Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, Zyzol napisał:

Czy mogę otrzymać na PW informacje o temacie i wpisie uznanym za trolling?

Chłopie, wchodzisz w wątek miłośników zwierząt, i bez żenady oznajmiasz że najchętniej byś te ich zwierzątka zeżarł. Mało że trolling, to jeszcze złośliwy i prowokacyjny. Niewiniątko, psiamać 😕

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, Zyzol napisał:

Nie rozumiesz, co chciałem wyrazić przez ten żart

Jeżeli piszesz w ten sposób, że później musisz się z tego tłumaczyć bo odbiorca nie zrozumiał co (rzekomo) chciałeś przekazać, to winien zaistniałej sytuacji jesteś Ty. Obarczanie winą odbiorcy jest nie na miejscu. Teraz to już tylko dorabianie ideologii do mleka które już się rozlało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez McGyver
poprawka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
1 minutę temu, Zyzol napisał:

 Nie rozumiesz, co chciałem wyrazić przez ten żart (wystarczyło dopytać), nie rozumiesz również tego, co napisałeś. 

Admin i Mod mają rację. Wpis był prowokacyjny. To m.in. ja go zgłosiłem (a uwierz, że bardzo rzadko to robię). Nawet "słynny" Dottore w tym wątku okazuje ludzką twarz, a Ty wyjechałeś z takim tekstem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
Teraz, Zyzol napisał:

Brak zrozumienia żartu (a gdybym napisał, że panie lubią zwierzęta szczególnie na sobie) nie jest powodem do karania. Użyliście niepotrzebnie ciężkiej artylerii, a trollów szukajcie, gdzie indziej. 

Samo czytanie wpisu w takim temacie skłoniło mnie do ukrycia posta.

Ale.

Zobaczyła to inna osoba i post został zgłoszony, dlatego też punkty poszły.

Bardzo proszę o nie udawanie niewiniątka i restrykcja była słuszna.

Nie ma czegoś takiego jak prośba o wyjaśnienie wpisu i prośba o poprawę w tak ewidentnej sytuacji.

Trollowania tematów nie będzie i koniec tematu.

 

 

ps. cała rozmowa z tego tematu zostanie ukryta bo nie powinna tu być a powinna po pierwszym wpisie przeniesc się na wiadomości prywatne.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Zyzol napisał:

Brak zrozumienia żartu (a gdybym napisał, że panie lubią zwierzęta szczególnie na sobie) nie jest powodem do karania. Użyliście niepotrzebnie ciężkiej artylerii, a trollów szukajcie, gdzie indziej. 

Jak już pisałem, teraz już tylko dorabiasz ideologię do rozlanego mleka żeby udawać niewiniątko. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Marcinus napisał:

Admin i Mod mają rację. Wpis był prowokacyjny. To m.in. ja go zgłosiłem (a uwierz, że bardzo rzadko to robię). Nawet "słynny" Dottore w tym wątku okazuje ludzką twarz, a Ty wyjechałeś z takim tekstem...

Mało mnie to obchodzi, ale doceniam odwagę.

Moje zwierzęta, psy i koty miały u mnie zawsze lepiej niż u innych. Po odejściu kolejnego mojego przyjaciela powiedziałem sobie, że następnych już nie będzie, bo jest to dla mnie zbyt bolesne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
1 minutę temu, Zyzol napisał:

Mało mnie to obchodzi, ale doceniam odwagę.

Moje zwierzęta psy i koty miały u mnie zawsze lepiej niż u innych. Po odejściu kolejnego mojego przyjaciela powiedziałem sobie, że następnych już nie będzie, bo jest to dla mnie zbyt bolesne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ładny.

Mam tylko nadzieję, że jak następnym razem zechcesz zażartować, to najpierw się zastanowisz 🙂 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Zyzol napisał:

Mało mnie to obchodzi, ale doceniam odwagę.

nie wyszedł ci ten , żart i tyle. Z niektórych rzeczy się nie powinno żartować.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Marcinus napisał:

Ładny.

Mam tylko nadzieję, że jak następnym razem zechcesz zażartować, to najpierw się zastanowisz 🙂 

Był ładny. Wedy miał 3,5 roku. Rok później już go nie było. Ten pies dosłownie kochał ludzi. 

