Jump to content
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne

Admin1
 Share

Recommended Posts

• Administratorzy
Teraz, toptwenty napisał:

Moderacjo -

Chwalimy (inaczej) - czyli ganimy!

Proszę cofnąć punkty i przywrócić posta.

Tematem jest "Chwalimy Polskę" A nie (inaczej) 

https://www.audiostereo.pl/topic/94141-chwalimy-polskę

"DISKLEJMER: TEN WĄTEK SŁUŻY WYŁĄCZNIE CHWALENIU POLSKI! OSOBY NARZEKAJĄCE I KRYTYKUJĄCE BĘDĄ W TYM WĄTKU BANOWANE BEZ PARDONU! NARZEKAMY I KRYTYKUJEMY W INNYCH WĄTKACH! :)"

Punkty się należą, bo tematów od narzekania jest cała masa i to nie jest ten temat.

1394452629_logo-audiostereo.png.f1c4e7e6

1 minutę temu, Espectro napisał:

W którym miejscu jest ten (INACZEJ) wyraz w tytule tematu i pierwszym wpisie który to tłumaczy co jest tematyką owego tematu.

Il Dottore zacytował mój wpis. Proszę spojrzeć.

Czy wolno do kogoś napisać, że jest mądry inaczej?

• Administratorzy
Teraz, toptwenty napisał:

Il Dottore zacytował mój wpis. Proszę spojrzeć.

Czy wolno do kogoś napisać, że jest mądry inaczej?

Zmienia Pan temat.

Ostatni raz Panu odpowiadam. Tematem jest "Chwalimy Polskę" i Pańskie wpisy są nie na temat.

Jeżeli chce Pan pisać na temat to tutaj jest takowy od tego: https://www.audiostereo.pl/topic/159012-gańmy-polskę
Czyli tak jak sam Pan napisał "Ganimy Polskę" =/= "Chwalimy Polskę"

Zwracam się z prośbą o usunięcie wpisu #1831 (poniżej) z wątku "Kolumny aktywne" (zakładka Hi-End), popełnionego przez użytkownika sly30, skoro ktoś usunął mój wpis będący odpowiedzią na w/w, pełen inwektyw, obraźliwych, nieprawdziwych treści i nie na temat

Dziękuję.

image.thumb.png.34200211430818454b570c90e2ea745a.png

Edited by soundchaser

Dodam tylko, że jeśli pasja, hobby i "nowe pomysły" mają materializować się w postaci kolejnych peanów na temat sieciówek, interkonektów, ramek z kocim żwirkiem, to to nie jest pasja tylko choroba, granicząca z manią. Wskazuje też na to typowa dla nałogowców agresywna rekacja, ponieważ nałogowiec z reguły nie zdaje sobie sprawy z tego czym jest nałóg.

Myśl miesiąca: "Właśnie zakupiłem swój egzemplarz dCS Network Bridge, także w kolorze czarnym. I to jest chyba najlepsza rekomendacja ;) . Nie ma nic trudniejszego niż głosowanie własną kasą."

7 minut temu, bum1234 napisał:

Dodam tylko, że jeśli pasja, hobby i "nowe pomysły" mają materializować się w postaci kolejnych peanów na temat sieciówek, interkonektów, ramek z kocim żwirkiem, to to nie jest pasja tylko choroba, granicząca z manią. Wskazuje też na to typowa dla nałogowców agresywna rekacja, ponieważ nałogowiec z reguły nie zdaje sobie sprawy z tego czym jest nałóg.

A jednak się za tym stęskniłeś, skoro wróciłeś. Nałóg? 

🙂

Witaj bum.

O, widze, ze sly znowu sraczki dostal.

Nic nowego:)

W dniu 20.06.2022 o 20:16, bum1234 napisał:

hehe, jest forma, good.

Edited by bubusia

Welly, welly, welly, welly, welly, welly, well. To what do I owe the extreme pleasure of this surprising visit?

W dniu 18.05.2022 o 19:11, stench napisał:

Sory, banów nikt za friko nie wciska, trzeba sobie na nie zasłużyć.

Nieprawda 😄

Ja w tym wątku dostałem pół miesiąca wakacji Bez Wskazania Za Co… - czyli za nic 🤷‍♂️

Sonus Faber Olympica Nova 3 + Naim: 252/SuperCap, 250, 272/Xps Dr.                     WCZEŚNIEJ: PMC 25.26, Audio Physic: Tempo25, Tempo6, Rogue Audio Cronus Magnum 2, Naim Nac-N 172 Xs, Dayens Manuetto, Hegel: H160, H200 Annversary, H300, H360, Musical Fidelity M6si, Devialet D200, Leema Tucana 2, Naim Supernait 2, Naim Xs2, Arcam A38

• Administratorzy
43 minuty temu, toptwenty napisał:

To już pochwalić Polski nie można w watku "Chwalimy Polskę"?

