Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Espectro napisał:

Ślepa uliczka. Ale wydaje mi się że znasz me imię. 

Dobrago dnia.

 

A imię jego 666 🙂

Tiaaa... Ale rzeczywiście mam takie wrażenie, że tego nieuchwytnego tębru i składni kiedyś doświadczyłem.

Paszeko nie jesteś, bo masz dowcip jak Roch Kowalski, a w zasadzie go nie masz. 

Atoposem też raczej nie jesteś. Vlado też, bo nie jesteś bydlakiem. 

Co to znaczy, że wydaje Ci się, że znam Twoje imię? Albo znam, albo nie.

Jozwa Maryn???  W dyrekcji?

Ależ zabiłeś mi klina. Szkoda, że Stary Audiofil już w gwiazdach, bo by mi pomógł.

Nie mniej to dobra zabawa. Dołączyłeś do modów, których szanuję, po Paltonie (dla niektórych to szokujące) i Króliczku Stenchsie.  Właśnie... Sir Espectro - jesteś Paltonem?

Czemu nie... Ale ze mnie taki Poirot jak k*tas w majonezie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, skynyrd napisał:

Może kiedyś Cię wykukam.

Egon - dobrze że jesteś! Zbieram chętnych na nielegalne wyścigi zakazanymi samochodami spalinowymi! 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, il Dottore napisał:

Egon - dobrze że jesteś! Zbieram chętnych na nielegalne wyścigi zakazanymi samochodami spalinowymi! 🙂

Nie zabraniam i nie zalecam.

Dottore - miło Cię widziec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 31.05.2022 o 11:49, electro napisał:

Mnie, ruskiego agenta moderacja zablokowala w watku o ukrainie, takze gdzie trzeba moderacja czuwa…:) przed wyborami w Polsce tez beda sterowali watkami politycznymi w odpowiednim kierunku, i to, jest niby forum o sprzecie audio, to co sie dzieje na publicznych forach….

Hihihi...

Mnie moderacja zablokowała i do tej pory nie odpowiedziała na proste pytanie - za co?

Z tego co wiem to również Kolega ASURA jest zablokowany, też nie wie za co. Zarówno mnie jak i jego trudno uznać za kremlowskiego trolla.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nie jest wart zainteresowania, skoro trole tam świńtuszą.

Zajrzałem, ale nie było warto. 

Jeden taki: "Nie zachowuj się po chamsku, sugerując jakobym do Ciebie z płaczem latał, gówniarzu." Po co to pisać i po co to czytać ?

Nie jest wart zainteresowania z powodu demagogii oraz propagandy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Jaro_747 napisał:

Hihihi...

Mnie moderacja zablokowała i do tej pory nie odpowiedziała na proste pytanie - za co?

Z tego co wiem to również Kolega ASURA jest zablokowany, też nie wie za co. Zarówno mnie jak i jego trudno uznać za kremlowskiego trolla.

Nie. Wy nie jesteście kremlowskimi trollami. Nikt z nas nie jest, a bana dostaliście moim zdaniem za to, że regularnie nazywacie tak innych. To jest bardzo przykre - czytać tego typu idiotyczne insynuacje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, soundchaser napisał:

Nie. Wy nie jesteście kremlowskimi trollami. Nikt z nas nie jest, a bana dostaliście moim zdaniem za to, że regularnie nazywacie tak innych. To jest bardzo przykre - czytać tego typu idiotyczne insynuacje.

Mylisz mnie z kimś innym.

Osobiście zwracałem Kolegom uwagę, że nadużywanie tego określenia jest przeciwskuteczne i pozwala rzeczywistym trollom na wykpienie tego określenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znów próbują niektórzy manipulować.
A komentarz @jar1 idealnie pasuje do tego co robią na forum tacy użytkownicy jak np. Asura (o innych nie wspomnę, bo łatwi są do zidentyfikowania).
Tyle że jar1 zawsze lubi odwracać kota ogonem myśląc, że na forum ma do czynienia z głupkami. 😉

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
W dniu 4.06.2022 o 01:02, Jaro_747 napisał:

Mnie moderacja zablokowała i do tej pory nie odpowiedziała na proste pytanie - za co?

Z tego co wiem to również Kolega ASURA jest zablokowany, też nie wie za co. Zarówno mnie jak i jego trudno uznać za kremlowskiego trolla.

A gdzie to pytanie ? image.png
Ma pw pusto mam.

W dniu 3.06.2022 o 16:52, il Dottore napisał:

Egon - dobrze że jesteś! Zbieram chętnych na nielegalne wyścigi zakazanymi samochodami spalinowymi! 🙂

Nie na temat. 🙂 

18 godzin temu, costa brava napisał:

Tyle banów w wątku wojennym że  pisać  nie ma komu 

 

---

Na temat proszę.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Pusto.

Tu się zgodzę.

