Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

39 minut temu, sir.jax napisał:

A co z natrętnym nękaniem i ciągnięciem tematu w wątku, mimo prośby żeby odpuścić ?

nie odpowiadaj , ignoruj lub wyłącz komputer 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, slawek.xm napisał:

nie odpowiadaj , ignoruj lub wyłącz komputer 🙂

W tym układzie tobie też proponuję 😉

Pzdr

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, stench napisał:

Moderacja nie ma możliwości usunięcia niewygodnych dla siebie , krytykujących postów ani zgłoszeń . My posty (różne) tylko możemy ukryć dla userów, natomiast są one zawsze widoczne dla innych modów i admina tylko kolorowe lub oflagowane.

Jeśli nie doczekałeś się reakcji na skargę to albo admin urlopuje, albo moderacja dyskutuje między sobą kto się tym zajmie, albo sprawa została uznana nieważną ponieważ funkcjonuje inaczej niż się zgłaszającemu zdaje .

Jak masz wątpliwości co do oceny konkretnego wpisu to pisz konkret z dniem i godziną i jeśli Twoje zgłoszenie będzie zasadne to obgadamy to na panelu moderacyjnym.

Ok. Może się wreszcie dowiem, który punkt regulaminu łamię. Bo, albo ja jestem głupi i prostego regulaminu nie potrafię zrozumieć, albo coś tu nie gra i to bardzo nie gra.

7 godzin temu, arturp napisał:

Ale jak widać z ostatnich wpisów użytkownicy nadal są niezadowoleni ,czują się oszukani i zbywani .

Od pewnego czasu audiostereo robi się miejscem nieprzyjaznym dla użytkowników.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bocznica właściwie przypomina Polskę 2021 - połowa jej użytkowników to przyzwoici ludzie, druga to pisowska tłuszcza, krzykliwa, chamska, bezpardonowa. Plus "władza", która mało, że przymyka na to oko, to jeszcze karze tych, którzy raczą wyrazić sprzeciw wobec chamstwu, kłamstwom "prawej strony"  oraz jakże częstym wpisom, którymi w normalnym kraju zainteresowałby się prokurator. Jeden z nich sam takie wpisy z chęcią umieszcza, chce "spuszczać łomot i wsadzać do pierdla" i jest totalnie bezkarny, w końcu tu rządzi. Taki nasz Czarnek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, d-t-x napisał:

sam takie wpisy z chęcią umieszcza, chce "spuszczać łomot i wsadzać do pierdla" i jest totalnie bezkarny

Takie wpisy należy zgłaszać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostanie punkty? A może bana? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak admin reaguje, to już wiemy. Arturp ładnie to opisał. Boję się, że wezwie na pomoc doktorka z Irlandii.

Nie możesz mu tak po prostu, po koleżeńsku napisać, żeby się trochę opanował?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Pogardzam wszystkimi i mam wstręt taki do hołoty umysłowej, że rzygam."          Stanisław Ignacy Witkiewicz – Listy do żony (1928-1931)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin reaguje tak jak należy.  A że reakcje admina nie są po myśli artura, to nie mój problem.  
Nie wiem o jakie wpisy i którego moderatora chodzi bo nikt nie zgłaszał a ja się na nie nie natknąłem, więc nie mam jak się do tego odnieść. Podaj linki, to się zapoznam. 
Nie podajecie żadnych konkretów, nie zgłaszacie, ale pretensje macie. Gdzie sens?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszło do tego ,że moderator zajmuje stanowisko i wspiera odpowiadające mu wypowiedzi , opinie , postawy i zachowania a gani te , które nie są zgodne z jego światopoglądem , preferencjami lub interesem .

Wspierani przez moderatora użytkownicy mogą sobie pozwolić na zaczepki , prowokacje , niekompetencję w formułowaniu stwierdzeń merytorycznych itd . Moderator zamiast chronić przestrzeganie zasad forum i wzywać/ostrzegać/karać takich użytkowników posuwa się do ich wpierania - nawet ,, polubieniami " ich wypowiedzi . Bo jest mu to na rękę lub zgadza się z takim światopoglądem czy teorią . Dotyczy to zarówno spraw na bocznicy jak i wypowiedzi w wątkach merytorycznych .