I nie pouczaj mnie, jak mam odnosić się do zwierząt, ani czy wolno mi z nich żartować w ten czy w inny sposób. Życzę wszystkim miłośnikom zwierząt, aby odnosili się do ludzi tak, jak robił to mój przyjaciel.

5 minut temu, bolo_senor napisał:

nie wyszedł ci ten , żart i tyle. Z niektórych rzeczy się nie powinno żartować.

Najgorsi ludzie, których spotykałem w życiu to byli idealiści. I nie pouczaj mnie. Zamiast tego udaj się do schroniska dla zwierząt jako wolontariusz.

25 minut temu, Espectro napisał:

 

ps. cała rozmowa z tego tematu zostanie ukryta bo nie powinna tu być a powinna po pierwszym wpisie przeniesc się na wiadomości prywatne.

 

Najmocniej przepraszam Wasze Ekscelencje, ale takie kary, powodują takie dyskusje. Mój sarkazm wynika z tego, że  użyłem pamięci mojego psiego przyjaciela, jako argumentu. Nad czym szczególnie boleję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Zyzol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Zyzol napisał:

nie pouczaj mnie, jak mam odnosić się do zwierząt, ani czy wolno mi z nich żartować w ten czy w inny sposób.

Skoro zachowujesz się w sposób znamionujący brak wyczucia i empatii, to najwyraźniej pouczanie jest jak najbardziej potrzebne.

3 minuty temu, Zyzol napisał:

I nie pouczaj mnie. Zamiast tego udaj się do schroniska dla zwierząt jako wolontariusz.

Skoro od innych żądasz by nie pouczali, to sam również nie pouczaj i nie dyktuj im co mają robić. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
2 minuty temu, Zyzol napisał:

Nie rozśmieszaj mnie empatią na Bocznicy. Doceniam twoje poprzednie wcielenie na AS - w oparciu o twoje dawne wypowiedzi kupił swoje obecne źródełko z lat 1990 i jestem w pełni usatysfakcjonowany jednym i drugim. To twoje obecne wcielenie budzi we mnie negatywne odczucia. Nie zamierzam jednak zachowywać się w stylu jednego melonika.

Polecam okulary progresywne, powinny pomóc w obiektywnym odczytywaniu wypowiedzi. Nie ja zacząłem pouczanie. Nie widać?

Ja zacząłem i uważam że było słuszne owe wtrącenie.

A ty nadal nie potrafisz docenić poprawności popełnionej przeze mnie restrykcji na twoim koncie.

 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Zyzol napisał:

Najgorsi ludzie, których spotykałem w życiu to byli idealiści. I nie pouczaj mnie. Zamiast tego udaj się do schroniska dla zwierząt jako wolontariusz.

mam psa uratowanego od utopienia , a ze schroniskiem współpracuje bardzo blisko i jestem idealistą. Nie wiem co ma jedno z drugim wspólnego i co upoważnia cię do nazywania kogoś publicznie lepszym lub gorszym ? 

widocznie na ludziach znasz się tak samo kiepsko jak na żartach.

 

nie piszesz tu dla siebie tylko dla innych , skoro tym innym nie spodobał się twój żart to wypadało by przeprosić , i podziękować moderacji za usunięcie debilnego żartu . I też nie pouczam a tylko informuje.

kontynuacji offtopa nie będzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bolo_senor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, McGyver napisał:

Coś na tej bocznicy szyny się wygły 😉

Ciopong bedzie wykrencowywał, to się i wygły.

W wąskotorówce relacji Ełk - Zawady-Tworki było tak samo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to przypomina Gornergratbahn w Szwajcarskim Zermatt;-))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez fox733

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
15 godzin temu, Robsonik napisał:

Zgaduję :

Bieszczadzka Kolejka Leśna

Bingo.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Robsonik napisał:

Co wygrałem ? 😉😃

5 pkt. 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 godziny temu, Espectro napisał:

Ja zacząłem i uważam że było słuszne owe wtrącenie.

