Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Jacchusia napisał:

Muszą być punkty orientacyjne, bez nich jest samowolka i chaos.

I dobre gumiaki. Bo bez nich samowolka i chaos...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jacchusia napisał:

Co w dalszym ciągu nie zmienia faktu, że obowiązującą wykładnią jest to co publikuje Polskie Wydawnictwo Naukowe i panowie zasiadający w Radzie Języka Polskiego. Już ci to pisałem,  w sądzie de facto to oni będą decydować co jest słuszne, a sąd to klepnie. To jest dokładnie jak z tworzeniem prawa, kłócą się, ale co postanowią/przegłosują jest prawem.

W życiu trzeba się czymś kierowac. Muszą być punkty orientacyjne, bez nich jest samowolka i chaos.

Czyli wciąż upierasz się przy obrażaniu świadków Jehowy olewając nie tylko ich zdanie na ten temat, ale także, a może przede wszystkim nauczanie waszego chrześcijańskiego mesjasza. Wstyd. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, McGyver napisał:

Czyli wciąż upierasz się przy obrażaniu świadków Jehowy olewając nie tylko ich zdanie na ten temat, ale także, a może przede wszystkim nauczanie waszego chrześcijańskiego mesjasza. Wstyd. 

Czyjeś mniemanie o tym nie rozsądza. 

Analogicznie, sąd podczas ferowania wyroków nie może się opierać na zdaniu/opinii stron tylko na wykładni prawa. W sprawie języka polskiego "prawo" tworzy Rada Języka Polskiego, której opinia jest obiektywna i opiera się na przesłankach naukowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu że olałeś nauki Jezusa który kazał czynić ludziom tak, jakbyśmy chcieli by oni nam czynili. Taką oto "postawą chrześcijańską" się wykazałeś. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, McGyver napisał:

Co nie zmienia faktu że olałeś nauki Jezusa który kazał czynić ludziom tak, jakbyśmy chcieli by oni nam czynili. Taką oto "postawą chrześcijańską" się wykazałeś. 

Przecież dobrze wiesz, ze właśnie z tego powodu tak już nie piszę i wynika to właśnie z tego o czym piszesz.

Bo nie mieszając do tego mojej wiary, to nic złego nie robiłem. 

Przypominam, ze odpisywałem na post Maju, w którym stwierdziłem, że raz moderacja wykazuje wrażliwość na uczucia jednych innym razem nie. Ta wrażliwość jest ok, w końcu sam się zastosowałem, ale ona ma być standardem nie wyjątkiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Jacchusia napisał:

Przecież dobrze wiesz, ze właśnie z tego powodu tak już nie piszę i wynika to właśnie z tego o czym piszesz.

Bo nie mieszając do tego mojej wiary, to nic złego nie robiłem. 

Nic złego? To dlaczego walczysz o prawo do obrażania świadków Jehowy jak o niepodległość? 
Co z tego że sam nie obrażasz skoro popierasz obrażanie?

 

12 minut temu, Jacchusia napisał:

Przypominam, ze odpisywałem na post Maju, w którym stwierdziłem, że raz moderacja wykazuje wrażliwość na uczucia jednych innym razem nie. Ta wrażliwość jest ok, w końcu sam się zastosowałem, ale ona ma być standardem nie wyjątkiem.

A ja przypominam że moderacja nie czyta wszystkiego jak leci. Skoro nastąpiły jakoweś naruszenia, to należało je zgłosić. 
To że moderator przypadkiem natrafi na jakieś naruszenie i zareaguje na nie bez zgłoszenia jest wyjątkiem, nie standardem. 
To, że każde napływające do moderacji zgłoszenie jest przez któregoś z moderatorów rozpatrywane jest standardem, nie wyjątkiem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na temat, to na temat:

Nie porozjeżdżało się Wam coś w komputerowych ustawieniach? Bo tak sobie patrzę i patrzę i zgłupiałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
1 minutę temu, Bezlitosna Niusia napisał:

Jak na temat, to na temat:

Nie porozjeżdżało się Wam coś w komputerowych ustawieniach? Bo tak sobie patrzę i patrzę i zgłupiałem.

Screenshot_20210910-155414~2.png

Język wybrany Polski BETA ? 

image.png

Główny problem i powód dlaczego zmiana będzie języka i tłumaczeń. Polski BETA jest przystosowany do najnowszej wersji systemu.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam język polski domyślny. Zmienić na Beta?

3 minuty temu, Espectro napisał:

Polski BETA

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Teraz, Bezlitosna Niusia napisał:

Mam język polski domyślny. Zmienić na Beta?

 

Tak przydadzą się dodatkowe oczy do poprawek.

 

Domyślny Polski był projektowany i pisany na bardzo dawno starą wersję systemu i niestety gryzie się z najnowszym.

