Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy
1 godzinę temu, JuG napisał:

To może warto by było żeby Administracja rozpoczęła akcję "Zero tolerancji dla wycieczek osobistych"? Na początku zawsze są słowa, a na końcu - przemoc fizyczna, pogromy i wojny domowe.

Ale na taką akcję na Forum jest chyba zbyt mało moderatorów.

Czy takie posty są zgłaszane? Moderatorów jest sporo, ale nie chodzą po wątkach i nie czytają wszystkiego. W pierwszej kolejności reagują na raporty od użytkowników.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, audiostereo.pl napisał:

Czy takie posty są zgłaszane? Moderatorów jest sporo, ale nie chodzą po wątkach i nie czytają wszystkiego. W pierwszej kolejności reagują na raporty od użytkowników.

Jesli by tak bylo jak piszesz to zgłaszany obraźliwy wpis byłby albo wyedytowany albo ukryty

a tak nie jest

 

np

wypowiedź nie jest odpowiedzia na konkretny wpis , jest umieszczona pod cytatem innego uzytkownika niz ten do którego skierowany jest wpis

oraz nie ma zadnego uzasadnienia w dyskusji toczącej się wczesniej

dlatego jest ewidentnym atakiem na osobę, wpis zgłoszony a jednak wisi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
7 minut temu, audiostereo.pl napisał:

Czy takie posty są zgłaszane? Moderatorów jest sporo, ale nie chodzą po wątkach i nie czytają wszystkiego. W pierwszej kolejności reagują na raporty od użytkowników.

Wczoraj zgłosiłem dwa obraźliwe posty - wiszą nadal ("(...) w każdym zdaniu, które wypierdzasz ze swojej ruskiej dupy"; "Ty znieważasz grupę ludzką zwaną Polakami samym swoim istnieniem (...)". Zwykle takie posty po jakimś czasie jednak znikają. Stąd moje przypuszczenie, że moderatorów jest za mało. A taka opóźniona reakcja nie ma skutków wychowawczych, ma sens tylko dla "czystszego" archiwum.

Na Bocznice wystarczy przeczytać kilka ostatnich stron popularnych wątków żeby zrozumieć jaki panuje poziom wzajemnej agresji. Który też często się przenosi w wątki tematyczne. Wystarczyłoby regularnie te bocznicowe wątki przeglądać i systematycznie karać "z urzędu" wszystkich udzielających się, którzy naruszają Regulamin i Netykietę.

Co do tzw. reakcji. Jeżeli już muszą być to zostawiłbym tylko pozytywne: lubię i dziękuję. Np. jeden z forumowych hejterów używa uśmieszki do kwitowania wszystkich postów osób hejtowanych. Po co ta dziecinada na Forum?

Usunąłbym też wszystkie reakcję otrzymane/wystawione na Bocznice z reputacji użytkowników. Posty bocznicowe się nie sumują z tematycznymi a reakcję tak.

PS. Czytuję kilka forów o tematyce audio anglojęzycznych i rosyjskojęzycznych. Z tego co zauważam moderacja tam działa szybko i bezwzględnie - m.in. dlatego nie ma tam regularnego obrzucania się obelgami. Separują tam też "wierzących" w kable (i inne "polepszacze") od "niewierzących" - co też obniża ogólną temperaturę dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy

Forum jest duże, a moderatorzy od razu po zgłoszeniu nie usuwają z automatu, co jest akurat dobrym podejściem, bo podchodzą solidnie do sprawy.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

 

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, audiostereo.pl napisał:

Czy takie posty są zgłaszane? Moderatorów jest sporo, ale nie chodzą po wątkach i nie czytają wszystkiego. W pierwszej kolejności reagują na raporty od użytkowników.

No to próbka merytorycznej wypowiedzi,

"Ze smętnym biturboimbecylokretynem dyskutował nie będę...W wątku kościelnym , na debilne pytania parafialnego przygłupa odpowiadać nie zamierzam.. I odklej mi się od podeszwy , bo już mam całą obsraną."

Zgłoszony, dalej wisi.

Można tak długo.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jezz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, audiostereo.pl napisał:

Czy... 

Vs

Godzinę temu, slawek.xm napisał:

Jesli... 

 

40 minut temu, JuG napisał:

Wczoraj... 

Teoria vs praktyka. Proponuję wejść w profil usera Bobcat i popatrzeć, ile pisze na temat, a ile czepia się innych. Tolerujecie obelgi i oszczerstwa pomimo zgłoszeń, to nie dziwcie się, gdy Maju albo Sławek się tłumaczy. 

-----

31 minut temu, audiostereo.pl napisał:

...moderatorzy od razu po zgłoszeniu nie usuwają z automatu...