Z jednej strony trzeba mieć dużo zrozumienia dla ludzi , którzy tak kochaja zwierzęta ,że staje sie to dla nich czyms na kształt religii , i napisanie ,ze mozna ugotowac i zjeść jest jak obraza uczuć religijnych spotkałem sie juz z taką argumentacją

z drugiej strony trzeba tez zrozumieć ,że niektorzy nie wyobrażaja sobie diety wegetariańskiej i pochodnych 🙂

jedno jest pewne ,ze ta dyskusja doskonale pokazuje róznice w swiadomości i podejściu do tych tematów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
4 minuty temu, slawek.xm napisał:

Z jednej strony trzeba mieć dużo zrozumienia dla ludzi , którzy tak kochaja zwierzęta ,że staje sie to dla nich czyms na kształt religii , i napisanie ,ze mozna ugotowac i zjeść jest jak obraza uczuć religijnych spotkałem sie juz z taką argumentacją

z drugiej strony trzeba tez zrozumieć ,że niektorzy nie wyobrażaja sobie diety wegetariańskiej i pochodnych 🙂

jedno jest pewne ,ze ta dyskusja doskonale pokazuje róznice w swiadomości i podejściu do tych tematów

Ten wątek o zwierzątkach jest chyba jedynym wątkiem na "bocznicy", w którym panuje spokój. Dlatego taki wpis Zyzola potraktowałem jako próbę prowokacji.

PS. Nie jestem wegetarianinem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też nie jestem i uwielbiam zwierzęta......nie uważam czegoś takiego za prowokację, to tylko niewygodna prawda o nas której nie chcemy dostrzec.

23 godziny temu, McGyver napisał:

Chłopie, wchodzisz w wątek miłośników zwierząt, i bez żenady oznajmiasz że najchętniej byś te ich zwierzątka zeżarł. Mało że trolling, to jeszcze złośliwy i prowokacyjny. Niewiniątko, psiamać 

Chłopie a to gdzieś wyczytał że on te zwierzęta chciał zeżreć.....czytam to co napisał i to co cytuję i nie pojmuję jak można takie wnioski z jego wpisu wyciągnąć.....nie wnikam w to czy trolingiem jest uświadomienie tym wpisem hipokryzji niektórym którzy jedne zwierzątka hołubią a inne zjadają.

Wiem że to może być uznane za trolling ale musiałem......pomimo tego że to może za chwilę zniknąć i mogę za to dostać punkty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Robicie z igły widły.

I choć to sami zgłaszaliście to teraz mówicie ze nie słusznie.

Wpis był ewidentnym trollingiem tematu i punkty się należały.

Doszukiwanie się innego pozytywnego znaczenia owego wpisu jest bezcelowe i irracjonalne. 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram.

Gdy jest zgłoszenie - wtedy liczy się pierwsza reakcja a nie "mataczenie".

"Przyrządzone" (prywatnie pomyślane) to co innego niż publiczna wrzuta do tematu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 23.06.2021 o 08:50, Espectro napisał:

Nie ja to oceniam. A i temat jest dość zawiły i długi.

Eee tam. W 99 przypadkach na 100 po pierwszym spojrzeniu widać, kto przedstawia swoje zdanie na temat, a kto nie mogąc znieść odmiennego zdania czepia się autora. Nie wiem po co grzebać w przeszłości.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
W dniu 26.06.2021 o 19:58, szymon1977 napisał:

Eee tam. W 99 przypadkach na 100 po pierwszym spojrzeniu widać, kto przedstawia swoje zdanie na temat, a kto nie mogąc znieść odmiennego zdania czepia się autora. Nie wiem po co grzebać w przeszłości.

Tak ale czasami pod wpływem chwili bywa błędne .

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Espectro napisał:

bywa

Różnie bywa, to fakt.....jednak to o czym pisze @szymon1977 powtarza się w niektórych tematach w kółko niemal CODZIENNIE.....

W dniu 26.06.2021 o 19:58, szymon1977 napisał:

....nie mogąc znieść odmiennego zdania czepia się autora....

Żeby to tylko to, to bym to zignorował.....ale robią to NAJCZĘŚCIEJ pisząc (np. o mnie) nieprawdę, wymyślają o mnie niestworzone rzeczy, mam już tego powyżej dziurek w nosie, obiecałem im że to będę zgłaszał.....buta z jaką się ta obiecanka spotkała i niereagowanie na to że do mnie się kieruje wpisy (typu "moralną padliną śmierdzi") niestety nie wróży dobrze na przyszłość.  😉

Edycja:
A jak sobie przypomnę że za nazwanie ignorantem i oszczercą kogoś kto na to w pełni zasłużył (podałem na to wystarczające uzasadnienie) dostaje się tu 3 pkt......
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.