Jump to content
Admin1

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne

Recommended Posts

9 godzin temu, Sovereign napisał:

Użytkownicy, uważajcie bo na AS moderatorzy szpiegują i kontrolują wpisy już przed napisaniem to co zostaje zapisane w oknie - jeszcze przed dodaniem wiadomości potrafią usunąć (by nie było przy następnym otwarciu) [...]

Blokujcie wszystko co się da, na wszelkie możliwe sposoby, by nie mieli żadnej kontroli. [...]

Podczas pisania nawet poinformował, które wiadomości mu się zmieniły. Na własne oczy widziałem jak mu wpisy się modyfikowały i wycinały z fragmentów tekstu. Wtedy go szpiegował/kontrolował bodajże vlado.

Przed (?!) napisaniem ?

Kontrola myśli ? Aleś pojechał teorią spiskową nowego światowego odoru.

6 godzin temu, Sovereign napisał:

Na wschodzie im by piękną szkołę dali i nauczyli kultury - tu się nikt nie cacka z takimi krętaczami.

Na dzielni z ziomalami sztamę się trzyma.

Aha,  i nie klepie ozorem publicznie. Z donosicielami też przecież wiesz co.

Sorry, szanowni zawiadowcy. Dziwnie tu wtedy, kiedy publika ma nadmiar wolnego czasu. Już wycieczkę poza temat zakańczam.

PS.

Tylko to uzupełnienie - 35 w cieniu już od wielu dni , to i chwilowe gigaburze się rozmnażają. Wyrozumiałości trzeba również nadmiar (tak jak tego czasu).

• Like 2

~za wulgarny pospolityzm ode mnie ignor a priori~

8 godzin temu, cir napisał:

Sovereign ponieważ znamy sie tu od dawna opamiętaj sie z tymi życzeniami dla innych

Ponieważ nie uzyskałem odpowiedzi zwracam się bezpośrednio do Pana Moderatora raz jeszcze z tym samym pytaniem:

"Dlaczego temat założonego przeze mnie wątku został zmieniony (dodany tekst "jestem spamerem"), a następnie usunięty? 15lat jestem członkiem tego forum i nie znam genezy wszelkich konfliktów tutejszej społeczności, a próba zdobycia informacji bezpośrednio ze źródła (między innymi od Was Panowie) kończy się usunięciem mojego wpisu bez podania przyczyny. Prawdę mówiąc zgłupiałem!"

temat załozony w zakladce stereo nie ma z nia jakiegokolwiek zwiazku to chyba proste

tematy genezy konfliktów   itd   osobiscie mnie nie interesuja i nie podejmuje sie tym bardziej ich wyjasniania

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

xavian
1 godzinę temu, cir napisał:

temat załozony w zakladce stereo nie ma z nia jakiegokolwiek zwiazku to chyba proste

tematy genezy konfliktów   itd   osobiscie mnie nie interesuja i nie podejmuje sie tym bardziej ich wyjasniania

Temat założyłem w zakładce "Inne" i nie oczekiwałem w jego temacie aktywności szanownych Panów Moderatorow, ale innych użytkowników. Czy mogę zatem prosić o przywrócenie usuniętego wątku w dowolnej zakładce, którą uznacie Państwo za stosowną?

tematy konfliktów personalnych na tym forum nie mają racji bytu , a w dodatku lata wstecz 

jesli uwazasz inaczej pozostaje droga odwółania do adminów

7 godzin temu, cir napisał:

tematy konfliktów personalnych na tym forum nie mają racji bytu , a w dodatku lata wstecz 

jesli uwazasz inaczej pozostaje droga odwółania do adminów

Pragnę zauważyć, że poprzez swój ekstraordynaryjny stosunek do wybranych słów (zastępowanych z automatu frazą "jestem spamerem") oraz fakt usuwania tematów, które służyć miały pojednaniu zwaśnionych środowisk (które łączy wspólne hobby)  stawiacie Audiostereo - a w ślad za tym tutejszą społeczność - w niekorzystnym świetle. W ten sposób tylko karmicie swoich oponentów, którzy bez wysiłku mogą każdemu (ze mną włącznie) udowodnić, że stosujecie niezgodną z duchem tego miejsca cenzurę.    

• Like 1

wszystko juz było , zwróć się do admina

Godzinę temu, cir napisał:

wszystko juz było , zwróć się do admina

Sprawa zbyt błaha by adminowi głowę zawracać. Jeden wątek więcej czy jeden mniej...? Jeden forumowicz więcej, jeden mniej...?  Żadna różnica!

