Jump to content
Admin1

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne

Recommended Posts

1 minutę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

A ja mam grzeczne pytanie do obu skonfliktowanych Panów:

- Posrało Was? Prywatne animozje i zaprzeszłe, zapiekłe niechęci wywlekacie na Forum?

Dajcież, kurna, spokój...

Ja bym się naprawdę nie odzywał gdyby piorasz nie latał za mną po forum i nie dosrywał. 

• Like 1

Nie działają mi PM. Kontakt na maila (w moim profilu).

xavian
A ja mam grzeczne pytanie do obu skonfliktowanych Panów:
- Posrało Was? Prywatne animozje i zaprzeszłe, zapiekłe niechęci wywlekacie na Forum?

Dajcież, kurna, spokój...
No jeśli ktoś nie może przyjąć czyjejś krytyki na twarz i pogadać w cztery oczy to dla mnie to jest piaskownica. Próbuję się dostosować do tego poziomu.

Ale koniecznie potrzebujesz do tych rozgrywek aż tak szerokiego audytorium?
To takie jest mocno niepoważne...
No ja nie potrzebuję. Prowokuję do rozmowy na priw ale w piaskownicy to nie działa.

Ciągnęło cię do nieba hiendowego, lampowo opampowego
A co to jest Hiend? To coś co Ty produkujesz? To nie jest żaden przytyk żeby znów nie było. Chciałbym poprostu wiedzieć.

Otwieram chipsy
Bilety wyprzedane. Tak jak obiecałem tak zrobię. Dziś mnie trochę czas przechwycił.
Jutro zapraszam.

Uuuu będzie jatka
Dlaczego? Mam chyba (?) te same SMS- co McGyver. Mam też inne spojrzenie na sprawę. Jutro będę miał sporo czasu.
Mogę zdradzić rąbka tajemnicy co do tematu: " Nieuczciwe praktyki niektórych branżystów".

4 minuty temu, piorasz napisał:

" Nieuczciwe praktyki niektórych branżystów".

Kurcze, zeżarłem całą paczkę czipsów i nic. Ale mam drugą! I piwa też trochę!

nagrywamy.com

Kurcze, zeżarłem całą paczkę czipsów i nic. Ale mam drugą! I piwa też trochę!
Zostaw sobie na jutro.
A tak poważnie. Chciałem uniknąć złośliwości. Nie było by ich, gdyby adwersarz czasem przymrużył oko na drobne docinki zamiast pisać ludziom, że ja jestem kryminalistą i straszyć mnie policją.
Za to co powyżej zostałem oskarżony publicznie należy się tylko jedno. Publiczne wyjaśnienie kim jest tak naprawdę McGyver. Obiecuję spowiedź jak w kościele. Nie będzie żadnej półprawdy.
SMSy, bilingi z nieodebranych połączeń.

15 minut temu, piorasz napisał:

Dlaczego? Mam chyba (?) te same SMS- co McGyver. Mam też inne spojrzenie na sprawę. Jutro będę miał sporo czasu.
Mogę zdradzić rąbka tajemnicy co do tematu: " Nieuczciwe praktyki niektórych branżystów".

Forum to chyba nie jest miejsce do publikowania prywatnej korespondencji.

Wątek też chyba niewłaściwy.

• Like 1

Forum to chyba nie jest miejsce do publikowania prywatnej korespondencji.
Wątek też chyba niewłaściwy.
A podsłuchy w restauracjach były ok?
Nie ale dzięki nim wiemy kto nas robi w bambuko.

Nie rozumiem, związani byliście umową dotyczącą doradztwa i Twój konsultant Cię „ olał „? Bo jeśli nie, to mamy do czynienia z goownoburzą 👎

Dawaj innym to samo, co chciałbyś Ty dostać.

Teraz, piorasz napisał:

No to po co zabierszasz głos?

A po co odpowiadasz.?

• Like 2

Dawaj innym to samo, co chciałbyś Ty dostać.

"Filmu" pod popcorn jutro raczej nie będzie gdyż:

zakazuje się publikowania prywatnej korespondencji w każdej formie bez wyraźnej zgody zainteresowanych stron. Dotyczy to korespondencji poprzez PW, komunikatory lub pozyskanej w inny sposób.

