Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie Jaro, nie lubię. Irytuje mnie za to, że skoro już do sytuacji doszło, to nie wrócisz do interesującego nas wątku, i nie popatrzysz uczciwie, kto z nas wszystkich i w jakim stopniu zawinił.

Podpowiem Ci, że jeden z notorycznych autorów "czwórek" już od jakiegoś czasu się nie udziela. Podejrzewam, że nie z własnej woli. Szkoda, że tylko jeden. A jeden przyszedł nawet tutaj za mną, choć merytorycznie bardzo dawno nie rozmawialiśmy. Ehhh...

Weź to pod uwagę, bo jeśli o Ciebie chodzi, to widać, że o temacie jednak chcesz rozmawiać. W przeciwieństwie do innych nie piszesz tylko po to, aby się do kogoś przyczepić i obrzucić go obelgami.

Taki na Forum styl funkcjonuje, że swoje zdanie prezentuje się w upierdliwy dla oponenta sposób. Więc nie oczekuj ode mnie, że na upierdliwie przedstawione argumenty, będę miło i sympatycznie kontrargumentował. Proste? Jak oczekujesz od inych zachowania z klasą, to sam z klasą się zachowuj. Dostosuję się. Święty nie jestem, ale mogę się postarać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jedno zdanie, ty piętnaście (na oko). I w ten sposób entropia we Wszechświecie rośnie ?.

Piszmy z sensem i na temat a świat będzie choć odrobinę bardziej znośny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
12 minut temu, Jaro_747 napisał:

Piszmy z sensem i na temat a świat będzie choć odrobinę bardziej znośny.

Pisanie z sensem dla niektórych może być niewykonalne, ale na temat to chyba każdy da radę... no a jak nie da, to... 

5 godzin temu, Jaro_747 napisał:

...to trzeba po ostrzeżeniu dać bana jemu, a nie karać wszystkich.

 

14 minut temu, Jaro_747 napisał:

Ja jedno zdanie, ty piętnaście (na oko).

W zasadzie mogłem napisać po prostu "nie", ale byłoby to niezgodne z tematem tego wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie, i (tak sądzę) większości Forum, raczej skupionego na audio:

• Na prawdę;
• Nadal;
• W ogóle;
• W zasadzie;

Nie interesuje Wasze naprawianie świata w sposób:

• Otwarty;
• Publiczny;
• Drążący;

Wypocin, prób wybielenia się, i jakiegokolwiek pierdzielenia o polityce, kościołach, sraniu w banię i innych śmieci poza audio nie czytam. I nie jestem odosobniony.
Więc proponuję, wsadzić te żale głęboko tam gdzie gniotą i odpuścić sobie w celu lepszego jestestwa.

Warto ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez AudioAddicted
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, AudioAddicted napisał:

Ale mnie, i (tak sądzę) większości Forum, raczej skupionego na audio:

• Na prawdę;
• Nadal;
• W ogóle;
• W zasadzie;

Nie interesuje Wasze naprawianie świata w sposób:

• Otwarty;
• Publiczny;
• Drążący;

Hmmm... a znasz temat tego wątku? Chcesz tu czytać o audio? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, na bocznicy czytam tylko kilka tematów - dotyczących stricte audio (przeniesionych według "widzimisię Moderatora) lub dotyczących Forum ogólnie...
A wątek tutejszy zdecydowanie nie dotyczy lamentów jednego Usera w stosunku do innego, w odniesieniu do innych wątków...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, AudioAddicted napisał:

A wątek tutejszy zdecydowanie nie dotyczy lamentów jednego Usera w stosunku do innego, w odniesieniu do innych wątków...

Skoro już poznałeś temat tego wątku, to wydajesz się być gotów, by zapoznać się z treścią moich postów. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Treścią???

Namawiasz do jedzenia trocin? Bój ty się Boga chłopie!

P.S.

