Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wiesz, że tak?

Szukam Amatora 2B Stereo.

Zamierzam oddać go jakiemuś specjaliście do rewitalizacji a następnie pozłocić u jakiegoś jubilera.
Tak odpicowany Amator będzie moją prywatną nagrodą, wzorem redaktora Pacuły, przyznawaną w czysto subiektywnym rankingu największych geniuszy pośród kowali krajowego audio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez rochu

"Są audiofile i melomani jak i audiodebile..."  -  darkul w wątku 11299 "Co ma w sobie Garrard ?"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Wyszła aktualizacja tapatlka 1.6.5. Dzisiaj będziemy wrzucać.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam na forum stylu "Red" . Proszę o poprawienie górnego paska z wyborem stron który do ca. połowy wysokości cyfr jest przykryty tłem. Nie jest to bardzo kłopotliwe, ale utrudnia przestawienie strony bo z tła wystają tylko górne części cyfr/liczb określających strony. Jeden z innych stylów, który wypróbowałem nie ma tej przypadłości.  

P.S. Dotyczy tylko strony z wybranym tematem takiej jak np. ta na której teraz pisałem.

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Lech36

Jakość wniosków w porównaniach audio jest zawsze zgodna z jakością procedury porównawczej.

Pasja bez precyzji to chaos. DOBRZE ŻE JEST MUZYKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką malutką sprawę do moderacji. Pisałem na priva z prośba o wyjaśnienie, ale jakoś nie doczekałem się odpowiedzi.

Dziś w wątku "Koronawirus z Chin" objawił się moderator stench ze swoim wpisem:
"Jaro_747 i Patrykowski za awantury i słownictwo otrzymują BOT w wątku", po czym dostałem bana.
Więc grzecznie po raz drugi pytam gdzie jest to "słownictwo" i te "awantury"?

Dla ułatwienia zamieszczam wszystkie swoje dzisiejsze wpisy z tego wątku:

>Może czytają to forum i uwierzyli że koronawirusa nie ma?

>To według ciebie nie istnieje rzeczywistość tylko te śmieszne wpisy?

To wybierz sobie jakieś drzewo, rozpędź się i zrób baranka. Rzeczywistość zaraz się odezwie.

>Widzę że masz jeden tekst na wszystko.

>To nie ma znaczenia. To poznawczo kompletnie jałowe pier..nie. Zajęcie dla kogoś kto nie ma pomysłu co ze sobą zrobić i w ten sposób zamierza tracić czas. Czyli nie dla mnie. Grzecznie podziękuję.

>Aha, czyli to wina Trzaskowskiego że szpital resortu podległego Błaszczakowi wyłączono z normalnej pracy.  Logiczne. Oczywiście logika PiSowską a nie normalną.

>Najlepiej żeby napiętnowała w państwowej telewizji :-))).

I odzywka Patrykowskiego - ni z gruszki ni z pietruszki:
Jak prostata, już dobrze? Ostatnio coś narzekałeś
>W porządku, twoja dziewczyna zrobiła mi profesjonalny masaż.

> To nie "jakieś liczby" tylko oficjalne dane nieuku. Oficjalne dane podawane przez PiSowskie władze które tak uwielbiasz. Jak ci się oficjalne dane nie podobają to trudno. Możesz ewentualnie napisać do Szumowskiego że są zbyt mało optymistyczne.

W dodatku jak jakiś niedorozwój po raz piętnasty chyba wklejasz wykres który kończy się ze dwa tygodnie temu. Za miesiąc też będziesz go wklejał???

>Załóżcie sobie Związek Pokrzywdzonych. Może nawet dostaniecie jakąś kasę od Ziobry, przecież wybory idą i trzeba wspierać swoich.

>Ja to wiem, Ty to wiesz, widzi to każdy tylko nie nasz nieuk. Na dokładkę wydaje się, że jest dumny ze swojej ignorancji.
No i mamy odzywkę Patrykowskiego:
 Ogólnie jednak nic się nie zmieniło. Cham z ciebie i burak jak był, taki jest. Ale ja się za ciebie teraz wezmę ?