Nie jestem za zbyt pochopnym karaniem autorów, ale jeśli chcecie miećspokój i porządek, to wpisy będące czepianiem się inych userów i nie odnoszące się do tematu, powinny znikać. 

2 godziny temu, hi_aro napisał:

Jesteś... 

Jajesten, a Ty się boisz Regulaminu i Moderacji.

2 godziny temu, hi_aro napisał:

Jak śmiesz... 

Uczciwość i bezstronność mi na to pozwala. 

2 godziny temu, hi_aro napisał:

...potwierdzone, wieloma karami. Do banów włącznie. 

Masz na myśli te kary, które zostały anulowane, a przyznający je Moderator pozbawiony uprawnień? Znajdź jakiś lepszy argument.

Btw. Jeśli ja Ciebie 1 raz okradnę, to Ty później możesz okraść mnie 100 razy, a ja nic nie mogę powiedzieć? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, JuG napisał:

Ty znieważasz grupę ludzką zwaną Polakami samym swoim istnieniem

A nie?

Ja się czuję znieważony Twoją obecnością i tfu-rczością na Bocznicy.

2 godziny temu, JuG napisał:

Separują tam też

hejterów od niehejterów. Tyś hejter.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Jurij jak widzę wszystkich którzy nie zgadzają się z jego propagandą wysyła do lekarza. Taka radziecka tradycja, przeciwników do psychuszki?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, JuG napisał:

Wczoraj zgłosiłem dwa obraźliwe posty - wiszą nadal ("(...) w każdym zdaniu, które wypierdzasz ze swojej ruskiej dupy"; "Ty znieważasz grupę ludzką zwaną Polakami samym swoim istnieniem

A czy swój post zgłosiłeś? Bo też jest obrażliwy, mówiąc komuś czy też pisząc o kimś, że jest 'j**nięty'? Cała obłudna Rosja wychodzi z ciebie JuG - wystarczy na was porządnie warknąć albo walnąć kontrolnie pałą w łeb, a już momentalnie krzyczycie na cały gwizdek, jaki to świat niedobry i jak ta dobra Rosja jest z każdej strony prześladowna. Jak będziesz mniej prowokował, to nikt na ciebie tutaj nawet nie spojrzy, ale ty te swoje ruskie machinacje masz obcykane i trollujesz to forum po całości udając świętoszka. Masz dużo brudu pod paznokciem, ale oczywiście tego nie widzisz, bo jakże to? Rosjanin jest przecież nieskazitelnie czysty i dobroduszny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
1 godzinę temu, Chicago napisał:

Cała obłudna Rosja wychodzi z ciebie JuG

To z ciebie rasizm wychodzi. Ze mnie może wyjść tylko moja osobista obłuda, nie obłuda wszystkich Rosjan czy całej Rosji.

Poczytaj co pisze np. top20 o Rosji i Rosjanach - takie coś może pisać albo niezdrowy psychicznie albo niedorozwinięty umysłowo. Albo dwa w jednym - rasista. Jest to moje prywatne zdanie, do którego mam prawo. Nie jest to zdanie wszystkich Rosjan - w ich imieniu nie mam żadnego prawa się wypowiadać - w odróżnieniu od top20 wypowiadającego się za cały naród. I nie robię z tego zdania fałszywego rasistowskiego wniosku, że wszyscy Polacy to idioci.

Tak, też niestety się wkurzam i obrażam - za co dostaję odpowiednie "nagrody" od moderacji. Obraza rozmówcy to argument głupków - też niestety czasami głupieję. Ale obraza całego (dowolnego) narodu to nie głupota a rasizm (zgodnie z definicją polskiego kodeksu karnego).

Twój ukrywany rasizm wynika nie tylko z twojego zdania dot. Rosjan - przypomnij sobie dyskusje o Indianach.

1 godzinę temu, Chicago napisał:

dobra Rosja

Logika elementarna: z tego, że coś nie jest czarne nie wynika, że to coś jest białe.

1 godzinę temu, Chicago napisał:

Jak będziesz mniej prowokował

Hitler też uważał, ze tzw. ostateczne rozwiązanie problemu żydowskiego nastąpi wraz ze zniknięciem Żydów.

Jeżeli kogoś razi cokolwiek pozytywnego napisanego o Rosji albo cokolwiek napisanego przez Rosjanina to ten ktoś ma fobię lub jest rasistą. Jeżeli u kogoś powstaje dysonans poznawczy kiedy czyta coś negatywnego o USA to ten ktoś jest po prostu nieuczciwy intelektualnie.