Jeżeli zadaję naprawdę proste pytanie a pytany nie rozumie w czym problem to o czym tu dyskutować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, Espectro napisał:

Na temat proszę

tak tylko wspomnę , że jest temat

 

gdzie można wylewac swoje żale bez narażania się na zarzut trolingu

i zawsze tam możesz kierować filozoficzne rozprawy oraz refleksje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na co komu TUTAJ na  forum Audio takie bocznicowe gówno-burze jak Polityka, Kościół czy Wojna na Ukrainie..?

Czy gdyby ograniczyć tematy tylko do Audio to nie byłoby większego spokoju.. mniej roboty dla modów i większej kultury.. Adminie ??

Fora branżowe powinny takimi zostać. A POlityczni rebelianci znajdą swoje miejsce i upust frustracjom na Fejsach itp miejscach. 
 
  Jaki był wasz zamysł tworząc bocznicę dla oczywistych naparzanek w ww kontrowersyjnych tematach ?

Czy podobie jak Fejs uważacie że nic tak nie nakręca zainteresowania forum jak agresja i dlatego mamy polityczną bocznicę ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Niepokorny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież stali bywalcy wspomnianych wyżej tematów udzielają się w nich częściej niż w grupach Audio.. z założenia mających poruszać tematy „łagodzące obyczaje.”

Usuwając bocznicowe politykowanie pozbywacie raka zżerającego to forum.. takie to proste.   

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Niepokorny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Niepokorny napisał:

Usuwając bocznicowe politykowanie pozbywacie raka zżerającego to forum.. takie to proste.   

Legenda głosi, że Bocznicę założono, bo polityczne trole napier.lały się w działach audio - ja jestem zbyt młody, żeby to pamiętać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
14 godzin temu, Niepokorny napisał:

Na co komu TUTAJ na  forum Audio takie bocznicowe gówno-burze jak Polityka, Kościół czy Wojna na Ukrainie..?

Czy gdyby ograniczyć tematy tylko do Audio to nie byłoby większego spokoju.. mniej roboty dla modów i większej kultury.. Adminie ??

Fora branżowe powinny takimi zostać. A POlityczni rebelianci znajdą swoje miejsce i upust frustracjom na Fejsach itp miejscach. 
 
  Jaki był wasz zamysł tworząc bocznicę dla oczywistych naparzanek w ww kontrowersyjnych tematach ?

Czy podobie jak Fejs uważacie że nic tak nie nakręca zainteresowania forum jak agresja i dlatego mamy polityczną bocznicę ?

Bocznica była od zawsze. 

Wielu piszących aktualnie tylko na bocznicy uważa że w audio powiedziało się juz wszystko i o wszystkim.

Nic na to nie poradzimy. Choć fakt tematy typu "Polityka" czy też inne podobne to miejsce do nawalanek a nie wymiany zdań.

Jakieś propozycje ? Aktualnie pomysłu na zamknięcie tematów takowych nie ma.

 

 

12 godzin temu, szymon1977 napisał:

Legenda głosi, że Bocznicę założono, bo polityczne trole napier.lały się w działach audio - ja jestem zbyt młody, żeby to pamiętać.

I taki też jest zamysł. Choć jeszcze bardzo dawno temu kultura i sposób wypowiedzi w internecie był znacząco odmienny niż aktualny. Każdy w wypowiedzi wkładał choć o drobinę chęci oraz szacunku do drugiej osoby. Kultura znacząco spadła w całym internecie i na forach. 

https://www.audiostereo.pl/blogs/entry/678-audiostereopl-największy-portal-o-audio/

Proszę zobaczyć że już w 2004 roku bocznica jest i prężnie działa z wieloma tematami.

"LPG zmiany na lepsze ???" <- mój faworyt. 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, szymon1977 napisał:

chronić przed takimi mendami

nakręcasz sie i nie widzisz ,że sam obrażasz ludzi 🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ten świat na trzeźwo jest nie do przyjęcia 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
11 minut temu, szymon1977 napisał:

Trzymać króciutko i jak któryś swoje PiS-fobie w innych wątkach realizuje zaśmiecajac memami czy po raz setny tymi samymi buraczanymi tekstami,

Ale nadal staramy się karac z górnego zakresu gdy ktoś coś podobnego zrobi w temacie AS a nie na bocznicy. 

Bocznica taka jest i teraz na siłę starać się aby uciszać i ustawiać do pionu nie ma sensu. Choć są pewne granice.

 

12 minut temu, szymon1977 napisał:

Jest Regulamin, który powinien nas chronić przed takimi mendami do go konsekwentnie stosujcie. Po prostu.

O kim mowa ? i o kim z tymi co szukają zaczepki i nawalanek. Bo z tego co na panelu widnieje to Pan także lubi sobie chwilę popisać w trochę podkręcić.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Espectro napisał:

Bocznica taka jest...

Na Bocznicy też sa wątki tematyczne, w większości wojna z PiS i Kk jest zwykłym OT, a po raz n-ty po prostu trolingiem.

6 minut temu, Espectro napisał:

Bo z tego co na panelu widnieje to Pan także lubi sobie chwilę popisać w trochę podkręcić.

Jak komuś pomimo zgłoszeń pozwalacie pyskować, to się nie dziw, że w pysk ode mnie dostaje. To Wy pozwoliliście na takie standardy dyskusji.