- Pokiwane palcem, które zaakceptowałeś 😁

Wzmacniacz PP krzemowy i wzmacniacz SET lampowy; Pre lampowe; DAC nie lampowy; CD nie lampowy; PC nie lampowy; Decki nie lampowe; Kable. Też nie lampowe, bo węglowe 😉 Kolumny własnoręcznie rzeźbione - AudioAddicted AAC250 😛 Własnoręcznie wyryty "Amplifier Switch" - ale nie pamiętam czy aby lampowy 😄 Stolik Atacama Evoque Custom+Mod - nie lampowy, ale na pewno analogowy 🙂 www.audioaddicted.co.uk 

"Filmu" pod popcorn jutro raczej nie będzie gdyż:

zakazuje się publikowania prywatnej korespondencji w każdej formie bez wyraźnej zgody zainteresowanych stron. Dotyczy to korespondencji poprzez PW, komunikatory lub pozyskanej w inny sposób.

- Pokiwane palcem, które zaakceptowałeś

Wkleje tylko moje SMS - y. Wolno mi? Czyli to co ja pisałem. Jeśli McGyver będzie uczciwy to wklei swoje. Zgodne z regulaminem?

9 minut temu, piorasz napisał:

Wkleje tylko moje SMS - y. Wolno mi? Czyli to co ja pisałem. Jeśli McGyver będzie uczciwy to wklei swoje. Zgodne z regulaminem?

Wolno. Obu wam wolno 😉

• Like 1

Wzmacniacz PP krzemowy i wzmacniacz SET lampowy; Pre lampowe; DAC nie lampowy; CD nie lampowy; PC nie lampowy; Decki nie lampowe; Kable. Też nie lampowe, bo węglowe 😉 Kolumny własnoręcznie rzeźbione - AudioAddicted AAC250 😛 Własnoręcznie wyryty "Amplifier Switch" - ale nie pamiętam czy aby lampowy 😄 Stolik Atacama Evoque Custom+Mod - nie lampowy, ale na pewno analogowy 🙂 www.audioaddicted.co.uk 

Czy admini mogą już odbanować nazwę (nasze.audo.pl)? Mam nadzieję, że okres wzajemnej niechęci już minął i możemy wspólnie działać w internetowej przestrzeni. Pozdrowienia 

Zero krzemu w torze, to grać nie może 🙂

Sprawa była wyjaśniana masę razy. Nikogo nie blokujemy dla samego blokowania. Jeśli natomiast użytkownicy jakiejś strony nagminnie spamują u nas swoim adresem w tematach, czy też na PW do naszych użytkowników, to taka blokada jest uruchamiana, w celu zabezpieczenia naszych userów. W jakim konkretnie celu i gdzie chcesz używać tego adresu?

• Like 2

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:

https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Teraz, audiostereo.pl napisał:

Sprawa była wyjaśniana masę razy. Nikogo nie blokujemy dla samego blokowania. Jeśli natomiast użytkownicy jakiejś strony nagminnie spamują u nas swoim adresem w tematach, czy też na PW do naszych użytkowników, to taka blokada jest uruchamiana, w celu zabezpieczenia naszych userów. W jakim konkretnie celu i gdzie chcesz używać tego adresu?

Nikt nie spamuje, to jest całkowita nieprawda . A czemu chciałem używać, kolega stracił hasło na nasze.audio i poprosił o jego odzyskiwanie i wyskoczył taki tekst - [link_zablokowany]

To była tylko prośba, jeżeli nie chcecie jej spełnić nie ma problemu. Pozdrowienia 

Zero krzemu w torze, to grać nie może 🙂

[link_zablokowany] zablokowane?
dobry pomysl, to sekciarskie towarzystwo wzajemnej adoracji :-)

• Like 1
  • Confused 1

5 godzin temu, daris666 napisał:

kolega stracił hasło na nasze.audio i poprosił o jego odzyskiwanie i wyskoczył taki tekst - [link_zablokowany]

To była tylko prośba, jeżeli nie chcecie jej spełnić nie ma problemu. Pozdrowienia 

a niby jakim cudem kolega miałby odzyskać hasło do waszego audio poprzez audiostereo?

• Like 1
  • Haha 1

Nie działają mi PM. Kontakt na maila (w moim profilu).