PS. I daruj proszę ciepanie się do moich błędów językowych - piszę  wystarczająco poprawnie.

PPS. Od lat obserwuję wydarzenia na Ukrainie. M.in. słowa pogardy i nienawiści jednej (niewielkiej) części Ukraińców do drugiej i skutkowały obecną wojną domową. Słowa mają dużą siłę rażenia a nienawiść jest uczuciem niszczącym przede wszystkim nienawidzącego.

13 minut temu, JuG napisał:

Poczytaj co pisze np. top20 o Rosji i Rosjanach - takie coś może pisać albo niezdrowy psychicznie albo niedorozwinięty umysłowo. Albo dwa w jednym - rasista.

Świeży przykład:

29 minut temu, toptwenty napisał:

gut russ ist todt russ - jak mawiał szkolny poeta

 

Edytowane przez JuG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, ale czy zgłosiłeś swój post do zmoderowania i czy poprosiłeś o karę dla siebie dobry człowieku?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Chicago napisał:

dobry człowieku

Chciałoby się powiedzieć - gut russ, ale jakoś niezręcznie...

6 minut temu, JuG napisał:

Poczytaj co pisze np. top20 o Rosji i Rosjanach - takie coś może pisać albo niezdrowy psychicznie albo niedorozwinięty umysłowo. Albo dwa w jednym - rasista. Jest to moje prywatne zdanie, do którego mam prawo.

Ja też mam prawo - biorąc Cię za przykład - uogólnić ocenę na Was wszystkich - zwłaszcza robiąc sobie z Was jaja.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście muszę Jurija pochwalić za język polski. Dobrą chwilę mi zajęło zanim miałem pewność że to jego drugi język, a było to ładnych kilka lat temu. Teraz ciężko się do czegoś przyczepić - robi błędy tylko jak się spieszy albo jak się wkurzy. Niejeden Prawdziwy Polak Patriota pisze po polsku o wiele gorzej od niego. O wiele gorzej - czasem wręcz tragicznie.

Tak że w tym zakresie Jurijowi nawet się jakaś nagroda należy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś bardzo delikatny - ale oczywiście to działa tylko w jedną stronę. Swoich wpisów nie widzisz, albo nie chcesz ich widzieć, a już ci nawet moderator dał do zrozumienia, że prowokujesz i obrażasz. Ale jak już napisałem wcześniej, to jest cała Rosja - ta mentalność z ciebie wyłazi tutaj na każdym kroku i przy każdym wpisie, niewinny, dobry i sprawiedliwy człowieku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, JuG napisał:

Garbatego (rasistę) dopiero grób wyprostuje (nie moderacja jak widać). EOT

I uważasz, że ten powyższy wpis jest jak najbardziej OK, tak? Więc sam widzisz, jakie smutne kawałki pociskasz, ale to nie jest twoja wina - to wina twojej konstrukcji i ruskiej mentalności. Nic się nie da z tym zrobić - zostanie to z tobą do końca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Parker's Mood

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)
Godzinę temu, Chicago napisał:

I uważasz, że ten powyższy wpis jest jak najbardziej OK, tak?

Nie, nie uważam ale ile można tłumaczyć w kółko to samo?  Nie rozumiesz co jest złego w przyklejaniu negatywnych metek do całych grup narodowościowych/rasowych/etnicznych/...???

Żeby nie zaśmiecać wątek dalsza część odpowiedzi jest tu:

 

Edytowane przez JuG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, audiostereo.pl napisał:

Forum jest duże... 

Jest. Ale już po aktywności z kilku ostatnich godzin w tym wątku widać, kto na Forum przychodzi żeby dyskutować na temat, a kto żeby dowartościować się obelgami pod adresem innych userów. Widać też, komu rozmowa o Regulaminie i Netykiecie nie w smak. Nie komplikujmy tematu, po problem jest, a jego rozwiązanie proste: wystarczy, aby moderacja obiektywnie i rzetelnie rozpatrywała zgłoszenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, JuG napisał:

Nie

Nie, to niesłychane. Ani @Zyzol, ani @Amator z drugiej B nie pośpieszyli @JuG'owi na ratunek.

Został tu sam ze swoimi fobiami, natręctwem i agresją.

Jakieś wnioski?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Jaro_747 napisał:

Zaczynam współczuć moderacji.

Zrobić to, co robić sam się zobowiązałeś - faktycznie jest czego współczuć moderacji. Podobnie jak Tobie, że wyraziłeś zgodę na pisanie zgodnie z Regulaminen. Ależ ten świat nieprzychylny! 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz nie łapię twojego bełkotu. I proszę nie odpowiadaj następnym.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 31

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.