Jump to content
Admin1

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne

Recommended Posts

Paczamy i jest O.K.

Ale problem pozostał. Tzn. dalej nie wiecie co jest spieprzone we współpracy serwera/engine audiostereo z cache cloudflare.

To, że problem jest po waszej stronie można założyć na 99.999% bo z tego serwisu korzysta mnóstwo wielkich firm i u nich to działa.

Walnijcie sobie kawę z rana i pogadajcie w tonie nie - kto zawinił, tylko - gdzie jest problem.

Na moje oko w komunikacji i w potwierdzeniach, ale to wróżenie z fusów.

Programiście/projektantowi/architektowi obiecać płytę Zenka Martyniuka i rozwali problem w ciągu jednej zmiany ;-).

Jestem Europejczykiem.

We własnym kraju jestem rebeliantem.

xavian

Jak startuje forum w Internet Explorer albo Chrome, to nie moge dodac zadnych zalacznikow (limit wyczerpany), a jesli startuje forum przez Tapatalk, to nie mam tych problemow.

Co jest grane?

Czy mozna wykasowac ten limit?

Muli non stop

Muli non stop

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Co jest grane? kiedyś nie dało się otworzyć serwisu w chrome na starym windows XP, ponoć certyfikaty zmieniliście na nowe. Czytałem forum z Firefoksa aż tu nagle dzisiaj działa na chrome w XP :) 

1 godzinę temu, witek_z napisał:

Co jest grane? kiedyś nie dało się otworzyć serwisu w chrome na starym windows XP, ponoć certyfikaty zmieniliście na nowe. Czytałem forum z Firefoksa aż tu nagle dzisiaj działa na chrome w XP 🙂

Pewnie aktualizacja xpka wyszła 🙂

Zero krzemu w torze, to grać nie może 🙂

5 godzin temu, dskrzypczak napisał:

Odnośnie XP, to tylko nieśmiało zaznaczę, że w ostatnich dniach Windows 7 stracił wsparcie 🙂 W sensie od Microsoftu.

Hmm, W. Putin zaś ciągle używa MS Windows XP w swym komputerze na Kremlu i w rezydencji Nowoogariowo 😁

W dniu 21.01.2020 o 19:33, witek_z napisał:

Co jest grane? kiedyś nie dało się otworzyć serwisu w chrome na starym windows XP, ponoć certyfikaty zmieniliście na nowe. Czytałem forum z Firefoksa aż tu nagle dzisiaj działa na chrome w XP 🙂

i już nie działa (ale Was łapy swędzą, po kiego było ruszać, echh)

Tutaj niewiele jesteśmy w stanie zrobić. Oni przechowują zdjęcia na swoim serwerze z tego co pamiętam.
Ale to wasze zdjęcia są.

If you want the job done right, hire a professional.

W dniu 22.01.2020 o 12:50, TomekL3 napisał:

Google chrome z kolei oznajmił, że będzie wspierał w7.

O, ciekawe. Dzięki.

Co do XP: nie ma obaw, bankomaty pewnie jeszcze z tego OS korzystają.

za wulgarny pospolityzm ode mnie ignor a priori

Tutaj niewiele jesteśmy w stanie zrobić. Oni przechowują zdjęcia na swoim serwerze z tego co pamiętam.
Jak widać, kłopot jest jednak z waszymi obrazkami.9e24722df3fc3e04498a61d2e0fdc97a.jpg

Jak wygląda sprawa dodawania postów? Czy występują jakieś opóźnienia ? Wprowadziliśmy pewne zmiany, które mogą mieć wpływ na jeszcze sprawniejsze dodawanie postów. Jeżeli ktoś zauważy poprawę, to proszę o informację zwrotną. 

• Like 1

Jak wygląda sprawa dodawania postów? Czy występują jakieś opóźnienia ? Wprowadziliśmy pewne zmiany, które mogą mieć wpływ na jeszcze sprawniejsze dodawanie postów. Jeżeli ktoś zauważy poprawę, to proszę o informację zwrotną. 
Niestety ale ze zdjęciami poprawy nie ma.

Nie utrudniajcie korzystania z forum AudioStereo użytkownikom Tapatalk.

Bo to takie słabe jest

Forum ledwie zipie i się sypie.

obraz.thumb.png.ed640aa5d25c145327dfd182e592d827.png

"A jeśli ty jesteś za wolnością słowa, to znaczy to, że jesteś za wolnością wygłaszania dokładnie tych poglądów, których nienawidzisz." ― Noam Chomsky

Dodaja sie szybko i tak juz powinno zostac.

Odnosnie tapatalk, to pisalismy parokrtonie - my mamy tylko gotowa wtyczke od nich, wiec za wiele wplywu na to nie mamy.

Recenzje płyt, konkursy, wejściówki, wydarzenia, newsy:
Magazyn Kulturalny Audiostereo zaprasza!

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.