>Coś ci słabo idzie Patrykowski, musisz iść ze swoim problemem na policję. Albo najlepiej od razu do lekarza.

Patrykowski: Mi nie potrzebna policja, żeby jakiegoś zapoconego dziadka w kalesonach spacyfikować ?


>Podciągnij się lepiej trochę z języka ojczystego.
> Kiedyś zastanawiałem się co jest przyczyną, a co skutkiem tego, że tzw. "wzmożenie patriotyczne" upośledza intelekt. Dalej nie wiem, ale korelacja jest niezaprzeczalna.


I to już całość wpisów. Jak wspominałem zapytałem samego moderatora gdzie wszczynałem awantury i używałem niewłaściwego słownictwa, ale odpowiedzi nie było.


Może dlatego nie było, bo stench jakoś tak dziwnym trafem chroni tyłek Patrykowskiego usuwając jego kwiecisty wpis:
"Oczywiście, że istnieje. Ja dostałem bana na dwa tygodnie a ten cham jaro spokojnie sobie pisze.  
Wyzywa ludzi na lewo i prawo, a do tego używa już słowa "oszust", co jest przestępstwem i dziwię się moderacji, że nie reaguje bo i oni, jako administratorzy mogą dostac po dupie, jak się ktoś wk***i i zrobi z tym porządek.
Wydaje im się, że nic nie będzie ale grubo się mylą.  "

A moja odpowiedź była taka: "Strasznie Zajkowski agresywny, pewnie je za dużo mięsa." To jest to wszczynanie awantur i chamstwo???


Jak rozumiem to Patrykowski wydaje polecenia moderatorom, a ci je wykonują i jeszcze zacierają ślady.
Fajnie. To tak już teraz będzie na stałe? Jak się tak boja pieniactwa userów to możemy się jako użytkownicy zrzucić na pomoc prawna, proszę dać znać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kłania się jedna z kardynalnych zasad internetowych: nie karmić trolla. Gdyby była stosowana, nigdy nie doszłoby do gorszących pyskówek. Uważam, że po kilku bezowocnych wymianach argumentów należy odpuścić. Niestety, na większości forów ta zasada nie działa. I albo jest bardzo stanowcza i konsekwentna moderacja, albo totalny bajzel.

W wymienionym przypadku Jaro_747 był od wielu dni prowokowany, często z premedytacją. Moim zdaniem: Not guilty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie karmić trolla.

A co jeśli dyskusja jest o technice. Merytorycznie do momentu kiedy ktoś rozmija się delikatnie z prawdą i zarzuca to adwersarzowi. 

Są użytkownicy do których musi należeć ostatnie słowo, choćby głupie. Odpowiadasz a on musi być kończącym. Odpuszczasz choć nie powinieneś. Triumfuje zło i niesprawiedliwość... ?

Potrzeba wprowadzić możliwość jednej wypowiedzi i riposty... ?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Grzegorz7 napisał:

Nie karmić trolla.

A co jeśli dyskusja jest o technice. Merytorycznie do momentu kiedy ktoś rozmija się delikatnie z prawdą i zarzuca to adwersarzowi. 

Są użytkownicy do których musi należeć ostatnie słowo, choćby głupie. Odpowiadasz a on musi być kończącym. Odpuszczasz choć nie powinieneś. Triumfuje zło i niesprawiedliwość...

 

Dokładnie o taki przypadek tu chodzi. Z jednej strony mamy liczby a z drugiej faceta który twierdzi, że ?

Właściwie to nawet ciężko mi napisać z sensem o co mu chodzi, bo to jest właśnie bez sensu. Patrzy na liczby i twierdzi, ze znaczą coś innego niż znaczą. Za chwilę napisze że ziemia jest płaska i też mamy siedzieć cicho?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Grzegorz7 napisał:

Są użytkownicy do których musi należeć ostatnie słowo, choćby głupie

I sami się klasyfikują.

Kiedyś też miałem ten problem, starsi użytkownicy zapewne pamiętają ? Ale to przeszłość. 