Wpis to czysty tolling a nie chwalenie polski. Trolling waży 3 pkty a wpis nie na temat 1pkt. Poza tym treść jest nie na temat jeżeli wchodzimy w szczegóły. 

2 godziny temu, Espectro napisał:

Hmm kiedy to było ?

Ciężko dokładnie stwierdzić kiedy to było bo nie dostałem informacji o banie tylko w miejscu na komentarz pod tym wątkiem było info że „wakacjach do połowy czerwca”

Blokadę dostałem w czasie gdy zadałeś mi to pytanie 👇👇

745CA4D6-5602-4ED3-B34A-A16A7F62B72D.png

Sonus Faber Olympica Nova 3 + Naim: 252/SuperCap, 250, 272/Xps Dr.                     WCZEŚNIEJ: PMC 25.26, Audio Physic: Tempo25, Tempo6, Rogue Audio Cronus Magnum 2, Naim Nac-N 172 Xs, Dayens Manuetto, Hegel: H160, H200 Annversary, H300, H360, Musical Fidelity M6si, Devialet D200, Leema Tucana 2, Naim Supernait 2, Naim Xs2, Arcam A38

Po 61 dniach bana [dziękuję Adminowi] proszę o pomoc . Prześladuje mnie jakiś mocno POkręcony , lub inaczej POszkodowany osobnik . Ciągle mnie podgląda , stawia lajki w starych wpisach i , tak generalnie , to chyba się we mnie zakochał [?] .. Nawet przystojny facet [taki męski NiePOkorny typ] , ale ja jestem lezbijka i mnie to peszy ...Jestem tak zestresowany , że chodzę w majtkach , co bardzo dziwi wszystkie miejscowe koty .

Już mocno ograniczyłem aktywność na Forum , a ten kochaś dalej mnie molestuje . Jestem załamany .

Przylazło toto.. POużalało nad sobą jak  3 latka.. strzeliło focha, zawinęło ogon i polazało z powrotem..

Aspirujący do Użytkownika „premium” stały bywalec Bocznicy który od ponad roku zdania złożonego w temacie Audiostereo nie sklecił..  

Nieważne.. bo dzięki takim jest tutaj ruch i content za który płacą reklamodawcy. 

• Moderatorzy
5 godzin temu, Niepokorny napisał:

Zatem ja merytorycznie w sprawach Moderacyjnych
   Prosimy o oznaczenie tych których Bany, punkty i wakacje nie dotyczą.. proponuję:

B - jak Bezkarni

lub 

P - jak protegowani  

Zacząć można od Niusi, Sly, Papa..coś tam - śmiało.. i bez krępacji bo to bardzo Jaskrawe przypadki

Będzie od razu wiadomo dlaczego niektórzy mogą Więcej😉 i nie będzie wówczas Niusia jak za czasów Arkadowskiego i Vlado powoływać się na wspólne cytuję „piwkowanie” 

„Bo co wolno Wojewodzie to nie tobie.. Kasztelanie”

Twój staż na forum to 2,5 roku. Zastanawia mnie w takim razie, skąd tak dobrze znasz czasy, w których Vlado z Arkadowskim byli moderatorami? 🙂 

Edited by Marcinus

Czy Moderatorzy mogą pisać nie na temat 😉 i czy należą się im za to punkty lub choćby oznaczenie „Wojewoda” ?

Oto jest Pytanie.. 🤔

Za czasów samowolki i bardzo stronniczych osądów wymienionych przez Ciebie jegomości wyrzuconych zostało wielu zarówno użytkowników oraz cennych dla świata Audio konstruktorów jak choćby p Piotr z Audiosynergii.. - Niektórzy wrócili. 

Zatem staż mam dłuższy od ciebie i pamiętam tu rzeczy o których tobie się nie śniło 🙈

Może ktoś mi wytłumaczy dlaczego dostałem ostrzeżenie za wpis na temat węgla, który to temat nie rozpocząłem i nie ja ciągnę temat problemów z węglem w tym wątku? Czyżby zacytowanie Janusza Kowalskiego o potędze Polski w węglu było jakimś faux pas? 

Proszę tylko nie podawać wyjaśnienia typu "nie na temat", bo to znam 😉

Edited by jar1

Share

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.