Jump to content
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne

Recommended Posts

4 godziny temu, dskrzypczak napisał:

W ustawieniach powiadomien sprawdzaliscie co macie ustawione?

A która opcja za powiadomienie o karach może odpowiadać?

Przy okazji jedna rzecz: na androidzie (nie wiem jak na win) np przychodzi prywatna wiadomość, dostaję powiadomienie, klikam, odczytuję traść wiadomości... a czerwona jedynka świeci nadal, muszę kliknąć kopertę, jeszcze wejść w wiadomość. To samo z innymi powiadomieniami.

-----

5 godzin temu, stench napisał:

I tu jest problem bo w takim wypadku moderator może nie powinien uczestniczyć w dyskusji.

Dopóki nie wykorzystuje narzędzi moderatorskich zamiast argumentu w dyskusji to jest ok.

No to mamy przyczynę blokady.

No nie bardzo, bo...

6 godzin temu, szymon1977 napisał:

Obie dyskusje się toczą, choć nikt na tytułowy temat nie pisze.

Więc albo inni powinni być zablonowani, albo ja odblokowany.

Ja nie zdejmuję ograniczeń założonych przez innych bez konsultacji.

Więc mogę prosić żebyś skontaktował się w mojej sprawie z innymi moderatorami?

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

• Administratorzy

Kolejne poprawki do Classica dodane. Powinna mieć teraz oryginalne kolory, jak AS sprzed 10 lat 🙂 Dla fanów iście klasycznego wyglądu.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

xavian
  • Moderatorzy
4 godziny temu, dskrzypczak napisał:

Kolejne poprawki do Classica dodane. Powinna mieć teraz oryginalne kolory, jak AS sprzed 10 lat 🙂 Dla fanów iście klasycznego wyglądu.

Górny panel zbyt marchewkowo-żarówiasty. Reszta w miarę OK.

Kontakt na maila w moim profilu.

Nie wiem kto projektował stronę AS ale popełnił błąd ortograficzny który "kłuje " w oczy i jest powielany wielokrotnie. Mianowicie skrótem od tysięcy jest "TYS." a nie "TYŚ" bo w słowie tysięcy po "s" jest samogłoska "i" która zmiękcza s. Tak więc nie pisze się tyśięcy (przez ś) tylko tysięcy (stąd skrót tys.). Makabra takie błędy ortograficzne.

Jeszcze widzę "MIL" i nie wiem o co chodzi? Może o miliony, ale wtedy skrót to "MLN". Tragedia. Komputery, internety, słowniki a tu takie błędy

To się nazywa "WTÓRNY ANALFABETYZM". Uczyli w szkole ale się nie uważało albo zapomniało

• Like 4
Godzinę temu, aka63 napisał:

Tragedia. Komputery, internety,

"Krzyżyka" jak nie było tak nie ma, ale zwiększenie mocy na pierdoły i punkciki jest wzmożona.
Wszystko schodzi na psy.

Grunt, że jest czym się pochwalić.

Edited by xniwax
  • Like 1

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

• Administratorzy
2 godziny temu, xniwax napisał:

"Krzyżyka" jak nie było tak nie ma, ale zwiększenie mocy na pierdoły i punkciki jest wzmożona.
Wszystko schodzi na psy.

Grunt, że jest czym się pochwalić.

Spokojnie, robimy Classic i Black w wersji na nowy system skorkowania.

Classic 2021 juz prawie gotowy, Black w trakcie. Bedzie i krzyzyk. Prosze pamietac, ze przerwa swiateczna byla.

3 godziny temu, aka63 napisał:

Nie wiem kto projektował stronę AS ale popełnił błąd ortograficzny który "kłuje " w oczy i jest powielany wielokrotnie. Mianowicie skrótem od tysięcy jest "TYS." a nie "TYŚ" bo w słowie tysięcy po "s" jest samogłoska "i" która zmiękcza s. Tak więc nie pisze się tyśięcy (przez ś) tylko tysięcy (stąd skrót tys.). Makabra takie błędy ortograficzne.

Jeszcze widzę "MIL" i nie wiem o co chodzi? Może o miliony, ale wtedy skrót to "MLN". Tragedia. Komputery, internety, słowniki a tu takie błędy

To się nazywa "WTÓRNY ANALFABETYZM". Uczyli w szkole ale się nie uważało albo zapomniało

Uzywamy tlumaczenia do IPSu. Sprawdzimy, pewnie da sie to poprawic. Mozesz wskazac miejsce gdzie tak jest?

