bocznicy można adwersarza nazywać:

bucem

idiotą

pacanem

debilem

matołem

faszystą

bęcwałem

Pytam,bo chciałbym wiedzieć,czy takiego języka miłości wolno używać tylko takim arbitrom elegencji jak:Jaro_747,hi_aro,top20,bezlitosna niusia i paru innych tuzów,których teraz nie wymieniam,czy jednak wszystkim?Dlaczego pytam. Nie uskarżam się,dostalem bana i choć uważam,że bezpodstawnie,to szanuję decyzję i nie polemizuję z nią,ale chcąc na przyszłość uniknąć bycia urlopowanym w ten sposob,proszę o jasne stanowisko Moderacji. Czy wolno używać takiego języka tylko tym userom,czy wszystkim?czy Moderacja bedzie(jeśli jednak nie wolno)reagować na takie wpisy,czy tylko na reakcje na nie? Jak reagować na takie zachowanie,jeśli(np ja) nie używam funkcji zgłoszenia? Bardzo proszę o jasną wykładnie jak działać,zanim podejmę polemikę z tymi osobami,bo może się okazać,że po nazwaniu mnie np pacanem,po mojej reakcji to znowu ja wyląduję na urlopie a osoby,które są synonimami chamstwa na Bocznicy nie.

Dziękuję

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Lencoman napisał:

Jak reagować na takie zachowanie,jeśli(np ja) nie używam funkcji zgłoszenia?

Niech Cię ręka Boska broni używać funkcji zgłoszenia.

Za użycie tej funkcji jakiś czas temu zostałem uhonorowany konkretną liczbą punktów.

O ile wiem, nie tylko ja taki prezent otrzymałem. Swego czasu McGyver też o tym pisał.

Dlatego nie warto zgłaszać niczego na panel modelatorski.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, rochu napisał:

Niech Cię ręka Boska broni używać funkcji zgłoszenia.

Za użycie tej funkcji jakiś czas temu zostałem uhonorowany konkretną liczbą punktów.

O ile wiem, nie tylko ja taki prezent otrzymałem. Swego czasu McGyver też o tym pisał.

Dlatego nie warto zgłaszać niczego na panel modelatorski.

 

Dzięki rochu za feedback. Guzik atomowy:)) Moderacja jakoś to moje pisanie skomentuje?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lencoman

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Do krwi ostatniej? Radzę Ci usuń to: "Dostałem..." Ja też za takie cóś dostałem punkty i to dwa razy za to samo. ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faszystą i bęcwałem jakoś sobie nie przypominam. Reszta całkiem możliwa, ale miło byłoby też przypomnieć w jakich okolicznościach i na jak chamskie wpisy była to reakcja.

Bardzo często odnoszę wrażenie, że Koledzy PiSowcy działają w formule sfory która atakuje i prowokuje gotowa poświęcić któregoś z osobników byleby wykończyć przeciwnika. To tyle, nie zamierzam dyskutować na ten temat czy zawracać d... moderacji. Pa!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wężykiem dżambo,wężykiem. Moderacja nie ma tu nic do rzeczy,chodzi tylko o to,że jak kolejny raz zostaniesz przyłapany na łgarstwie,co się pewnie lada moment stanie,nikt nie otrzyma bana za nazywanie rzeczy po imieniu,czyli Ciebie łgarzem,bo ja za to a nie jakieś urojone w twoim móżdżku chamstwo otrzymałem urlop,kapujesz zdolniacho?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Jaro_747 napisał:

Faszystą i bęcwałem jakoś sobie nie przypominam. Reszta całkiem możliwa, ale miło byłoby też przypomnieć w jakich okolicznościach i na jak chamskie wpisy była to reakcja.

Bardzo często odnoszę wrażenie, że Koledzy PiSowcy działają w formule sfory która atakuje i prowokuje gotowa poświęcić któregoś z osobników byleby wykończyć przeciwnika. To tyle, nie zamierzam dyskutować na ten temat czy zawracać d... moderacji. Pa!

Jesli chodzi o ciebie to juz wielokrotnie zwracano ci uwage, zebys nie pisal o ludziach, tylko w temacie. Jakos nie dociera. I pal licho, zeby to bylo od czasu do czasu, ale u ciebie to jest prawie w kazdym poscie, nawet tym powyzej. Pieprzysz cos o sforze, a nie zauwazasz, ze reszta tez jedzie zazwyczaj sfora. A na koncu stwierdzasz, ze nie zamierzasz dyskutowac, chociaz wlasnie to robisz.

Niebywale.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe kółko wielbicieli :-). Niestety teraz jestem zajęty, proszę o wybaczenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Jaro_747 napisał:

Całe kółko wielbicieli :-). Niestety teraz jestem zajęty, proszę o wybaczenie.

Nie kłam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Lenco,Naim,Harbeth,Ton Trager.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach te upały - niektórym szkodzą znacznie bardziej. No cóż, wielbicieli człowiek sobie nie wybiera ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, TomekL3 napisał:

Wręcz przeciwnie ?

Tak, tak, wiem.

Wszystko dzieje się wyłącznie w twojej głowie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, McGyver napisał:

(...) a pisanie do adminów było równoznaczne z pisaniem na Berdyczów.

W zasadzie gdyby zablokować możliwość wysyłania PW do adminów to i tak nikt nie odczułby żadnej różnicy.

Ściana i tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie edytuje się sygnaturę (motto osobiste pod postem) ?

W tegorocznej wersji nie ogarniam jak dotrzeć do ramki pod przyciskiem i zmienić jej treść.

Z góry dzięki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma juz możliwości zeby jak dawniej, gdy wchodzę w temat zeby mi pokazywało od pierwszego nieprzeczytanego posta nie od początku tematu ? w telefonie z androidem 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
4 godziny temu, xetras napisał:

Gdzie edytuje się sygnaturę (motto osobiste pod postem) ?

https://www.audiostereo.pl/settings/signature/

4 godziny temu, costa brava napisał:

nie ma juz możliwości zeby jak dawniej, gdy wchodzę w temat zeby mi pokazywało od pierwszego nieprzeczytanego posta nie od początku tematu ?

Jest: klikasz w kółko lub gwiazdkę przed nazwą tematu (gwiazdką odznaczają się tematy, w których są Twoje wpisy).

obraz.thumb.png.ee18f1aca2ad8f382c480a873681a8da.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Niezły burdel tu panuje skoro typ się chwali że szykuje się na polowanie z ŁUKIEM  i to przy użyciu noktowizora a moderacja ( @misiomor )tłumaczy że mają tu zasadę nie moderowania wątków w których się udzielają jako dyskutanci czyli taki pakt milczenia bo jako mod zabrał głos w danym temacie i nie reaguje wiedząc że  @kazik-t kwalifikuje się do ścigania prawem ( noktowizor jest zabroniony w jakich kolwiek polowaniach o łuku nie wspominając- ustawa z 1995r ) . Ww forumowicz chwali się jaka to okrutna zabawa będzie w weekend i ostrzy na nią strzały a noktowizor ma mu pomóc wyrównać szanse . Nie wierzę że przeczytałem to na forum poświęconym tematyce Audio. Brak jakiejkolwiek reakcji poraża a moderator zamiast poinformować o nielegalności tego procederu kontynuuje dalej rozmowę  nie zwracając na to uwagi , SZOK !!!! Zobaczę jak sprawa się potoczy i w przypadku braku reakcji osobiście zgłoszę sprawę na policję. 

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z tym poleciał do CBŚiu. Regularna policja może nie posiadać kompetencji w takich sprawach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 26

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.