Pozdrawiam życząc jednak odrobiny refleksji! 

• Like 1

Bufor cache edytora odpowiedzi do tematu skutecznie zachowuje sam z siebie tekst wpisywany.

Podoba mi się - nie wiem, czy też przed zmianami na przełomie roku też był ale teraz jest bez zarzutu przy rwaniu łączności do stacji bazowej via fon.

Dzięki za udogodnienie - korzystam z niego niekiedy. 

Zajętość sieci i emisja słoneczna (czyli zaniki propagacji) są zmienne - taka przezorność daje komfort użytkownikom.

~za wulgarny pospolityzm ode mnie ignor a priori~

W dniu 6.06.2019 o 21:14, cir napisał:

potrzebny admin niestety

Ponawiam:

W dniu 12.06.2019 o 12:28, JuG napisał:

Czy na tym forum jest admin/mod, który potrafi przywrócić mi możliwość korzystania z PW?

PS. Może to obudzi admina/moda?

Jak-tancza-piersi_article.gif

"A jeśli ty jesteś za wolnością słowa, to znaczy to, że jesteś za wolnością wygłaszania dokładnie tych poglądów, których nienawidzisz." ― Noam Chomsky

e tam  juz było 

mod nie ma mozliwosci wybióroczego blokowania PW , juz to pisalem ze sprawa do admina 

35 minut temu, cir napisał:

juz to pisalem ze sprawa do admina

Jak mam napisać do admina mając zablokowane PW? Wysłałem kupę maili do moderacji (i właściciela) - bez żadnego skutku. Maila do adminów nie znam.

Ta idiotyczna sytuacja (nie wiadomo przez kogo, po co i z jakiego powodu zablokowano mi możliwość korzystania z PW) i brak jakiegokolwiek odzewu ze strony admina/właściciela trwa już ponad miesiąc. To zwykłe olewanie użytkownika czy za tym się kryje głębsza myśl?

Czy ktoś z władz tego Forum może w końcu wyjaśnić o co chodzi???

"A jeśli ty jesteś za wolnością słowa, to znaczy to, że jesteś za wolnością wygłaszania dokładnie tych poglądów, których nienawidzisz." ― Noam Chomsky

jak widze potrafisz skopiowac dowolny wpis moderatora jako " cytuj " skutkiem czego dostaje on powiadomienie ze oczekujesz odpowiedzi 

z a adminem dziala to  tak samo 

W dniu 8.04.2019 o 14:41, audiostereo.pl napisał:

Wyjaśnimy sprawę.

To może moją też?

3 godziny temu, cir napisał:

z a adminem dziala to  tak samo 

Adminy od tygodni nie czytają własnego wątku?

W dniu 5.06.2014 o 12:09, Admin1 napisał:

Ten temat ma służyć do zgłaszania konkretnych problemów lub błędów technicznych, a także konkretnych propozycji i uwag.

Edited by JuG

Ponieważ za nazwanie Jaro_747 łgarzem,co jest o tyle kuriozalne,że miso został na kłamstwie po prostu przyłapany,mam parę pytań. Czy na Bocznicy można adwersarza nazywać:

bucem

idiotą

pacanem

debilem

matołem

faszystą

bęcwałem

Pytam,bo chciałbym wiedzieć,czy takiego języka miłości wolno używać tylko takim arbitrom elegencji jak:Jaro_747,hi_aro,top20,bezlitosna niusia i paru innych tuzów,których teraz nie wymieniam,czy jednak wszystkim?Dlaczego pytam. Nie uskarżam się,dostalem bana i choć uważam,że bezpodstawnie,to szanuję decyzję i nie polemizuję z nią,ale chcąc na przyszłość uniknąć bycia urlopowanym w ten sposob,proszę o jasne stanowisko Moderacji. Czy wolno używać takiego języka tylko tym userom,czy wszystkim?czy Moderacja bedzie(jeśli jednak nie wolno)reagować na takie wpisy,czy tylko na reakcje na nie? Jak reagować na takie zachowanie,jeśli(np ja) nie używam funkcji zgłoszenia? Bardzo proszę o jasną wykładnie jak działać,zanim podejmę polemikę z tymi osobami,bo może się okazać,że po nazwaniu mnie np pacanem,po mojej reakcji to znowu ja wyląduję na urlopie a osoby,które są synonimami chamstwa na Bocznicy nie.