• Thanks 1

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

@dskrzypczak & @audiostereo.pl

Lucek1 bez żadnego wpisu zarejestrowany 9 Października 2020

https://www.audiostereo.pl/profile/84245-lucek1/ - zero. Zarejestrował się aby tylko dodawać/stawiać swe powykręcane debilne emotki.

Od samego początku tylko emotki!

Może jakiś wielokontowiec! klon (?)

...sporo takich wyłapałem. Byli nawet tacy którzy sami z sobą pisali. Z jednego konta wrzucali swoje produkty diy, a z innych zachwalali. 

Zablokujcie jemu te wykręcone/kwaśne żółte emotki!

I usuńcie które już powstawiał.

Bo ile jego wykręconych ryjów, tyle samo powtórzony wpis o nim.

Czyli tam gdzie np. na jakieś stronie postawił z 10 swych wykręconych ryjów, to tyle razy to samo dostanie o sobie...

...że tylko stawia swe powykręcane debilne emotki jak jakiś nieneutralny osobnik, który się ukrywa pod innym kontem.

• Sad 1
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
  • Moderatorzy

Fatal error: Allowed memory size of 536870912 bytes exhausted (tried to allocate 20480 bytes) in /home/audiostereo/public_html/system/Db/Select.php on line 498

Fatal error: Allowed memory size of 536870912 bytes exhausted (tried to allocate 20480 bytes) in /home/audiostereo/public_html/system/Db/Db.php on line 1077

Takie wyskakuje przy próbie wejścia na bocznicę. 
Do wątków da się wchodzić, tylko trzeba mieć linka. 

Kontakt na maila w moim profilu.

Mam pytanie, czy u Was też wyszukiwarka pokazuje tylko wyniki z paru ostatnich miesięcy, w opcjach wyszukiwania mam datę utworzenia dowolną?

Nostromo 5H/Xonar ST(2xOPA2134 1xAD8022) + regulator głośności DIY na ALPS RK168 + Hegel H200 po modzie końcówka mocy H20A🙂(kondy Auricap XO + Audio Note Kaisei) + Audio Physic Yara Evolution(SB Acoustics 29RDC)

Postulowałem kilka razy by ją zlikwidować.....ta wcześniejsza była i tak o niebo lepsza, ta obecna jest beznadziejna.....znajdziesz szybciej coś na tym forum używając jakiejś zewnętrznej np. Google.  🙂)

23 godziny temu, xniwax napisał:

Taki żart....

Piszesz jakby Mr "v' przejął ci konto.

...koniec żartu.

Byłby to niezły żart gdyby poprzestał na pisaniu.....   ;(

Edited by Maju
  • Like 3

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

nie tylko w sprawie wyszukiwarki mam rację.....do "życzliwego"

• Like 3

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Wszelakie anonimy, jako że są zazwyczaj pisane przez tchórzliwych, analfabetycznych ciuli - zawsze są podpisywane podobnie. A to "Rzyczliwy", a to "dbajency o rozwuj naszej chfabryki", tudzież inne w tym stylu.

"Informuje rze pana Rzona sie pószcza z tym lewakiem s pod szustki. Radze uwarzać.

Somsiat".

• Like 2
  • Haha 4

Czy szanowna moderacja @McGyver może wyjaśnić dlaczego zostałem zbanowany w temacie "Znaleziska na eBay i Allegro"? Czy tu panują takie standardy, że ten, który zaczepia jest na jakichś szczególnych warunkach a ten który, na zaczepki stanowczo odpowiada (ja) jest banowany?
Tak działa to forum? Jestem tu od trzech lat i powiem szczerze, że dzisiaj zrobiłem duuuże oczy...

Edited by Jacek Sikorski
22 minuty temu, McGyver napisał:

Jeszcze się pytasz? Kupę czasu zmarnowałem na wywalanie stamtąd waszej radosnej twórczości.

Tylko dlaczego ja dostałem bana, czy ja go zaczepiłem? Dwa razy gość się przy...ał do mo mnie po normalnym komentarzu, gdzie wytknąłem, że coś jest za drogie czy coś w tym stylu. Dzisiaj zrobił to po raz drugi. Normalnie dostałby w ryj ale tu nie ma jak, więc mu odpisałem 🙂

Rozumiem, że on też dostał bana czy jest na jakichś specjalnych zasadach?