Gdzie jest obiektywizm moderacji ? Wspieranie ,,swojaków" i dyskredytowanie ich adwersarzy to jest moderacja ?

Podstawowym obowiązkiem moderatora jest dbałość o przestrzeganie regulaminu . Moderator nie może być jednocześnie użytkownikiem wyrażającym i promującym własne zdanie/opinie/poglądy , osobą zarabiającą na ( szeroko rozumianym ) audio  a jednocześnie sędzią w sprawach dotyczących światopoglądu , rozwiązań technicznych czy sztuki . 

Ten konflikt interesów jest chyba oczywisty .

A zmian nie widać . 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tego nie pisałeś kiedy moderowali  panowie "V" i "A".
Wyśmiewałeś i kpiłeś z tych, którzy zwracali uwagę na ich zachowanie.
Po co ta hipokryzja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xniwax

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, papageno napisał:

Taki moderator powinien honorowo zrezygnować z funkcji i już prywatnie, bez ochrony, dawać wyraz.

Każdy moderator pełni swoją służbę honorowo. 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, arturp napisał:

Doszło do tego ,że moderator zajmuje stanowisko i wspiera odpowiadające mu wypowiedzi , opinie , postawy i zachowania a gani te , które nie są zgodne z jego światopoglądem , preferencjami lub interesem .

Wspierani przez moderatora użytkownicy mogą sobie pozwolić na zaczepki , prowokacje , niekompetencję w formułowaniu stwierdzeń merytorycznych itd . Moderator zamiast chronić przestrzeganie zasad forum i wzywać/ostrzegać/karać takich użytkowników posuwa się do ich wpierania - nawet ,, polubieniami " ich wypowiedzi . Bo jest mu to na rękę lub zgadza się z takim światopoglądem czy teorią . Dotyczy to zarówno spraw na bocznicy jak i wypowiedzi w wątkach merytorycznych ........

 

 

 

Ale mi nowosc:)

 

3 godziny temu, papageno napisał:

Taki moderator powinien honorowo zrezygnować z funkcji i już prywatnie, bez ochrony, dawać wyraz.

Ale juz taki, ktory wspiera jedynie sluszna opcje, tzn opcje ktora wspierasz np Ty lub pan arturp, rezygnowac nie powinien.

 

Albo np taki koles kilka postow powyzej, pietnujacy chamstwo tzw pisowcow, oczywiscie nie zauwaza chamstwa tzw antypisowcow. A najleszy jest apel, zeby banowac donosicieli. Tylko nie pana Boba, hehe

Cyrk, panowie, cyrk. Mielibyscie troche przyzwoitosci i nie wywlekali czegos co bylo jakies 1000 razy wywlekane przez jedna lub druga strone(tez w tym bralem niestety udzial, wazne jednak, ze bralem, a nie biore)

 

Tyle.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
22 minuty temu, bubusia napisał:

Mielibyscie troche przyzwoitosci

Przyzwoitości uczymy się od was i nieźle nam to idzie. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
23 minuty temu, papageno napisał:

uczymy się

To ilu papagenów jest tutaj?
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xniwax napisał:

papagenów

Wszyscy jesteśmy papagenami . 

 

4 godziny temu, xniwax napisał:

moderowali  panowie "V" i "A".

Nie wiem kto to są panowie V i A . Dlaczego wymagasz abym za ciebie starał się o przestrzeganie zasad przez moderatorów , którzy cię sponiewierali ? A ty co w tej sprawie zrobiłeś ? Chcesz aby twoje problemy rozwiązywali inni ? Lubisz się wyręczać a sam cichutko siedzisz w kąciku i zacierasz rączki ,że ktoś inny nadstawia za ciebie tyłek ? A może chcesz zapunktować u jednego moderatora aby cię przygarnął do chronionego grona jego kółka wzajemnej adoracji ?😆

Cwaniaczek z ciebie . Ale takie drobne cwaniactwo jest łatwe do zidentyfikowana i nikt się to nie nabierze .