Dziękuję

• Like 2

2 godziny temu, Lencoman napisał:

Jak reagować na takie zachowanie,jeśli(np ja) nie używam funkcji zgłoszenia?

Niech Cię ręka Boska broni używać funkcji zgłoszenia.

Za użycie tej funkcji jakiś czas temu zostałem uhonorowany konkretną liczbą punktów.

O ile wiem, nie tylko ja taki prezent otrzymałem. Swego czasu McGyver też o tym pisał.

Dlatego nie warto zgłaszać niczego na panel modelatorski.

• Like 3

Flat Earth Audio

18 minut temu, rochu napisał:

Niech Cię ręka Boska broni używać funkcji zgłoszenia.

Za użycie tej funkcji jakiś czas temu zostałem uhonorowany konkretną liczbą punktów.

O ile wiem, nie tylko ja taki prezent otrzymałem. Swego czasu McGyver też o tym pisał.

Dlatego nie warto zgłaszać niczego na panel modelatorski.

Dzięki rochu za feedback. Guzik atomowy:)) Moderacja jakoś to moje pisanie skomentuje?

Edited by Lencoman

"Do krwi ostatniej😉 Radzę Ci usuń to: "Dostałem..." Ja też za takie cóś dostałem punkty i to dwa razy za to samo. 😭

Faszystą i bęcwałem jakoś sobie nie przypominam. Reszta całkiem możliwa, ale miło byłoby też przypomnieć w jakich okolicznościach i na jak chamskie wpisy była to reakcja.

Bardzo często odnoszę wrażenie, że Koledzy PiSowcy działają w formule sfory która atakuje i prowokuje gotowa poświęcić któregoś z osobników byleby wykończyć przeciwnika. To tyle, nie zamierzam dyskutować na ten temat czy zawracać d... moderacji. Pa!

• Like 1

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

Wężykiem dżambo,wężykiem. Moderacja nie ma tu nic do rzeczy,chodzi tylko o to,że jak kolejny raz zostaniesz przyłapany na łgarstwie,co się pewnie lada moment stanie,nikt nie otrzyma bana za nazywanie rzeczy po imieniu,czyli Ciebie łgarzem,bo ja za to a nie jakieś urojone w twoim móżdżku chamstwo otrzymałem urlop,kapujesz zdolniacho?

17 minut temu, Jaro_747 napisał:

Faszystą i bęcwałem jakoś sobie nie przypominam. Reszta całkiem możliwa, ale miło byłoby też przypomnieć w jakich okolicznościach i na jak chamskie wpisy była to reakcja.

Bardzo często odnoszę wrażenie, że Koledzy PiSowcy działają w formule sfory która atakuje i prowokuje gotowa poświęcić któregoś z osobników byleby wykończyć przeciwnika. To tyle, nie zamierzam dyskutować na ten temat czy zawracać d... moderacji. Pa!

Jesli chodzi o ciebie to juz wielokrotnie zwracano ci uwage, zebys nie pisal o ludziach, tylko w temacie. Jakos nie dociera. I pal licho, zeby to bylo od czasu do czasu, ale u ciebie to jest prawie w kazdym poscie, nawet tym powyzej. Pieprzysz cos o sforze, a nie zauwazasz, ze reszta tez jedzie zazwyczaj sfora. A na koncu stwierdzasz, ze nie zamierzasz dyskutowac, chociaz wlasnie to robisz.

Niebywale.

Edited by bubusia
  • Like 3

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Guest glazior
Godzinę temu, Lencoman napisał:

Moderacja jakoś to moje pisanie skomentuje?

Tak , otrzymasz....... aureole.😀

minorityreport035.jpg

Całe kółko wielbicieli :-). Niestety teraz jestem zajęty, proszę o wybaczenie.

Jestem Europejczykiem.

Ach te upały - niektórym szkodzą znacznie bardziej. No cóż, wielbicieli człowiek sobie nie wybiera ;-).

Jestem Europejczykiem.

36 minut temu, TomekL3 napisał:

Wręcz przeciwnie 😉

Tak, tak, wiem.

Wszystko dzieje się wyłącznie w twojej głowie...

Jestem Europejczykiem.

20 minut temu, McGyver napisał:

(...) a pisanie do adminów było równoznaczne z pisaniem na Berdyczów.

W zasadzie gdyby zablokować możliwość wysyłania PW do adminów to i tak nikt nie odczułby żadnej różnicy.

Ściana i tyle.

Edited by rochu
  • Like 2
  • Thanks 1

Flat Earth Audio