Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Istnieje-bo wątku Paltona dostałem bana i Szymon też za nienapisanie żadnego postu...........czyżby byśmy byli trędowaci,czy co?

Takie działanie i nastawienie autora wątku do nas to jest właśnie prewencja.

 

obecnie banować może tylko admin

 

Pytanie natury technicznej do Admina. Czy na forum nie wpłynie pozytywnie ograniczenie ilości postów przez usera dokładnie o tej samej treści?

 

dokładnie ta sama treść nie robi problemów technicznych,

 

czy daje korzyść merytoryczną? nie wiem, niech wypowiedzą się moderatorzy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Recenzje płyt, konkursy, wejściówki, wydarzenia, newsy:
Magazyn Kulturalny Audiostereo zaprasza!

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obecnie banować może tylko admin

 

 

TZN.,ŻE CO?...............TZN. OBECNIE WIĘC OD KIEDY?

zostaliśmy POTRAKTOWANI BANEM PRZEZ KOGO I Z JAKIEGO POWODU?...........bo nie potrafię tego zrozumieć,a wiedzieć powinienem prawda?

DLA ZASADY,PROFILAKTYCZNIE?..............czy jakię inne przeciwwskazania istnieją?

pRZEKONACIE SIĘ PAŃSTWO SAMI KTÓRY POKÓJ BĘDZIE MIAŁ WIEKSZĄ POPULARNOŚĆ I LEPSZE GRANIE.-O ILE POKÓJ NASZ BĘDZIE.

Ile czasu mozna być dzieckiem w audio?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze że się nie rozumiecie

Admin 1 pisze o banie na całe forum za wyjatkowe osiagnięcia w pozyskanych punktach

stary audiofil pisze o banie na wątek

obecnie banowanie w watkach jest zgłoszone przez samą moderacje do skasowania z powodu rażących nadużyć zwłaszcza w wątkach tematycznych i próbach zamieniania ich w blog przez autorów watków

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram zniesienie banowania przez gospodarzy wątków.

Apeluję równocześnie do Administracji by studziła nieco zapędy moderacji, która rozdaje punkty za pierdoły zbyt lekką ręką.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SlawekR udaje, że nie rozumie więc tłumaczę.

 

Nijaki Palton.

 

1. Zdublował mój wątek, otwierając identyczny pod własnym szyldem. Nie wiem od kiedy jest oficjalnym przedstawicielem wszystkich forumowiczów jak sam twierdzi. Został wybrany czy sam się mianował?

2. Sam podpiął zdublowany wątek, żeby był bardziej popularny.

3. Zbanował (prewencyjnie) w wątku mnie, Starego Audiofila i Bóg wie kogo tam jeszcze. Od kiedy to banowanie bez dokonywania żadnego wpisu jest promowane przez moderatora?

 

Jak widać dalej wykorzystuje Swoją uprzywilejowaną pozycję zamiast stanąć do uczciwej konkurencji.

 

Co na to administracja?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram zniesienie banowania przez gospodarzy wątków.

Apeluję równocześnie do Administracji by studziła nieco zapędy moderacji, która rozdaje punkty za pierdoły zbyt lekką ręką.

fox733 zgłos swoje konto na którym masz te punkty z wielka chęcia zdejme je Tobie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cir, nie chodzi o mnie...

Sławek np. zaszczuł naszego 747, że w ogóle przestał zaglądać na forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Redaktorzy

Palton nie "zdublował wątek", tylko organizuje jak co roku pokój Audiostereo DIY na AS. Organizuje oficjalnie w rozumieniu udziału finansowego serwisu oraz medialnego patronatu nad Audio Show. Wiem że kolega też planuje zorganizować pokój DIY, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie. Konkurencja jest dopuszczalna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] Sławek np. zaszczuł naszego 747, że w ogóle przestał zaglądać na forum.

 

Tu akurat bym polemizował. Przy całe mojej sympatii i tolerancji dla Kolegów głoszących odmienne i kontrowersyjne nieraz poglądy, 747 sam się prosił o zbanowanie (jeśli oczywiście jego nieobecność wynika z bana). Chyba, że zrozumiał swe błędy i uruchomił autocenzurę :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez argus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pojmowanie działalności 747 jest akurat biegunowo odmienne :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palton nie "zdublował wątek", tylko organizuje jak co roku pokój Audiostereo DIY na AS. Organizuje oficjalnie w rozumieniu udziału finansowego serwisu oraz medialnego patronatu nad Audio Show. Wiem że kolega też planuje zorganizować pokój DIY, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie. Konkurencja jest dopuszczalna.

Sama "prawda" i zrobił to w jakże elegancki sposób. Myślisz, że ktoś w taką ciemnotę jeszcze wierzy? Przecież sam jesteś nauczycielem Paltona.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Szymon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palton nie "zdublował wątek", tylko organizuje jak co roku pokój Audiostereo DIY na AS. Organizuje oficjalnie w rozumieniu udziału finansowego serwisu oraz medialnego patronatu nad Audio Show. Wiem że kolega też planuje zorganizować pokój DIY, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie. Konkurencja jest dopuszczalna.