Nie podoba ci się moderacja to działaj , pisz otwarcie , protestuj a nie chowaj się za plecami innych .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
W dniu 3.09.2021 o 13:55, arturp napisał:

Pisaliśmy tu o takich przypadkach i Espectro obiecał ,że się tym zajmie . Pisał ,że się zastanawia , rozpatruje  itd a czas mijał bez odpowiedzi  . W końcu na moje  natarczywe pytania ( w tym wątku ) o to jakie wykonano działania w sprawie dostałem bana od Espectro za nękanie . I tyle zrobiono . Do tego żadnej informacji zwrotnej .

A moderator dalej robi co chce .

Kiedy był ten ban ? i czy przypadkiem sprawa nie została już rozpatrzona ?.

 

W dniu 3.09.2021 o 04:58, arturp napisał:

Jak widać w temacie moderacji nic się nie zmieniło . Espectro obiecywał ,że zajmie się sprawą ale reakcji żadnej nie widać a nadal obserwujemy trolling , pozyskiwanie klientów , samosądy , niekompetencję i usuwanie niewygodnych moderatorowi wpisów . Jednocześnie użytkownicy są karani za takie same działania . Czyżby w myśl zasady ,, Co wolno wojewodzie to nie tobie smrodzie " ? 😄

Czytam wpisy innych użytkowników w tym wątku i widzę ,że napięcie rośnie . Dobrze , tylko co z tego skoro nic się nie zmienia na lepsze ? Właściwie to zmienia się na gorsze bo postepowanie moderacji jest akceptowane , problemy zamiatane pod dywan a użytkownicy są , kolokwialnie mówiąc ,, olewani " .

Bardzo bym prosił o choćby małe przykłady lub miejsca gdzie tego można szukać. 

Jeżeli chodzi o tematy to do listy filtrowanych dodano ostatnio kilka wpisów a i widzę że w temacie polityka i kościoły znudziło się używanie takowych.

Tak byłem na chwilowym urlopie i na wiadomości pw odpisywałem w miarę możliwości i zasięgu internetu. 

Co do zgłoszeń przez formularz kontaktowy to decyzje musi podejmować cała administracja a nie ja sam. Dlatego też taki czas oczekiwania a nie inny.

 

W dniu 3.09.2021 o 14:12, arturp napisał:

Od dwóch miesięcy ? Po prostu przeczekał aż temat zginie wśród innych spraw . Ale jak widać z ostatnich wpisów użytkownicy nadal są niezadowoleni ,czują się oszukani i zbywani .

2 dni ale prawie jak 2 miesiące.

Przy tylu wpisach juz nawet nie pamiętam o co chodziło.

Można na PW napisać o co dokładnie ?.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 2.09.2021 o 12:58, Jacchusia napisał:

@Espectro czy na forum, w wątku "Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne" nie można okazywać rozczarowania sposobem moderowania?

To nie była krytyka, tylko właśnie rozczarowanie, bo czy słowa "zawsze myślałem, że po drugiej stronie przycisku "zgłaszam" stoi trzeźwy osąd i zdrowy rozsądek. To jest jakieś szaleństwo." są krytyką?

A są _obraźliwa krytyką?_ która jest niedozwolona według pkt. 15 Netykiety:

"Nie jest dopuszczalne zamieszczanie przez użytkowników obraźliwych postów pod adresem moderatorów..."


Jeśli można w wątku o moderacji pisać o moderowaniu, to jaki punkt regulaminu/netykiety naruszył mój wpis?
Liczę na odpowiedź, bo "kontakt" do administracji, tak przez Pana polecany, chyba znowu się popsuł i nie działa.

Stąd ten post.

@Espectro jesli mogę to się delikatnie przypominam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.09.2021 o 13:49, arturp napisał:

Nie wiem kto to są panowie V i A .

W dniu 4.09.2021 o 13:49, arturp napisał:

Nie podoba ci się moderacja to działaj , pisz otwarcie , protestuj a

Chyba kompletnie nie wiesz o czym pisałem.
Swoje obecne frustracje związane z moderowaniem skieruj gdzie indziej, nie do mnie.
 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xniwax napisał:

skieruj gdzie indziej, nie do mnie.

Opanuj się . Przecież to ty mnie zaczepiłeś o moich rzekomych konszachtach z moderatorami V i A .  Coś ci się ubrdało a teraz strzelasz focha ,że ci odpowiedziałem ? Ogarnij się proszę . Nie pisz nic do mnie to nie będę ci odpowiadał . Czy to dla ciebie za trudne do pojęcia ? 