Polski Beta jest najnowszy i aktualny do wersji systemu.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.09.2021 o 10:14, Espectro napisał:

Możemy porozmawiać na PW ale proszę bez wpisów typu:
 

W dniu 9.09.2021 o 10:50, Maju napisał:

Jeżeli można w całości przytoczyć mój wpis z cytatem do którego się to odnosiło to jestem gotów to nieporozumienie na PW (w kilku słowach, o ile to oczywiście możliwe) wyjaśnić.

 

Zgodziłem się na wszystko i jak to napisałem, postawiłem oczywisty w mojej sytuacji warunek to się skończyło na obiecankach....można było choć coś w tej sprawie odpowiedzieć.

Powtarzam, trudno mi się tłumaczyć z zarzutu manipulacji, matactwa skoro wykasowano cały post i nawet nie jestem pewny tekstu do którego to (za co mnie ukarano) odniosłem.....ktoś tu sobie czasem ze mnie dworuje??

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Tak samo jak ludzie, Funky, bez żadnej różnicy” | VITUPERATIO STULTORUM LAUS EST

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
Teraz, Maju napisał:

Powtarzam, trudno mi się tłumaczyć z zarzutu manipulacji, matactwa skoro wykasowano cały post i nawet nie jestem pewny tekstu do którego to (za co mnie ukarano) odniosłem.....ktoś tu sobie czasem ze mnie dworuje??

Powtarzam przy każdym ostrzeżeniu jest cytat za co się dostało.

Co do wpisu to wystarczy napisać do mnie na pw i zapytać o dany wpis. Podać ramy czasowe itd oraz które to było ostrzeżenie co pozwoli łatwo znaleźć.

 

Pozdrawiam.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, Jacchusia napisał:

Przypominam, ze odpisywałem na post Maju, w którym stwierdziłem, że raz moderacja wykazuje wrażliwość na uczucia jednych innym razem nie. Ta wrażliwość jest ok, w końcu sam się zastosowałem, ale ona ma być standardem nie wyjątkiem.

W moim przypadku wystarczyło że napisałem że ktoś obraża katolików a moderacja (nie rozumiejąc zapewne co miałem na myśli) zarzuciła mi manipulację i matactwa....o punkciku nie wspomnę.   :)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
3 minuty temu, Maju napisał:

W moim przypadku wystarczyło że napisałem że ktoś obraża katolików a moderacja (nie rozumiejąc zapewne co miałem na myśli) zarzuciła mi manipulację i matactwa....o punkciku nie wspomnę.   :)))

Bo wałkowanie tego samego po jakimś czasie robi się nudne i denerwujące.

Wystarczy zgłaszać takowe wpisy.

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pisałem dlaczego piszę o tym "po jakimś czasie"....

7 minut temu, Espectro napisał:

Powtarzam przy każdym ostrzeżeniu jest cytat za co się dostało.

Co do wpisu to wystarczy napisać do mnie na pw i zapytać o dany wpis. Podać ramy czasowe itd oraz które to było ostrzeżenie co pozwoli łatwo znaleźć.

 

Pozdrawiam.

 

Rozumiem.....jak tu napisałem (patrz poprzedni post) i poprosiłem to się nie liczy.....ok. przechodzę na PW.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Espectro

Nie wiem, czy to tak ma być, ale zapytam: po co, na stronie głównej, dwa razy dział "Nowości"?

Jest w dziale "Stereo", jest też niżej, w dziale "Audiostereo Forum".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administratorzy
1 minutę temu, fozzie napisał:

@Espectro

Nie wiem, czy to tak ma być, ale zapytam: po co, na stronie głównej, dwa razy dział "Nowości"?

Jest w dziale "Stereo", jest też niżej, w dziale "Audiostereo Forum".

https://www.audiostereo.pl/forum/17-nowości/

https://www.audiostereo.pl/forum/10-nowości/

Czy o to chodzi ?

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Maju napisał:

W moim przypadku wystarczyło że napisałem że ktoś obraża katolików a moderacja (nie rozumiejąc zapewne co miałem na myśli) zarzuciła mi manipulację i matactwa....o punkciku nie wspomnę.   :)))

Maju, ty ciągle wywlekasz, że ktoś obraża katolików, a może ja lub inni utożsamiają się ze środowiskami LGBT (popierając te środowiska), które ty ciągle atakujesz i deprecjonujesz. Wtedy to my możemy czuć się obrażani. Czy to oznacza, że za każdy taki twój wpis mamy zgłaszać,  że obrażasz środowiska LGBT?

Chcesz, to mogę zacząć tak robić. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, sir.jax napisał:

Maju, ty ciągle wywlekasz, że ktoś obraża katolików, a może ja lub inni utożsamiają się ze środowiskami LGBT (popierając te środowiska), które ty ciągle atakujesz i deprecjonujesz. Wtedy to my możemy czuć się obrażani. Czy to oznacza, że za każdy taki twój wpis mamy zgłaszać,  że obrażasz środowiska LGBT?

