Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

- skoro tak, to dlaczego to jeszcze wisi, mimo iż zwracałem uwagę moderacji kilka godzin temu ????? - cytat " Nie wpierdalaj sie gdzie Cię nie chcą." - wulgaryzmy w tekstach na forum, obrażają mnie i moje wyczucie dobrego smaku - zatem ostrzegam ! - jeżeli to nie zostanie natychmiast usunięte, to skopiuję Printkeyem i złożę skargę do Rady Etyki Mediów..!

To proste. Kontekst użycia tego wulgaryzmu nie znieważa bezpośrednio adwersarza. Wulgaryzmy jako wzmacniacz przekazu i środek wyrazu artystycznego w przypadku użycia nieobrażającego czytelnika są absolutnie dopuszczalne.

Niech Pan dopomina się usunięcia wszystkich wulgaryzmów z całej uznanej literatury światowej.

Ps.

Właściciel lokalu jest władny wyznaczyć jaką klientelę obsługuje a jaką nie. W naszych Pubach w Oxford i Marlow w UK. nie wpuszczamy do lokalu ludzi od których czuć piwo i inny alkohol. Ludzi z tatuażami na szyi i twarzy, i od 19tej ludzi w adidasach i podkoszulkach, o kapturach na głowie nie wspominam. Nawet kiedy klient zamówi lokal na imprezę zamkniętą, kiedy zacznie się zachowywać obraźliwie lub agresywnie zostanie wyrzucony na zbity pysk przez obsługę. Nie odbierze pieniędzy i żaden Sąd nie podejmie się prowadzenia sprawy przeciw właścicielowi.

Pytanie o wywieszkę, że nie obsługujemy Żydów, jest wyłącznie świadectwem zidiocenia pytającego.

Znów raczy Pan serwować własny jakże mylny ogląd świata, jako autorytatywną i niezaprzeczalna prawdę, ośmielając się w dodatku grozić zarządowi tego forum. W rzeczywistości głosi pan sytuacje prawną równie prawdziwą jak Pańskie postrzeganie ideału płyt winylowych.

Nie oczekuję polemiki w tym wątku, ani nie widzę wspólnej płaszczyzny do takowej.

Napisałem tutaj, ponieważ w tym wątku zamieszcza Pan swoje fanaberie.

W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nie masz racji!!!

 

Jeśli jest to prywatna kawiarnia to właściciel może sobie dobierać klientów.

Nawet może zrobić selekcję!!!

Nic i nikt nie jest mu w stanie przeszkodzić !!

Sąd nie ma nic do tego nawet by nie wszczął postępowania!!!

- dobierać gości , to możesz u cioci na imieninach, na domówce, względnie na działkowym grillu - kawiarnia funkcjonuje w domenie publicznej i nie ma znaczenia czy właścicielem jest "Społem", Mc Donald czy Kowalski...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

excelvinyl winylmania blog szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko z literatury, Włodku. Niechże Kolega excel się postara i usunie wulgaryzmy także z kinematografii. Choć ja nie wyobrażam sobie Seksmisji bez "akustycznego hasła", wciurności!!!:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To proste. Kontekst użycia tego wulgaryzmu nie znieważa bezpośrednio adwersarza. Wulgaryzmy jako wzmacniacz przekazu i środek wyrazu artystycznego w przypadku użycia nieobrażającego czytelnika są absolutnie dopuszczalne.

 

Nie zgadzam się z tym.

Wulgaryzmy jako wzmacniacz przekazu świadczą jedynie o niskiej kulturze tak piszącego.

Gdyby tak rozumować to stwierdzenie:

"Ja pier**le, jak dziś gorąco" jest ok? i dopuszczalne na tym forum?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To proste. Kontekst użycia tego wulgaryzmu nie znieważa bezpośrednio adwersarza. Wulgaryzmy jako wzmacniacz przekazu i środek wyrazu artystycznego w przypadku użycia nieobrażającego czytelnika są absolutnie dopuszczalne.

Niech Pan dopomina się usunięcia wszystkich wulgaryzmów z całej uznanej literatury światowej.

Ps.

Właściciel lokalu jest władny wyznaczyć jaką klientelę obsługuje a jaką nie. W naszych Pubach w Oxford i Marlow w UK. nie wpuszczamy do lokalu ludzi od których czuć piwo i inny alkohol. Ludzi z tatuażami na szyi i twarzy, i od 19tej ludzi w adidasach i podkoszulkach, o kapturach na głowie nie wspominam. Nawet kiedy klient zamówi lokal na imprezę zamkniętą, kiedy zacznie się zachowywać obraźliwie lub agresywnie zostanie wyrzucony na zbity pysk przez obsługę. Nie odbierze pieniędzy i żaden Sąd nie podejmie się prowadzenia sprawy przeciw właścicielowi.