Teraz podchodzę do tego z duuużym dystansem, tak jest zdrowiej.

Jest jednak druga strona zagadnienia.

"Dla tryumfu zła wystarczy..." itd.

Czyli strzelać?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, skynyrd napisał:

Popłakałem się nad okrutnym losem Dżambo

?

Nie chodzi o mój los, ja sobie świetnie radzę bez forum. Chodzi o zasady. Za chwilę ty dostaniesz bana bo jakiś użytkownik zastraszy moderatora i co?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, skynyrd napisał:

W jaki sposób zastrasza się moderatora?

kiedys straszyło sie adminem i skasowaniem konta

moze teraz zamknięciem portalu przez cenzure  ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, skynyrd napisał:

W jaki sposób zastrasza się moderatora?

To jego zapytaj. Ja wytłuściłem wpisy Patrykowskiego które można zinterpretować jako pogróżki. Mnie one latają miękkim kalafiorem, ale jak widać moderacja zareagowała. A gdzie niby to "wszczynanie awantur" z mojej strony? Niech sobie ktoś poszuka, ma wszystkie moje wpisy z tego dnia z tego wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Teraz, cir napisał:

kiedys straszyło sie adminem i skasowaniem konta

moze teraz zamknięciem portalu przez cenzure  ?

Jeśli układ sił nie zmieni się radykalnie, to tak będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Jaro_747 napisał:

Mam taką malutką sprawę do moderacji. Pisałem na priva z prośba o wyjaśnienie, ale jakoś nie doczekałem się odpowiedzi.

Dziś w wątku "Koronawirus z Chin" objawił się moderator stench ze swoim wpisem:
"Jaro_747 i Patrykowski za awantury i słownictwo otrzymują BOT w wątku", po czym dostałem bana.
Więc grzecznie po raz drugi pytam gdzie jest to "słownictwo" i te "awantury"?

Dla ułatwienia zamieszczam wszystkie swoje dzisiejsze wpisy z tego wątku:

>Może czytają to forum i uwierzyli że koronawirusa nie ma?

>To według ciebie nie istnieje rzeczywistość tylko te śmieszne wpisy?

To wybierz sobie jakieś drzewo, rozpędź się i zrób baranka. Rzeczywistość zaraz się odezwie.

>Widzę że masz jeden tekst na wszystko.

>To nie ma znaczenia. To poznawczo kompletnie jałowe pier..nie. Zajęcie dla kogoś kto nie ma pomysłu co ze sobą zrobić i w ten sposób zamierza tracić czas. Czyli nie dla mnie. Grzecznie podziękuję.

>Aha, czyli to wina Trzaskowskiego że szpital resortu podległego Błaszczakowi wyłączono z normalnej pracy.  Logiczne. Oczywiście logika PiSowską a nie normalną.

>Najlepiej żeby napiętnowała w państwowej telewizji :-))).

I odzywka Patrykowskiego - ni z gruszki ni z pietruszki:
Jak prostata, już dobrze? Ostatnio coś narzekałeś
>W porządku, twoja dziewczyna zrobiła mi profesjonalny masaż.

> To nie "jakieś liczby" tylko oficjalne dane nieuku. Oficjalne dane podawane przez PiSowskie władze które tak uwielbiasz. Jak ci się oficjalne dane nie podobają to trudno. Możesz ewentualnie napisać do Szumowskiego że są zbyt mało optymistyczne.

W dodatku jak jakiś niedorozwój po raz piętnasty chyba wklejasz wykres który kończy się ze dwa tygodnie temu. Za miesiąc też będziesz go wklejał???

>Załóżcie sobie Związek Pokrzywdzonych. Może nawet dostaniecie jakąś kasę od Ziobry, przecież wybory idą i trzeba wspierać swoich.

>Ja to wiem, Ty to wiesz, widzi to każdy tylko nie nasz nieuk. Na dokładkę wydaje się, że jest dumny ze swojej ignorancji.
No i mamy odzywkę Patrykowskiego:
 Ogólnie jednak nic się nie zmieniło. Cham z ciebie i burak jak był, taki jest. Ale ja się za ciebie teraz wezmę ?