No i znów dzięki szymonowi mamy zamulanie kolejnego wątku wątpliwej jakości didaskaliami. A później facet się rzuca że nikt go nie rozumie i nie chce z nim dyskutować i jaki to on biedny i prześladowany. Klasyczne pieniactwo w stylu Zbyszka Ziobry.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z czalym szacunkiem, nigdy nie bylem za zamykaniem, ale jak widac nawet w tym watku, temat ktory zostal zamkniety-koscioly, glownie KK, raczej zdrowych emocji nie wzbudzal, a wrecz napedzal spirale agresji.

Watek tego typu, zeby normalnie funkcjonowac musialby miec naprawde konkretne zasady i oczywiscie odpowiednia, dosyc wnikliwa, wymagajaca czasu, moderacje. Nie sadze, zeby bylo to mozliwe.

Stad zgadzam sie z decyzja o zamknieciu.

3 godziny temu, Jaro_747 napisał:

No i znów dzięki szymonowi mamy zamulanie kolejnego wątku wątpliwej jakości didaskaliami. A później facet się rzuca że nikt go nie rozumie i nie chce z nim dyskutować i jaki to on biedny i prześladowany. Klasyczne pieniactwo w stylu Zbyszka Ziobry.

 

Bzdury wypisujesz, akurat k. szymon staral sie wnosic cos do ww watku. A pisanie nie na temat kazdemu sie zdarzalo. Juz nie chce wspominac o twoich wystepach(personalne odniesienia), bo nie o to chodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę, Bupek, że wontecek o kościołach świetnie funkcjonował przez lat 10 (dziesięć, gdybyś liczebników zapomniał).  A może nawet 10 z hakiem, nie sprawdzałem. Bez twej zgody, ni namaszczenia.

A, że "KK raczej zdrowych emocji nie wzbudza, a wręcz napędza spiralę agresji", jak napisałeś - tu pełna zgoda i podziwiam twą spostrzegawczość i wnikliwość?.

 

Tylko że zlikwidowanie wątku "o kościołach" tego faktu (o emocjach) nie zmieni, a tylko spowoduje przeniesienie pewnych dyskusji do wątków pobocznych.

Wylewanie dziecka z kąpielą nigdy nie przynosi pożytku, ni sprawy nie rozwiązuje.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Zwróć uwagę, Bupek, że wontecek o kościołach świetnie funkcjonował przez lat 10 (dziesięć, gdybyś liczebników zapomniał).  A może nawet 10 z hakiem, nie sprawdzałem. Bez twej zgody, ni namaszczenia.

A, że "KK raczej zdrowych emocji nie wzbudza, a wręcz napędza spiralę agresji", jak napisałeś - tu pełna zgoda i podziwiam twą spostrzegawczość i wnikliwość?.

 

Tylko że zlikwidowanie wątku "o kościołach" tego faktu (o emocjach) nie zmieni, a tylko spowoduje przeniesienie pewnych dyskusji do wątków pobocznych.

Wylewanie dziecka z kąpielą nigdy nie przynosi pożytku, ni sprawy nie rozwiązuje.

 

A po co te uwagi dotyczace liczb, po kiego robisz ze mnie wariata. To raz. A dwa, to wolalbym, zebys czytal ze zrozumieniem. Doskonale wiesz, ze chodzi o watek wzbudzajacy agresje. I o tym pisalem, a nie o wzbudzajacym agresje KK. Jak widac nawet tutaj nie mozesz powstrzymac sie od wylewania swoich koscielnych frustracji. I robisz to ty, ktory reprezentujesz pewien, nie niski, poziom intelektualno kulturalny. To teraz pomysl, co beda robili ci, ktorzy takiego poziomu nie reprezentuja. I to w watku stworzonym do wylewania frustracji antyklerykalnych. Niestety, jak widac nie tylko na forum, temat ten to zrodlo totalnej nienawisci i agresji - szczegolnie teraz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale, Bupku miły mój:

Na tej zasadzie należałoby zlikwidować wszystkie (lub prawie wszystkie) wątki na Forum, więc i Forum jako takie.Nie tylko na Bocznicy.