Pytanie o wywieszkę, że nie obsługujemy Żydów, jest wyłącznie świadectwem zidiocenia pytającego.

Znów raczy Pan serwować własny jakże mylny ogląd świata, jako autorytatywną i niezaprzeczalna prawdę, ośmielając się w dodatku grozić zarządowi tego forum. W rzeczywistości głosi pan sytuacje prawną równie prawdziwą jak Pańskie postrzeganie ideału płyt winylowych.

Nie oczekuję polemiki w tym wątku, ani nie widzę wspólnej płaszczyzny do takowej.

Napisałem tutaj, ponieważ w tym wątku zamieszcza Pan swoje fanaberie.

W.

- drogi vlado - zawsze uważałem, że przejście z formy "per Ty" na "per Pan" jest co najmniej śmieszne, ale uszanuję Pańskie /nie waham się użyć tego słowa/ fanaberie i dostosuję się do Pańskiej konwencji. Swoją drogą jestem ciekaw, co w tej kwestii sądzą inni forumowicze ? Pisze Pan, że wulgaryzmy są środkiem wzmacniającym artystyczyny przekaz - zapytam zatem, czy Pańskim zdaniem dotyczy to też postów na forum ? I czy uważa Pan, że używanie wulgaryzmów na forum jest uzasadnione a nawet wskazane ? A jakie jest zdanie moderacji w tej sprawie ? ...pzdr...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

excelvinyl winylmania blog szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Sorry, ale jeśli ktokolwiek podciąga, normalną pracę moderacji pod cyberstalking, włącznie z rozpatrywaniem, że ktokolwiek mógłby popełnić z tego powodu samobójstwo, to - i mówię całkiem poważnie - powinien rozpatrzyć wycieczkę do przychodni leczenia uzależnień.

 

To tylko trolling.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro tak, to dlaczego to jeszcze wisi, mimo iż zwracałem uwagę moderacji kilka godzin temu ????? - cytat " Nie wpierdalaj sie gdzie Cię nie chcą."

 

już nie wisi

nie będzie kłuło w oko excela

 

excel, następnym razem zgłoś poprzez przycisk "Zgłoś", on służy do tego aby zgłaszać posty lub użytkowników naruszających regulamin lub netykietę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SlawekR

Recenzje płyt, konkursy, wejściówki, wydarzenia, newsy:
Magazyn Kulturalny Audiostereo zaprasza!

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie wisi

nie będzie kuło w oko excela

 

excel, następnym razem zgłoś poprzez przycisk "Zgłoś", on służy do tego aby zgłaszać posty lub użytkowników naruszających regulamin lub netykietę

- i dobrze - nie rozumiem tylko po co ten sarkazm - przecież nie chodzi o moją osobę, tylko o poziom i kulturę na tym forum

- nie wiem równiez, czy błąd ortograficzny w wyrazie "kłuło" został zrobiony celowo w celu zdeprecjonowania mojej osoby, czy też wynikał z braków w podstawowej znajomości ortografii - i tak źle i tak niedobrze, jak mówi znane porzekadło...

- nie użyłem przycisku "zgłoś" nie dlatego, że niektórzy kojarzą go z donosicielstwem, co ja z kolei uważam za dziecinadę, tylko dlatego, że chciałem sprawę nagłośnić - gdyż moim zdaniem zareagować w tej kwestii i to szybko powinna moderacja i nie widzę powodu abym musiał ją wyręczać....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

excelvinyl winylmania blog szukaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tzw. "moderacja" ZAMYKA wątki poświęcone wyjaśnieniu spraw,

zamiast JAWNIE, przy wszystkich i po ludzku odpowiedzieć na powstające wątpliwości ?

Zapytuję raz jeszcze : za jakie KONKRETNIE "trollowanie" dostałem 2 ostrzeżenia ?!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość SlawekR

(Konto usunięte)

- skoro tak, to dlaczego to jeszcze wisi, mimo iż zwracałem uwagę moderacji kilka godzin temu ????? - cytat " Nie wpierdalaj sie gdzie Cię nie chcą." - wulgaryzmy w tekstach na forum, obrażają mnie i moje wyczucie dobrego smaku - zatem ostrzegam ! - jeżeli to nie zostanie natychmiast usunięte, to skopiuję Printkeyem i złożę skargę do Rady Etyki Mediów..!