>Coś ci słabo idzie Patrykowski, musisz iść ze swoim problemem na policję. Albo najlepiej od razu do lekarza.

Patrykowski: Mi nie potrzebna policja, żeby jakiegoś zapoconego dziadka w kalesonach spacyfikować ?


>Podciągnij się lepiej trochę z języka ojczystego.
> Kiedyś zastanawiałem się co jest przyczyną, a co skutkiem tego, że tzw. "wzmożenie patriotyczne" upośledza intelekt. Dalej nie wiem, ale korelacja jest niezaprzeczalna.


I to już całość wpisów. Jak wspominałem zapytałem samego moderatora gdzie wszczynałem awantury i używałem niewłaściwego słownictwa, ale odpowiedzi nie było.


Może dlatego nie było, bo stench jakoś tak dziwnym trafem chroni tyłek Patrykowskiego usuwając jego kwiecisty wpis:
"Oczywiście, że istnieje. Ja dostałem bana na dwa tygodnie a ten cham jaro spokojnie sobie pisze.  
Wyzywa ludzi na lewo i prawo, a do tego używa już słowa "oszust", co jest przestępstwem i dziwię się moderacji, że nie reaguje bo i oni, jako administratorzy mogą dostac po dupie, jak się ktoś wk***i i zrobi z tym porządek.
Wydaje im się, że nic nie będzie ale grubo się mylą.  "

A moja odpowiedź była taka: "Strasznie Zajkowski agresywny, pewnie je za dużo mięsa." To jest to wszczynanie awantur i chamstwo???


Jak rozumiem to Patrykowski wydaje polecenia moderatorom, a ci je wykonują i jeszcze zacierają ślady.
Fajnie. To tak już teraz będzie na stałe? Jak się tak boja pieniactwa userów to możemy się jako użytkownicy zrzucić na pomoc prawna, proszę dać znać.

Te najlepsze swoje wyczyny oczywiście pominąłeś.

P.S. Ty nie byłeś przypadkiem w ORMO? Strasznie mi sąsiada ormowca przypominasz w zachowaniu ?

11 minut temu, papageno napisał:

Jeśli układ sił nie zmieni się radykalnie, to tak będzie.

Ale TVP to już można a wręcz trzeba zamknąć. Jedyna nie platformerska stacja ale trzeba zamknąć. Tak, jak PO rozpieprzyło Rzepę, jedyną gazetę, patrzącą im na ręce. To jest dopiero demokracja i pluralizm,  w waszym wydaniu... 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Patrykowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, papageno napisał:

Jeśli układ sił nie zmieni się radykalnie, to tak będzie.

Przecież już tak jest. Nie wszędzie oczywiście, ale PiS idzie kroczek po kroczku wykorzystując wzorce węgierskie, tureckie i rosyjskie.

Nie każdy jest tak silny i ma zagraniczny kapitał jak TVN żeby się opierać. Wystarczy popatrzeć jak PiS poradził sobie z Polsatem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
31 minut temu, Grzegorz7 napisał:

Odpuszczasz choć nie powinieneś.

Nie odpuszczaj. Na koncu musi być prawda. Bierz przykład ze mnie - ja nie odpuszczam. Fakty są łatwo sprawdzalne i zostają, ja nie chcę być kojarzony z idiotyzmami. Niestety, nie wszyscy w konfrontacji z faktami potrafią się po męsku przyznać, niektórzy znikają. Ich problem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

nagrywamy.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się, że tego bana dostałeś dopiero dzisiaj ( jaro).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie należy mylić prawdy z opinią większości .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 minut temu, Jaro_747 napisał:

No i przepadł Kolega Moderator. Nie szkodzi, jutro też jest dzień ;-).

Spróbuj na "płaczkę" może, bo na ormowca  jakoś ci nie wychodzi ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, przemak napisał:

ja nie chcę być kojarzony z idiotyzmami.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.