Bo we WSZYSTKICH wątkach zdarzają się perturbacje, pyskówki, swary, afery, wymyślania takie, że "aże do maci sobie sięgają" uczestnicy owych 'dymów'.

Jak to powiedział znakomity pisarz Rafael Sabatini "Istota sprawy nie zmienia się przez nadanie jej innej nazwy".

11 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Nie bardzo rozumiem dlaczego wątek o Kościele został zamknięty z powodu pieniactwa kilku osób. Jeżeli ktoś pisze od rzeczy to trzeba po ostrzeżeniu dać bana jemu, a nie karać wszystkich.

W ten sposób można bez żadnych konsekwencji uziemić całe forum, gdzie tu jakaś elementarna logika???

Proszę uprzejmie, Bupek.

Już to Jaro treściwie wyłuszczył. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale moj drogi, doceniam wymienionego pisarza. Pozwol jednak, ze sie z nim nie zgodze. Uwazam, ze nadanie nieodpowiedniej nazwy moze w duzym stopniu zmienic istote sprawy.

I pozwol, ze podam ci przyklad. Robimy np watek o LGBT i nazywamy go:

"Atak chorej ideologii gejowsko lezbijskiej, w skrocie LGBT"

Jak myslisz, czy ta nazwa, tytul, zmieni istote sprawy. Jak myslisz, jakie kregi przyciagnie?

Tylko maly przyklad.

 

Co do tematu o kosciolach, to powiedz mi dlaczego, gdy napisalem o innej instytucji niz KK, to od razu posadzono mnie o pisanie nie na temat. Nie ma sie co oszukiwac, zamkniety temat koscielny stal sie antyklerykalnym zlewkiem w ktorym wszyscy i wszystko przyjazne KK od razu wzbudzalo niechec i agresje. Z kolei kazda uwaga, nawet najglupsza, ale krytyczna wobec KK wzbudzala uwielbienie.

Podobnie jest z temetem o knucie i bucie. Nazwa tego tematu tez mocno wplywa na istote. To tak a propos pana pisarza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bupek - przecieżeś nie tłuk jakiś...

Nie wymyślaj dziwadeł tematycznych, bo wiesz przecież że za samo założenie tematu o tytule, któryś zaproponował - user by dostał kopa na miesiąc lub dłużej, a tytuł w takim kształcie by nie 'wisiał' dłużej, niż kwadrans.

 

 

A! Coś jeszcze, bom sobie przypomniał:

Jest pewien temat w Analogu (założony zresztą przeze mnie), który - i nie jest to moja opinia, bom skromny człek nad wyraz!?! - nie toleruje pieprzenia o polityce, kościołach, religiach i takich tam...

Zaznaczyłem to na samym początku i pacz!!! - Koledzy się stosują, ba - nawet się czasem trochę dziwią, że wątek może funkcjonować bez niepotrzebnych wrzasków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Bupek - przecieżeś nie tłuk jakiś...

Nie wymyślaj dziwadeł tematycznych, bo wiesz przecież że za samo założenie tematu o tytule, któryś zaproponował - user by dostał kopa na miesiąc lub dłużej, a tytuł w takim kształcie by nie 'wisiał' dłużej, niż kwadrans.

No wlasnie. Celowo przesadzilem, zeby pokazac ci wplyw nazwy na istote sprawy. Podobnie jest w skali mikro, czyli w skali pojedynczych postow.  Nazwa, uzywanie nieodpowiednich slow, np inwektyw, ciagle uwagi personalne, zawsze zmienia istote sprawy.