 

Proponuje na przyszłość "zwracać uwagę moderacji" za pomocą dostępnych narzędzi, konkretniej rzecz biorąc za pomocą przycisku zgłoś. Wtedy takie zgłoszenie trafia na panel, gdzie jest dostępne dla wszystkich modów i na pewno nie umknie ich uwadze. A "zwracanie uwagi" w samym wątku, może zostać niewłaściwie zinterpretowane, albo najzwyczajniej w świecie przeoczone. Niestety forum jest dość rozległe i trudno żeby każdy był w każdym momencie wszędzie i analizował każdy post.

A zgłoszenie na panelu na pewno nie pozostanie pominięte, tyle mogę ze swej strony obiecać. Naprawdę trzymajmy się jakichś zdroworozsądkowych reguł, wtedy nie będą się pojawiać pretensje natury jak wyżej, w sumie całkiem niepotrzebne. A wystarczyłoby zgłoszenie na panel....

 

 

Edit

 

Sorry, teraz zobaczyłem, że Admin1 już się odniósł do tego wpisu Excela. Widzę że w identyczny sposób jak ja. Tak czy inaczej nie zaszkodzi jeszcze raz to podkreślić, jeśli ktoś "zgłasza uwagi" bezpośrednio do moderacji i domaga się reakcji na jakąś tak zaistniałą, na forum, sytuację to faktycznie prosimy robić to w formie do tego przeznaczonej i jednocześnie najskuteczniej docierającej, do będących odbiorcami wiadomości.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Czemu tzw. "moderacja" ZAMYKA wątki poświęcone wyjaśnieniu spraw,

zamiast JAWNIE, przy wszystkich i po ludzku odpowiedzieć na powstające wątpliwości ?

Zapytuję raz jeszcze : za jakie KONKRETNIE "trollowanie" dostałem 2 ostrzeżenia ?!

 

Pytanie proszę zgłosić do Administratora, zgodnie z regulaminem forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rydz

(Konto usunięte)

Pytanie do Moderacji / Administracji , dlaczego nie można wejść w zamknięte przez moderację tematy ?

 

Edit ,dziwne! przed chwilą były zamknięte dwa tematy założone przez Marcin Poleczka , do których nie można było wejść , alllle już ich nie ma ?

Edytowane przez rydz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z użytkowników skarży mi się na PW że ma notoryczny problem z dodawaniem obrazków do wpisów. Czy ktoś jeszcze ma z tym problem, czy raczej to odosobniony przypadek?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu tzw. "moderacja" ZAMYKA wątki poświęcone wyjaśnieniu spraw,

 

Marcin Poleczka, napisz proszę które wątki ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Recenzje płyt, konkursy, wejściówki, wydarzenia, newsy:
Magazyn Kulturalny Audiostereo zaprasza!

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że na skutek automatu Marcin zaniemówił

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Before you criticize someone, you should walk a mile in their shoes. That way, when you criticize them, you're a mile way and you have their shoes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że na skutek automatu Marcin zaniemówił

 

A szkoda, bowiem byt forumowy pod bardziej znanym nickiem >atopos< można traktować przez pryzmat zjawiska socjologicznego :-)

W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość SlawekR

(Konto usunięte)

Niestety, ale "zjawiska socjologiczne" mocno odbiegające, od ogólnie przyjętych w danej społeczności form można oczywiście tolerować, ale wyłącznie do granic w których nie szkodzą innym członkom tej samej społeczności.

Gdy ktoś jest jakoś tam pozytywnie zakręcony, to jest to tolerowane, bo ludzie przecież są różni. Ale gdy w imię swoiście pojmowanego prawa do "zakręconej wolności słowa" te granice zostają przekroczone, choćby pojawiają się niewybredne bluzgi pod adresem innych forumowiczów, to włączają się mechanizmy obronne, chroniące innych użytkowników. No i w tym przypadku tak też się stało.

 

A rozważanie czyjejś osobowości jako zjawiska socjologicznego, owszem, być może jest dla kogoś ciekawe, ale powinno być domeną for o tematyce socjologicznej czy też psychologicznej, a niekoniecznie forum o tematyce Audio.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A rozważanie czyjejś osobowości jako zjawiska socjologicznego, owszem, być może jest dla kogoś ciekawe, ale powinno być domeną for o tematyce socjologicznej czy też psychologicznej, a niekoniecznie forum o tematyce Audio.