I zmień wątek bo to nie jest miejsce na twoje żale tylko tematy dotyczące ,, funkcjonalności i spraw moderacyjnych " . Właśnie do TEGO jest ten wątek i ja piszę na temat moderacji . A twoje wypowiedzi w tym wątku czego dotyczą ? Żalu po urażonej ambicji ? 

Tytuł byś chociaż przeczytał ...

Ręce opadają . 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 4.09.2021 o 09:28, xniwax napisał:

Szkoda, że tego nie pisałeś kiedy moderowali  panowie "V" i "A".
Wyśmiewałeś i kpiłeś z tych, którzy zwracali uwagę na ich zachowanie.
Po co ta hipokryzja.

 

Ciekawy ten temat o "sprawach moderacyjnych",  moderatorach i ich działalności.....ten do którego było kierowane to co napisałeś, nabrał wody w usta a ten do którego to nie było kierowane odpowiada. Jeszcze stanowczo twierdzi (nie wiedząc po co to pisze) że nie zna tych wymienionych, chociaż (jak się okazuje) wie że oni Ciebie "sponiewierali" a nawet jakieś "konszachty" z byłą moderacją (której ponoć nie zna, przecież twierdzi że nie wie kim byli ci panowie) sobie wmawia......i z jakim przekonaniem on to wszystko robi.  😉
Czyżby chciał wmówić że jego "żale" są najważniejsze.....to ci "cwaniaczek".

Bardzo to ciekawe, coraz tu ciekawiej. 

Rzadko tu zaglądam, ale czasem warto....  :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
3 minuty temu, Maju napisał:

Ciekawy ten temat o "sprawach moderacyjnych",  moderatorach i ich działalności.....ten do którego było kierowane to co napisałeś, nabrał wody w usta a ten do którego to nie było kierowane odpowiada. Jeszcze stanowczo twierdzi (nie wiedząc po co to pisze) że nie zna tych wymienionych, chociaż (jak się okazuje) wie że oni Ciebie "sponiewierali" a nawet jakieś "konszachty" z byłą moderacją (której ponoć nie zna) sobie wmawia......i z jakim przekonaniem on to wszystko robi.  😉
Czyżby chciał wmówić że jego "żale" są najważniejsze.....to ci "cwaniaczek".

Bardzo to ciekawe, coraz tu ciekawiej. 

Rzadko tu zaglądam, ale czasem warto....  :))

Temat nie jest od pisania bzdur a kierowania spraw / pytań do moderacji oraz spraw funkcjonalności forum.

Prosze trzymać się tematyki !!!

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Espectro napisał:

Prosze trzymać się tematyki !!!

Rozumiem.
Zgadzam się też co do tego że to można uznać za trolling.....jak sporą ilość podobnych wpisów w tym temacie.

To co napisałem było TYLKO podsumowaniem tego co tu zastałem.....już mnie tu nie ma.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
1 minutę temu, Maju napisał:

Rozumiem.
Zgadzam się też co do tego że to można uznać za trolling.....jak sporą ilość podobnych wpisów w tym temacie.

To co napisałem było TYLKO podsumowaniem tego co tu zastałem.....już mnie tu nie ma.

Z prawie każdym w temacie prowadzone były rozmowy na pw i sprawy zostały wyjaśnione.

Ale odpowiadania w sprawie w której się nie bierze udziału jest bezcelowe i zaśmieca tylko temat. 

 

Miłego dnia.

Pozdrawiam

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest taka możliwość bym informację o ukaraniu dostawał natychmiast po jej zaistnieniu tak jak to niegdyś bywało?

Po tygodniu (gdy zajrzę na swój profil, albo na maila) nie sposób nieraz sobie przypomnieć dlaczego i do kogo pisałem rzekomo obrażające słowa (w tym przypadku się domyślam).....nie sposób odnieść się do (w moim odczuciu) BEZPODSTAWNEGO zarzutu o manipulację czy matactwo jakie mi przy okazji kary moderacja serwuje.

Bardzo łatwo można to zarzucić gdy usunie się cały wpis i to do czego się odnosił, być może również usunięto uzasadnienie dlaczego padły te słowa, bo nie mam w zwyczaju pisać coś takiego i tego nie uzasadniać!