I dlatego:

Odpowiednia moderacja i jestem sklonny zmienic zdanie odnosnie watku koscielnego. Co do moderacji jako takiej, mam jeszcze jedna uwage.Wnosze, zeby kazde odniesienie personalne obrazajace adwersarza(oczywsicie chodzi o te bardziej agresywne odniesienia) bylo konsekwentnie karane punktami. W kazdym watku. Mam wrazenie, ze jakos za czesto sie o tym zapomina. Niby zasada jest, ale bardzo rzadko stosowana. To samo z inwektywami. Kazda inwektywa rowna sie punkty karne. Jezeli ktos chce komus dokopac slownie, to niech robi to w bardziej inteligentny sposob.

To tyle ode mnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, Jaro_747 napisał:

...dzięki szymonowi mamy zamulanie kolejnego wątku wątpliwej jakości didaskaliami.

POWAŻNIE TO DZIĘKI SZYMONOWI!? 

4 godziny temu, Jaro_747 napisał:

Treścią???

Namawiasz do jedzenia trocin? Bój ty się Boga chłopie!

 

4 godziny temu, Jaro_747 napisał:

...facet się rzuca że nikt go nie rozumie i nie chce z nim dyskutować i jaki to on biedny i prześladowany. Klasyczne pieniactwo w stylu Zbyszka Ziobry.

-----

40 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Tylko że zlikwidowanie wątku "o kościołach" tego faktu (o emocjach) nie zmieni, a tylko spowoduje przeniesienie pewnych dyskusji do wątków pobocznych.

Jak to rozumieć? Wątek o Kościołach powinien zostać otwarty, żeby kilku Userów, zamiast realizieać się po całym Forum, to w nim mogli nawzajem obrzucać się błotem? Nie Niusiu, jak ktoś nie potrafi uszanować Regulaminu i Netykiety, a kultury osobistej po prostu nie posiada, to powinen zostać ukarany, aby reszta userów spokojnie mogła dyskutować na interesujące ich tematy.

33 minuty temu, bubusia napisał:

...w watku stworzonym do wylewania frustracji antyklerykalnych.

Na Forum przychodzi się dyskutować na temat, a nie wylewać frustracje. 

33 minuty temu, bubusia napisał:

To teraz pomysl, co beda robili ci, ktorzy takiego poziomu nie reprezentuja.

Będą siedzieć w domu zbanowani za posty nie na temat i ataki personalnymi. Amen! 

59 minut temu, bubusia napisał:

...temat ktory zostal zamkniety-koscioly, glownie KK, raczej zdrowych emocji nie wzbudzal, a wrecz napedzal spirale agresji.

Nie temat wzbudza agresję, a kilku Userów, którzy obelgi i oszczerstwa pod adresem innych Userów, traktują jako argumenty przeciw przedmiotowi wątku. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wlasnie ten temat przyciaga takich a nie innych userow. Nikt ich tez nie zbanuje. Bo w sumie dlaczego, kazdy moze miec swoja opinie. Oczywiscie chodzi o wyrazanie tej opinii. Stad moj wniosek o odpowiednia moderacje.

Bez niej nie ma sensu sie meczyc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon - mam cię w ignorowanych, bo jakakolwiek rozmowa z tobą nie sprawia mi absolutnie żadnej przyjemności, niczego nie wnosi i jest zwyczajnym mitrężeniem czasu. Teraz czytam cię tylko z powodu awantury o zamknięciu wątku.

Jeśliś zasię wspomniał o Regulaminie, Netykiecie i nieposiadaniu kultury osobistej, wiedz, że nigdy nie zgłaszałem do Moderacji faktu, że z uporem maniaka i małpią złośliwością zwracasz się do mnie w rodzaju żeńskim. Choć doskonale wiesz, że mi firmowe dżinsy się na jajach przecierają, dlatego kupuję te tanie?.

Tyle, bo jak wspomniałem - nie chce mi się z tobą gadać.

 

Może jeszcze to, że już kilka miesięcy temu napisałem (nie chce mi się szukać), że potrafisz zabagnić i rozwalić każdy temat i rozmowę.