 

Zwróć uwagę drogi Sławku na fakt, że bocznica na naszym forum jest co najwyżej pod wezwaniem tematyki Audio :-)) Tutaj to On aż tak bardzo nie szkodził :-)

Pozdrawiam, Włodek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc widać, że automatyczne blokady działają po przekroczeniu 10 pkt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Recenzje płyt, konkursy, wejściówki, wydarzenia, newsy:
Magazyn Kulturalny Audiostereo zaprasza!

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc widać, że automatyczne blokady działają po przekroczeniu 10 pkt.

To bardzo budujące, że zapowiedzi otrzymały potwierdzenie w stanowczym działaniu. To wreszcie zmiana którą widać. Gratuluję.

W.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość SlawekR

(Konto usunięte)

Zwróć uwagę drogi Sławku na fakt, że bocznica na naszym forum jest co najwyżej pod wezwaniem tematyki Audio :-)) Tutaj to On aż tak bardzo nie szkodził :-)

Pozdrawiam, Włodek.

 

 

Personalnie skierowane bluzgi, są bluzgami. Czy to dział tematyczny audio, czy Bocznica. Jest to ewidentnie skierowane na szkodę innych użytkowników. Wybacz, że linków nie podam, bo nie ma co tego powielać i podbijać. Bo chluby to nie przynosi nikomu. Ale nawet specyfika Bocznicy nie może stanowić tutaj pretekstu do pobłażania takim zjawiskom. No co innego dyskusja "na każdy temat" a co innego "dowolnym, także obraźliwym, sposobem".

 

A o czym niestety, niektórzy zdają się zapominać. Jeśli wszyscy będą o tym pamiętać, to i automatyka mechanizmów nie będzie dla nikogo dotkliwa, bo żeby nazbierać taką ilość punktów i w tak krótkim czasie, aby one zadziałały, to już trzeba co nieco się postarać.

 

A, że kogoś nerwy poniosą raz czy dwa w emocjach, bo ludzie przecież są ludźmi, to na to margines mechanizmów jest aż nadto wystarczający. Ale permanentna potrzeba przeginania,cóż...

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Tutaj to On aż tak bardzo nie szkodził :-)

Pozdrawiam, Włodek.

 

IMO wręcz przeciwnie - szkodził bardzo.

- Po pierwsze - przez rozbijanie mało sensownymi wpisami wątków o konkretnej (choć nie audio) tematyce, ten proces destrukcji już się zaczynał.

- Po drugie - przez propagowanie stylu pisania całkowicie pozbawionego intelektualnej dyscypliny, stylu na granicy majaczeń schizofrenika (dla Moderacji - to po szybkiej konsultacji ze znajomym psychologiem),

- Po trzecie - przez arogancki sposób traktowania dyskutantów "z góry" (w stylu: i tak nie zrozumiesz co piszę, bo jesteś za głupi na to).

- Po czwarte - przez programowe propagowanie anarchii w sieci i kwestionowanie zarówno samej netykiety, jak i kwestionowanie niezbędności moderacji (choć to nie tylko jego grzech).

 

W tej chwili stare wpisy atoposa, z okresu jego destrukcyjnej aktywności parę lat temu, nie są już dostępne, ale wierz mi - ich lektura otworzyła by Ci oczy bardzo szeroko :)

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście macie rację, chamstwo i frustracja ukierunkowana w agresję na wszystkich forach będzie powodować anihilację takiego osobnika. Mnie jedynie zaciekawił jego ekshibicjonizm emocjonalny.

Znacie moją słabość. Zawsze wierzę, że człowiek jest zdolny skorygować swe wady. W tym przypadku nie czytałem chamskich wpisów które przytaczacie i nie będę. Wystarczy mi zaufanie jakim Was darzę.

Pozdrawiam Włodek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Przepraszamy, nasz dostawca mial duza awarie w serwerowni. Usterka zostala juz usunieta, wracamy online.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmieńcie dostawcę i podejście

 

........................................................

 

Wszystko powyżej dotyczy funkcjonalności forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez cir
watek techniczny

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

To pierwsza tego typu awaria po ich stronie, a usterki zdarzają się wszędzie. Miejmy nadzieje, że w przyszłości się to nie powtórzy.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie awarie zdarzały się już klika razy odkąd pamiętam i zdarzają się raz, dwa na rok.

 

Jedna uwaga - nie tnijcie wszystkiego co WAM (modom) się nie podoba.

Jeśli zamykacie całe wątki to gdzie ogólnie i otwarcie user ma wyrażać swą opinię??

Gdzie jeśli nie na forum dyskusyjnym w zakładce nie tematycznej.

 

Przecież to już zahacza o absurd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.