To jak to w końcu będzie?

Jeden pokój starego audiofila, drugi paltona, a trzeci kolegów z AH?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cir, nie chodzi o mnie...

Sławek np. zaszczuł naszego 747, że w ogóle przestał zaglądać na forum.

 

Szkoda, to bardzo ciekawy człowiek. Być może nadmiar materiału medialnego jego przedmiotu badań nad fenomenem sukcesu jednostki był irytujący, to wiele twierdzen z dziedziny techniki i fizjologii Hi End było bardzo ciekawe.

 

Jeśli został zbanowany, to ze szkodą dla tego forum i niektórych ludzi traktujących go należycie do wkładu jaki wnosił.

Mając świadomość jednoczesnego dalszego funkcjonowania trollujacego blogera w zakładce audio, postępowanie takie jawi sie jako kuriozum.

 

Włodek.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Palton nie "zdublował wątek", tylko organizuje jak co roku pokój Audiostereo DIY na AS. Organizuje oficjalnie w rozumieniu udziału finansowego serwisu oraz medialnego patronatu nad Audio Show. Wiem że kolega też planuje zorganizować pokój DIY, ale przecież nic nie stoi na przeszkodzie. Konkurencja jest dopuszczalna.

 

Nie udawaj dyplomaty,nie filozofuj...........wyjdzie to wszystkim na dobre-takie moje zdanie w tym temacie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest możliwość dodania nieograniczonej w czasie funkcji edycji postów w pojedynczych wątkach.

Chodzi o wątki typu "sprzedam, kupię". Przy sprzedaży wielu przedmiotów dobrze by było móc sukcesywnie wykreślać sprzedane zamiast dodawać nowe posty z informacją o postępach sprzedaży.

Taką funkcję znalazłem na innych forach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek, myślę, ze dla sprzedającego jest tak lepiej ;). Bo może co jakiś czas wklejac to samo z odpowiednimi wykreśleniami. Przecież większość i tak nie czyta tego, co było przed tygodniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Składam wniosek o dodanie możliwości zbanowania konkretnych użytkowników przez każdego kto chce, tak żebym nie widział wpisów danego zbanowanego przeze mnie użytkownika na całym forum. Niech on sobie działa dalej, niech sobie pisze itp. ale ja np. nie chce widzieć tego co dany użytkownik pisze. Czy jest to możliwe ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się mylę, ale czy przypadkiem nie postulujesz o wprowadzenie funkcji "ignoruj" która, również całkiem przypadkiem, już na forum istnieje? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość SlawekR

(Konto usunięte)

Składam wniosek o dodanie możliwości zbanowania konkretnych użytkowników przez każdego kto chce, tak żebym nie widział wpisów danego zbanowanego przeze mnie użytkownika na całym forum. Niech on sobie działa dalej, niech sobie pisze itp. ale ja np. nie chce widzieć tego co dany użytkownik pisze. Czy jest to możliwe ?

 

Tak jak Kolega netboy wcześniej słusznie zauważył, funkcjonalność ignorowania postów danego użytkownika jest dostępna od dawna.

 

Klikasz w prawym górnym rogu, przy swoim profilu, zaraz obok "wyloguj". Rozwinie się menu podręczne i tam na dole po prawej będziesz mieć "ignorowani użytkownicy".

 

 

 

 

Możesz sobie wybrać ignorowanie postów, sygnaturki, czy też wiadomości prywatnych.

Wybór full wypas :)

 

Wrzucam zrzut ekranu, bo faktycznie wielu użytkowników nawet nie wie, że taka funkcjonalność jest dostępna od dawna. I nie bardzo wiedzą gdzie jej szukać. I dlatego co jakiś czas pojawiają się podobne głosy aby ją wprowadzić.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przydatne (i przypuszczalnie porządkujące niektóre sprawy) byłoby informowanie obdarowanych punkcikami, za sprawą czyjego donosu punkty zostały przyznane. Można byłoby się zorientować, którzy interlokutorzy są najbardziej toksyczni i wobec kogo należało by się szczególnie pilnować :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za mentalność :(

 

To tragedia, ze ktoś nie potrafi pojąc za co dostał punkty ostrzegawcze...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„Jeśli nie masz co robić, nie rób tego w moim towarzystwie”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przydatne (i przypuszczalnie porządkujące niektóre sprawy) byłoby informowanie obdarowanych punkcikami, za sprawą czyjego donosu punkty zostały przyznane. Można byłoby się zorientować, którzy interlokutorzy są najbardziej toksyczni i wobec kogo należało by się szczególnie pilnować :)

 

Jestem za , jako że też nie lubię tchórzliwych konfidentów , serdeczności Argus , Piotrek .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.