I nie jestem w tej opinii odosobniony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, bubusia napisał:

Ale wlasnie ten temat przyciaga takich a nie innych userow. Nikt ich tez nie zbanuje. Bo w sumie dlaczego, kazdy moze miec swoja opinie...

Nie chodzi ocenę opinii, a sposobu jej wyrażania. I właśnie w tym rzecz, że ze względu na prezentowane poglądy, niektórym pozwala się ją wyrażać w taki a nie inny sposób.

-----

16 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

...potrafisz zabagnić i rozwalić każdy temat i rozmowę.

I nie jestem w tej opinii odosobniony.

Merytoryczne wpisy osób o odmiennych poglądach uniemożliwiają frywolne i bezgraniczne jeżdżenie po temacie. Przykro mi Niusiu.

16 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

...nigdy nie zgłaszałem do Moderacji faktu, że...

Ja też jeśli zgłaszam, to tylko te drastyczne i ewidentne przypadki łamania Regulaminu i ataków rsonalnych. Drobne i trafne uszczypliwości podziwiam jako sztukę elokwencji. A Ty odróżniasz jedno od drugiego?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

A! Coś jeszcze, bom sobie przypomniał:

Jest pewien temat w Analogu (założony zresztą przeze mnie), który - i nie jest to moja opinia, bom skromny człek nad wyraz!?! - nie toleruje pieprzenia o polityce, kościołach, religiach i takich tam...

Zaznaczyłem to na samym początku i pacz!!! - Koledzy się stosują, ba - nawet się czasem trochę dziwią, że wątek może funkcjonować bez niepotrzebnych wrzasków.

No fajnie, tylko w temacie o kosciolach trudno nie poruszac wiary/niewiary, Boga, Jezusa czy Mahometa.

Takze sam rozumiesz, ze z Analogiem latwiej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te "merytoryczne wpisy" to niby twoje, Szymon??

Nie wiem, jak z resztą u cię, ale ego masz przepotężne. Jak jaki polityk, czycuś?

 

Bupek - łatwiej.

Dlatego zamykanie tematu spowoduje przeniesienie 'rozważań' do innych wątków.

"Praw fizyki pan nie zmienisz i nie bądź pan rura"?. Dzięki, Chłopaki, za rozmowę, ale muszę pędzić do trabajo - jak raz, do Hiszpanki. Stara baba, niestety...☹️

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Bezlitosna Niusia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
14 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Te "merytoryczne wpisy" to niby twoje, Szymon??

Współczynnik: wiedza ogólna/ego

Wynik: wy.ny w ch.j.

-----

14 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Dlatego zamykanie tematu spowoduje przeniesienie 'rozważań' do innych wątków.

Dlatego wątek powineń dla rozważających pozostać otwarty, a zamknąć należałoby 'rozważających'.

17 minut temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Stara baba, niestety...

Baba z babą!? Chłop z chłopem!? Hahaha. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś miał kiedykolwiek wątpliwości czy szymek to pieniacz to wystarczy rzut oka na wpisy na tej stronie.

Tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Jaro_747 napisał:

Tyle

Jak zwkle o autorze, zamiast o treści postu. Czyli nic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzynaście wpisów szymka o swoich cierpieniach i pseudoprzemyśleniach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, 0skar napisał:

Skończcie z tymi atakami personalnymi. Robicie wszystko co w Waszej mocy żeby dostać bana.

Niektórzy tylko tym żyją.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze co Mod możesz zrobić, to posprzątać. Wyczyścić do zera wszelkie wypociny. Wtedy jasnym stanie się czas nań utracony i będzie wreszcie jakaś namiastka spokoju...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, AudioAddicted napisał:

Najlepsze co Mod możesz zrobić, to posprzątać. Wyczyścić do zera wszelkie wypociny. Wtedy jasnym stanie się czas nań utracony i będzie wreszcie jakaś namiastka spokoju...

Jestem za. Bo moje uwagi dotyczące funkcjonalności Forum dla zainteresowanych pozostaną. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.