Z góry przepraszam jak źle mnie zrozumiałeś.....nigdy nie obrażałem środowisk LGBT, wszystkich ludzi szanuję, nic do nich nie mam, JAK JUŻ coś pisałem, skupiałem się na tej ideologii.

Zawsze was proszę o to by przedstawiać dowody na to co mi zarzucacie.....bezpodstawne zarzuty też mnie obrażają.  😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Maju

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Espectro napisał:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy o to chodzi ?

 

Nie.

Jedne nowości są w dziale "Stereo"

Untitled-20.thumb.jpg.fde694ac424497a8c461fcde40bbfea2.jpg

Drugie, w dziale "Audiostereo Forum"

Untitled-21.thumb.jpg.c3cacb709795309f0bd769cb6632d49c.jpg

Obydwa prowadzą do tego samego działu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

😀😂🤪

2 minuty temu, Maju napisał:

nie obrażałem środowisk LGBT, wszystkich ludzi szanuję, nic do nich nie mam

.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Maju napisał:

skupiałem się na tej ideologii.

To nie jest ideologia, a więc już to może być obraźliwe.

To są ludzie, pamiętaj. 

28 minut temu, Maju napisał:

Zawsze was proszę o to by przedstawiać dowody na to co mi zarzucacie.....bezpodstawne zarzuty też mnie obrażają.  😉

A kto tobie coś zarzuca, że kłamiesz i manipulujesz, to o to chodzi?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez sir.jax

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, sir.jax napisał:

o to chodzi?

Nie, tym razem czytasz bez zrozumienia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maju napisał:

Nie, tym razem czytasz bez zrozumienia

Jak zawsze, my czytamy bez zrozumienia😉

To o co chodzi Maju?

Pytam serio.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Racja jest jak dupa, każdy ma swoją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Maju napisał:

LGBT (...) skupiałem się na tej ideologii.

Nie ma czegoś takiego. To teoria spiskowa. Za wikipedią:
 

Cytat

Ideologia LGBT[1], ideologia gender, rzadziej homoseksualna propaganda, homopropaganda – określenia używane w mediach i politycznych wypowiedziach w Polsce, związane z populistyczną retoryką anty-LGBT. To, co nazywane jest ideologią LGBT lub ideologią gender, w gruncie rzeczy nie spełnia kryteriów ideologii. Według badaczy analizujących terminy takie jak „ideologia gender” czy tzw. „homoseksualna agenda”, byty te nie istnieją poza propagandową retoryką anty-LGBT, a sugerowanie, że istnieją bywa określane jako forma teorii spiskowej.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, McGyver napisał:

Za wikipedią:


"Rada naukowa / Scientific Advisory Board
prof. dr hab. Zbigniew Blok (Polska), prof. Kishu L. Daswani (Indie), prof. Olena Goroshko PhD, DSc (Ukraina),
prof. dr hab. Ludwik Habuda (Polska), dr Rashad Huseynow (Azerbejdżan), prof. dr hab. Mirosław Karwat (Polska),
dr Staņislavs Keišs PhD (Łotwa), dr hab. Krzysztof Krysieniel, prof. WSB w Poznaniu (Polska),
prof. Peter Kulašik PhD, CSc (Słowacja), dr hab. Halina Lisicka, prof. UWr. (Polska),
prof. Peter Mikuláš PhD (Słowacja), dr Maria Ochwat (Polska), prof. Steven A. Peterson PhD (USA),
prof. Ramón Ruiz Ruiz PhD (Hiszpania), prof. Albert Somit PhD (USA), prof. Antonio Stango PhD (Włochy),
dr Jarosław Szostak (Polska), dr Łukasz Wawrowski (Polska), prof. Tom Woodhouse PhD (Wielka Brytania)

--------------------
Łukasz Wawrowski
Czy jest sens dyskutować z przeciwnikami tzw. ideologii gender?

Podkreślić należy jednak, że nie jest to pojęcie nowe
i do pewnego momentu przez wiele lat było przedmiotem zainteresowania jedynie wąskiej grupy osób bezpośrednio związanych z tzw. studiami kobiecymi
(women’s studies) i studiami z zakresu płci kulturowej (gender studies)2, a terminem powszechnie utożsamianym z problematyką równości płci (i w związku z tym krytykowanym) był po prostu „feminizm”3. Obecne zainteresowanie oraz
zmasowane ataki na ideologię gender4

Ideologia gender podważa bowiem wszelkie dotychczasowe normy
odnoszące się do pojęcia kategorii męskości, kobiecości oraz wzajemnych
relacji kobiet i mężczyzn.

cała praca w pliku

 


 


 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy koledzy ideologicznie nawiedzeni nie mogliby ograniczyć swojej popapranej działalności do dedykowanych temu wątków? Na przykład o humorze w polityce???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.