-----

11 minut temu, slawek.xm napisał:

nakręcasz sie i nie widzisz ,że sam obrażasz ludzi 🙂

Określenie jak określenie. Gdyby uczciwie respektować Regulamin, to tych "ludzi" wogóle by tu nie było... poza kilkoma wątkami, do których nikt poza nimi nie wchodzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
4 minuty temu, szymon1977 napisał:

Jak komuś pomimo zgłoszeń pozwalacie pyskować, to się nie dziw, że w pysk ode mnie dostaje. To Wy pozwoliliście na takie standardy dyskusji.

W wielu przypadkach to Pan jest miejscem zapalnym takowych pyskówek i wojenek. Mówię, że bywały takowe sytuacje. 

 

5 minut temu, szymon1977 napisał:

Określenie jak określenie. Gdyby uczciwie respektować Regulamin, to tych "ludzi" wogóle by tu nie było... poza kilkoma wątkami, do których nikt poza nimi nie wchodzi.

Wystarczy nei komentować tego co nas nie interesuje lub nie jesteśmy zainteresowani. Polak z natury komentuje wszystko i zna się na wszystkim. choćby go to nie dotyczyło lub nawet nie miał pojęcia o czym jest mowa. I tak wystarczy nei wchodzić do tematu który jest dla nas nie po drodze lub nasze zainteresowania są z góry inne. 

Przykładem jest np temat o książkach powiedzmy fantazy. Przychodzą do takowego tematu tacy, którzy są przeciwni takowym książkom i mówią że to dno głupota a ci co czytają takowe książki to debile. Jaki morał ? Brak. 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, Espectro napisał:

W wielu przypadkach to Pan jest miejscem zapalnym takowych pyskówek i wojenek. Mówię, że bywały takowe sytuacje. 

Nie mówię, że nie. No i?

19 minut temu, Espectro napisał:

Wystarczy nei komentować tego co nas nie interesuje lub nie jesteśmy zainteresowani.

Jak ktoś w wątku wojennym prowadzi polityczną wojenkę to go po prostu usuń - pozwalasz by pisał, to nie dziw się odpowiedzi, ani że jest na adekwatnym poziomie.

19 minut temu, Espectro napisał:

wystarczy nei wchodzić do tematu który jest dla nas nie po drodze lub nasze zainteresowania są z góry inne.

Powiedz to tym, co na całej Bocznicy walczą o dobro kraju wklejaniem buraczanych memów i równie buraczanymi pięcioma tekstami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, szymon1977 napisał:

wklejaniem buraczanych memów i równie buraczanymi pięcioma tekstami.

Gorzej, że mem bywa/jest już dla niektórych symbolem rzeczywistości, ważniejszym niż słowo pisane i własny rozum.
Często mem używany jako bezmyślne wyrażenie własnej wulgarności, chęci obrażania, poniżenia za pomocą obrazu i słów stworzonych przez innych.
 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
13 minut temu, xniwax napisał:

Gorzej, że mem bywa/jest już dla niektórych symbolem rzeczywistości, ważniejszym niż słowo pisane i własny rozum.
Często mem używany jako bezmyślne wyrażenie własnej wulgarności, chęci obrażania, poniżenia za pomocą obrazu i słów stworzonych przez innych.
 

Każdy ma prawo być głupi, ale dopóki memy wkleja we właściwym temacie to jest ok. Szvczerze żal mi prwnych osób, ale świata naprawiać nie zamierzam.

-----

O! Zniknęła flaga polsko-ukrańska - super.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie 

Niedawno zniknęły statystyki covidowe,  teraz  flagi

Nie ma przypadków 

Są  znaki 

😆

Ale jest "20 lat Audiostereo"  🙂

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, xniwax napisał:

Często mem używany jako bezmyślne wyrażenie własnej wulgarności, chęci obrażania, poniżenia za pomocą obrazu i słów stworzonych przez innych.

... i uniknięcia punktów karnych, no bo przecież nie napisał nic obraźliwego. 
Doświadczeni potrafią w zakamuflowany sposób obrażać adwersarzy odpowiednio dobranymi aforyzmami, albo cytatami znanych ludzi. Zupełnie niewinne i "obojętne", ale o większej sile rażenia niż zwykłe "ty debilu", albo "ty trollu", za które już bez problemu dostaje się punkty karne.
Pamiętam, że rochu był w tym mistrzem. A że był chroniony przez swojego kolegę i panującego wtedy moderatora McGyvera, to krzywdy nigdy nie zaznał. Zresztą sam był wcześniej moderatorem i działał też wg. swojego widzimisię.
Ale to i tak pikuś w stosunku do sytuacji gdy moderator potrafi dawać punkty karne za normalny, nieobraźliwy wpis z notatką "nie na temat". W ten sposób można sobie regulamin AS wykorzystywać dowolnie by karać userów za wpisy, które się nie podobają.

To takie moje obserwacje - może się przydadzą administracji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez soundchaser
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.