Jak to jest niewygodny temat to jestem elastyczny, mogę o tym na PW porozmawiać.  😉
 

Pozdrawiam.

Miłego dnia.

 


 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
2 minuty temu, Maju napisał:

Czy jest taka możliwość bym informację o ukaraniu dostawał natychmiast po jej zaistnieniu tak jak to niegdyś bywało?

Po tygodniu (gdy zajrzę na swój profil, albo na maila) nie sposób nieraz sobie przypomnieć dlaczego i do kogo pisałem rzekomo obrażające słowa (w tym przypadku się domyślam).....nie sposób odnieść się do (w moim odczuciu) BEZPODSTAWNEGO zarzutu o manipulację czy matactwo jakie mi przy okazji kary moderacja serwuje.

Bardzo łatwo można to zarzucić gdy usunie się cały wpis i to do czego się odnosił, być może również usunięto uzasadnienie dlaczego padły te słowa, bo nie mam w zwyczaju pisać coś takiego i tego nie uzasadniać!

Jak to jest niewygodny temat to jestem elastyczny, mogę o tym na PW porozmawiać.  😉
 

Pozdrawiam.

Miłego dnia.

 


 

Zdania, słowa lub cały wpis jest zawsze cytowany i powinien być podany w sekcji Informacja dla użytkownika.

Powinna znajdować sie cała zawartość za którą moderator postanowił ukarać.

Jeszcze raz. Wpisy nie są usuwana a jedynie ukrywane przed użytkownikami. Każdy z moderacji oraz administracji widzi takowe ukryte wpisy.

"BEZPODSTAWNEGO zarzutu o manipulację czy matactwo jakie mi przy okazji kary moderacja serwuje." jeżeli tak się uważa to powinno się zgłosić to do administracji.  Proszę pamiętać iż moderacja nie ocenia wpisu pod kątem prawidłowości a jedynie względem regulaminu itd.

Wszystko jest wygodne 🙂 

Możemy porozmawiać na PW ale proszę bez wpisów typu: żądam ukarania ... dlaczego moderacja śpi ??..... Za takowe docinki mogą komuś puścić nerwy i przypadkiem w chwili słabości wlepić punkty.

 

Miłego dnia.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
36 minut temu, Espectro napisał:

Możemy porozmawiać na PW ale proszę bez wpisów typu: żądam ukarania ... dlaczego moderacja śpi ??..... Za takowe docinki mogą komuś puścić nerwy i przypadkiem w chwili słabości wlepić punkty.

 

Gdzież bym śmiał posuwać się do takich żądań, nawet na cofnięciu kary mi aż tak bardzo nie zależy.....sprawa jest takiej materii iż jestem pewny że na 99% doszło do nieporozumienia.....szkoda tylko że padły tak mocne zarzuty w "uzasadnieniu" kary.  😉

Jeżeli można w całości przytoczyć mój wpis z cytatem do którego się to odnosiło to jestem gotów to nieporozumienie na PW (w kilku słowach, o ile to oczywiście możliwe) wyjaśnić.

36 minut temu, Espectro napisał:

Proszę pamiętać iż moderacja nie ocenia wpisu pod kątem prawidłowości a jedynie względem regulaminu itd.

Tym razem stwierdzono, oceniono że moderacja wie lepiej ode mnie co katolików może obrażać lub nie, karzący nie zrozumiał że można się w końcu obrazić za ciągłe sugerowanie, insynuowanie pewnych działań.....taki dziwny przypadek. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Maju napisał:

Tym razem stwierdzono, oceniono że moderacja wie lepiej ode mnie co katolików może obrażać lub nie, karzący nie zrozumiał że można się w końcu obrazić za ciągłe sugerowanie, insynuowanie pewnych działań.....taki dziwny przypadek. 

A to dziwne. Ja spotkałem się z wielką wrażliwością moderacji w tej sprawie. Zwrócono mi(niejednokrotnie i nie tylko mnie) że nie powinno się pisać o świadkach jehowy  jechowita _bo oni się czują_ wtedy obrażani. Przemyślałem sobie i się z tym zgodziłem. Widać wrazliwość moderacji w tym względzie spadła...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.