Jump to content
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne

Recommended Posts

Godzinę temu, soundchaser napisał:

To przecież zależy z jakim tekstem pojawia się osoba, popularnie zwana "antykablarzem". A na ogół te teksty są mocno prowokujące.

Tak. A może wzmacniacz poprawić kontrolę basu? Może. Rzecz w tym, że do wielostronnicowych pyskówek nie sprowokował wzmacniacz, a jakieś urazy sprzed lat. Bo kablarz kablarzowi za wzmacniacz podziękować porafił, a innemu przypiął metkę antykablarza i napyskował. Trzeba zwrócić uwagę, że jeden pisze może w nieco uszczypliwej formie ale merytorycznie na temat, a drugi tylko troluje urojonymi uwagami adresowanymi do oponenta.

Nie mamy do czynienia z oficjalonymi przemówieniami, więc nie ma co marudzić nad określeniami mowy potocznej. A już tym bardziej oczekieać, że jak ktoś kabli nie słucha, to nie siądzie do Forum bez krawata.

Ps.

Remis 100:100 bo doj*b...łeś mi tyle razy, ile razy przyjeb...łem się do Ciebie z Hey Jude. Takie były czasy i nikt nikomu nic nie ma za złe. Jesteśmy forumowymi kumplami... jesteśmy, prawda?

-----

1 godzinę temu, witek_z napisał:

wiesz doskonale że w realu za pedofila to "twój uśmiech z mordki znika"

W realu jeszcze nie spotkałem nikogo, kto by moją nastoletnią córkę potraktował jak dorosłą kobietę. I niech się ten ktoś modli abym go nie spotkał. A kto i o czym po nocach marzy to nie moja sprawa. Natomiast tu jedyne co mogę dla Ciebie zrobić, to poprosić aby przez wzgląd na "pedofila" zmniejszyła Ci za "buca" z 2 na 1.

Edited by szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

23 minuty temu, szymon1977 napisał:

W realu jeszcze nie spotkałem nikogo, kto by moją nastoletnią córkę potraktował jak dorosłą kobietę.

miesza ci się chłopie w bani, a jak sama nazwa brzmi tematu wklejamy ładne twarze, może masz jakąś traumę bo ktoś faktycznie brzydko potraktował twoją córkę, tak czy siak zluzuj lejce

18 minut temu, szymon1977 napisał:

O pomyśle aby wklejać zdjęcia dzieci w wątku dotyczącym typu kobiety wypowiedział się modetator, więc z żalami nie do mnie.

ten moderator ma takie samo podejście jak ty czyli dziwne i chyba idziesz światowym trendem typu gender, jeszcze napisz że na córkę wołasz ono to pęknę ze śmiechu, w domu masz dwie kobitki i tyle EOT

• Moderatorzy
1 minutę temu, witek_z napisał:

ten moderator ma takie samo podejście jak ty czyli dziwne i chyba idziesz światowym trendem typu gender, jeszcze napisz że na córkę wołasz ono to pęknę ze śmiechu, w domu masz dwie kobitki i tyle EOT

Chodziło o mnie . Jak argumenty o trudnej do wyznaczenia granicy wieku i smaku nie przemawiają do Ciebie to przeczytaj tytuł czyli "........ kobiecej urody" i przyjmij, że dziewczynka lub "podlotek" kobietą nie jest. Koniec kropka.

• Like 1
  • Thanks 2

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

• Administratorzy
7 minut temu, daris666 napisał:

Zginęło mi kilkaset plusików pod avatarem. Co się stało? czy to jakiś atak hakerski? 🙂

W jaki sposób ?.

image.png

Podział jest na Tematy audiostereo i samą bocznice oddzielnie.

Przykład: 

W tematach AS: 

image.png

A na bocznicy:

image.png

Pozdrawiam.

Android: pod tytułami wątków pojawiły się fragmenty pierwszego postu, co bezsensownie (i tak tego nie czytam) zajmuje połowę ekraniku. To nowa funkcja czy coś kliknąłem?

Linijka ze statystykami jest szersza od ekranu

Screenshot_20210617-094158_Chrome.thumb.jpg.b3d3344a675c3884929484b51fc16494.jpg

Edited by szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

• Administratorzy
23 minuty temu, szymon1977 napisał:

Android: pod tytułami wątków pojawiły się fragmenty pierwszego postu, co bezsensownie (i tak tego nie czytam) zajmuje połowę ekraniku. To nowa funkcja czy coś kliknąłem?

Linijka ze statystykami jest szersza od ekranu

Screenshot_20210617-094158_Chrome.thumb.jpg.b3d3344a675c3884929484b51fc16494.jpg

Poprawiłem daj znać czy nic więcej nie popsułem.

🙂 dzięki za podesłanie.

• Like 1
W dniu 13.06.2021 o 12:40, Bezlitosna Niusia napisał:

Jak cholera.

A najwięcej w nich Bupka.

(łażę za typem i sprawdzam - ani słóweńka nigdzie nie napisał; reformator, psiamać...)

I po kiego te twoje male klamstewka?

To jest wlasnie BN, lazi za typem, ale widzi swoje.

No coz. Chyba szkoda slow.

PS odbanowano, nawet nie prosilem, probowalem, odzew slaby, ale zawsze cus. BN nawet slowka nie widzial, chociaz podobno lazil. Ech....Coraz mniej normalnych ludzi.

Edited by bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

• Administratorzy
2 minuty temu, argus napisał:

Awaria linku, czy wymoderowane ?

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Link do posta coś więcej ?.

Generalnie link do tego zdjęcia nie jest od nas za co nie odpowiadamy czy działa czy nie.

"

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) "

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.